دنیای موسیقی درمانی
منو
جستجو
خانه
انجام جستجو
انصراف
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر
دانلود پادکست Relaxation Podcast - Vol. 2
دانلود پادکست
مدت زمان : 61 دقیقه
0:00
0:00

موسیقی درمانی برای ریلکسیشن

آرامشی عمیق با پادکست موسیقی برای ریلکسیشن، شماره 2

در این قسمت شنونده دومین شماره از پادکست های فوق العاده آرامش بخش وبسایت دنیای موسیقی درمانی برای ریلکسیشن خواهید بود. موسیقی این پادکست تمام ذهن شما را آزاد کرده و به یک سفر نرم و آرامش بخش می برد. اگر تا به امروز از این تکنیک بسیار مفید و شفابخش یعنی ریلکسیشن استفاده نمی‌کردید، امروز بهترین زمان برای شروع و انجام آن است. انجام تکنیک‌های ذهنی از ریلکسیشن گرفته تا انواع مدیتیشن، بدون همراهی یک موسیقی و ترکیب صدایی اصولی، ارزش و تاثیرگذاری چندانی نخواهند داشت و وجود این فاکتور دلچسب در پس‌زمینه این تکنیک‌ها، کیفیت تمرین را تا چندید برابر ارتقا خواهد داد.

پادکست موسیقی درمانی برای ریلکسیشن با ویژگی‌های منحصربفرد خود بهترین گزینه برای ریلکسیشن و تن آرامی روزانه شما است

این پادکست موسیقی درمانی با ویژگی‌های منحصربفرد خود بهترین گزینه برای ریلکسیشن و تن آرامی روزانه شما بوده و بعلاوه آرامسازی بدن شما، بطور حیرت آوری ضربان قلب شما را پایین آورده و باعث کاهش احساس درد و بالا رفتن کیفیت خواب شما خواهد شد. اگر از کسانی هستید که تا امروز بهره‌ای از تمرینات ریلکسیشن نبرده‌اید یا فردی هستید که این تمرین مفید یکی از عادت‌های روزانه شما است، همین حالا این موسیقی بی‌کلام شدیدا شنیدنی و آرامش‌بخش را از همین صفحه دانلود کنید و وارد دنیایی سرشار از لطافت و زیبایی شوید. همچنین می‌توانید شماره قبلی این پادکست اثرگذار را از اینجا بشنوید و دانلود کنید.

تا انتهای این متن همراه ما باشید، در ادامه به تکنیک‌های بسیار موثری برای ریلکسیشن و رفع استرس خواهیم پرداخت

شرایط استرس‌زای زندگی روزمره فشار زیادی را بر روح و جسم ما وارد می‌کند و باید حتما دنبال راه‌های موثری برای رهاسازی خود از این فشارها باشیم

زندگی امروزی همه ما انسان‌ها به دغدغه و استرس‌های روزانه‌ای گره خورده است که شاید در ظاهر گریزی از آن‌ها نباشد و همگی برای زنده ماندن و زندگی کردن مجبور به جنگیدن با آن‌ها باشیم. تک تک ما هنگامی که در مقابل شرایط استرس‌زای روزمره قرار می‌گیریم، فشار زیادی را بر روی ذهن و جسم خود متحمل شده و تاثیرات آن‌را هم می‌بینیم. تاثیراتی که منجر به انواع مشکلات روحی و متعاقب آن مشکلات جسمی فراوانی می‌شوند. همیشه از ضربان بالا و تپش قلب خود شکایت داریم. همیشه از وجود تنش و درد در عضلات و اندام مختلف خود شاکی هستیم. همیشه حتی در زمانی که در حال استراحت هستیم، از نگرانی گنگ رنج می‌بریم. کیفیت پایین خواب و کمبود آن یا کسالت و خواب‌آلودگی در طول روز زندگی روزمره و ساعات کاری ما را تحت‌تاثیر قرار می‌دهد و هزار و یک مشکل دیگر که ممکن است همگی آن‌ها را تجربه کرده باشیم.
همه این‌ها به دلیل آن است که روشی موثر و مناسب برای رهاسازی ذهن و جسم خود از فشار استرس وارد شده به آن را بکار نمی‌گیریم. انجام تکنیک ریلکسیشن یکی از بهترین روش‌ها برای این مقصود بوده و وجود ما را در برابر فشارها و استرس‌های روزانه بیمه می‌کند. انجام ریلکسیشن و تن‌آرامی نه تنها به کاهش اضطراب و استرس شما کمک می‌کند، بلکه با رساندن شما به ذهن‌آگاهی کمک می‌کند که در رویارویی با مشکلات و پیچیدگی‌های زندگی هم تمرکز بیشتری داشته باشید و آن‌ها را با قدرت و توان بیشتری حل کرده و پشت‌سر بگذارید. ذهن و جسم رابطه تنگاتنگی دارند و در ریلکسیشن شما با ذهن خود جسم‌تان را هدف گرفته و آن‌را آرام می‌کنید.

موسیقی درمانی کمک شایانی به رهاشدن از استرس‌ها و فشارهای روزانه می‌کند

متعاقب آن طبق همین رابطه تنگاتنگ، ذهن شما هم آرام خواهد شد و بعد از آن اضطراب فوق‌العاده کمتری را از تحمل فشارهای روزانه حس خواهید کرد. انجام ریلکسیشن، اگر با یک موسیقی اصولی و علمی همراه بوده و شما هنگام انجام آن از یک طنین روح‌بخش لذت ببرید، تاثیری چندین برابر را بر روی ذهن و جسم شما خواهد گذاشت و شما را با تمام وجود غرق در آرامش خواهد کرد. دومین پادکست دنیای موسیقی درمانی برای ریلکسیشن، بهترین گزینه برای این مقصود است. همین حالا این آهنگ شنیدنی، دلچسب و آرامش‌بخش را از همین صفحه دانلود کنید و لذتی ورای تصور را از انجام ریلکسیشن خود ببرید. همچنین پیشنهاد می‌کنیم: شماره اول پادکست موسیقی برای ریلکسیشن شماره اول

پادکست موسیقی درمانی برای ریلکسیشن و تن‌آرامی چگونه عمل می‌کند؟

دومین شماره از پادکست‌های دنیای موسیقی درمانی برای ریلکسیشن، یک کمک‌کننده عالی برای تن‌آرامی شما است. موسیقی بی‌کلام زیبا، شنیدنی و سراسر لطافت این پادکست روح شما را به سفری دلچسب خواهد برد. سفری که در آن دیگر اثری از تنش و نگرانی نخواهد بود و تمام این حالات آزاردهنده، جای خود را به آرامش و آسایش خواهند داد. در سفری روح‌نواز با مدت زمان 61 دقیقه همراه این آهنگ جذاب خواهید بود و در حین و بعد از شنیدن آن، از آرامش خود لذت خواهید برد. با شنیدن طنین درگیرکننده این پادکست، ذهن شما پرواز خواهد کرد و به فضایی که این موسیقی برای شما می‌سازد پرواز خواهد کرد.
در طول این مسیر یک ملودی اصولی و بسیار آرامش‌بخش سوار بر ساز همیشه جذاب پیانو با فرکانس و افکت‌هایی خاص شما را همراهی خواهد کرد. این ملودی آنقدر جذاب و آرامش‌بخش هست که به‌خودی‌خود اجازه درگیری ذهن شما با استرس و نگرانی را نمی‌دهد و تنها چیزی که به آن القا می‌کند آسایش است. و اما یک عنصر شدیدا تاثیرگذار دیگر هم در این موسیقی به بازیگری می‌پردازد. عنصری محیطی که با بازی خود، ذهن، روح و جسم شما را در مکانی سراسر گرمی و لطافت و آرامش قرار می‌دهد. این عنصر، صدای سه بعدی امواج یک دریای زیبا است.

موسیقی درمانی برای ریلکسیشن

این صدا به نحوی مهندسی و طراحی شده است که شما جریان هوا را نیز حس کرده و آن‌را در تمام جهات خواهید شنید. این طراحی صدای بی‌نقص و اصولی، شما را در ساحلی گرم، زیبا و آرام حفظ خواهد کرد و تمام وجودتان را غرق در آرامش خواهد کرد. این تمام چیزی است که می‌تواند یک ریلکسیشن را در حد غیرقابل تصوری جذاب و دلچسب کرده و نتیجه‌ای فراتر از حد تصور را به شنونده ارائه دهد. در ادامه با دنیای موسیقی درمانی همراه باشید و ریلکسیشنی سراسر آرامش را تجربه کنید.

چطور از این پادکست موسیقی بی‌کلام آرامش‌بخش بهره بگیریم؟

همین حالا دومین پادکست دنیای موسیقی درمانی برای ریلکسیشن را از همین صفحه دانلود کنید. خب، حالا لباسی راحت بپوشید و در محیطی آرام قرار بگیرید. لباس‌های جذب حتی اگر فقط قسمتی از آن‌ها به بدن‌تان فشار وارد کنند، تمرکز شما را مختل کرده و باعث می‌شوند که احساس راحتی نداشته باشید. برای انجام تمام حالت‌های ریلکسیشن می‌توانید از این پادکست جذاب بهره‌ ببرید و نتیجه لازم را کسب کنید.

تکنیک‌های تصویرسازی ذهنی در کنار این موسیقی شفابخش تاثیرگذاری فوق‌العاده خواهند داشت

اما در این قسمت می‌خواهیم با هم، روش تصویرسازی ذهنی را انجام دهیم. در این روش شما مکانی سرشار از آرامش را در ذهن خود تصور کرده و با تمام وجود در آن قرار می‌گیرید. این روش را هم می‌توانید به شکل درازکش و هم نشسته انجام دهید. اگر دراز کشیده اید دست‌های خود را به طرفین دراز کنید طوری که کف دست‌ها به سمت بالا قرار گیرد و اگر روی صندلی نشسته اید بالاتنه خود را صاف نگه دارید و پاهای خود را روی هم قرار ندهید. بعد از انجام این پیش‌نیازها، هدفون خود را گذاشته و پخش موسیقی را شروع کنید. پیشنهاد ما این است که برای بهره‌گیری هرچه بهتر از این آهنگ شفابخش، از هدفون استفاده کنید و هرگز میزان بلندی صدای آن‌را بیشتر از حد متوسط قرار ندهید.
بعد از شروع پخش موسیقی دومین پادکست دنیای موسیقی درمانی برای ریلکسیشن، چشمان خود را ببندید و تنفس عمیق را شروع کنید. برای انجام تنفس عمیق از هرکدام از تکنیک‌های انجام آن می‌توانید استفاده کنید. تاکید می‌کنیم که حتما تنفس عمیق را انجام داده و در طول انجام ریلکسیشن تکرار کنید. بر روی بدن خود تمرکز کنید و آن‌را از پایین به بالا اسکن کنید. حالت تمام اندام خود را در ذهنتان ببینید و حس حال حاضر آن‌ها را احساس کنید که آیا آرام هستند یا تنش دارند. در این اسکن قصد ایجاد هیچ تغییری را نخواهید داشت و مقصود فقط تمرکز بر روی بدن و اطلاع از وضعیت تک تک اندام و عضلات آن است.

با پادکست موسیقی درمانی برای ریلکسیشن خود را با تمام وجود در فضای ساحلی گرم و دلچسب با امواج آرام دریای نیلگون حس خواهید کرد

از اجزای پای راست شروع کرده و به پای چپ بروید. مرکز بدن را اسکن کنید و بعد از آن به دست راست و دست چپ و سر و گردن و اجزای صورت خود برسید. بعد از انجام این اسکن نوبت به تمرکز بر روی موسیقی دلنواز این پادکست می‌رسد. به ملودی و صدای برخورد امواج زیبای این دریای آرام با ساحلی گرم و دلچسب دقت کنید. این موسیقی شما را با تمام وجودتان به این فضا خواهد برد و شما را در ساحلی زیبا مهمان خواهد کرد. به کمک این موسیقی تمام حالات را خواهید دید و حس خواهید کرد. از گرمی و آسایش ساحل تا برخورد امواج خنک با بدنتان. از نسیم ملایمی که در این ساحل زیبا به پوست شما می‌وزد تا آفتاب دلچسبی که در حال تابیدن است، همه و همه را حس خواهید کرد و وظیفه شما تنها لذت بردن از این فضای لطیف و زیبا است.
آرام باشید و با تمام وجود در این فضای جذاب غرق شوید. می‌توانید هر ساحلی که از آن بیشتر لذت می‌برید را در ذهن خود ساخته و به آن سفر کنید. این موسیقی زیبا به بهترین شکل شما را برای سفر کمک خواهد کرد. تمام جزییات این ساحل، از رنگ و بو گرفته تا حالت دمایی را حس کنید و باور داشته باشید که در این فضا قرار دارید. ممکن است در طول این سفر در مواقعی تمرکز خود را از دست بدهید و اندکی از تصورات خود دور شوید. این موضوع بسیار طبیعی بوده و بعد از اطلاع از برهم خوردن تمرکزتان، دوباره بر روی فضاسازی موسیقی متمرکز شوید. اگر در طول این سفر خواب به سراغ شما آمد اصلا نگران نشوید و با خواب خود همراه شوید. در این صورت بالاترین کیفیت خواب را تجربه خواهید کرد.

چطور بهترین نتیجه را از این موسیقی درمانی برای تن‌آرامی بگیریم؟

انجام این تمرین ممکن است در ابتدا کمی سخت باشد. اما با کمی تلاش و تمرین تمرکز، روز به روز بهتر شده و آرامش شما بیشتر می‌شود. خستگی و احساس سنگینی و پرش در عضلات در حین انجام این تکنیک هم بسیار طبیعی بوده و هرگز نگران کننده نیست. آنقدر این تمرین را انجام دهید و پشتکار داشته باشید تا هنگام انجام این ریلکسیشن، به آگاهی و تمرکز کامل برسید. توجه داشته باشید که برای نتیجه‌گیری از این پادکست، در هربار استفاده لازم است که حداقل به مدت 20 دقیقه بدون وقفه گوش و ذهن خود را به آن بسپارید. به شما این اطمینان را می‌دهیم که بهترین نتیجه را گرفته و در آرامشی غیرقابل وصف غرق خواهید شد. لطفا در بخش نظرات این محصول، ما و دیگر همراهان گرامی وبسایت دنیای موسیقی درمانی را نیز در جریان تجربه خود از انجام تکنیک ریلکسیشن به همراه این موزیک قرار دهید.

ویژگی‌های این پادکست:

 • موسیقی بی‌کلام بسیار تاثیرگذار و آرامش‌بخش با مدت زمان 61 دقیقه پیوسته
 • بسیار مناسب برای انجام تکنیک‌های ریلکسیشن و تن‌آرامی
 • بسیار مناسب برای کاهش اضطراب و استرس
 • قابل استفاده برای ماساژ درمانی
 • مناسب برای کاهش درد
 • مناسب برای کاهش ترس
 • قابل استفاده برای انجام انواع مدیتیشن
 • مناسب برای بالا بردن کیفیت خواب
 • تاثیرگذار بر روی قدرت تمرکز
 • مناسب برای خیال‌پردازی و پرواز ذهن
 • قابل استفاده برای انجام مطالعه

 

Tags :
به این محصول امتیاز دهید
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود پادکست
0:00
0:00
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
محصولات مرتبط
تازه ترین مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی :
برای خرید سریع این محصول شماره همراه خود را وارد کنید :
برای دانلود این پادکست و دسترسی آنلاین به همه پادکست‌ها عضو دنیای موسیقی درمانی شوید و اگر عضو هستید وارد حساب کاربری خود شوید