دنیای موسیقی درمانی
منو
جستجو
خانه
انجام جستجو
انصراف
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر
دانلود پادکست Stress Relief Podcast - Vol. 2
دانلود پادکست
مدت زمان : 63 دقیقه

موسیقی درمانی برای کاهش استرس

کاستن از استرس و فشار روانی با پادکست شماره ۲ کاهش استرس موسیقی درمانی

در این قسمت، دومین شماره از پادکست های شنیدنی و روح نواز دنیای موسیقی درمانی برای کاهش استرس را می‌شنوید. موسیقی بسیار جذاب و شنیدنی این پادکست با ویژگی‌های آرامش‌بخش خود به عمق ذهن مضطرب و مشوش شما نفوذ کرده و تک تک اجزای آن را از تنش پاکسازی می‌کند. ترکیبی که در آهنگ این پادکست طراحی و ساخته شده و در اختیار گوش و ذهن شما قرار می‌گیرد یک ترکیب رویایی و لطیف است. این ترکیب فوق‌العاده گرم و روح‌نواز به بهترین شکل تمام نگرانی‌های شما را رفع کرده و سبب آرامش شما خواهد شد. آرامشی وصف‌ناپذیر و بسیار شیرین که در حین و بعد از استفاده از این پادکست، تمام وجود شما را در بر می‌گیرد.

موسیقی درمانی برای کاهش استرس

دیگر زمان آن رسیده است که با استفاده از موسیقی درمانی به اضطراب و استرس و نگرانی‌های خود پایان دهید و حتی برای چند دقیقه، آرامش را لمس کنید. پس همین حالا دومین شماره از پادکست‌های دنیای موسیقی درمانی برای کاهش استرس را از همین صفحه دانلود کنید و با استفاده از آن در آرامش غرق شوید. به شما این اطمینان را می‌دهیم که نتیجه شما را شگفت‌زده خواهد کرد.

این پادکست چگونه به شما در مدیریت و کاهش استرس کمک خواهد کرد؟

موسیقی بی کلام این پادکست آرامش بخش و فوق‌العاده اثربخش برای کاهش استرس با مدت زمان 63 دقیقه، با ویژگی‌های منحصربفرد خود به بهترین شکل به آرام سازی روح و جسم شما کمک می‌کند. همانطور که قبلا ذکر شد، این موسیقی یک ترکیب بسیار شنیدنی و سرشار از لطافت است، ترکیبی گرم از عناصر موسیقایی و صداهای سفید. چیزی که در این موسیقی ساده اما پر از آرامش و احساس می‌شنوید یک ملودی با کمترین پیچیدگی در کنار صداهای محیطی است. این ملودی احساسی و گرم در بهترین حالت ممکن طراحی و بوسیله ساز دوست‌داشتنی پیانو در فرکانسی خاص پیاده سازی شده است. این ملودی به خودی خود ذهن هر شنونده‌ای را حتی با بیشترین مقدار استرس و اضطراب و نگرانی، مال خود کرده و در دل آرامش غرق می‌کند.

ملودی آرامش‌بخش پیانو در کنار صدای بارش باران شما را به آرامشی عمیق دعوت خواهد کرد

در کنار این ملودی شنیدنی و آرامش‌بخش، بخش لطیف دیگری هم به بازیگری می‌پردازد. صدای بارش لطیف باران، عنصری است که به خودی‌خود می‌تواند ذهن و روح هر شنونده‌ای را جلا دهد. در موسیقی این پادکست، حضور ملودی نرم و احساسی بر پایه ساز پیانو و صدای بارش بارانی لطیف در کنار هم، ترکیبی ساخته است که در بهترین حالت ممکن نابود کننده هر نوع اضطراب و تنشی است. در هنگام استفاده از این پادکست، خود شما متوجه تسکین شفابخش این آهنگ خواهید شد و تاثیر فوق‌العاده مثبت آن بر روی روح، روان و جسم خود را خواهید دید. پیشنهاد می‌کنیم که به هیچ عنوان این پادکست شنیدنی و بسیار اثربخش را از دست ندهید. همچنین می‌توانید پادکست شماره یک برای کاهش استرس را هم در اینجا بشنوید و دانلود کنید.

چطور از پادکست موسیقی درمانی برای کاهش استرس استفاده کنیم و بهترین نتیجه را بگیریم؟

آیا از استرس و اضطراب رنج می‌برید؟ آیا در حال حاضر تشویش وجود شما را فرا گرفته و از این حالت رنج می‌برید؟ اصلا نگران نباشید. شما تنها یک قدم تا رهایی از این حالات آزاردهنده و مخرب فاصله دارید. همین حالا دومین شماره از پادکست‌های بسیار شنیدنی و اثربخش دنیای موسیقی درمانی برای کاهش استرس را از همین صفحه دانلود کنید و آماده شکست دادن اضطراب و استرس خود باشید. پیشنهاد ما این است که برای استفاده بهتر از این موسیقی ارزشمند، از فدفون استفاده کنید. هرچند می‌توانید برای استفاده از این آهنگ لطیف و القای آرامش آن به تمام محیط اطراف، از بلندگو هم استفاده کنید. اما استفاده از هدفون تمرکز شما را به بهترین شکل از محیط اطراف برداشته و بر روی اجزا و جزییات موسیقی و وجود خودتان معطوف می‌کند.

موسیقی درمانی برای کاهش استرس

توجه داشته باشید که برای انجام کلیه کارهای ذهنی شما نیاز به این دارید که از محیط اطراف و فاکتورهای آزاردهنده آن جدا شوید. اگر تصمیم شما بر استفاده از هدفون بود حتما توجه داشته باشید که هرگز نباید میزان بلندی صدا را بیشتر از حد متوسط قرار دهید. این کار نه تنها تاثیری بر روی کاهش اضطراب و استرس شما نخواهد داشت، بلکه با خسته کردن گوش و ذهن شما باعث ایجاد تشویش در وجودتان خواهد شد.

پیشنهاد می‌کنیم این موسیقی را با هدفون و صدای متوسط در کنار تمرین تنفس عمیق گوش کنید

خوب، دستگاه پخش موسیقی خود را آماده کنید و در محیطی آرام قرار بگیرید. برای استفاده از این پادکست مخصوصا به‌منظور کاهش لحظه‌ای و فوری استرس، می‌توانید در هر حالتی بجز در زمان رانندگی یا کار با دستگاه‌های حساس، اقدام کنید. اما بهترین روش، استفاده از این پادکست با تمرکز کامل بر روی موسیقی و وجود خودتان است. هدفون را بردارید و بر گوش خود قرار داده، تنفس عمیق را شروع کرده و پخش موسیقی را آغاز کنید. برای انجام تنفس عمیق از هر تکنیکی که با آن راحت بودید استفاده کنید. مهم انجام تنفس عمیق و تکرار و تداوم آن است.
انجام تنفس عمیق به بهترین شکل ممکن با بالا بردن جریان خون و میزان اکسیژن‌رسانی بدن، بهترین کمک را به آرامش روحی و البته جسمی شما خواهد کرد. کمی بر روی تنفس خود تمرکز کنید. بر روی نحوه ورود و خروج هوایی که از بینی وارد شده، از حلق عبور کرده و در بادکنک قفسه سینه و شکم جمع می‌شود و با کمی مکس، همان مسیر را طی کرده و با کوچک شدن بادکنک شکم و قفسه سینه، از دهان خارج می‌شود و همراه با خود نگرانی‌ها و اضطراب شما را هم به بیرون از بدن‌تان منتقل می‌کند.

چندبار و هربار چند دقیقه به پادکست موسیقی درمانی برای کاهش استرس گوش کنیم؟

بعد از سه یا چهر دقیقه تمرکز بر روی تنفس عمیق، تمرکزتان را به آرامی بر روی موسیقی و اجزای آن منتقل کنید. اجازه دهید عناصر این موسیقی ذهن شما را در دست بگیرند و با خود به دل آرامش ببرند. خود را در فضای جذابی که توسط ساختمان موسیقی برای شما ایجاد می‌شود تصور کنید. فضایی پر از گرمی و صفا و لطافت که روح و جسم هر شنونده‌ای را غرق در آرامش می‌کند. در همین حالت شناور باشید و اجازه دهید که این آرامش در تمام وجودتان گسترش پیدا کند. حالا دیگر هیچ اثری از نگرانی و اضطراب نیست و شما آرام‌ترین موجود این کره خاکی هستید. برای رسیدن به تاثیر رویایی این پادکست بر روی آرامش‌تان، لازم است که حداقل هفته‌ای 3 بار و هربار به مدت حداقل 20 دقیقه گوش و ذهن خود را به این موسیقی بسپارید. این اطمینان را به شما می‌دهیم که سراسر وجود شما را آرامشی دلچسب و شیرین فرا خواهد گرفت.

لطفا تجربه خود از استفاده از این پادکست را با ما و دیگر همراهان وبسایت دنیای موسیقی درمانی در بخش نظرات این پادکست در میان بگذارید. همچنین پیشنهاد می‌کنیم پادکست شماره 1 موسیقی برای کاهش استرس را از دست ندهید.

ویژگی‌های این پادکست:

 • موسیقی بی کلام فوق‌العاده شنیدنی و روح‌نواز با مدت زمان 63 دقیقه پیوسته
 • بسیار مناسب برای کاهش استرس و اضطراب
 • کاهش دهنده انرژی‌های منفی و افزایش‌دهنده انرژی‌های مثبت در وجود شنونده
 • قابل استفاده برای پرواز ذهن
 • سرکوب کننده بی‌نظیر تنش‌های ذهنی
 • قابل استفاده برای کاهش درد
 • تقویت کننده قدرت تمرکز
 • بالابرنده کیفیت خواب
 • کاهش دهنده بسیار موثر ترس
 • قابل استفاده برای ماساژ درمانی
 • قابل استفاده در آرام‌سازی محیط
 • قابل استفاده در اماکن پزشکی و بهداشتی برای القای آرامش به مراجعین

 

Tags :
به این محصول امتیاز دهید
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود پادکست
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
تصویر پروفایل
۱۳۹۹/۰۹/۳۰

چرا دانلود نمیشه همش مینویسه در انتظار شبکه؟؟

تصویر پروفایل
۱۳۹۹/۱۰/۰۱

سلام، لطفا اتصال اینترنتتون رو یه بررسی بکنید و راهنمای سایت رو هم می‌تونید مطالعه کنید. اگه مشکل حل نشد از طریق پشتیبانی سایت یا پشتیبانی تلگرام پیام بدید تا بررسی بشه.

محصولات مرتبط
تازه ترین مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی :
برای خرید سریع این محصول شماره همراه خود را وارد کنید :
برای دانلود این پادکست و دسترسی آنلاین به همه پادکست‌ها عضو دنیای موسیقی درمانی شوید و اگر عضو هستید وارد حساب کاربری خود شوید