دنیای موسیقی درمانی
منو
جستجو
خانه
انجام جستجو
انصراف
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر
صفحه اصلی مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی

10 چیزی که هر مردی شنیدن آنها را دوست دارد

شاید شما هم از آن دسته افرادی باشید که پس از خواندن عنوان این مقاله چشمان خود را می چرخانند! اما باید این را بدانید که این فقط زن ها نیستند که نیاز به شنیدن چیزهایی برای بال و پر گرفتن هستند. در مورد مردان نیز چنین چیزی صادق است.

چیزهایی وجود دارد که مردان شنیدن آنها را دوست دارند و توسط آنها در دریایی از ذوق و شوق غرق می شوند. اگر شما هم یک زن فداکار هستید، حتما دوست دارید که مرد خود را آرام کنید. هدف ما هم در این مقاله این است که به شما بیموزیم که چگونه با چند کلمه کوتاه مرد خود را گرامی بدارید و به او بفهمانید که دوستش دارید. در ادامه این مطلب مفید و جذاب با دنیای موسیقی درمانی همراه باشید.

فهرست عناوین
10 چیزی که هر مردی شنیدن آنها را دوست دارد

توجه: ما اذعان داریم که زنان نیز مشتاق شنیدن کلمات محبت آمیز از طرف شریک زندگی خود هستند. با این حال، خواسته های آنها کمی با خواسته های مردان متفاوت است، بنابراین ما در مقاله ای جداگانه به چیزهایی که هر زنی شنیدن آن را دوست دارد می پردازیم.

 

حتی سفت و سخت‌ترین مرد هم با ابراز عشق ذوب می شود.

 

ده چیزی که هر مردی عاشق شنیدن آنها است

این طبیعی است که بخواهید مرد خود را آرام کرده و در عین حال او را بالا ببرید. همانطور که او هم باید به فکر شما باشد، این اساس یک رابطه مثبت و رو به جلو است.

کلمات و جملات زیر را بررسی کنید و با استفاده از آنها مرد خود را جادو کنید. امتحانش مجانی است! ممکن است ظاهرا پیش پا افتاده به نظر برسد، اما فقط قدم به قدم شروع کنید و با ادامه دادن، خودتان نتیجه را بر روی مرد خود ببینید.

 

 

 1. دوستت دارم!

حتی سفت و سخت ترین مرد هم وقتی شریک زندگی اش به او ابراز عشق کند ذوب می شود. همه مردان دوست دارند این را بشنوند که دوستشان دارید. همچنین، همچنین، در آغوش گرفتن، بوسه و نوازش را دوست دارند. حتی یک ایمیل یا پیام متنی با کلمات زیبا هم همین کار را خواهد کرد.

 

2. من از کاری که انجام می دهی قدردانی می کنم!

مردان باید این را احساس کنند که برای کسانی که دوستشان دارند ارائه دهندگان خوبی هستند. اگر مردان کمتر به این باور برسند، خودشان را آن مردی که باید باشند نمی بینند. به این ترتیب، وقتی به مردان می گویید که برای کار سخت، تلاش و ارائه آنها سپاسگزار هستید، به معنای معامله ای فوق العاده برای آنها است.

 

قدردانی از یک مرد به او حس قدرت و مفید بودن می دهد.

 

3. تو بهترین هستی (پدر/شوهر/دوست/غیره)!

همه مردان می توانند قدرت این جمله را حس کنند. آنها می دانند که با داشتن زنی که مرتبا علاقه خود را به زبان می آورد، مردانی خوش شانس هستند. اگر نگران سو استفاده مردان از این کار هستید، اصلا به دل خود بد راه ندهید، زیرا این فقط بیان احترام است و بیان احترام همیشه یک مرد را آرام می کند. این گواهی بر تلاش ها و اولویت های مردان برای زن و رفاه او است.

 

4. من از تو به عنوان یک مرد قدردانی می کنم!

همانطور که گفته شد، مردان باید احساس مردانگی کنند. این نیاز ربطی به جسارت ندارد. همه چیز مربوط به دانستن این است که شریک زندگی آنها از چیزی در مورد شخصیت‌شان (وفاداری، صداقت، از خودگذشتگی و غیره) یا چیزی دیگر قدردانی می کند.

 

همچنین بخوانید: 10 ترفند برای اینکه یک مرد را عاشق خودتان کنید

 

5. من به تو احترام می گذارم!

با بالا رفتن سن مردان، آنها کمتر به شناخته شدن با دلایل خودخواهانه نیاز دارند. این احساس با نیاز به احساس احترام خارج از عشق جایگزین می شود. مردان عاشق احساس تحسین و احترام از سوی افرادی هستند که آنها را دوست دارند و به آنها اهمیت می دهند!

 

6. بیا کاری که می خواهی را با هم انجام دهیم! / کاری که می خواهی را انجام بده!

اینجاست که مردان سن خود را فراموش کرده و تبدیل به بچه ای می شوند که با وعده دریافت بستنی سوار ماشین می شود. اگر این موضوع از طرف شریک زندگی شان به آنها گفته شود، احتمال دارد که از آن نهایت استفاده را ببرند. البته، شاید خودشان ترجیح بدهند پاهایشان را بالا گذاشته یا چرتی بزنند. اینها نیز گزینه هایی قابل اجرا هستند. رفتن به اتاق نشیمن و روشن کردن کنسول بازی ویدیویی نیز یک گزینه است.

 

 

7. تو عالی به نظر میرسی!

این مورد چیزی است که نیاز به تلاش ذهنی زیادی ندارد. مردان پس از صرف انرژی و توانی قابل توجه در یک رابطه هنوز عاشق شنیدن این موضوع هستند که شریک زندگیشان آنها را جذاب می‌بیند. این به ویژه در زمانی که مردان از یک ورزش سخت یا کار بدنی طاقت فرسا آمده باشند، صادق است. تعارف شما به عنوان پاداشی برای تلاش سخت مردان و انگیزه ای برای ادامه راه است.

 

8. گوشم با تو است و حرف هایت را می شنوم!

ارتباط مردان و زنان بسیار متفاوت است. به عنوان مثال، یک زن معمولاً تمایل بیشتری به نشستن و گفتگو در یک مکالمه دارد. اما مردان اغلب به دنبال تنهایی هستند تا به مسائل فکر کرده یا حواس خود را پرت کنند. مردان عاشق شنیدن جملاتی مثل "گوشم با تو است" یا "هروقت که حرفی داشتی من آماده شنیدن هستم" هستند.

 

مردان، عاشق قدردانی دیگران از تلاش‌های کوچک و بزرگشان هستند.

 

9. از تو متشکرم!

مردان نیز مانند زنان، قدردانی دیگران از تلاش‌های کوچک و بزرگشان را دوست دارند. "متشکرم" یک عبارت ساده و در عین حال قدرتمند است که قدردانی شما از کار آنها را نشان می دهد. چه بزرگ و چه کوچک، به هر حال آن کاری است که برای شما انجام شده، و تشکر شما از آن نشان دهنده این است که در همه حال قدردان مرد خود هستید.

 

10. من به تو اعتماد دارم!

چیزهای کمی وجود دارند که از اعتماد کردن به کسی در زندگی مقدس تر باشند. وقتی در یک رابطه هستید، این یک حقیقت اساسی است. وقتی به مرد خود می گویید که به او اعتماد دارید، او را وارد این تقدس لذت‌بخش خواهید کرد. او می فهمد که شما او را می فهمید و به وجودش اطمینان دارید. او می فهمید که تکیه گاهی امن برای شماست و هیچ چیزی بیشتر از این یک مرد را سر ذوق نمی آورد.

 

 

آخرین سخن دنیای موسیقی درمانی در مورد چیزهایی که مردان شنیدن آنها را دوست دارند

فقط این را بدانید که مردان نیز مثل زنان دوست دارند چیزهایی را بشنوند. شاید این چیزها برای هر مردی متفاوت باشد، اما مواردی وجود دارد که برای اکثر مردها یکسان عمل می کند. با استفاده از این کلمات و جملات شورانگیز، مرد خود را سر ذوق آورده و او را بالا ببرید.

و در پایان، بیایید نصیحتی از دکتر جورجیانا دونادیو در مورد زمان و نحوه استفاده از جملاتی که مردان و زنان شنیدن آنها را دوست دارند را با هم بخوانیم: 

بهترین زمان برای به اشتراک گذاشتن احساساتتان درست قبل یا در حین صمیمیت نزدیک است. در آن زمان، سطح اکسی توسین، هورمونی که احساس اعتماد، عشق و صمیمیت را تقویت می‌کند، افزایش می‌یابد و بهترین لحظه برای صحبت عاشقانه با شریک زندگی‌تان است.

 

منبع

اشتراک گذاری این مطلب
نظرات شما :
کد امنیتی
مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی
راهکارهایی برای بالا بردن کیفیت زندگی
برای خرید سریع این محصول شماره همراه خود را وارد کنید :
برای دانلود این پادکست و دسترسی آنلاین به همه پادکست‌ها عضو دنیای موسیقی درمانی شوید و اگر عضو هستید وارد حساب کاربری خود شوید