دنیای موسیقی درمانی
منو
جستجو
خانه
انجام جستجو
انصراف
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر
دانلود پادکست Emotions Stimulation - Vol. 3
دانلود پادکست
مدت زمان : 61 دقیقه

موسیقی برای تحریک احساسات

سومین شماره از پادکست موسیقی درمانی برای تحریک احساسات و عواطف

در حال حاضر شنونده سومین پادکست زیبا و تاثیرگذار دنیای موسیقی درمانی با عنوان موسیقی برای تحریک احساسات و عواطف هستید. پادکستی که با ویژگی‌های خود گره از احساسات هر انسانی برداشته و اجازه آزادی و رهایی را به عواطف او می‌دهد. این پادکست را در احساسی‌ترین و لطیف‌ترین حالت ممکن خواهید شنید. عناصر جذاب و فوق‌العاده تاثیرگذار این موسیقی در ساده‌ترین حالت ممکن و بدون حضور پیچیدگی‌های مرسوم موسیقایی، شما را غرق در زیبایی‌های خود خواهند کرد.

آرامشی وصف‌ناپذیر با پادکست موسیقی برای تحریک احساسات

با استفاده از این موسیقی آرام خواهید شد و در پس این آرامش، به اوج حضور احساسات زیبا رسیده و در لطافتی وصف‌ناشدنی غرق خواهید شد. این حالات جذاب، هرگونه گره و مزاحمی را از احساسات و عواطف شما برداشته و روح شما را صیغل می‌دهد. اگر از پر و بال بسته بودن احساسات خود رنج می‌برید و مشکلی را در ابراز آن‌ها احساس می‌کنید، این پادکست بهترین گزینه برای شما است. همین حالا سومین پادکست دنیای موسیقی درمانی را دانلود کرده و با استفاده درست از آن، احساسات و عواطف خود را رها و آزاد کرده و عاشق باشید و عشق بورزید. شگفت‌زده خواهید شد...

خود را به این موسیقی بی‌کلام پر احساس و دلچسب بسپارید

در سومین پادکست دنیای موسیقی درمانی برای تحریک احساسات و عواطف، به مدت 61 دقیقه لذت خواهید برد و با قرارگیری در فضایی خاص، حالاتی فوق‌العاده دلچسب را تجربه خواهید کرد. در این موسیقی هم مثل پادکست‌های شماره یک و شماره دو دنیای موسیقی درمانی برای تحریک احساسات و عواطف، در فضایی عاطفی قرار خواهید گرفت و به واسطه آن، گره از روح لطیف و احساسات شما برداشته خواهد شد و در کمال آرامش به پروازی احساسی در خواهید آمد.

گره‌های مزاحمی که با حضور بر روی احساسات و عواطف‌تان، به شما اجازه آزاد گذاشتن و ابراز آن‌ها را نمی‌دهد با کمک این موسیقی باز خواهند شد

در پادکستی که هم‌اکنون شنونده آن هستید، این حالات با یک تفاوت نسبت به دو پادکست قبلی شما را تحت تاثیر قرار می‌دهد. همان لطافت، آرامش، زیبایی و عمقی که در دو پادکست قبلی شنونده آن بودید، در این پادکست هم روح شما را تحت تاثیر قرار می‌دهد، اما در کنار آن، یک شور احساسی و فوق‌العاده روح‌نواز هم با تلفیق با این زیبایی‌های اثرگذار، به جلا دادن روح شما می‌پردازد. این حضور شور در کنار حالات آرام و احساسی، نه تنها شما بلکه هر شنونده‌ای را به وجد آورده و تجربه‌ای شدیدا جذاب و غیرقابل تصور را برای او به ارمغان می‌آورد. این حالات و ترکیب جذاب، به بهترین و شیرین‌ترین حالت ممکن بر روی ابعاد وجودی شما تاثیر گذاشته و هر گره و مسدود کننده‌ای را از احساسات و عواطف شما برمی‌دارد.

عاشق شوید، عشق بورزید و عشق دریافت کنید

گره‌های مزاحمی که با حضور بر روی احساسات و عواطف‌تان، به شما اجازه آزاد گذاشتن و ابراز آن‌ها را نمی‌دهد. همین مسدودسازی، اثرات فوق‌العاده بدی را بر روی ذهن و متعاقب آن شخصیت شما داشته و از شما فردی منفی با مشخصات دفع‌کننده خواهد ساخت. منزوی شده و و عشق نمی‌ورزید و در پی آن، عشق و احساس خوبی را هم دریافت نخواهید کرد. این حالات و انزوای تلخ، از شما فردی تنها و پرخاشگر خواهد ساخت و در مسیری اشتباه در زندگی قرار خواهد داد. اما نگران نباشید، چرا که همه هدف این موسیقی این است که شما را به بهترین و اصولی‌ترین شکل ممکن کمک کند. اگر حتی ذره‌ای هم از مسائل ذکر شده رنج می‌برید، با دنیای موسیقی درمانی همراه باشید و با رفع کردن آن، عاشق شوید، عشق بورزید و عشق دریافت کنید و بوی خوش زندگی را استشمام کنید. موسیقی برای تحریک احساسات

نحوه عملکرد پادکست موسیقی برای تحریک احساسات چگونه است؟

در این 61 دقیقه جذاب، سه بازیگر اصلی ذهن شما را به بازی می‌گیرند. نوای زیبای ساز همیشه آرامش‌بخش پیانو در کنار بازی جذاب و فوق‌العاده خاص ساز ویولن و در پس این‌دو صدای زمینه باران، که لطافتی دو چندان را به این موسیقی می‌بخشد. موسیقی با یک ملودی لطیف، ساده و آرام و البته احساسی از ساز پیانو آغاز می‌شود و در همان ابتدا شما را غرق در احساس می‌کند. صدای بارانی لطیف هم از همان ابتدا این احساس را دنبال کرده و در پی بخشیدن لطافت هرچه بیشتر به آن بوده و بهترین شکل وظیفه خود را انجام می‌دهد. با جلو رفتن این روند احساسی و غرق شدن هرچه بیشتر شما در آن، نوبت به ایجاد شوری سراسر احساس می‌شود.

وظیفه ایجاد این شور منحصربفرد بر عهده ساز ویولن است که آن هم به خوبی و زیبایی هرچه تمام‌تر از عهده این کار برآمده و با نوازش گوش، ذهن و روح شما، وجودتان را به وجد می‌آورد.

این ترکیب جذاب بهترین یاری دهنده شما است. فقط با یکبار سپردن گوش خود به این موسیقی، عاشق اجزای آن شده و این عشق را به سراسر وجود خود انتقال خواهید داد. درنگ نکنید و همین حالا پادکست شماره 3 دنیای موسیقی برای تحریک احساسات و عواطف را از همین صفحه دانلود کنید.
خب، بعد از دانلود سومین پادکست دنیای موسیقی برای تحریک احساسات و عواطف از همین صفحه، آرام باشید و آماده استفاده از آن شوید. در فضایی آرام و مناسب قرار بگیری. برای استفاده از این پادکست هم می‌توانید از هدفون استفاده کنید و هم با استفاده از بلندگو، تمام فضای اطراف را مملو از آرامش، عشق و احساسات مثبت کنید. اما پیشنهاد ما این است که برای تمرکز و تاثیرگذاری بیشتر و تاثیرگذاری هرچه بهتر این موسیقی، برای شنیدن آن از هدفون استفاده کنید. آرام باشید، تنفس عمیق را شروع کرده و پخش موسیقی را آغاز کنید.

چگونه از این پادکست موسیقی درمانی برای تحریک عواطف و احساسات استفاده کنیم و نتیجه بگیریم؟

در ابتدا در کنار رد شدن عناصر موسیقایی از گوش و ذهن شما، بر روی تنفس عمیق خود تمرکز کنید و کل پروسه و ورود و خروج هوا را در ذهن خود ببینید. بعد از گذشت دو یا سه دقیقه تمرکز خود را از روی تنفس برداشته و آن را بر روی عناصر موسیقی متمرکز کنید. بعد از اخت شدن گوش و ذهن‌تان با ساختمان این موسیقی، به آرامی تمرکز خود را بر عمق وجودی خود متمرکز کنید. توجه داشته باشید که از ابتدا تا انتهای این موزیک هرگز نباید از شدت صدای بیش از حد استفاده کنید و میزان بلندی صدا را بر روی مقدار متوسط قرار داده و با توجه به گوش و ذهن خود، آن را در بهترین و راحت‌ترین حالت تنظیم کنید. انجام این کار با شدت صدای بالا، نه تنها به شما کمکی نخواهد کرد، بلکه باعث آزار و خستگی ذهن شما هم خواهید شد.
هم اکنون، شما در حال تمرکز بر روی وجود خود هستید. در این حالت در ذهن‌تان، خود، دیگران و محیط اطراف را ببینید. این را ببینید و درک کنید که شما عضوی منحصربفرد در این دنیای بزرگ هستید و اخلاق و روحیات خود را دارید. این را ببینید که شما هم دارای احساسات و عواطف بوده و می‌توانید آن‌رابه بهترین شکل ابراز کنید. در این حالت، هر احساسی که به سراغ شما آمد را آزاد بگذارید و اجازه دهید که بروز پیدا کند. خواهید دید که احساسات و عواطف بسیار لطیف و شیرین تمام وجود شما را فرا خواهد گرفت و به عمقی زیبا در وجود خود دست پیدا خواهید کرد. در مورد تعداد دفعات استفاده از این پادکست هم لازم است که حداقل هفته‌ای سه بار و هربار به مدت حداقل 20 دقیقه بصورت پیوسته گوش و ذهن خود را به این آهنگ جذاب و تاثیرگذار بسپارید.
لطفا در بخش نظرات، تجربه خود از شنیدن این پادکست را باما و دیگرا همراهان عزیز دنیای موسیقی در میان بگذارید.

ویژگی‌های این پادکست:

  • موسیقی لطیف و بسیار شنیدنی با مدت زمان 61 دقیقه پیوسته
  • بسیار مناسب برای تحریک احساسات و عواطف
  • بسیار مناسب از بین بردن گره‌های عاطفی
  • مناسب برای ایجاد آرامش و کاهش استرس
  • از بین برنده تنش‌های درونی و ذهنی
  • ایجاد کننده عشق و محبت در وجود شنونده
  • بسیار مناسب برای انجام مدیتیشن
  • بسیار مناسب برای انجام انواع ریلکسیشن
  • بسیار مناسب برای بالابردن کیفیت خواب

 

Tags :
به این محصول امتیاز دهید
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود پادکست
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
۱۴۰۱/۰۱/۲۰

سلام وقتتون بخیر .من تازه فایل هاتونو دانلود کردم.بسیار عالی و دل نوازن .ممنونم از شما

۱۴۰۱/۰۱/۲۰

سلام، وقت شما هم به خیر. خیلی خوشحالیم که این پادکست‌ها موجب رضایت شما شده و مفید بوده. موفق باشید.

محصولات مرتبط
تازه ترین مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی :
برای خرید سریع این محصول شماره همراه خود را وارد کنید :
برای دانلود این پادکست و دسترسی آنلاین به همه پادکست‌ها عضو دنیای موسیقی درمانی شوید و اگر عضو هستید وارد حساب کاربری خود شوید