دنیای موسیقی درمانی
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر
دانلود پادکست Self Confidence Podcast - Vol. 2
دانلود پادکست
مدت زمان : 183 دقیقه

افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس با موسیقی بی کلام آرامش بخش عمیق و تاثیرگذار با فرکانس شفابخش 384 هرتز در پادکست موسیقی برای اعتماد به نفس، شماره دوم

Self Confidence Podcast - Vol. 2

شنونده دومین شماره از پادکست های جذاب و بسیار اثر بخش وبسایت دنیای موسیقی درمانی برای افزایش اعتماد به نفس هستید. موسیقی فوق العاده آرامش بخش و تاثیر گذار این پادکست با پاکسازی و فعال کردن چاکرای پنجم شما یعنی چاکرای گلو ، قدرت خود بیانگری و ابراز وجود شما را بالا برده و از این طریق اعتماد به نفس ، خود باوری و قدرت نفوذ شما را به شکلی باور نکردنی افزایش می دهد.

آهنگ شنیدنی این پادکست موسیقی درمانی برای افزایش اعتماد به نفس با مدت زمان 183 دقیقه، بر پایه فرکانس 384 هرتز تنظیم شده است. این فرکانس با تاثیری شفا بخش بر روی چاکرای پنجم شما که در قسمت گلو قرار دارد و پاکسازی و فعالسازی آن، قدرت خود بیانگری و ابراز وجود شما را به شدت بالا می برد و بعد از بالا بردن قدرت نفوذ شما، اعتماد به نفس و خود باوری‌تان را به شدت تقویت می کند. فعالیت منظم و متعادل چاکرای پنجم که با نام های چاکرای گلو ، ویشودها و Throat شناخته می شود، به شما کمک خواهد کرد که نیاز ها، اندیشه و شخصیت واقعی خود را به راحتی ابراز کنید و از گفتن حقیقت و نشان دادن علایق واقعی خود ترسی نداشته باشید.

موزیک بی کلام و آرامش بخش این پادکست موسیقی درمانی برای افزایش اعتماد به نفس ، با ساختمان و فرکانس 384 هرتز خود و افکت هایی که بر پایه همین فرکانس طراحی شده اند، با ایجاد قدرت های حیاتی خود بیانگری و ابراز وجود در شخصیت شما، خود باوری‌تان را به شکلی حیرت آور افزایش خواهد داد و شما را به خود واقعی‌تان در جامعه نزدیک تر خواهد کرد. تنها کافیست با تمرکز کامل در وجود خود، ذهن و گوش تان را به این موسیقی تاثیر گذار سپرده و اجازه دهید که ناخوداگاه تان غرق در این موسیقی شود. امیدواریم بهترین نتیجه را از این پادکست موسیقی درمانی برای افزایش اعتماد به نفس بگیرید و با استفاده از قدرت های عظیمی که در وجودتان نهفته هستند، زندگی لذت بخش تری را تجربه کنید.

Tags :
به این محصول امتیاز دهید
قیمت : 10,000 تومان
خرید آلبوم موسیقی
اضافه به سبد
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود پادکست
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
۱۳۹۹/۰۷/۳۰

ببخشید باید همه موسیقی رو گوش داد؟

۱۳۹۹/۰۷/۳۰

سلام، نه لزومی وجود نداره، می‌تونید نسبت به زمانی که دارید، بخش بخش یا پیوسته گوش بدید.

محصولات مرتبط