دنیای موسیقی درمانی
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر
دانلود پادکست Stress Relief Podcast - Vol. 1
دانلود پادکست
مدت زمان : 72 دقیقه

کاهش چشمگیر استرس و آرامشی عمیق با پادکست موسیقی برای کاهش استرس، شماره اول

Stress Relief Podcast - Vol. 1

اولین شماره از سری پادکست های جذاب وبسایت دنیای موسیقی درمانی برای کاهش استرس را با ریتمی شرقی و فوق العاده آرامش بخش خواهید شنید. موسیقی فوق العاده تاثیر گذار این پادکست طوری تنظیم شده است که با ساختمان جادویی خود، بطور حیرت آوری استرس را از روح و جسم شما پاک می کند و آرامشی دلنشین را به شما هدیه می‌دهد.

در این پادکست موسیقی درمانی برای کاهش استرس با مدت زمان 72 دقیقه، شنونده ترکیبی دلنشین از ساز های پیانو و تیبتان خواهید بود که با همراهی بازیگری آرام و روح نواز ویولن سل، همه چیز را برای آرامش شما مهیا می کنند. همچنین در این موسیقی شما شنونده ریتمی هندی خواهید بود که در کنار صدا های محیطی لطیفی مثل صدای آب و صدای پرندگان، با همراهی طنین این ساز های آکوستیک، نگرانی های روحی و جسمی را از شما دور کرده و فضایی فوق العاده آرامش بخش را برای شما فراهم می‌کند.

در موسیقی این پادکست برای کاهش استرس ، از امواج باینورال یا دو گوشی استفاده شده است که با هماهنگ سازی دو نیمکره مغز شما، انتقال آرامش به تک تک سلول‌هایتان را آسان می‌سازد و به‌طور شگفت‌انگیزی تاثیر آرامش بخش این موسیقی بی کلام را بر روح و جسم شما چندین برابر می کند. هم اکنون کافیست با سپردن گوش و ذهن خود به این موسیقی بی کلام آرامش بخش ، استرس و نگرانی را از خود دور کرده و در آرامشی عمیق غرق شوید. از تاثیر بی نظیر این موسیقی شگفت زده خواهید شد.

Tags :
به این محصول امتیاز دهید
قیمت : 5,000 تومان
خرید آلبوم موسیقی
اضافه به سبد
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود پادکست
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
محصولات مرتبط