دنیای موسیقی درمانی
منو
جستجو
خانه
انجام جستجو
انصراف
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر
دانلود پادکست Stress Relief Podcast - Vol. 3
دانلود پادکست
مدت زمان : 63 دقیقه

کاهش استرس با موسیقی

کاهش استرس و رفع اضطراب با سومین شماره از پادکست‌های موسیقی برای کاهش استرس

پادکستی که هم اکنون شنونده آن هستید سومین شماره از پادکست های بسیار آرامش بخش وبسایت دنیای موسیقی درمانی برای کاهش استرس با موسیقی درمانی است. موسیقی شنیدنی و بسیار لطیف این پادکست بهترین گزینه برای کاهش استرس شماست. این موسیقی با ویژگی های آرامش بخش خود، همه وجود شما را به سمت آرامش سوق می‌دهد و با خالی کردن روح و جسم شما از تنش و اضطراب، لحظاتی لذت بخش را برایتان رقم می‌زند.

کاهش استرس با موسیقی درمانی در سومین پادکست اختصاصی کاهش استرس دنیای موسیقی درمانی

ملودی ساده و روان این موسیقی در کنار عناصر منحصربفرد دیگر آن، به طرزی شگفت‌آور روح و جسم شما را آرام خواهد کرد. این موسیقی برای شما مانند آبی بر روی آتش اضطراب و استرس‌تان خواهد بود و بیشتر و موثرتر از هر مسکن و داروی آرام‌بخشی از همان لحظات ابتدایی نواخته شدن خود، وجود شما را درگیر آرامشی شیرین می‌کند. اگر از اضطراب و استرس افسارگسیخته رنج می‌برید و این حالت کیفیت زندگی شما را تحت تاثیر قرار داده است، این‌جا نقطه پایان این حالات منفی و مخرب شما است. همین حالا پادکست شماره 3 دنیای موسیقی درمانی برای کاهش استرس و اضطراب را از همین صفحه دانلود کنید و در دنیایی از آرامش غرق شوید.

این پادکست چگونه به کاهش استرس با موسیقی کمک می‌کند؟

حضور در یک فضای گرم، آرام و لذت بخش به مدت 63 دقیقه، تجربه شیرینی است که سومین پادکست موسیقی درمانی برای کاهش استرس دنیای موسیقی درمانی به شما هدیه خواهد داد. زمانی که با روح و جسمی پر از استرس های مخرب و انرژی های منفی، گوش و ذهن خود را به این موسیقی می‌سپارید و در فضای خلق شده توسط آن قرار می‌گیرید، این آرامش است که کار خود را شروع کرده و با زدودن تمام انرژی های منفی و استرس از وجود شما، خود را جایگزین این امواج مخرب می‌کند. صدای زیبای نواخته شدن ساز پیانو در قالب یک ملودی بسیار نرم، لطیف و احساسی، صدای دلنشین بارش بارانی دلچسب و بهاری و نغمه همیشه آشنا و بسیار آرامش‌بخش جیرجیرک‌ها، تمام چیزی است که شما را به یک شب بهاری و طبیعتی زیبا می‌برد.

نوای دلنواز پیانو در کنار صدای لطیف باران روح شما را غرق در آرامشی وصف‌ناپذیر خواهد کرد

شما در این فضا نذاره‌گر لطافت و زیبایی خواهید بود و تمام احساسات مثبت و دلچسب آن محیط را با تمام جزییات حس خواهید کرد. از بوی گل‌ها و نم باران گرفته تا هوای دلنشین و با طراوت یک شب بارانی بهاری را با تمام وجود خود حس خواهید کرد. برای فضاسازی بهتر در این موسیقی، از صدای باران با شدت متفاوت استفاده شده و میزان آن در طول موسیقی متغیر خواهد بود. در حین و بعد از این سفر جذاب معنی واقعی آرامش را تجربه خواهید کرد و به شدت لذت خواهید برد. این خط پایان استرس و اضطراب شما است. به هیچ عنوان این پادکست بسیار تاثیرگذار و معجزه‌گر را از دست ندهید.

چگونه از پادکست کاهش استرس با موسیقی بهترین نتیجه را بگیریم؟

همین حالا از همین صفحه، سومین پادکست دنیای موسیقی درمانی برای کاهش استرس و اضطراب را دانلود کرده و آماده نابودی کامل اضطراب و استرس خود باشید. موسیقی این پادکست برای کاهش استرس را در هر زمان، مکان و حالتی می‌توانید گوش کنید و از ویژگی های آرامش بخش آن استفاده کنید. اما پیشنهاد ما این است که از آن با تمرکز کامل بهره ببرید و خود را به این موسیقی و اجزای لطیفش سپرده و به خواب بروید. در این صورت آرامش و کیفیتی از خواب را تجربه خواهید کرد که تا قبل از آن به هیچ عنوان حسی از آن نداشته‌اید. در مکانی آرام و ترجیحا تاریک با شرایط دمایی مناسب دراز بکشید و آماده شنیدن این آهنگ فوق‌العاده آرامش‌بخش باشید.

کاهش استرس با موسیقی

پخش موسیقی را شروع کرده و چشمان خود را ببندید. پیشنهاد ما این است که برای غرق شدن هرچه بیشتر در فضای آرام و لطیف این موسیقی از هدفون استفاده کنید و به هیچ عنوان میزان بلندی صدا را بیشتر از حد متوسط قرار ندهید. تنفس عمیق را شروع کنید و به ذهن‌تان اجازه دهید که بر روی عناصر این موسیقی شناور شده و با آن حرکت کند. سفر شما از همین لحظه شروع خواهد شد و با تمام وجود به همان فضای آرام و لطیف خواهید رفت. فضایی رویایی که کوچکترین اضطراب و استرسی هم در آن جایی نداشته و تنها چیزی که در آن حس می‌شود، احساسات مثبت و زیبا است.
این روند را تا جایی ادامه دهید تا در حال لذت بردن از آرامش و لطافت ایجاد شده توسط این موسیقی به خواب بروید. در این حالت نتیجه فوق‌العاده شیرین و لذتبخش خواهد بود. اگر هم خواب به سراغ شما نیامد نگران نشوید و بعد از اتمام موسیقی، به آرامی چشمان خود را باز کرده و به زندگی روزمره خود بازگردید. این اطمینان را به شما می‌دهیم که این موسیقی بهتر و سریع‌تر از هر داروی آرام‌بخشی بر روی شما تاثیر خواهد گذاشت و در بدون عارضه‌ترین و لذت‌بخش‌ترین حالت ممکن، استرس و اضطراب شما را کاهش خواهد داد و روح و جسم شما غرق در آرامشی وصف‌ناپذیر خواهد کرد.
پادکست شماره 1 و پادکست شماره 2 برای کاهش استرس را هم از دست ندهید و با استفاده از آن‌ها در کنار این پادکست، آرامش خود را تضمین کنید. لطفا در بخش نظرات این محصول، تجربه خود از شنیدن این موسیقی را با ما و دیگر عزیزان همراه دنیای موسیقی درمانی در میان بگذارید.

ویژگی‌های این پادکست:

 • موسیقی بی‌کلام و بسیار آرامش‌بخش و احساسی با مدت زمان 63 دقیقه پیوسته
 • بسیار مناسب برای کاهش اضطراب و استرس
 • بسیار مناسب برای کاهش تنش ذهنی
 • بسیار مناسب برای بالابردن کیفیت خواب
 • مناسب برای انجام انواع مدیتیشن و ریلکسیشن
 • موثر در کاهش درد
 • موثر در کاهش ترس‌های شبانه
 • قابل پخش در فضاها و اماکن مختلف برای ایجاد آرامش
 • پاک کننده انرژی‌های منفی شنونده
 • موثر در از بین بردن گره‌های احساسی
 • قابل استفاده برای مطالعه

 

Tags :
به این محصول امتیاز دهید
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود پادکست
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
محصولات مرتبط
تازه ترین مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی :
برای خرید سریع این محصول شماره همراه خود را وارد کنید :
برای دانلود این پادکست و دسترسی آنلاین به همه پادکست‌ها عضو دنیای موسیقی درمانی شوید و اگر عضو هستید وارد حساب کاربری خود شوید