دنیای موسیقی درمانی
منو
جستجو
خانه
انجام جستجو
انصراف
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر
دانلود پادکست Self Confidence Podcast - Vol. 2
دانلود پادکست
مدت زمان : 60 دقیقه

افزایش اعتماد به نفس با موسیقی

افزایش اعتماد به نفس و خودباوری با موسیقی بی کلام آرامش بخش عمیق و تاثیرگذار

شنوندگان و همراهان گرامی وبسایت دنیای موسیقی درمانی، هم اکنون شما در حال شنیدن دومین پادکست شنیدنی و تاثیرگذار ما برای افزایش اعتماد به نفس با موسیقی هستید. پادکستی با خصوصیاتی پیچیده‌تر و حجیم‌تر از پادکست‌های دیگر موسیقی درمانی و از نظر ساختمانی نزدیک به پادکست شماره یک برای اعتماد به نفس. آیا از پایین بودن اعتماد به نفس خود رنج می‌برید و برای حل این مشکل سردرگم هستید؟ آیا خودباوری لازم را ندارید و با عزت‌نفسی پایین پای به عرصه‌های مختلف می‌گذارید؟ اصلا نگران نباشید. کلید حل این مشکل هم اکنون در دستان شما است.

افزایش اعتماد به نفس با موسیقی بی‌کلام عمیق، حجیم و تاثیرگذار

همین حالا پادکست شماره 2 برای افزایش اعتماد به نفس را از همین صفحه دانلود کنید و با قرار گرفتن در فضای حجیم آن، عظمتی را تجربه کنید که تاکنون در خود حس نکرده‌اید. به شما این اطمینان را می‌دهیم که با استفاده از این موسیقی عجیب و جذاب، نتیجه‌ای عجیب‌تر را خواهید گرفت و به عزت‌نفسی باورنکردنی دست خواهید یافت. در ادامه با دنیای موسیقی درمانی همراه باشید.

اعتماد به نفس چیست و چگونه زندگی انسان را تحت تاثیر قرار می‌دهد؟

اعتماد به نفس یا Self Confidence به باور شما از میزان کارایی‌تان نسبت به کارهای مختلف اشاره دارد. این توصیف دقیقا از معانی لغات استفاده شده در این عبارت برمی‌آید و تعریفی جامع از اعتماد به نفس را به ما ارائه می‌دهد. درست است که عدم وجود اعتماد به نفس کافی در شما می‌تواند ابعاد مختلف شخصیتی شما را تحت تاثیر قرار داده و کیفیت زندگی شما را به شدت کاهش دهد، اما در مقابل این را هم بدانید که روش‌های بسیار زیاد و تاثیرگذاری برای بالا بردن این مولفه ارزشمند و کارآمد در شما وجود دارد. از ریشه‌یابی و تحلیل و راه‌کارهای روان‌درمانی گرفته تا کارهای ساده و روزمره‌ای که هر انسانی در طول روز می‌تواند آن‌ها را در راستای افزایش اعتماد به نفس خود انجام دهد.

یکی از اصولی‌ترین، جذاب‌ترین و تاثیرگذارترین روش‌ها برای بالابردن اعتماد به نفس، استفاده از موسیقی است

یک موسیقی با اصول و خصوصیات خاص می‌تواند شما را از نظر ذهنی بازسازی کرده و به تک تک اجزای مغز و بدن شما عزت و عظمتی خاص را ببخشد. موسیقی حجیمی که هم‌اکنون شنونده آن هستید، همین ویژگی‌ها را دارا است و با ساختمان عجیب و حجیم خود، یک انرژی خاص را به پیکره شما تزریق کرده و شما را متوجه عظمت واقعی خودتان می‌کند. پیشنهاد می‌کنیم که به هیچ عنوان این موسیقی عمیق، حجیم و خاص را از دست ندهید و با استفاده از آن به حل مشکل خود یعنی پایین بودن اعتماد به نفس کمک کنید.

پادکست افزایش اعتماد به نفس با موسیقی چطور عمل می‌کند؟

موسیقی که هم‌اکنون شنونده آن هستید دومین پادکست وبسایت دنیای موسیقی درمانی است که با مدت زمان 60 دقیقه تمام وجود شما را درگیر کرده تا عظمت‌ واقعی‌تان را به خودتان دیکته کند. همانطور که قبلا هم گفتیم، چیزی که در موزیک این پادکست می‌شنوید چیزی خاص و متفاوت نسبت به دیگر پادکست‌های موجود در وبسایت دنیای موسیقی درمانی است. در این موسیقی بی‌کلام، تاکید بر روی عمق، حجم و قدرت است. در آهنگ این پادکست شنونده عمقی بی‌نظیر خواهید بود که به واسطه فضاسازی عناصر آن خلق شده و شما را به درون خود می‌کشد.

موسیقی بی‌کلام این پادکست عمیق، حجیم و فوق‌العاده تاثیرگذار است

در همین فضای عمیق، صداهای فرکانس پایین یا به اصطلاح بیس، عناصری هستند که در ابتدا خجمی دلپذیر را به این فضا داده و در ادامه قدرتی عجیب را به آن تزریق می‌کنند. ترکیب این حالات و قرارگرفتن شما در دل آن، به طرز چشمگیری بر روی باور درست در مورد خودتان تاثیر گذاشته و دید مناسبی را از خودتان به شما ارائه می‌دهد. این موسیقی با حالات و ویژگی‌هایی که از آن ذکر شد، به بهترین شکل ممکن بر روی عزت‌نفس و اعتماد به نفس شما تاثیر خواهد گذاشت و تفکری جدید نسبت به خودتان را در ذهن‌تان خواهد پروراند. حتما این پادکست را دریافت کنید و از آن استفاده لازم را ببرید. شگفت‌زده خواهید شد...

افزایش اعتماد به نفس با موسیقی

چطور از این پادکست افزایش اعتماد به نفس با موسیقی استفاده کنیم و بهترین نتیجه را بگیریم؟

خب، همین حالا دومین پادکست دنیای موسیقی درمانی را از همین صفحه دانبود کنید و آماده استفاده از آن باشید. به هر روشی که دوست داشته باشید می‌توانید از موسیقی این پادکست استفاده کنید. می‌توانید در حالتی که هستید از این پادکست بهره لازم را ببرید. اما پیشنهاد ما این است که با تمرکز و در محیطی مناسب این کار را انجام دهید. بعد از دانلود کرده دومین پادکست دنیای موسیقی درمانی برای افزایش اعتماد به نفس، در محیطی آرام قرار بگیرید، بنشینید یا اگر راحت نیستید دراز بکشید. هدفون را در گوش خود گذاشته و پخش موسیقی را شروع کنید.
توجه داشته باشید که میزان بلندی صدا را هرگز نباید بیشتر از حد متوسط قرار دهید و حتی اگر در این سطح هم احساس خستگی گوش و ذهن خود را دارید، باز هم میزان صدا را کاهش دهید. چشمان خود را ببندید و تنفس عمیق را شروع کنید. تنفسی عمیق و حجیم، دقیقا مانند چیزی که در این موسیقی می‌شنوید. کمی بر روی تنفس خود و حجیم شدن و خالی شدن میانه تنه خود تمرکز کنید. بعد از گذشت سه یا چهار دقیقه تمام تمرکز خود را بر روی موسیقی و اجزای آن معطوف کنید. بعد از گذشت سه یا چهار دقیقه شما دیگر با اجزای این موسیقی مانوس شده‌اید و عظمت مورد نیاز تا حدودی در وجود شما شکل گرفته است. در این حالت به همراه تکرار تنفس عمیق، تمرین ذهنی را شروع کنید. در ذهن خود ترس‌های خود را مرور کنید و موقعیت‌هایی که ترازوی اعتماد به نفس شما هستند را ببینید. خود را آماده کنید و تمام وجودتان را در آن موقعیت‌ها قرار دهید. در ذهن خود با تمام احساس خود را در دل آن موقعیت خاص ببینید و با حضور این عظمت ایجاد شده در وجودتان، شروع به تحلیل آن موقعیت و تعامل با آن کنید.

تکنیک‌های ساده ذهنی و تمرین‌های تنفس عمیق در حین گوش دادن به این پادکست بسیار اثربخش خواهد بود

هم‌اکنون این خود واقعی شما هستید که در سطحی واقعی از موقعیت ترسناک زندگی‌تان قرار گرفته‌اید. توان واقعی خود را در مقابل این موقعیت خواهید دید و خود واقعی‌تان را به شدت باور خواهید کرد. این کار را برای تمام موقعیت‌هایی که از آن‌ها ترس دارید انجام دهید و از زوایای مختلف عظمت و قدرت خود را ببینید. هیچ چیز یارای زمین‌گیر کردن شما را نخواهد داشت و قدرت شما در هر موقعیتی حرف اول را خواهد زد. انجام این تکنیک‌های ذهنی و حتی رعایت ساده تنفس عمیق، ممکن است در ابتدا سخت بوده و شما را دلسرد کند. اما نگران نباشید و دلسرد نشوید و به تمرین خود ادامه دهید. با تمرین مرتب، به مرور در این زمینه هم پیشرفت خواهید کرد. لازم است که در هفته حداقل سه بار و هربار به مدت حداقل بیست دقیقه بطور پیوسته گوش و ذهن خود را به این آهنگ حجیم و سراسر قدرت بسپارید و از مزایای باورنکردنی آن بهره‌مند شوید. به خود و این موسیقی و تکنیک باور داشته باشید و همین حالا تمرین را شروع کنید. نتیجه فوق‌العاده و باورنکردنی خواهد بود. لطفا ما و بقیه عزیزان همراه دنیای موسیقی درمانی را در جریان تجربه خود از شنیدن این پادکست قرار دهید.

ویژگی‌های این پادکست: موسیقی بی‌کلام جذاب و بی‌نظیر با مدت زمان 60 دقیقه پیوسته بسیار مناسب برای بالا بردن اعتماد به نفس بسیار مناسب برای افزایش عزت‌نفس و اراده ایجاد کننده حجمی مثبت در شنونده ایجاد کننده قدرتی وصف‌ناپذیر در وجود شنونده ایجاد کننده انرژی مثبت در شنونده به بهترین شکل بسیار اثربخش برای مقابله با ترس بسیار مناسب برای رسیدن به خودباوری سریع و لحظه‌ای ایجاد دید درست و واقعی در شنونده از خود

Tags :
به این محصول امتیاز دهید
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود پادکست
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
تصویر پروفایل
۱۳۹۹/۰۷/۳۰

ببخشید باید همه موسیقی رو گوش داد؟

تصویر پروفایل
۱۳۹۹/۰۷/۳۰

سلام، نه لزومی وجود نداره، می‌تونید نسبت به زمانی که دارید، بخش بخش یا پیوسته گوش بدید.

محصولات مرتبط
تازه ترین مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی :
برای خرید سریع این محصول شماره همراه خود را وارد کنید :
برای دانلود این پادکست و دسترسی آنلاین به همه پادکست‌ها عضو دنیای موسیقی درمانی شوید و اگر عضو هستید وارد حساب کاربری خود شوید