دنیای موسیق درمانی
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر
دانلود پادکست Relaxation Podcast - Vol. 2
دانلود پادکست
مدت زمان : 56 دقیقه
0:00
0:00

آرامشی عمیق با موسیقی امبینت گیرا در کنار امواج اثر گذار باینورال در پادکست موسیقی برای ریلکسیشن، شماره 2

Relaxation Podcast, Vol. 2

در این قسمت شنونده دومین شماره از پادکست های فوق العاده آرامش بخش وبسایت دنیای موسیقی درمانی برای ریلکسیشن هستید. موسیقی این پادکست در سبک امبینت می‌باشد و با عمق گیرای خود و امواج تاثیر‌گذار باینورال یا دو گوشی 4 هرتز و فرکانس پایه 432 هرتز که به بهترین شکل این عمق را جذاب تر می کنند، تمام ذهن شما را تسخیر کرده و به یک سفر نرم و آرامش بخش می برد. این پادکست موسیقی درمانی برای ریلکسیشن می تواند بهترین گزینه برای ریلکسیشن و تن آرامی شبانگاهی و قبل از خواب شما باشد و بعلاوه آرامسازی بدن شما، بطور حیرت آوری ضربان قلب شما را پایین آورده و باعث کاهش احساس درد و بالا رفتن کیفیت خواب شما خواهد شد.

آهنگ جذاب این پادکست موسیقی درمانی برای ریلکسیشن با مدت زمان 56 دقیقه، در سبک امبینت ساخته شده است که این سبک از نظر ساختمانی به خودی خود یکی از عمیق ترین و گیرا ترین سبک های موسیقی حال حاضر می‌باشد. این ساختمان گیرا و عمیق بر پایه فرکانس 432 هرتز که بهترین طول موج برای ایجاد هارمونی و تعادل بین تمام چاکرا های بدن می باشد، تنظیم شده است و در کنار خود امواج باینورال یا دو گوشی با اختلاف فرکانس 4 هرتز را جای داده است. فرکانس 4 هرتز در محدوده فرکانسی دلتا قرار می گیرد و عمق و تاثیر مثبت موزیک این پادکست موسیقی درمانی بر روی ریلکسیشن شما را به مراتب بالاتر می‌برد.

در زمان گوش دادن به آهنگ فوق العاده تاثیر گذار این پادکست موسیقی درمانی برای ریلکسیشن چشمان خود را ببندید و با تمرکز بر روی اندام خود نفس های عمیق بکشید و تکنیک های تن آرامی را انجام دهید. مغز و قلب و عروق شما با این موسیقی درگیر کننده همراه و هماهنگ خواهند شد و ضربان قلب تان تا 60 ضربه در دقیقه پایین خواهد آمد. بهتر است این موسیقی را با میزان صدایی کمتر از حد معمول و برای ریلکسیشن شبانگاهی و قبل از خواب استفاده کنید و به منظور تاثیر بهتر امواج باینورال یا دو گوشی از هدفونی استریو با کیفیت پخش قابل قبول استفاده کنید. در این حالت نه تنها در آرامشی بی نظیر فرو خواهید رفت، بلکه خوابی با کیفیت را هم تجربه می کنید و در صورت وجود درد در ارگانی از بدنتان، احساس درد کمتری خواهید داشت.

Tags :
به این محصول امتیاز دهید
قیمت : 5,000 تومان
خرید آلبوم موسیقی
اضافه به سبد
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود پادکست
0:00
0:00
محصولات مرتبط
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید