دنیای موسیقی درمانی
منو
جستجو
خانه
انجام جستجو
انصراف
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر
دانلود پادکست Pain Relief Podcast - Vol. 4
دانلود پادکست
مدت زمان : 57 دقیقه

موسیقی آرامش بخش روح نواز برای بهبود درد

نوای روح‌انگیز صدای موسیقی آرامش‌بخی برای تسکین و بهبود درد

شما در حال شنیدن چهارمین شماره از پادکست‌های بهبود درد دنیای موسیقی درمانی هستید. با استفاده از این موسیقی و سپردن ذهن و گوش خود به آن، می‌توانید کاهش خوبی را در درد و کسالت خود احساس کنید.

عناصر این آهنگ بی‌کلام آرامش‌بخش با ویژگی‌های خاص خود، تمام ذهن شما را به خود مشغول می‌کنند و به این وسیله، تمرکز شما را از درد و ناراحتی منحرف کرده و بر روی زیبایی، آرامش و بهبودی معطوف می‌کنند.

اگر درد، ناراحتی و کسالت خاصی دارید یا حتی فقط می‌خواهید که آرام شوید و در لطافت یک فضای نرم آرامش را تجربه کنید، پیشنهاد ما به شما همین پادکست است. به شما این اطمینان را می‌دهیم که با استفاده از این آهنگ آرامش‌بخش در کنار کاهش درد خود، آرامشی بی‌نظیر را تجربه خواهید کرد.

موزیک کاهش درد

نحوه استفاده از چهارمین پادکست دنیای موسیقی درمانی برای کاهش درد

بعد از دانلود این پادکست، آرام باشید و در هر حالتی که دوست دارید قرار بگیرید. حتی می‌توانید از این آهنگ بی‌کلام بسیار تاثیرگذار و مفید در حال کار یا راه رفتن نیز استفاده کنید.

اگر ثابت هستید، بنشینید یا دراز بکشید و اگر می‌توانید چشمان خود را ببندید. تنفس عمیق را شروع کرده و موسیقی را پخش کنید. کم کم تمرکز خود را از تنفس های خود به سمت موسیقی برگردانید. روی عناصر موسیقی و ملودی خاص آن تمرکز کنید و با آزاد گذاشتن ذهنتان، اجازه دهید که این آهنگ کار خودش را بکند.

اگر در طول گوش دادن این پادکست دچار حواس پرتی شده یا درد را احساس کردید اصلا نگران نباشید. این کاملا طبیعی است. اجازه دهید که افکار، احساسات و دردها بیایند و بروند. تنها کاری که باید بکنید این است که روی آنها تمرکز نکنید و هر لحظه که متوجه تمرکز بر روی آنها شدید، دوباره به آرامی تمرکز خود را روی موسیقی و اجزای آن برگردانید. به تنفس عمیق ادامه دهید و با غرق شدن در موسیقی، در فضایی که برایتان ایجاد می‌کند قرار بگیرید.

بهتر است برای شنیدن این پادکست از هدفون استفاده کنید. اما می‌توانید آن را در محیط هم پخش کرده و لطافتش را در تمام فضا پخش کنید. اگر از هدفون استفاده می‌کنید هرگز میزان بلندی صدا را بیشتر از مقدار متوسط قرار ندهید. چرا که این کار باعث خستگی ذهن و گوش شما شده و تاثیر را معکوس خواهد کرد. ضمنا اگر در طول این پروسه به خواب رفتید اصلا نگران نباشید. این بهترین نتیجه‌ای است که گرفته‌اید.

 

ویژگی های پادکست شماره چهار بهبود درد دنیای موسیقی درمانی

  • موسیقی بی‌کلام آرامش بخش با مدت زمان 58 دقیق پیوسته
  • بسیار مناسب برای کاهش و بهبود درد
  • بسیار مناسب برای کاهش استرس و افسردگی ناشی از درد
  • بسیار موثر در مدیریت دردهای مزمن و آزار دهنده
  • کاهش دهنده ترس و استرس امور پزشکی و جراحی
  • کمک عالی به خوابیدن در زمان بیماری
  • مناسب برای آرام شدن و به خواب رفتن در زمان سلامتی
  • مناسب برای کاهش ترس از ابتلا به بیماری
  • قابل پخش در محیط های مختلف پزشکی
  • قابل استفاده در هنگام مطالعه

 

Tags :
به این محصول امتیاز دهید
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود پادکست
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
محصولات مرتبط
تازه ترین مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی :
برای خرید سریع این محصول شماره همراه خود را وارد کنید :
برای دانلود این پادکست و دسترسی آنلاین به همه پادکست‌ها عضو دنیای موسیقی درمانی شوید و اگر عضو هستید وارد حساب کاربری خود شوید