دنیای موسیقی درمانی
منو
جستجو
خانه
انجام جستجو
انصراف
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر
دانلود پادکست Stress Relief Podcast - Vol. 1
دانلود پادکست
مدت زمان : 65 دقیقه

موسیقی برای کاهش استرس

کاهش چشمگیر استرس و آرامشی عمیق با پادکست موسیقی برای کاهش استرس، شماره اول

با اولین قسمت از پادکست های جذاب وبسایت دنیای موسیقی درمانی برای کاهش استرس همراه شما عزیزان هستیم. موسیقی بی‌کلام این پادکست بسیار اثربخش و سرشار از لطافت را با ریتمی خاص و فوق‌العاده آرامش بخش خواهید شنید. طنین فوق‌العاده تاثیر گذار این پادکست طوری تنظیم شده است که با ساختمان جادویی خود، شما را به سفری دلنشین به یک فضای گرم و سرشار از لطافت برده و بعد از غرق کردن شما در آن فضا، بطور حیرت‌آوری استرس و اضطراب را از روح و جسم شما پاک کرده و آرامشی دلنشین را به شما هدیه می‌دهد.
اگر از اضطراب و استرس رنج می‌برید و تمام ابعاد زندگی خود را متاثر از آن می‌بینید، حتما با دنیای موسیقی همراه باشید. چرا که با استفاده از این پادکست بی‌نظیر، در بهترین و لذت‌بخش‌ترین حالت ممکن به آرامشی دلنشین رسیده و روی زیبایی از زندگی را تجربه خواهید کرد.

در هنگام ایجاد استرس چه اتفاقی برای انسان می‌افتد؟

استرس به خودی خود به هیچ عنوان مضر نیست و یک حالت و محرک بسیار مهم برای بقای انسان به‌شمار می‌رود. برای تشخیص خوب و بد، برای تحرک و پیشرفت، برای تصمیم‌گیری درست، برای مقابله با خطرات محیطی و و و... ما به عنوان یک انسان برای بقا در محیط اطراف‌مان، به وجود استرس به عنوان یک فاکتور کلیدی نیازی حیاتی داریم. اما زمانی که این استرس قوی و افسار گسیخته شده و از کنترل خارج شود، می‌تواند باعث ایجاد مشکلاتی در کیفیت زندگی ما شود. این مشکلات هم می‌تواند بر ابعاد روحی و ذهنی ما تاثیر بگذارد و هم می‌تواند متعاقب آن، جسم ما را هم آزرده کند. به همین دلیل است که همه ما باید راه‌های مقابله با استرس‌های شدید و مخرب و نحوه مدیریت و کاهش آن‌ها را یاد بگیریم و بصورت مداوم و اصولی از آن‌ها استفاده کنیم.

بروز استرس یک محرک طبیعی و حیاتی برای ادامه زندگی‌است، اما نباید اجازه دهیم که بیش از حد و غیرطبیعی بروز کند

به یاد داشته باشید که تمام احساسات ما به مغز و ذهن‌مان بستگی دارد. این مغز است که برای بدن ما تصمیم می‌گیرد و میزان شدت استرس وارد شده را تحلیل می‌کند. پس ما هم می‌توانیم با مدیریت و در دست گرفتن کنترل مغز و ذهن، از شدت استرس‌های شدید خود کاسته و پیامد‌های مخرب آن را خنثی کنیم. خوشبختانه برای کاهش استرس و اضطراب ، راه‌های بسیاری وجود دارد که می‌توان با استفاده آن‌ها با آثار مخرب استرس مقابله کرده و کیفیت زندگی را بالا برد. یکی از اصولی‌ترین، جذاب‌ترین و دلنشین‌ترین این راه‌ها، استفاده از موسیقی درمانی است.

پادکست موسیقی برای کاهش استرس به شما در مدیریت و کاهش استرس کمک می‌کند

با استفاده از موسیقی درمانی می‌توانیم به بهترین شکل و در یک پروسه دلنشین و روح‌نواز، استرس و اضطراب را به شکل چشمگیری کاهش داد و روح و جسم را در آرامشی وصف‌ناشدنی فرو برد. یک موسیقی علمی و اصولی، با مدیریت مغز و ذهن و القای آرامش به آن فشارخون را پایین‌تر آورده، تپش و فشار بر روی قلب و عروق را کاهش داده و هورمون‌های استرس‌زا را به حد نرمال می‌رساند. در همین لحظه و در همراهی با دنیای موسیقی درمانی، شنونده یکی از بهترین پادکست‌های کاهش استرس و اضطراب هستید که می‌توانید با سپردن گوش و ذهن خود به آن، روی آرام زندگی خود را لمس کنید. پیشنهاد می‌کنیم که به هیچ عنوان این پادکست شدیدا جذاب و تاثیرگذار را از دست ندهید.

ساختمان موسیقی پادکست موسیقی برای کاهش استرس از چه عناصری تشکیل شده و چگونه اثر می‌کند؟

این اولین پادکست وبسایت دنیای موسیقی درمانی برای کاهش استرس است که شما هم اکنون شنونده آن هستید. هرگز درنگ نکرده و همین حالا این پادکست فوق‌العاده اثربخش با مدت زمان 65 دقیقه پیوسته را از همین صفحه دانلود کنید و تجربه‌ای که هرگز آن را حس نکرده‌اید را لمس کنید. ساختمان خاص و جذاب این آهنگ بی‌کلام و بسیار آرام‌بخش از چند بخش تشکیل شده است. دو بخش کلی این موسیقی، خود عناصر موسیقایی و در کنار آن صداهای محیطی هستند. موسیقی برای کاهش استرس

همانطور که می‌دانید صداهای محیطی مثل صدای آب و صدای پرندگان، می‌توانند به خودی خود به شکل چشمگیری میزان استرس شنونده را کاهش داده و او را در لطافتی خاص فرو ببرند. چیزی که شما از ابتدای این موزیک شنونده آن خواهید بود و هنگام شنیدن آن، با تمام وجود پای به یک بهشت وسیع و آرام خواهید گذاشت. در ابتدای موسیقی شنونده صدای دلنشین جاری شدن آب خواهید بود و ناخودآگاه در کنار یک نهر زیبا و آرامش‌بخش قرار خواهید گرفت. عناصر موسیقایی هم در لطیف‌ترین و زیباترین حالت ممکن با نواخته شدن یک ملودی نرم و دلنشین از ساز پیانو شروع می‌شوند. در این حین، شما در حال گذر از یک فضای طبیعی اما ماورایی فوق‌العاده زیبا و دلنشین هستید. بعد از گذر کردن از این فضای دلنشین و آرام، به یک بهشت رنگارنگ و فوق‌العاده آرام می‌رسید و آنجاست که آرامش را با تمام وجود حس می‌کنید.

این موسیقی رویایی شما را در فضایی دلنشین و آرام غرق خواهد کرد

در این فضای بهشت‌گونه، صدای پرندگان را می‌شنوید و با آواز آن‌ها و همراهی ساز چنگ و پیانو با آن‌ها، هرچه بیشتر در این فضای آرام، گرم و دلنشین غرق می‌شوید. این یک تجربه ناب برای شما خواهد بود. این اطمینان را به شما می‌دهیم که به هیچ عنوان تا به این لحظه چنین تجربه روح‌نوازی را لمس نکرده‌اید و بعد از قرار گرفتن در این فضا، هرگز راضی به خروج از آن نخواهید بود. این تمام چیزی است که روح و جسم شما برای فرو بردن و کاهش استرس و اضطراب به آن نیاز دارد. اگر بتوانید با استفاده درست از این موسیقی در فضای آن غرق شوید، درجه‌ای از آرامش را تجربه خواهید کرد که شدیدترین استرس‌ها و حالات روحی مخرب را هم تسکین خواهد داد. لطفا، حتما با دانلود این پادکست برای کاهش استرس، به خود و بالا رفتن کیفیت زندگی‌تان کمک کنید.

چطور از پادکست موسیقی برای کاهش استرس استفاده کنیم و بهترین نتیجه را بگیریم؟

زمان آن رسیده است که با استفاده از اولین شماره از پادکست‌های وبسایت دنیای موسیقی درمانی برای کاهش استرس و اضطراب، روح و جسم خود را از شر تنش و فشار خلاص کنید. درنگ نکنید و همین حالا این پادکست را به راحتی از همین صفحه دانلود کنید. هدفون خود را بردارید و در مکانی مناسب با هر حالتی که راحت هستید قرار بگیرید. پیشنهاد ما این است که برای استفاده از این پادکست حتما از هدفون استفاده کرده و در حالت درازکش این کار را انجام دهید. شما در حال شروع یک تجربه ناب و وصف‌ناشدنی هستید.
تنفس عمیق را شروع کنید. به یاد داشته باشید که تنفس عمیق یکی از مهمترین فاکتورها برای کمک به ذهن و جسم شما خواهد بود و همیشه باید از آن بهره ببرید. هوا را به آرامی از بینی گرفته و بعد از پر شدن شش‌ها و شکم از هوا، با کمی مکث تمام آن را به آرامی از دهان خارج کنید. این کار به خودی خود، تنش شما را به بهترین شکل کاهش خواهد داد. برای دو یا سه دقیقه بر روی نحوه نفس کشیدن و ورود و خروج هوا از بدن خود تمرکز کنید. حالا موسیقی را پخش کنید و چشمان خود را ببندید.

پیشنهاد : پادکست شماره 2 موسیقی برای ریلکسیشن

همانطور که ذکر شد بهتر است این کار را در محیطی آرام و تاریک و مناسب از لحاظ دمایی انجام دهید. در حالتی که چشمان‌تان بسته است و موسیقی و تنفس عمیق در حال اجرا می‌باشد، به آرامی تمرکز خود را از تنفس خود برداشته و روی اجزای موسیقی تمرکز کنید. به تنفس عمیق ادامه دهید و اجازه دهید که موسیقی شما را به جایی که می‌خواهد ببرد. به مطالبی که در مورد ساختمان این موزیک گفته شد برگردید و همزمان با شنیدن اجزای موسیقی، فضایی که برای شما ساخته می‌شود را در ذهن خود ببینید و با تمام وجود در آن قرار بگیرید. خواهید دید که با تک تک سلول‌های بدن‌تان، آن فضای گیرا و آرامش‌بخش را لمس خواهید کرد. فضایی فوق‌العاده آرام، گرم، رنگارنگ و لطیف که هر ذهن مشوشی را غرق در آرامش می‌کند.

این موسیقی آرامش‌بخش استرس را از شما دور خواهد کرد

شما هم با استفاده از این موسیقی و رعایت اصولی که گفته شد، به نحوی آرام خواهید شد که بعد از شنیدن این موسیقی تمام اجزای بدن خود و محیط اطراف را در حالتی دیگر خواهید دید، حالتی آرام و به‌دور از استرس. ضمنا به یاد داشته باشید که در زمان استفاده از این موسیقی شفابخش، هرگز میزان بلندی صدا را بیشتر از حد متوسط قرار ندهید. چرا که این کار باعث خستگی ذهنی شما خواهد شد. هر موقع و در هر موقعیتی که بخواهید می‌توانید از این موسیقی استفاده کنید، اما پیشنهاد ما این است که سعی کنید حداقل سه بار در هفته و هر بار به مدت حداقل بیست دقیقه پیوسته گوش و ذهن خود را به این موسیقی بسپارید.
امیدواریم و البته مطمئن که با استفاده درست از این پادکست، استرس و اظطراب خود را به شکل چشمگیری کاهش داده و دروازه‌های آرامش را بر روی روح و جسم خود باز خواهید کرد. لطفا نظرات، انتقادات و تجربیات خود در مورد استفاده از این پادکست برای کاهش استرس را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

ویژگی‌های این پادکست:

 • موسیقی بی‌کلام و بسیار شنیدنی و اثربخش با مدت زمان 65 دقیقه پیوسته
 • بسیار مناسب و اثربخش برای کاهش اضطراب و استرس
 • بسیار مناسب برای مقابله و از بین بردن تنش‌های ذهنی
 • ایجاد انرژی مثبت در شنونده و سرکوب انرژی‌های منفی
 • القای حسی دلنشین به شنونده
 • قابل استفاده برای خیال‌پردازی و پرواز ذهن
 • قابل استفاده برای انجام مطالعه
 • قابل استفاده برای انجام انواع مدیتیشن
 • قابل استفاده برای انجام انواع تن‌آرامی و ریلکسیشن
 • قابل استفاده برای کاهش درد
 • موثر در کاهش ترس
 • قابل استفاده در ماساژ درمانی
 • ارتقا دهنده فوق‌العاده عالی کیفیت خواب

 

Tags :
به این محصول امتیاز دهید
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود پادکست
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
۱۴۰۱/۱۰/۱۶

فوق العادست❤️

۱۴۰۱/۱۰/۱۶

سلام، وقت شما به خیر. خیلی خوشحالیم که پادکست کاهش استرس حس خوبی رو برای شما به همراه داشت. موفق باشید.

محصولات مرتبط
تازه ترین مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی :
برای خرید سریع این محصول شماره همراه خود را وارد کنید :
برای دانلود این پادکست و دسترسی آنلاین به همه پادکست‌ها عضو دنیای موسیقی درمانی شوید و اگر عضو هستید وارد حساب کاربری خود شوید