دنیای موسیقی درمانی
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر
دانلود پادکست Stress Relief Podcast - Vol. 2
دانلود پادکست
مدت زمان : 50 دقیقه

کاستن از استرس و فشار روانی با پادکست شماره ۲ کاهش استرس موسیقی درمانی شماره ۲

Stress Relief Podcast - Vol. 2

در این قسمت، دومین شماره از پادکست های شنیدنی و روح نواز دنیای موسیقی درمانی برای کاهش استرس را می‌شنوید. موسیقی بی کلام آرامش بخش این پادکست بر پایه فرکانس 432 هرتز، فضایی فوق العاده امن و آرام را برای شما فراهم ساخته و ذهن شما را تا حد بسیار زیادی از استرس های حاکم بر آن رها می‌کند.

موسیقی بی کلام این پادکست آرامش بخش و فوق العاده اثر بخش برای کاهش استرس با مدت زمان 50 دقیقه، با ویژگی های خود به بهترین شکل به آرام سازی روح و جسم شما کمک می‌کند. فرکانس شفابخش 432 هرتز که موسیقی این پادکست بر پایه آن طراحی و ساخته شده، یکی از موثرترین فرکانس ها برای آرام سازی روح و جسم است. در کنار این فرکانس ملودی مینیمال و روح نواز پیانو در کنار صدا های محیطی تسکین دهنده مثل صدای پرندگان نیز کمک بسیار زیادی به رهایی روح و جسم شما از استرس می‌کند.

آرام باشید و با چشمانی بسته گوش و ذهن خود را به این موسیقی بی کلام تاثیر گذار بسپارید و این اطمینان را داشته باشید که این موسیقی بهترین تاثیر را بر روح و جسم شما گذاشته و از استرس و پیامد های مخرب آن رها خواهد کرد.

Tags :
به این محصول امتیاز دهید
قیمت : 5,000 تومان
خرید آلبوم موسیقی
اضافه به سبد
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود پادکست
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
۱۳۹۹/۰۹/۳۰

چرا دانلود نمیشه همش مینویسه در انتظار شبکه؟؟

۱۳۹۹/۱۰/۰۱

سلام، لطفا اتصال اینترنتتون رو یه بررسی بکنید و راهنمای سایت رو هم می‌تونید مطالعه کنید. اگه مشکل حل نشد از طریق پشتیبانی سایت یا پشتیبانی تلگرام پیام بدید تا بررسی بشه.

محصولات مرتبط