دنیای موسیقی درمانی
منو
جستجو
خانه
انجام جستجو
انصراف
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر
دانلود پادکست Emotions Stimulation - Vol. 2
دانلود پادکست
مدت زمان : 58 دقیقه

موسیقی برای تحریک عواطف و احساسات

دومین شماره از پادکست موسیقی درمانی برای تحریک احساسات و عواطف با موسیقی بی‌کلام لطیف و آرامش‌بخش

این دومین شماره از پادکست‌های بسیار تاثیرگذار دنیای موسیقی درمانی برای تحریک احساسات و عواطف است که هم اکنون به همراه آن در خدمت شما عزیزان هستیم. پادکستی تشکیل شده از یک موسیقی بسیار احساسی و دل‌نواز که روح هر انسانی را به لطافت دعوت کرده و آن را از قهر و کینه دور می‌کند. این موسیقی با عناصر و ساختمان تاثیرگذار خود به زیبایی هرچه تمام‌تر تمام وجود شما را غرق در آرامش و عاطفه خواهد کرد و شما را از ناراحتی‌های پینه بسته بر روی قلب و روح‌تان خلاص خواهد کرد.

آرام‌تر و خالص‌تر از همیشه با پادکست موسیقی برای تحریک عواطف و احساسات

این موسیقی در لطیف‌ترین حالت ممکن کاری خواهد کرد که در وجود شما دیگر اثری از گره‌های عاطفی باقی نمانده و لوح سفیدتان، سفیدتر از همیشه خود را به شما و دیگران بنماید. اگر از کدورت‌های پیدا و نهان خود رنج می‌برید و به‌دنبال بخشیدن و بخشیده شدن هستید، این پادکست با آهنگ رویایی خود بهترین گزینه برای شما است. چرا که این موزیک احساسی و بسیار زیبا با مشخصات منحصربفرد و خاص خود، احساسات و عواطف شما را تحریک کرده و با پاک کردن لوح وجودی شما از لکه‌های سیاه قهر و نفرت، شما را آماده بخشیدن خود و دیگران و عاشق بودن و عشق‌ورزیدن می‌کند. در ادامه با دنیای موسیقی درمانی همراه باشید و عشق بورزید و عشق دریافت کنید.

با کمک موسیقی درمانی گره‌ها را از احساسات و عواطفتان باز کنید

موسیقی که هم اکنون در حال لذت بردن از آن هستید، دومین پادکست دنیای موسیقی درمانی برای تحریک احساسات و عواطف می‌باشد. موسیقی این پادکست با ساخت و تنظیم خاص و منحصربفرد خود با مدت زمان 58 دقیقه پیوسته، به بهترین شکل احساسات و عواطف شما را تحت تاثیر قرار داده و با پاکسازی و زیباسازی هرچه بهتر وجودتان، از شما موجودی لطیف و آماده پذیرفتن و پذیرفته شدن می‌سازد. گره‌های احساسی، بازدارنده‌هایی هستند که در وجود اکثر انسان‌ها حضور دارند و بدون اینکه فرد متوجه آن‌ها شود، زندگی فردی و اجتماعی او را تحت تاثیر قرار می‌دهند.

عشق ورزیدن، محبت و بخشش شما را به گوهری برای تمام جامعه تبدیل خواهد کرد

این گره‌ها از انسان فردی خودخواه می‌سازند و به مرور باعث منزوی شدن او می‌شوند. چنین فردی در درون خود همیشه درگیر کشمکش‌های بیهوده و واهی خواهد بود و این کشمکش‌ها را ناخودآگاه به بیرون از خود هم خواهد کشاند. این فرد همیشه در حال تنبیه خود و دیگران خواهد بود و هیچگاه قادر به بخشش خود و دیگران نخواهد بود. اگر این گره‌های احساسی در درون ما باز شوند، با حل شدن مشکلاتی که ذکر شد فردی عاشق محبت و عشق ورزیدن خواهیم شد. هم برای خود و هم برای دیگران حقی منصفانه قائل خواهیم بود و خود و دیگران را خواهیم بخشید. دیگر فردی ستیزه‌جو نخواهیم بود و با پذیرش تمام و کمال خود، مقدمه پذیرفته شدن از سوی محیط و جامعه را هم برای خود به ارمغان خواهیم آورد.
خودخواهی‌های کور را کنار گذاشته و به‌جای مقصر دانستن دیگران در تقصیرهای خود، با چشمی باز و با دلی بزرگ به تحلیل مسائل خواهیم پرداخت و منطقی‌ترین نتیجه را کسب خواهیم کرد. اگر به دنبال تحریک احساسات و عواطف و متعاقب آن باز کردن گره‌های عاطفی و رسیدن به این همه تغییر و اتفاق مثبت هستید، راه را دست آمده‌اید. اینجا بهترین نقطه برای شما است و می‌توانید با کمک وبسایت دنیای موسیقی درمانی به بهترین شکل به خودتان کمک کنید.

تحریک احساسات با موسیقی درمانی

دومین پادکست موسیقی برای تحریک عواطف و احساسات دنیای موسیقی درمانی چه تاثیری بر احساس شما خواهد گذاشت؟

دومین شماره از پادکست‌های ما برای تحریک احساسات و عواطف در بهترین و لذت‌بخش‌ترین حالت ممکن گره‌های عاطفی شما را باز کرده و تاثیراتی مثبت و باورنکردنی را برای شما رقم خواهد زد. به مانند پادکست شماره 1 وبسایت دنیای موسیقی درمانی برای تحریک احساسات و عواطف که در اینجا می‌توانید آن را بشنوید، پادکست دوم هم به بهترین شکل ممکن شما را کمک خواهد کرد و تصویری جدید از زندگی را پیش روی شما قرار خواهد داد.
تمام چیزی که در دومین پادکست وبسایت دنیای موسیقی درمانی برای تحریک احساسات و عواطف می‌شنوید یک موسیقی بسیار احساسی و روح‌نواز است. ملودی این آهنگ شفابخش در احساسی‌ترین حالت ممکن ساخته شده و توسط ساز احساس یعنی پیانو به بهترین و نرم‌ترین حالت ممکن نواخته شده است. این ملودی روح هر شنونده‌ای را به پرواز درآورده و از قفس آزاد می‌کند. هنگام نواخته شدن این ملودی تاثیرگذار تنها چیزی که در وجود شما تداعی خواهد شد، نور عشق و محبت و سلامت روح است.
با سپردن گوش خود به طنین این آهنگ آرام خواهید شد و در کمال بزرگی و عظمت روحانی از تمام گره‌های احساسی و گیرهای عاطفی خود رها خواهید شد. خود و دیگران را خواهید بخشید و آماده عشق ورزیدن و دریافت عشق خواهید شد. اگر به دنیال یک زندگی روشن و سرشار از عشق هستید همین حالا پادکست شماره 2 برای تحریک احساسات و عواطف را از همین صفحه دانلود کنید. آرام باشید و در موقعیتی مناسب برای گوش سپردن به موسیقی قرار بگیرید.

آرام باشید و خود را به این موسیقی بی‌کلام لطیف و احساسی بسپارید

هم می‌توانید از این موسیقی برای پر کردن محیط از آرامش و حس‌های لطیف و عاشقانه استفاده کنید، و هم می‌توانید با تمرکز بوسیله هدفون زیبایی‌های آن‌را به وجود خود القا کنید. آرام باشید و بعد از دانلود این پادکست آن را پخش کنید. اگر در حال استفاده از هدفون هستید به هیچ عنوان میزان بلندی صدا را بیشتر از حد متوسط قرار ندهید. چشمان خود را بسته و تنفس عمیق را شروع کنید. بر روی اجزای موسیقی و ملودی شفابخش آن تمرکز کنید و بعد از انس گرفتن گوش و ذهن‌تان با این موزیک بسیار شنیدنی و روح‌نواز، بر روی خود واقعی‌تان تمرکز کنید. خود و دیگران را ببینید و تمام جزییات را در ذهن خود بازسازی و لمس کنید. مسائل مختلف در مورد خود و دیگران را ببینید و این را به خود القا کنید که شما مسئول و مالک احساسات خود هستید و دیگران هرگز مجبور نیستند که مانند شما و بر مبنای الگوی ذهنی شما فکر کنند.
برداشت‌های بی‌فایده و غیرواقعی خود از مسائل و اتفاق‌های مختلف را کنار گذاشته و کامل از ذهن خود پاک کنید. خود را ببخشید و عاشق خود باشید. دیگران را هم ببخشید و به آن‌ها عشق بورزید. تقصیر و مقصرها را کنار گذاشته و فقط عشق بورزید. اگر در حین استفاده از دومین پادکست دنیای موسیقی درمانی برای تحریک احساسات و عواطف، هر احساسی مثل گریه به سراغ شما آمد هرگز جلوی آن را نگرفته و مسدودش نکنید.

چطور از این پادکست بیشترین بهره را ببریم ؟

آرام باشید و احساسات خود را آزاد و رها بگذارید و رفلکس‌های بدن خود را بروز دهید. این اطمینان را به شما می‌دهیم که بعد از اتمام جلسه پخش موسیقی و انجام این تمزینات ذهنی، دریچه جدیدی از زندگی بر روی شما باز خواهد شد و لذت واقعی زندگی عاشقانه را لمس خواهید کرد. سعی کنید حداقل هفته‌ای سه بار و هربار به مدت حداقل 20 دقیقه بدون وقفه ذهن و گوش خود را به این موسیقی بسپارید. مطمئن باشید که شگفت‌زده خواهید شد. لطفا در بخش نظرات این پادکست، تجربه خود از شنیدن این موسیقی احساسی و بسیار اثربخش را با ما و دیگر همراهان گرامی در میان بگذارید. امیدواریم که بهترین نتیجه را کسب کنید.
ویژگی‌های این پادکست:

  • موسیقی بی‌کلام و بسیار شنیدنی با مدت زمان 58 دقیقه پیوسته
  • بسیار احساسی و مناسب برای تحریک احساسات و عواطف
  • بسیار مناسب برای باز کردن گره‌های احساسی
  • تلقین کننده عشق و محبت به وجود شنونده
  • بسیار مناسب برای کاهش استرس
  • مناسب برای کاهش تشویش و درگیری‌های درونی
  • بسیار مناسب برای ایجاد عشق و آرامش احساسی
  • بسیار مناسب برای انجام مدیتیشن
  • بسیار مناسب برای انجام انواع ریلکسیشن
  • بسیار مناسب برای بالابردن کیفیت خواب

 

Tags :
به این محصول امتیاز دهید
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود پادکست
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
محصولات مرتبط
تازه ترین مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی :
برای خرید سریع این محصول شماره همراه خود را وارد کنید :
برای دانلود این پادکست و دسترسی آنلاین به همه پادکست‌ها عضو دنیای موسیقی درمانی شوید و اگر عضو هستید وارد حساب کاربری خود شوید