دنیای موسیقی درمانی
منو
جستجو
خانه
انجام جستجو
انصراف
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر
صفحه اصلی مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی

7 ویژگی که زنان در مورد مردان بیشتر دوست دارند

بسیاری از مردم ممکن است تصور کنند که زنان سطحی هستند و فقط می خواهند یک مرد خوش تیپ را در کنار خود داشته باشند. اما، در حالی که جذابیت فیزیکی در هر رابطه ای ضروری است، ظاهر آن چیزی نیست که زنان بیش از همه چیز برای آن ارزش قائل باشند. اگر مردی چشم‌های آبی خیره‌کننده داشته باشد، اما یک تکه کار باشد، چشمانش امتیاز قهوه‌ای زیادی به او نمی‌دهد. در عوض، شخصیت یک مرد، زن را بیشتر از هر ظاهری که او می‌توانست داشته باشد جذب می‌کند.

به علاوه، شما به ظاهر کسی متعهد نمی شوید یا با چهره کسی ازدواج نمی کنید. در هر صورت، زیبایی به مرور زمان محو می‌شود و در نهایت این خود مردم هستند که در کنار هم می‌مانند، زیرا اینکه دیگری در درونش چه کسی است را دوست دارند. به همین دلیل است که نه تنها یک فرد خوب بودن جذاب است، بلکه ضروری است که به دنبال فردی باشید که مکمل شما باشد. به عنوان مثال، زنان همیشه دوست داشته اند که یک مرد مهربان و باهوش باشد. اما این دیگر یک چیز بدیهی نیست.

فهرست عناوین
7 ویژگی که زنان در مورد مردان بیشتر دوست دارند

 

 

اکثر مردان حتی خود را مهربان و رفتارشان را دوستانه نشان نمی دهند، زیرا جامعه روایتی را ابداع کرده است که زنان از مردان خوب و مهربان خوششان نمی آید. و بنابراین، اکثر مردان بر این باورند که زنان فقط به دنبال افراد بداخلاق قد بلند، برنزه و خوش تیپ هستند. این فقط یک تصور غلط نیست؛ و همچنین بر نحوه تعامل افراد نیز تأثیر می گذارد. اکثر مردان از نزدیک شدن به کسی که به نظرشان یک زن زیبا است اما با استانداردهای زیبایی زننده و غیرواقعی امروزی مطابقت ندارد می ترسند.

بدتر از آن، برخی از دختران نیز تحت تأثیر این تصور قرار گرفته اند و اکنون معتقدند که همان پسر خوش تیپ کلیشه ای را می خواهند. برخی از دختران حتی تا آنجا پیش می‌روند که پسرهای کوتاه‌تر از 180 سانتیمتر را رد می‌کنند. اما این امر معمولاً در مورد اقلیتی از زنان صدق می کند که اکثر آنها جوان و تأثیرپذیر هستند. اما زنانی که می‌دانند چه می‌خواهند، خیلی معطل شرایط فیزیکی نمی‌شوند. چیزی که بیشتر از همه برایشان ارزش دارد شخصیت یک مرد است.

ما در مقاله ای جداگانه به ویژگی های خاصی که مردان در مورد زنان بیشتر دوست دارند نیز پرداخته ایم.

 

یک زن با بلندترین دیوارها عمیق ترین عشق ها را دارد...!

 

7 ویژگی که زنان در مورد مردان بیشتر دوست دارند

1. به فکر بودن

زنان دوست دارند بفهمند مردی که با او قرار ملاقات دارند، به فکر آن هاست و با انجام بعضی کارهای شیرین، به اندازه کافی برای آن ها اهمیت قائل است. به فکر بودن یکی از بهترین ویژگی هایی است که هر کسی بدون در نظر گرفتن جنسیت می تواند داشته باشد. اما زنان معمولاً به طور طبیعی بیشتر به فکر اطرافیان خود هستند. و گاهی اوقات، این باعث می شود آنها احساس کنند که تنها کسانی هستند که در رابطه تلاش می کنند.

بنابراین، وقتی مردی حرکات حتی کوچک اما شیرینی برای آن ها می‌کند و به فکرشان است، این یک مزیت قطعی در هر مکتب زنانه است. به فکر بودن به این معنا نیست که مرد باید گران‌ترین و مجلل‌ترین هدایا را به زن زندگی خود ببخشد. اغلب، ارزش دادن یک ساعت گران‌قیمت به کسی، می‌تواند کمتر از دادن چیزی دست ساز به او باشد. اما به فکر بودن فقط به معنی دادن چیزی به دیگران نیست.

معنی بزرگتر به فکر دیگران بودن این است که به نیازهای آن ها توجه کنید و به این فکر کنید که برای بهبود زندگی شان چه کاری می توانید انجام دهید. این در مورد خوب و با ملاحظه بودن در رفتار با مردم است، به خصوص زمانی که آنها روز بدی را سپری می کنند. و زنان فقط دوست ندارند ببینند که شما نسبت به آنها با ملاحظه هستید. آنها همچنین می خواهند بدانند که شما با دوستان و خانواده خود نیز با همین ملاحظه رفتار می کنید.

 

2. مهربان بودن

همانطور که قبلاً بحث شد و برخلاف تصور رایج، لازم نیست پسر سخت و بدی باشید تا دختران را به خود جذب کنید. و بدانید که حتی اکثر زنان با این نوع رفتارها از شما بیزار می شوند! اکثر غریب به اتفاق زنان یک مرد مهربان را به یک پسر بد ترجیح می دهند. زنی که به دنبال یک رابطه جدی است، می خواهد بداند و مطمئن باشد که در تمام زندگی با او با مهربانی رفتار خواهد شد.

رفتار خشونت‌آمیز عمدی به هیچ زنی تضمین نمی دهد که در زندگی آنطور که شایسته است از او مراقبت خواهد شد. در هر صورت، رفتار نفرت انگیز و خشونت آمیز مخصوصا اگر از قصد باشد، برای زنان یک پرچم قرمز است. آنچه زنان واقعاً دوست دارند مهربانی است. مرد مهربان کسی است که آماده است زنی را آنطور که می خواهد و شایسته است دوست داشته باشد و او را گرامی بدارد.

پیدا کردن یک مرد مهربان برای هر زنی که به دنبال یک رابطه جدی است، مانند چرخاندن گردونه شانس است. و همانطور که در مورد به فکر بودن ذکر شد، مهربانی ظاهری با زنانی که می‌خواهید آن ها را تحت تأثیر قرار دهید کافی نیست. زنان می توانند تشخیص دهند که آیا این همه مهربانی فقط یک عمل ظاهری است یا واقعیت. بنابراین، به عنوان یک مرد، تلاش برای جعل کردن آن فایده ای ندارد.

 

همچنین بخوانید: 10 چیزی که هر زنی شنیدن آن را دوست دارد

 

3. صداقت داشتن

بیشتر روابط از عدم صداقت بین شرکا آسیب می بینند. حتی چیز مضری مثل خیانت هم در رابطه از فقدان صداقت ناشی می شود. به علاوه، مردان تمایل عجیبی به دروغ گفتن دارند حتی زمانی که دلیلی برای این کار وجود ندارد. گاهی اوقات، مردان در حالی بازهم دروغ می گویند که چیزی برای پنهان کردن یا خجالت ندارند.

متأسفانه، بسیاری از زنان، تجربیات بدی را با پسرهای دروغگو تجربه کرده اند و احتمالاً دیگر نمی خواهند این تجربیات را تکرار کنند. بنابراین، اگر کیفیتی وجود داشته باشد که مورد نیاز همه زنان زنده دنیا باشد، آن صداقت و راستگویی است. صداقت اساس ایجاد اعتماد است و برای هر رابطه سالمی ضروری است. هیچ زنی دوست ندارد در رابطه ای باشد که در آن همیشه نگران دروغ گفتن طرف مقابلش باشد.

اگر زنی نتواند به شما اعتماد کند، هرگز برای او جذاب نخواهید بود. مهم نیست که یک مرد چقدر خوش تیپ باشد، اگر دروغگو باشد در رادار هیچ زنی نخواهد بود. زنان دوست دارند قبل از تعهد به یک مرد دقیقاً بدانند او کیست، بنابراین می‌خواهند مردها روراست باشند و همه چیز را آن‌طور که هست به تصویر بکشند.

 

4. همدل و دلسوز بودن

اگر چیزی در مورد همدلی می دانید، می دانید که این ویژگی در مردان به اندازه زنان توسعه نیافته است. زنان طبیعتاً همدل تر و دلسوزتر هستند. اما صرف نظر از جنسیت، هر کسی می تواند روی توسعه این ویژگی کار کند. بنابراین، هیچ بهانه واقعی برای مردان وجود ندارد که به هر چیزی و هر کسی در اطراف خود بی توجهی کنند.

هیچ زنی، هرگز مردی را دوست نخواهد داشت که بدون توجه از کنار افراد نیازمند عبور کند. یک مرد دلسوز به طور مداوم در لیست هر زنی، رتبه بالاتری خواهد داشت. دلسوز بودن نه تنها نشان می دهد که می دانید چگونه با دیگران رفتار کنید، بلکه به زن زندگی آینده شما هم نشان می دهد که در آینده به او هم اهمیت خواهید داد.

همه زنان می خواهند که مردشان با آنها درست رفتار کند، بنابراین به سمت مردان همدل و دلسوز گرایش پیدا می کنند. این ویژگی همچنین نشان می دهد که مرد برای یک تعهد جدی آماده است. مهمتر از آن، نشان می دهد که او می تواند از شریک زندگی خود و فرزندانش مراقبت کند.

 

یک عشق نیازی به کامل بودن ندارد فقط نیاز دارد که واقعی و درست باشد.

 

5. باهوش بودن

باهوش بودن به این معنی نیست که شما باید بالاترین ضریب هوشی شناخته شده برای انسان را داشته باشید. همچنین به این معنا نیست که شما باید چندین مدرک در مدارس تیزهوشان داشته باشید. اما نداشتن دانش عمومی یا ناتوانی در برقراری مکالمه، اصلا ویژگی جذابی نیست. زنان برای مردانی که با فرهنگ هستند و به یادگیری چیزهای جدید اهمیت می دهند ارزش قائل هستند.

آن ها می گویند که از مردان نمی خواهند که دانش گسترده ای در مورد هر موضوعی در این سیاره داشته باشند. برای باهوش بودن حتی لازم نیست به دانشگاه بروید. زنان بیشتر به نگرش مردان نسبت به دانش اهمیت می دهند.

اگر مردی آشکارا از یادگیری چیزی امتناع کند این برای زنان یک پرچم قرمز واضح است. اما اگر مردی بداند چگونه در مکالمه باهوش بوده و مشتاق یادگیری چیزهای جدید باشد، زنان او را دوست خواهند داشت. به علاوه، خانم‌ها وقتی می‌توانند چیزهای جدیدی را همراه با شریک زندگی‌شان یاد بگیرند، بسیار هیجان زده خواهند شد.

 

6. آسیب پذیر بودن

معمولاً به مردان آموزش داده نمی شود که چگونه آسیب پذیر باشند، به خصوص در مورد یک علاقه و رابطه عاشقانه. نه تنها این، بلکه به بسیاری از مردان آموزش داده شده است که آسیب پذیری برای آن ها نشانه ضعف است. اما در واقعیت هرگز اینطور نیست، زیرا باز و آسیب پذیر بودن به شجاعت زیادی نیاز دارد. و این یک ویژگی است که اگر قصد ایجاد یک ارتباط قوی را دارید، برای شما لازم است.

اگر مردی نتواند سفره دلش را باز کند و چیزهایی درباره خودش به اشتراک بگذارد، رابطه او با هر زنی سطحی خواهد بود. بیشتر زنان حداقل اگر دوران نوجوانی خود را سپری کرده باشند، علاقه ای به ایجاد چنین ارتباطات سطحی ندارند.

اگر مردی می‌تواند در کنار یک زن، آسیب‌پذیر باشد، این نشانه‌ای است که او به آن زن اعتماد دارد و می‌خواهد رابطه‌شان تکامل یابد. برای یک زن، هیچ چیز جذاب تر از مردی نیست که پشت یک نمای سفت، سخت و خشن پنهان نمی شود. زنان دوست دارند همه چیز را در مورد مردی که با او هستند بدانند. بنابراین، اگر مردی بتواند آن را به آنها بدهد، هر دو در راه عاشق شدن خواهند بود.

 

7. کنجکاو بودن

در این مورد، کنجکاوی به معنای معمول خود استفاده نمی شود، اگرچه این نیز خوب است. اما زن ها وقتی مردی در مورد آن ها کنجکاو باشد، بیشتر به او اهمیت می دهند. هیچ کس زمانی که احساس می کند طرف مقابل علاقه ای به شناختن او ندارد، دوست ندارد چیزهایی را به اشتراک بگذارد. هیچوقت صحبت کردن در مورد خودتان و مواجه شدن با نگاهی کسل کننده به شما، اصلا جالب نیست.

مطمئناً، اگر مردی یک شنونده خوب باشد و با دقت گوش کند، این حداقل چیزی است که زن ها می پسندند. اما خانم‌ها دوست دارند مردها از آن‌ها بپرسند که چه چیزی را دوست دارند و چه کسی هستند. این نشان می دهد که مردها واقعاً در تلاش برای شناختن طرف مقابل‌شان هستند. این همیشه یک راه خوب برای شناختن شریک زندگیتان است. این تنها راهی است که می توانید یک ارتباط هماهنگ داشته باشید.

مرز باریکی بین کنجکاوی در مورد کسی و انجام یک مصاحبه یا بازجویی از او وجود دارد. هیچ زنی دوست ندارد این احساس را داشته باشد که باید در اولین قرار ملاقات یک مصاحبه یا بازجویی را پشت سر بگذارد. این خوب است که در مورد علایق او بپرسید. اما او نمی خواهد تمام اطلاعات پیشینه خود را ارائه دهد، به خصوص زمانی که این ملاقات را مشکل دار می داند!

 

یک زن قوی این را می داند که وقتی آدم های اشتباه را از زندگی خود اخراج کند، اتفاق های اشتباه زندگی اش متوقف می شوند.

 

سخن پایانی در مورد برخی از ویژگی هایی که زنان در مورد مردان بیشتر دوست دارند

حتی اگر خانم‌ها به ظاهر حساس و سختگیر به نظر برسند، معمولاً در واقعیت اینطور نیست. آنها همچنین موجوداتی سطحی نیستند که همیشه به ظاهر، پول یا موقعیت اهمیت بدهند. برای یک زن واقعی، این جنبه ها وزن کمی دارند یا اصلاً وزنی ندارند!

جذابیت فیزیکی ضروری است، اما هیچوقت یک زن واقعی، یک مرد کامل را بخاطر داشتن چند کیلو اضافه وزن دور نمی اندازد. زنان بیش از سایر چیزها به شخصیت مرد اهمیت می دهند. مهربانی، شفقت و صداقت در فهرست علایق هر زنی قرار دارد. جای تعجب نیست که این ویژگی ها برای یک رابطه سالم ضروری هستند.

هر مردی که با یک زن قرار ملاقات تنظیم می کند، باید بداند که زنان از همان اولین قرار ملاقات شروع به جستجوی این ویژگی ها در او می کنند. و هیچ راهی وجود ندارد که مردان بتوانند آنها را جعل کنند، حداقل نه موفقیت آمیز و نه برای مدت طولانی. زنان معمولاً می توانند تشخیص دهند که چه زمانی یک مرد اصیل است و هر مردی را که بخواهد آنها را فریب دهد از داستان خود بیرون می اندازند. اما، اگر روحی مهربان و یک شخصیت مردانه آسیب پذیر دارید، می توانید مطمئن باشید. زنان عاشق مردانی هستند که می توانند خودشان باشند و آماده یک رابطه جدی هستند.

 

 

 

منبع

اشتراک گذاری این مطلب
نظرات شما :
کد امنیتی
مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی
راهکارهایی برای بالا بردن کیفیت زندگی
برای خرید سریع این محصول شماره همراه خود را وارد کنید :
برای دانلود این پادکست و دسترسی آنلاین به همه پادکست‌ها عضو دنیای موسیقی درمانی شوید و اگر عضو هستید وارد حساب کاربری خود شوید