دنیای موسیقی درمانی
منو
جستجو
خانه
انجام جستجو
انصراف
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر
صفحه اصلی مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی

10 چیزی که هر زنی شنیدن آن را دوست دارد

مردها وقتی می خواهند توجه یک زن را به خود جلب کنند، بسیار تلاش می کنند. شما تمام ویژگی های جذاب را نمایان کرده و سعی می کنید او را به روش خود جذب کنید. با این حال، این تلاش‌ها اغلب با شکست مواجه می‌شوند، زیرا شما چیز اشتباهی را در زمان اشتباه می‌گویید. چه بخواهید یک زن را بدست آورید و چه قبلاً او را بدست آورده باشید، در این مطلب خواهید آموخت که برخی از کلمات عاشقانه وجود دارند که یک زن آرزوی شنیدن آن ها را دارد. در ادامه با دنیای موسیقی درمانی همراه باشید.

اکثر زنان قدردان هرگونه تمجید از سمت مرد خود هستند و به نظر می رسد که این کار در مورد آنها مانند یک طلسم عمل می کند. باید به خاطر داشته باشید که این تمجید و تعارفات تنها زمانی مؤثر است که واقعی و از صمیم قلب باشد. یک زن می‌تواند به راحتی کسی را ببیند که برای جلب توجه او از چاپلوسی غیر صادقانه استفاده می‌کند، و همچنین می‌داند که کسی راستگو نیست.

فهرست عناوین
10 چیزی که هر زنی شنیدن آن را دوست دارد

شما نمی توانید فقط به او بگویید که او زیباست، بلکه باید به او حس اطمینان داده و آنچه را که می گویید دقیقا معنی کنید. بخشی از این موضوع زمانی قابل باورتر می شود که لحن مناسبی داشته باشید. خانم شما از شما می خواهد که عشق او را متقابلاً جبران کنید، و در حالی که ممکن است احساس شما را در قلبش حس کرده باشد، باز هم آرزو دارد که شما آن را بگویید.

اگر تاثیر واقعی را می خواهید، باید به جزئیات توجه کنید، مانند مدل موی جدید یا عطر یا لباسی که فوق العاده به نظر می رسد. او به شما نیاز دارد که مشوقش باشید و تمام موفقیت هایی که در زندگی حرفه ای به دست آورده است را بزرگ داشته و از آن ها قدردانی کنید. وقتی تلاش های او را تحسین می کنید، او جایگاه ویژه ای را برای شما در قلب خود خواهد ساخت.

 

 

توجه: ما تصدیق می کنیم که مردان نیز هوس شنیدن کلمات محبت آمیز از طرف شریک زندگی خود را دارند. با این حال، خواسته های آنها کمی با خواسته های زنان متفاوت است، بنابراین ما در مقاله ای جداگانه به چیزهایی که مردان شنیدن آنها را دوست دارند نیز می پردازیم.

 

ده چیزی که خانم تان دوست دارد از شما بشنود

باز کردن دهان و گفتن همه چیزهای اشتباه آسان بوده و در عین حال مضرترین و بدترین کار ممکن در هر رابطه و مرحله ای از زندگی است. شما مشتاقید که به او بگویید شگفت‌انگیزترین فردی است که تا به حال دیده‌اید، اما هرگز آنطور که می‌خواهید پیش نمی رود. کلمات یا عبارات خاصی وجود دارد که یک زن برای احترام و استحکام رابطه به آنها نیاز دارد.

اگر می خواهید یک پیوند قوی داشته باشید، بعد از خواندن این مطلب یاد خواهید گرفت که با به زبان آوردن چه چیزهایی باعث می شوید که او احساسی خاص داشته باشد. در اینجا عباراتی وجود دارد که باید با آنها آشنا شوید تا مطمئن شوید که خانم شما می داند چقدر برای شما مهم است.

 

همچنین بخوانید: 10 نشانه اینکه شما جفت روحی خود را پیدا کرده اید

 

همیشه باور داشته باش که یک اتفاق فوق العاده در شرف وقوع است.

 

1. "متاسفم."

نفس یک مرد اغلب به راحتی کبود می شود و هیچ چیزی بیشتر از اعتراف به اشتباه، به شما صدمه نمی زند. با این حال، یک خانم باید بداند که شما متواضع هستید و آنقدر مغرور نیستید که بخواهید وقتی کاری نامناسب انجام داده اید یا چیز بدی گفته اید، اشتباه خود را نپذیرید.

اگر به اقداماتی مانند طفره رفتن و دروغ گفتن متوسل شوید، فقط او را بیشتر از خود دور خواهید کرد. خوشبختانه گفتن حقیقت، اعتراف به تقصیر و آسیب پذیر بودن، شما را به هم نزدیکتر می کند.

 

2. "من می خواهم تو با نزدیکان من ملاقات کنی..."

وقتی از خانمتان می‌خواهید با خانواده یا دوستانتان ملاقات کند، بدون اینکه بدانید خیلی چیزها را به او می‌گویید. اگرچه این ژست ساده به نظر می رسد، اما برای او مهم است. شما به او می گویید که به او افتخار می کنید و می خواهید دنیا بداند که شما با هم هستید.

علاوه بر این، بردن او به خانه برای ملاقات با والدین به این معنی است که رابطه به سطح بعدی می رود و ممکن است شما به تعهد بلندمدت نزدیک شوید. شما می گویید که او بخش مهمی از زندگی شماست که باید شما را به هم نزدیکتر کند.

همچنین به این معنی است که شما هیچ رازی برای پنهان کردن ندارید زیرا به او اجازه می دهید با افرادی ملاقات کند که می توانند خوب، بد و زشت گذشته و حال شما را افشا کنند. وقتی دختری را به ملاقات خانواده خود می برید، او داستان هایی از دوران کودکی شما و تمام کارهای فاسدی که تا به حال انجام داده اید را می شنود. با این حال، این مرحله دیگری برای شناخت یکدیگر در سطحی متفاوت است.

 

3. "من به تو نیاز دارم."

اگر می خواهید برق چشمان او را ببینید، سعی کنید به او بگویید که به او نیاز دارید. او به شما به عنوان یک مرد قوی نگاه می کند که همه چیز را با هم دارد، و وقتی آنقدر خودتان را متواضع کنید که این را به او بگویید، آب می شود. وقتی به یک زن می گویید که برای موفقیت در زندگی به بودن او در کنارتان نیاز دارید، به او نشان می دهید که چقدر برای شما مهم است.

 

4. "تو بهترین دوست من هستی."

وقتی به یک خانم می گویید که او بهترین دوست شماست، یک تعریف قابل توجه را از او کرده اید. بیش از همه دوستان پسر خود و سایر افرادی که به آنها اعتماد دارید، برای او اهمیت قائل هستید و او را در راس قرار می دهید. شما به او نشان می دهید که سطح اعتماد شما به او بسیار زیاد است و می دانید که می توانید اسرار درونی خود را با او در میان بگذارید و احساس امنیت کنید.

شما به او می گویید که او به عنوان یک دوست و معشوقه چقدر ارزش و جای قدردانی دارد. کدام زنی وجود دارد که دوست نداشته باشد مردش این حرف ها را به او بزند؟

 

5. "تو زیبا هستی."

قدرتی ماورایی در کلمات شما وجود دارد. گزارشی در دیلی میل توسط آکادمی GEMS Wellington منتشر شده که به بررسی اینکه گیاهان چگونه به تمجید یا آزار و اذیت واکنش نشان می دهند، پرداخته است. کلاس درسی در دبی، دو گیاه داشت. هر دو گیاه غذا، آب و نور یکسانی دریافت کردند، بنابراین هیچ تفاوتی در شرایط رشد وجود نداشت.

تنها چیزی که متفاوت بود نحوه صحبت دانش آموزان با آنها بود. یکی از آن دو گیاه مورد آزار و اذیت قرار گرفت و به او گفتند که چقدر کوچک و غیرجذاب است و تقریباً بعد از 30 روز از بین رفت. با این حال، گیاهی که مورد ستایش قرار گرفت، رشد خوبی کرد.

اگر کلمات توانستند یک گیاه را در عرض یک ماه از بین ببرند، کلمات شما چقدر بیشتر می تواند به یک انسان آسیب برساند؟ حرف هایی در مورد اینکه خانمتان چقدر زیبا و زرق و برق دار است، چیزی است که او باید از شما بشنود. او برای حس احترام و ارزش کلی در چشمان شما، به این تایید های مثبت نیاز دارد.

 

شاد بودن به این معنی نیست که همه چیز عالی است. این بدان معنی است که شما تصمیم گرفته اید که فراتر از نقص ها را ببینید.

 

6. "دوستت دارم"

گفتن جمله دوستت دارم، جادویی ترین جمله دو کلمه ای جهان برای گفتن به یک زن است. یک خانم، عاشق شنیدن این دو کلمه ای ناب است. گاهی اوقات، خانم ها اولین کسانی هستند که می گویند شما را دوست دارند، و ممکن است شنیدن این جمله از آن‌ها شوکه کننده باشد. با این حال، او نیاز دارد که به او بگویید که همین احساس را نسبت به او دارید.

وقتی پس از اینکه بگوید دوستت دارم، چیزی مانند "متشکرم" یا "شنیدنش خوب است" می گویید، احساس طرد شدن می کند. اگر او را دوست دارید، پس به او بگویید چه احساسی دارید. هنگامی که شما برای مدت طولانی در یک رابطه بوده اید، بسیاری از پسرها تصور می کنند که او می داند که شما او را دوست دارید، زیرا در کنار او هستید.

با این حال، این برای یک خانم به اندازه کافی خوب نیست، به خصوص آنهایی که زبان عشقشان کلمات تایید کننده است. او نیاز دارد که مرتباً بگویید "دوستت دارم".

 

7. "دلم برایت تنگ شده"

یک خانم دوست دارد وقتی با هم نیستید، بشنود که شما در فکر او هستید. گفتن اینکه دلت برایش تنگ شده به شما امکان می دهد آسیب پذیری خود را نشان دهید، زیرا اکثر مردان همیشه در بیان احساسات خود خوب نیستند. به او اجازه می دهید برای لحظه ای نگاهی اجمالی به قلب و ذهن شما بیندازد.

بیان احساسی که هنگام دوری از یکدیگر دارید، نشان می دهد که در حال ایجاد یک ارتباط عمیق تر هستید. او دوست خواهد داشت که شما مفهوم قدیمی یک مرد مردانه را کنار بگذارید و جنبه حساس تر خود را نشان دهید.

 

8. "من به تو افتخار می کنم."

چند راه وجود دارد که می توانید به او بگویید که چقدر به او افتخار می کنید. ابتدا، می توانید به او بگویید که از اینکه مرد او هستید خیلی احساس خوشحالی و خوشبختی می کنید. دوم، می توانید به او بگویید که چقدر به دستاوردهای او افتخار می کنید.

شاید او یک مادر مجرد عالی باشد و شما می خواهید او را تشویق کنید. نکته دیگر این است که می توانید دستاوردهای او را به صورت حرفه ای تحسین کنید. اگر او کارهای خیریه زیادی انجام می دهد و دلش همیشه به دنبال انفاق است، باید به او بگویید که چگونه با انجام این کارها باعث افتخار شما می شود.

هر زمان که از او در مورد خاص بودنش تعریف کنید، باعث می شود که او احساس به دست آوردن میلیاردها پول را داشته باشد.

 

9. "نمی توانم تصور کنم که با کسی بجز تو باشم."

وقتی به او می گویید که بجز او هیچ کس دیگری برای شما وجود ندارد، می گویید که او آینده شماست. شما ممکن است آماده باشید که یک سوال بزرگ را مطرح کنید و بخواهید مطمئن شوید که او آماده است. برخی از خانم ها در روابط احساس ناامنی می کنند، به خصوص اگر صدمه دیده باشند.

با این حال، اگر به او بگویید هیچ کس دیگری برای شما وجود ندارد، کاری بزرگ برای احترام او انجام می دهد. او می داند که دختران دیگر همیشه می توانند با زیبایی یا پول خود سر شما را برگردانند، اما شما تأیید می کنید که هیچ کس در این جهان با او قابل مقایسه نیست.

 

10. "ما در این مشکلات با هم هستیم."

زندگی سخت است و مواقعی وجود دارد که در محاصره مردم هستید و هنوز هم احساس تنهایی می کنید. یک زن ذاتاً موجودی احساسی است، بنابراین زمانی که دنیای او آشفته است، بشدت به حمایت شما نیاز دارد. به او بگویید که شانه ای برای گریه کردن خواهید بود و هرگز کنارش را ترک نکنید. زمانی که همه چیز در اطراف او در حال فروپاشی است، او باید این چیزها را بداند.

 

قبل از اینکه تظاهر کنی، حقایق را یاد بگیر. قبل از قضاوت، دلایل را درک کن. قبل از اینکه به کسی صدمه بزنی، احساس کن و قبل از صحبت کردن، فکر کن.

 

آخرین افکار در مورد چیزهایی که یک زن دوست دارد از شما بشنود

به قول معروف، سخنی که در عشق گفته می شود مانند سیب های طلا در تصاویر نقره است. بنابراین، این به شما یادآوری می کند که گفتن کلمات مناسب به کسی که دوستش دارید ضروری است. وقتی به خانمتان می گویید چقدر برای شما مهم است، چقدر زیبا به نظر می رسد و چقدر او را دوست دارید، کاری بیش از آنچه تصورش را بکنید برای او انجام می دهید.

گفتن این چیزها به کسی که برای شما بسیار مهم است، جایگاه او را در قلب و زندگی شما محکم می کند. وقتی همه چیزهای شیرینی که دوست دارد بشنود را به او می‌گویید ممکن است باعث لرزش او از شدت لذت شود. همچنین به او تاکید می کند که از شما یا رابطه خود دست نکشد، زیرا هر زوجی با هم از مشکل و سختی عبور خواهند کرد.

وقتی به او چیزهایی مانند "اشتباه کردم" یا "متاسفم" را به او بگویید، نشان می دهید که آسیب پذیر هستید. او باید آسیب پذیری شما را ببیند که برای باز بودن در رابطه با شما تشویق شود. به یاد داشته باشید که کلمات شما نمی توانند فقط چیزی باشند که شما می گویید، زیرا سعی می کنید طرف خوب او را بگیرید و او متوجه خواهد شد که شما قلب و روح خود را برایش گذاشته اید.

همانطور که اغلب شنیده اید، اعمال شما بسیار بلندتر از کلمات شما صحبت می کنند، بنابراین مطمئن شوید که کلماتی که می گویید از قلب شما می آیند. اگر می خواهید آنقدر رابطه خوبی داشته باشید که در داستان های عاشقانه روزگار ماندگار شود، چیزهایی را به خانم خود بگویید که باعث افزایش عزت نفس و احترام او می شود.

 

 

 

منبع

اشتراک گذاری این مطلب
نظرات شما :
کد امنیتی
مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی
راهکارهایی برای بالا بردن کیفیت زندگی
برای خرید سریع این محصول شماره همراه خود را وارد کنید :
برای دانلود این پادکست و دسترسی آنلاین به همه پادکست‌ها عضو دنیای موسیقی درمانی شوید و اگر عضو هستید وارد حساب کاربری خود شوید