دنیای موسیقی درمانی
منو
جستجو
خانه
انجام جستجو
انصراف
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر
صفحه اصلی مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی

10 ترفند برای اینکه یک مرد را عاشق خودتان کنید

کمتر از یک ثانیه طول میکشه تا عاشق کسی بشوید. اگر عاشق یک مرد شده اید و از او بی توجهی می بینید، این می تواند بسیار ناراحت کننده و زجرآور باشد. با این حال، نمی‌توانید برای توجه کردن او به خودتان امیدی داشته باشید، مگر اینکه خودتان مایل باشید که توجه او را جلب کنید. با زور و اراده نمی‌توان کسی را عاشق خود کرد، اما می‌توان با تلاش مداوم آن را ممکن کرد.

زمانی که سعی می کنید کسی را به خود جذب کرده و باعث شوید که شما را دوست داشته باشد، مهم است که مرزهای او را درک کرده و به آنها احترام بگذارید. به یاد داشته باشید که هیچ رابطه سالمی با فریب و دستکاری شکل نمی گیرد. پس اگر احیانا بتوانید با روش های غیراخلاقی کسی را جذب خود کنید، بدانید که او هرگز برای شما نخواهد ماند. در این مقاله، ده راه آسان و سالم برای عاشق کردن یک مرد را به شما ارائه خواهیم داد. در ادامه مطلب با دنیای موسیقی درمانی همراه باشید.

فهرست عناوین
10 ترفند برای اینکه یک مرد را عاشق خودتان کنید

توجه: اگر می خواهید بدانید که چگونه می‌توانید یک زن را عاشق خود کنید، می‌توانید این موضوع را در مقاله جداگانه در اینجا بخوانید.

 

برای عاشق کردن یک مرد صبر داشته و اخلاق‌مدار باشید.

 

10 راه برای عاشق کردن یک مرد

با استفاده از این 10 راه، می توانید امید داشته باشید که جاده یک طرفه عشق خود را دو طرفه کنید. این نکات و ترفندها را بررسی کرده و با تلاش خود، به راحت ترین و سالم ترین شکل ممکن توجه مرد مورد علاقه‌تان را به خود جلب کنبد.

 

1. خودتان باشید

این ممکن است یکی از کلیشه ای ترین گفته ها باشد، اما مطمئناً درست است. اگر می خواهید یک مرد را عاشق خودتان کنید، بسیار مهم است که به او نشان دهید که واقعاً چه کسی هستید. اگر اکنون که در حال نزدیک شدن هستید از نشان دادن خود واقعی‌تان می ترسید، با نزدیک تر شدن‌تان به یکدیگر این کار سخت تر و سخت تر خواهد شد. به یاد داشته باشید که اگر این کار را به بعد از رابطه محول کنید، در حال طراحی یک بمب ساعتی با دستان خودتان هستید.

 

 

2. زنی خوب و با اخلاق باشید

اکثر افراد خود را به عنوان یک فرد خوب تصور می کنند، اما آیا تا به حال وقت گذاشته اید و واقعاً قطب نما اخلاقی خود را ارزیابی کرده اید؟ داشتن نیت خوب با فرد خوب بودن یکی نیست. اعمال شما بلندتر از کلمات شما صحبت می کنند. بنابراین، مطمئن شوید که واقعاً کارهایی را انجام می دهید که به آنها افتخار کرده و باعث می شوید که یک زن خوب و با اخلاق باشید.

 

3. از او کمک بخواهید

همه انسان ها و البته مردان دوست دارند احساس کنند که دیگران برایشان ارزش قائل هستند. هیچ راهی بهتر از کمک گرفتن از کسی برای نشان دادن قدردانی از او وجود ندارد. از آنها در مورد یک موقعیت دشوار کمک بخواهید یا از آنها مشاوره بگیرید و ببینید که آیا آنها بیشتر به سمت شما کشیده می شوند یا خیر. قطعا جواب مثبت خواهد بود!

 

همچنین بخوانید: 10 نشانه اینکه یک مرد شما را دوست دارد (اما از گفتن آن هراس دارد)

 

4. اعتماد به نفس داشته باشید

اگر یک یک مرد را دوست دارید، باید آن را نشان دهید. شما نباید در خیابان ها فریاد بزنید که چقدر او را دوست دارید و عاشقش هستید، بلکه باید این را مستقیما به خود آن مرد جذاب نشان دهید. هر زمان که شانس بودن در کنار آن مرد را پیدا کردید با او صحبت کنید. با دعوت از او برای ملاقات ابتکار عمل به خرج دهید و پایه های شروع رابطه را بنا کنید. شما باید به او نشان دهید که مایل به جهش احساسی هستید.

 

5. دوست مرد مورد علاقه خود باشید

به ندرت می توان رابطه ای قوی داشت که بدون مقدمه افلاطونی، مستقیماً به رابطه عاشقانه و رومانتیک تبدیل شود. برای اینکه یک مرد عاشق شما شود، مهم است که به او نشان دهید کسی هستید که به او اهمیت می دهید. شما باید حاضر باشید که گارد خود را پایین تر بیاورید و با او خوش بگذرانید.

عاشق بودن به ارتباط فیزیکی است که با کسی برقرار می‌کنیم. این ارتباط فیزیکی در ارتباط فکری و عاطفی محدودی که با او برقرار کرده‌ایم پاشیده می شود.

هنگامی که به دنبال عشق هستید، این را در ذهن داشته باشید.

 

به حرف های یک مرد توجه کنید تا به او نشان دهید که عاشقش هستید.

 

6. شنونده خوبی باشید

عاشق کسی بودن به این معنی است که باید به حرف های او اهمیت دهید. همه حرف ها و صحبت ها را به خود اختصاص ندهید. این بسیار طبیعی است که شما مشتاق به اشتراک گذاری چیزهایی در مورد خودتان باشید، اما همچنین باید به یاد داشته باشید که طرف مقابل شما نیز چیزهایی برای گفتن و به اشتراک گذاشتن در مورد خود دارد. مکالمه های شما باید توزیع یکنواخت اطلاعات بین دو طرف باشند.

 

 

7. در چشمان او نگاه کنید

تماس چشمی یکی از جنبه های نادیده گرفته شده در دوست داشتن طرف مقابل است. وقتی با یک مرد تماس چشمی برقرار می کنید، لزوماً نمی گویید که عاشق او هستید، اما نشان می دهید که به شدت به او علاقه دارید. بعد از ایجاد تماس چشمی با آن مرد جذاب، امیدوار باشید که او هم تماس چشمی شما را جواب داده و به ایجاد جذابیت متقابل کمک کند.

 

8. زیبا به نظر برسید

همه زیبا هستند، اما همه نمی دانند چگونه زیبایی خود را به رخ بکشند. اگر می خواهید توجه یک مرد را به خود جلب کنید، باید روی ظاهر خود کار کنید. مطمئن شوید که لباس‌هایتان به خوبی تناسب دارند و به خوبی ست می‌شوند. همچنین باید آراسته باشید و موها و ناخن هایتان را عالی جلوه دهید.

 

یاد بگیرید که چگونه با رعایت اخلاق زیبایی خود را به رخ مرد مورد علاقه خود بکشید.

 

9. شباهت ها را در نظر بگیرید

در حالی که قطب های مخالف جذب یکدیگر می شوند، باید زمینه های مشترک کافی بین شما و مرد مورد علاقه‌تان وجود داشته باشد تا او را عاشق شما کند. به همه ی چیزهای مشابهی که بین شما وجود دارد فکر کنید. این می تواند یک سرگرمی مشترک یا یک دوست مشترک باشد. این می تواند یک نقطه انشعاب عالی و راهی برای نزدیک تر شدن باشد.

 

10. اجازه دهید او از شما خواستگاری کند

وقتی طعمه خود را برای ماهی می گذارید، باید صبور باشید و منتظر باشید تا آن ماهی طعمه را گاز بگیرد. طبق این موضوع، برای اینکه یک مرد را جذب و عاشق خود کنید، باید به غرایز خودتان اعتماد داشته باشید. اگر او مشتاق سیگنال های شما است، فقط باید منتظر بمانید تا او سیگنال های متقابل را به شما بفرستد.

 

 

سخن پایانی دنیای موسیقی درمانی در مورد عاشق کردن یک مرد

درست است که علاقه داشتن به یک مرد و دیدن بی توجهی از سوی آن می تواند عذاب آور باشد، اما برای عاشق کردن او هرگز نباید عجله کرده یا به روش های نا سالم یا غیر اخلاقی روی بیاورید. 

این ترفندها برای عاشق کردن یک مرد را به کار بگیرید و صبر داشته باشید. مهم است که برای هر این پروسه حساس وقت بگذارید و به خودتان اعتماد کنید. شما باید نه تنها نسبت به آنها بلکه با خودتان نیز محتاط باشید. قدم های کوچک و حساب شده بردارید و به خودتان اجازه دهید که از این سفر عاشقانه لذت ببرید.

 

منبع

اشتراک گذاری این مطلب
نظرات شما :
کد امنیتی
مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی
راهکارهایی برای بالا بردن کیفیت زندگی
برای خرید سریع این محصول شماره همراه خود را وارد کنید :
برای دانلود این پادکست و دسترسی آنلاین به همه پادکست‌ها عضو دنیای موسیقی درمانی شوید و اگر عضو هستید وارد حساب کاربری خود شوید