دنیای موسیقی درمانی
منو
جستجو
خانه
انجام جستجو
انصراف
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر
صفحه اصلی مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی

5 علامتی که نشان می دهد در حال تجربه تغییر در آگاهی هستید

به هالیوود و فیلم جنگ ستارگان نگاه کنید تا ایده بهتری در مورد معنای تغییر در آگاهی داشته باشید. بن اوبی وان کنوبی می‌گوید: "نیرو چیزی است که به Jedi قدرت می دهد. این یک میدان انرژی است که توسط همه موجودات زنده ایجاد می شود. ما را احاطه کرده و در ما نفوذ می کند. این نیرویی است که کهکشان را به هم متصل می کند."

در فیلم جنگ ستارگان، لوک اسکای واکر با کمک اوبی وان کنوبی از یک پسر مزرعه دار ساده به Jedi تبدیل شد. تمام درک او از جهان در مدت زمان کوتاهی تغییر کرد. چیزهایی که پیش از این هرگز امکان پذیر نبود از طریق مطالعه او در مورد نیرو برای او آشکار شد. لوک تغییری را در آگاهی تجربه کرد که او را قادر ساخت تا به سطح بالاتری از درک برسد. وقتی لوک هوشیاری خود را تغییر داد، قادر به انجام کارهای بزرگ بود.

فهرست عناوین
5 علامتی که نشان می دهد در حال تجربه تغییر در آگاهی هستید

 

ابر قدرت پنهان شما

یک لحظه تصور کنید که فردا از خواب بیدار می شوید و متوجه می شوید که بیگانگان از سیاره دیگری به اینجا روی زمین آمده اند. درک کامل شما از احتمالاتی که زمانی درست می دانستید اکنون کاملاً متفاوت است.

یا شاید صبح با یک ابرقدرت جدید از خواب بیدار شوید. خب درست است! شما یک ابرقدرت آگاهی دارید. بنابراین می توانید از قدرت خود استفاده کنید تا دنیای خود را به قلمروی زیباتر برای خود و افرادی که با آنها در ارتباط هستید تبدیل کنید.

شما می توانید با گسترش آگاهی خود، تجربه ذهنی Jedi خودتان را داشته باشید. تغییر در آگاهی می تواند به سادگی نگاه کردن به محیط اطراف خود به روشی جدید باشد. ما در مورد تغییر آگاهی به معنای متافیزیکی یا معنوی صحبت می کنیم که سیستم باور اصلی شما را تغییر می دهد.

تجارب شخصی فعلی شما از کار، خانه، مردم، احساسات و اشیاء زندگی روزمره شما یک سطح از آگاهی هستند. سطوح عمیق تر دیگری نیز وجود دارد که می توانیم از آنها آگاه شویم. اگر تمرکز خود را به این سطوح مختلف تغییر دهیم، به سطح بالاتری از وجود گسترش پیدا می‌کنیم.

 

همیشه یک ذهنیت مثبت را برای خودتان حفظ کنید. این را یک وظیفه بدانید و خواهید دید که چه وظیفه شیرینی خواهید داشت!

 

5 علامتی که نشان می دهد در حال تجربه تغییر در آگاهی هستید

آیا تا به حال این چیزها و حالات را تجربه کرده اید؟

 

1. شما آن چیزی نیستید که قبلا بودید

با نگاهی به زندگی خود، فکر می کنید که فردی که در دهه بیست تان بودید در مقایسه با فردی که امروز شده اید، نابالغ و کمی خودخواه بود. شما تغییر قابل توجهی در آنچه زمانی فکر می کردید مهم است ایجاد کرده اید.

تغییر پیچیده و گاهی دردناک است. گاهی اوقات یک فقدان غم انگیز و آسیب زا به ما کمک می کند تا دیدگاهی جدید نسبت به زندگی خود پیدا کنیم. در حالی که در مسیر روشنگری پیش می رویم، باید آنچه را که دیگر در خدمت ما نیست، رها کنیم. این مانع می تواند شغلی باشد که ما را عقب می اندازد، رابطه ای که به ما اجازه نمی دهد خودمان را به طور کامل ابراز کنیم، یا یک الگوی قدیمی از رفتار ناسالم.

تکامل وجود شما یک فرآیند مداوم است و شما تا اینجای کار پیش آمده‌اید. شما می دانید که آینده تغییرات بیشتری را در بر خواهد داشت و آماده پذیرش آن هستید.

 

 

2. برای تغییر انگیزه دارید

چیزی شما را به سمت ایجاد یک تغییر قابل توجه در زندگی سوق می دهد. ندای درونی‌تان به شما می گوید که اکنون زمان آن است که یک جهش شجاعانه از ایمان داشته باشید و عمل کنید. بنابراین، انرژی جدیدی که دریافت می کنید حیاتی است تا شما را در مسیری که قرار است در آن حرکت کنید پیش ببرد.

این انرژی انگیزشی که اکنون احساس می کنید، سرعت تغییر را تسریع می کند. به نظر می‌رسد که این هجوم قدرت در زمان مناسب اتفاق افتاده است. شما مسئول نحوه استفاده از این انرژی راهنما هستید. این انگیزه را برای رسیدن به اهداف خود شکار و حفظ کنید.

 

همچنین بخوانید: 5 راه برای استفاده از تخیل ناشناخته خود

 

3. در حین تغییر در هوشیاری احساس تمرکز بیش از حد معمول می کنید

در گذشته، حواس‌تان را با چیزهایی که مهم نبودند، پرت می‌کردید، اما اکنون تمرکزی تیز روی چیزهایی دارید که واقعاً برایتان مهم و ضروری است. در نتیجه، اولویت‌های شما مشخص است و وقتتان را روی چیزهای بی‌اهمیت تلف نمی‌کنید.

شما با وضوح هدف و نیت عمل می کنید. مربی و مشاور مشهور با نام جده مال، این را با روشن کردن چراغ قوه ذهنی مقایسه می کند. او می‌گوید: "شما می توانید چیزی را ببینید که همیشه در مقابل شما وجود داشت اما آن را نمی‌دیدید. حتی اگر قبلا پنهان بود، با روشن شدن چراغ قوه‌های ذهنی‌مان، می‌توانیم در هر لحظه نوری را به تجربه‌مان بتابانیم تا بتوانیم آن را به وضوح ببینیم."

 

در میان بدترین هرج و مرج ها باز هم چیزهای خوب می توانند اتفاق بیفتند!

 

4. شما آرزوی زندگی معنادارتری دارید

با وجود اینکه همه چیز خیلی خوب است، شما از وضعیت موجود راضی نیستید. شما می دانید که وضعیت می تواند بهتر باشد. توجه داشته باشید که اینجا منظور به هیچ وجه شکایت مخرب از وضعیت موجود نیست!

در جستجوی معنا، بیش از حد معمول در حال خواندن و یادگیری هستید. در نتیجه، شما دائماً ذهن خود را با سوخت هدفمند تغذیه می کنید. هر چه بیشتر بدانید، بیشتر می خواهید یاد بگیرید و انجام دهید. شما تشنه بهتر شدن هستید.

 

5. می‌دانید که تیز کردن آگاهی و هوشیاری به یافتن هدف بالاتر شما کمک می‌کند

شما برای کارهای بزرگ در نظر گرفته شده‌اید و خود واقعی‌تان برای چیزهای بیشتری مقدر شده است، و شما آماده دریافت راهنمایی از سوی کیهان هستید تا شما را به جایی که قرار بود باشید هدایت کند.

شما از چیزی بزرگتر از خود حال حاضرتان آگاه می شوید که بخشی جدایی ناپذیر از شکل دادن به آن خواهید بود. میراث شما به نسل های آینده در دسترس شماست. برای رسیدن به این هدف به کار خود ادامه دهید و هدیه خود را با بشریت به اشتراک بگذارید.

اگر این نشانه‌ها را تجربه می‌کنید، می‌توانید با دانستن اینکه تغییر آینده در آگاهی، شما را به زندگی رضایت‌بخش‌تری هدایت می‌کند، در آرامش باشید. بنابراین به دنبال ندای درون خود باشید، زیرا شما را به انسان شگفت انگیزی تبدیل می کند که قرار بود باشید.

 

 

 

منبع

اشتراک گذاری این مطلب
نظرات شما :
کد امنیتی
مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی
راهکارهایی برای بالا بردن کیفیت زندگی
برای خرید سریع این محصول شماره همراه خود را وارد کنید :
برای دانلود این پادکست و دسترسی آنلاین به همه پادکست‌ها عضو دنیای موسیقی درمانی شوید و اگر عضو هستید وارد حساب کاربری خود شوید