دنیای موسیقی درمانی
منو
جستجو
خانه
انجام جستجو
انصراف
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر
دانلود پادکست Stress Relief Podcast - Vol. 4
دانلود پادکست
مدت زمان : 61 دقیقه

آهنگ بی کلام برای کاهش استرس

موسیقی درمانی برای مدیریت و کاهش اضطراب و استرس - شماره چهار

در این قسمت شنونده چهارمین پادکست دنیای موسیقی درمانی برای کاهش استرس هستید. اگر از اضطراب و استرس رنج می برید و به دنبال راهی جذاب و دلچسب برای کاهش آن هستید، بهترین انتخاب را کرده اید. موسیقی بسیار زیبا و آرامش بخشی که هم اکنون شنونده آن هستید، به بهترین شکل ممکن شما را کمک کرده، و در موثر ترین حالت ممکن، اضطراب و استرس شما را نابود خواهد کرد و آرامش و راحتی را به تمام وجود شما تزریق می کند. 
 

آهنگ بی کلام برای رهایی از استرس و اضطراب

 
اگر به دنبال آرام سازی روزمره جسم و روح خود هستید، این پادکست شنیدنی بهترین انتخاب برای شما است. با استفاده از این آهنگ بی کلام آرامش بخش و روح نواز، تمام حالات منفی خود را با حالات مثبت و آرامش عوض کرده و کیفیتی بی نظیر از زندگی را تجربه خواهید کرد. آرامش و سلامت جسمی و روحی، حق تک تک ما انسان ها است. در ادامه با ما همراه باشید و بیشتر با این پادکست فوق العاده آشنا شوید.
 

اگر به دنبال آرام سازی روزمره جسم و روح خود هستید، این پادکست شنیدنی بهترین انتخاب برای شما است

 
درست همانند جسم، ذهن و روح هم نیاز به آرامش دارد. حتی به مراتب بیشتر. نپرداختن به این مسئله حیاتی و عدم صرف وقت برای استراحت و آرامش روح، اثرات بدی را بر روی کل وجود ما گذاشته و می تواند تمام ابعاد زندگی ما را تحت شعاع قرار دهد. این اثرات به مرور، در جسم ما نیز ظاهر شده و هرکدام خود را به شکلی بروز می دهند. این روند می تواند کارایی جسمی ما را هم مختل کرده و کیفیت زندگی ما را به شدت کاهش دهد. همانطور که ذکر شد، تنها راه جلوگیری از این روند مخرب، استراحت روحی و آرامش بخشیدن و ریلکسیشن به آن است.
 
برای آرامش بخشیدن به روح، راه های بسیاری وجود دارد. از تکنیک های خاص و تمرینات اصولی گرفته، تا قرار گرفتن در دل طبیعت و خاموش کردن ذهن حتی شده برای چند دقیقه، راه هایی هستند که می توان از آن ها برای کاهش اضطراب و استرس و آرامش بخشیدن به روح و جسم استفاده کرد. اما در میان همه این راه ها، روشی معجزه کننده وجود دارد که آن هم استفاده از موسیقی مناسب و اصولی است. استفاده از آهنگ بی کلام رفع استرس برای کنترل و کاهش اضطراب، استرس و نگرانی، یکی از مناسب ترین، کم هزینه ترین و جذاب ترین راه هایی است که می توان بوسیله آن، در زیباترین حالت ممکن، کیفیت روح، جسم و زندگی خود را بهبود بخشید.
 
آهنگ کاهش استرس
 

موسیقی درمانی استرس شما را کاهش خواهد داد

 
بیشترین جذابیت استفاده از موسیقی و آهنگ برای آرام سازی جسم و روح، در انعطاف آن است. جایی که می توانی از انواع صداهای دلنشین موسیقایی در تلفیق با آواهای محیطی لذت برده و در حالی که در اتاق خود نشسته ایم، خود را در زیباترین محیط های طبیعی یافته و آرامش آن محیط را با تمام وجود لمس کنیم. چیزی که در چهارمین پادکست دنیای موسیقی درمانی برای کاهش استرس می شنوید هم دقیقا همین ساختمان جذاب را دارد. 
یک ملودی پیانو شدیدا زیبا و آرامش بخش که راهی بجز آرامش را برای ذهن و روح شما باقی نمی گذارد، در کنار صداهای محیطی روح نواز، که شما را به سفری در دل طبیعتی زیبا برده و در یک محیط لطیف و بشدت زیبا مستقر می کند، و همه این ها در پوشش زیباترین صدای این عالم یعنی صدای بارانی لطیف، تمام چیزی است که در این آهنگ معجزه گر می شنوید. این عناصر شفابخش در کنار یکدیگر و در یک همکاری پر از لطافت و زیبایی، تمام وجود شما را سرشار از آرامش می کند.
 

دانلود آهنگ آرامش بخش برای رفع اضطراب

 
درنگ نکنید و همین حالا از همین صفحه، چهارمین پادکست دنیای موسیقی درمانی برای کاهش استرس را دانلود کنید. زمان آن رسیده است که کمی از هیاهوی اطراف خود جدا شده و سفری به دل آرامش داشته باشید. بعد از دانلود این موسیقی آرامش بخش، هدفون خود را بردارید و در هر وضعیتی که در آن راحت هستید قرار بگیرید. میزان بلندی صدا را روی مقدار متوسط قرار داده و آماده لذت بردن از یک آرامش عمیق باشید. به یاد داشته باشید که نباید هرگز با میزان بلندی صدای زیاد از این آهنگ کاهش استرس و اضطراب استفاده کنید. چون با این کار، احتمال خستگی گوش و ذهن شما بالا می رود.
 

چطور از این پادکست بهترین نتیجه را بگیریم؟

 
آرام باشید و تنفس عمیق را شروع کنید و این موسیقی بی کلام آرامش بخش را اجرا کنید. برای این کار هم می توانید از هدفون استفاده کنید و هم توسط بلندگو، طنین روح نواز آن را در تمام محیط پخش کنید. اما برای تمرکز بهتر و کسب نتیجه مطلوب تر، پیشنهاد ما این است که از هدفون استفاده کنید. هم می توانید در کنار انواع تکنیک های آرام سازی مثل مدیتیشن از این پادکست ضد استرس استفاده کنید و هم بدون هیچ تکنیک خاصی، گوش و ذهن خود را به آن سپرده و شاهد تاثیرات چشمگیر آن بر روی تمام وجود خود باشید.
 
 

چشمان خود را ببندید و کمی بر روی تنفس عمیق خود تمرکز کنید. بعد از این مقدمه، با عناصر موزیکال این پادکست جذاب همراه شده و اجازه دهید که ذهن شما با آن حرکت کند. 

 
آرام آرام خود را در فضایی دیگر تصور کنید، در طبیعتی بکر و زیبا که لطافت آن مملو از آرامش است، فضایی مانند چیزی که در تصویر معرفی این پادکست می بینید. تمرکز کامل داشته باشید و با تمام وجود آن را احساس کنید. بعد از چند دقیقه، خود را در دل آرامش خواهید دید و تمام لطافت و رنگ و بوی آن فضای دلنشین را با تمام وجود خود لمس خواهید کرد. تمام لطافت آن فضا، بر پوست و جان شما خواهد نشست.
 
این روند جذاب را به مدت حداقل 15 دقیقه بصورت پیوسته ادامه دهید و تمرکز خود را حفظ کنید، از حالات شیرین و عجیب آن لذت خواهید برد. و اینجاست که متوجه کاهش خیره کننده استرس، اضطراب و نگرانی خود شده، و وجودتان را در دل آرامش خواهید دید. اگر در حین این پروسه، متوجه پرت شدن حواس و از بین رفتن تمرکز خود شدید، اصلا نگران نباشید. به آرامی مجددا تمرکز خود را روی موارد ذکر شده معطوف کنید. انقدر این کار را تمرین کنید که در انجام آن به یک استاد تبدیل شوید. سخت بودن این کار در ابتدا، کاملا طبیعی بوده و به تمرین نیاز دارد. 
 

آرامشی بی نظیر با پادکست موسیقی درمانی کاهش استرس و اضطراب

 
اگر در حین استفاده از چهارمین پادکست دنیای موسیقی برای کاهش اضطراب و استرس متوجه شدید که خواب به سراغ شما آمده است، نگران نشوید و اجازه دهید که ذهن شما در این فضای دلنشین و جذاب، خاموش شده و به خواب رود. به شما این اطمینان را می دهیم که شیرین ترین و عمیق ترین خواب عمر خود را تجربه خواهید کرد. دانلود آهنگ آرامش بخش برای کاهش استرس و اضطراب را از دست ندهید و از آن لذتی بی سابقه را ببرید. آرام خواهید شد و لذت خواهید برد. لطفا در بخش نظرات این پادکست، نظرات، پیشنهاد و انتقاد خود در مورد این موسیقی را با ما به اشتراک بگذارید.
 
 
ویژگی های این پادکست:
  • یک موسیقی بی کلام و شدیدا آرامش بخش با مدت زمان 61 دقیقه پیوسته
  • حاوی یک ملودی نرم و شنیدنی و صداهای محیطی و بارش لطیف باران
  • بسیار مناسب برای کاهش استرس، اضطراب و نگرانی
  • بسیار مناسب برای رهایی ذهن از درگیری و تشویش
  • بسیار مناسب برای خواب عمیق و درمان اختلالات خواب
  • مناسب برای انجام مدیتیشن و ریلکسیشن
  • بسیار مناسب برای آرام سازی و خواب کودکان و نوجوانان
  • مناسب برای کاهش درد و ترس
  • مناسب برای استفاده محیطی و تزریق لطافت و آرامش به محیط
  • مناسب برای مطالعه
 
Tags :
به این محصول امتیاز دهید
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود پادکست
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
محصولات مرتبط
تازه ترین مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی :
برای خرید سریع این محصول شماره همراه خود را وارد کنید :
برای دانلود این پادکست و دسترسی آنلاین به همه پادکست‌ها عضو دنیای موسیقی درمانی شوید و اگر عضو هستید وارد حساب کاربری خود شوید