دنیای موسیقی درمانی
منو
جستجو
خانه
انجام جستجو
انصراف
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر
دانلود پادکست Pain Relief Podcast - Vol. 3
دانلود پادکست
مدت زمان : 62 دقیقه

موسیقی برای بهبود درد

بهبود درد و غلبه بر آن با سومین شماره از پادکست‌های موسیقی درمانی برای کاهش و بهبود درد

با یک پادکست دیگر از پادکست‌های دنیای موسیقی درمانی با عنوان موسیقی برای بهبود درد با شما همراه هستیم. با امید به اینکه پادکست‌های شماره 1 و شماره 2 بهبود درد توانسته باشد کمکی حتی اندک را به شما عزیزان کرده باشد، پادکست شماره سه از همین مجموعه را به شما همراهان گرامی ارائه می‌کنیم و همچنان امیدواریم که بتوانید از این پادکست بهترین نتیجه را گرفته و از ویژگی‌های مفید و منحصربفرد این موسیقی شنیدنی نهایت استفاده را ببرید.

پادکست موسیقی برای بهبود درد وجود شما را غرق در آرامش و عشق خواهد کرد

به همراه این موسیقی در کابینی از عشق و آرامش قرار خواهید گرفت و به دور از درد و ناراحتی، نظاره‌گر زیبایی‌های فضایی که در آن قرار گرفته‌اید خواهید شد. به همراه آهنگ شفابخش این پادکست، عشق و آرامش تمام وجود شما را پر خواهد کرد و دیگر جایی برای درد و رنج جسمی و روحی باقی نخواهد ماند. با دنیای موسیقی درمانی همراه باشید و ضمن آشنایی بیشتر با این پادکست، طریقه اصولی استفاده از آن را هم فرا بگیرید. مطمئن باشید که در صورت استفاده درست از این موزیک جذاب، کیفیت زندگی خود را به شکل چشمگیری افزایش خواهید داد و از نفس کشیدن خود در این جهان زیبا لذت خواهید برد.

درد، احساسی ناخوشایند اما ضروری برای ادامه حیات ما است

درد، احساسی ناخوشایند اما بسیار اساسی و حیاتی است که بدون شک تک تک ما در طول زندگی خود آن را با سطوح مختلف حس کرده‌ایم. حالتی که در یک پروسه بسیار پیچیده و پیشرفته با همکاری سیستم عصبی ما و در رهبری آن‌ها، عضو بی‌همتای بدن‌مان یعنی مغز، ایجاد، تحلیل، تنظیم و توسط ما احساس می‌شود تا بتوانیم به حیات و بقای خود ادامه بدهیم.

پادکست موسیقی برای بهبود درد تمرکز ذهن شما را از روی درد برداشته و آرامش را جایگزین آن می‌کند

در قسمت‌های قبلی به اختصار این پروسه جذاب و طرح‌ریزی و خلق شده توسط یک خالق بی‌مانند را برای شما عزیزان شرح داده‌ایم. برای اطلاع بیشتر از پروسه ایجاد و احساس درد می‌توانید به پادکست‌های قبلی دنیای موسیقی درمانی برای کاهش و بهبود درد مراجعه بفرمایید : پادکست شماره یک و پادکست شماره دو موسیقی برای بهبود درد. جالب است که بدانید درد توسط مغز ما تحلیل و شدت‌دهی می‌شود راه‌های زیادی برای کاهش و بهبود این شدت‌دهی وجود دارد. اگر ما بتوانیم ذهن خود را از تمرکز بر روی درد منحرف کنیم، می‌توانیم به شکل چشمگیری میزان احساس خود از آن را کاهش دهیم و حتی آن را بطور کامل بهبود ببخشیم.
خبر خوب این است که یکی از راحت‌ترین، ارزان‌ترین، بدون عارضه‌ترین و لذت‌بخش‌ترین راه‌ها برای منحرف کردن ذهن از درد، استفاده از موسیقی است. یک موسیقی مناسب و اصولی می‌تواند به بهترین شکل نه تنها ذهن شما را از درد منحرف کند، بلکه تمام جسم، روح و وجود شما را سرشار از آرامش خواهد کرد. پادکستی که هم اکنون شنونده آن هستید یعنی پادکست شماره 3 دنیای موسیقی درمانی برای کاهش و بهبود درد، یکی از بهترین گزینه‌ها برای پیش بردن این هدف است. همین حالا این پادکست کم‌نظیر را از همین صفحه دانلود کنید و این اطمینان را داشته باشید که بوسیله آن، درد خود را به سطوح خیلی پایین‌تر کاهش داده و کیفیت زندگی خود را به سطوح خیلی بالاتر ارتقا خواهید داد.

این پادکست موسیقی درمانی برای بهبود درد چگونه اثر می‌کند؟

پادکست شماره 3 برای کاهش درد را در قالب یک موسیقی بی‌کلام پیوسته با مدت زمان 61 دقیقه خواهید شنید. این موسیقی از لحاظ موسیقایی بسیار عمیق، آرامش‌بخش و شنیدنی است و با ساختمان و ریتم خاص خود، شما را در یک فضای آرام و سراسر عشق قرار می‌دهد. در این موسیقی بی‌کلام، ملودی نرم، آرام و احساسی پیانو با کمترین پیچیدگی، آرامشی ناب را به ذهن شما القا خواهد کرد و دغدغه‌های موجود در آن را کاهش داده و شما را از فضای متشنج موجود در ذهن‌تان خارج می‌کند. در این ملودی دلنشین و آرامش‌بخش، تغییر نت‌های بسیار نرم و آرام، نقش عنصر هدایت کننده و ثبات دهنده به ذهن شما را بازی می‌کند. موسیقی برای بهبود درد با هر تغییر نت، ذهن شما هرچه بیشتر به سمت احساسات خوب و مثبت هدایت شده و بیشتر در آرامش فرو می‌رود. در پس زمینه آهنگ این پادکست برای کاهش درد، صدای بسیار آرام بارش باران و رعد و برق‌های نرم را هم خواهید شنید. این صدای شفابخش طوری طراحی شده است که گویی شما در یک کابین گرم، امن و راحت نشسته‌اید و با آرامش کامل در حال تماشای بارش زیبا و دلچسب رحمت الهی هستید. این صدا بدون اینکه خللی را از لحاظ صدایی و فرکانسی در ساختمان این موسیقی ایجاد کند، در کنار ملودی جذاب این موسیقی، آرامشی ناب را به ناخوآگاه شما القا کرده و ذهن شما را از ویژگی‌های سودمند و شفابخش صدای بارش باران و آب بهره‌مند می‌کند.
در هنگام گوش سپردن به پادکست شماره 3 دنیای موسیقی درمانی برای بهبود درد و بهره‌گیری از تمام این ویژگی‌های شفابخش و غرق شدن در عمق این همه احساسات خوب و اتفاقات سودمند، عشق تمام وجود شما را پر خواهد کرد و دیگر جایی برای خودنمایی درد باقی نمی‌ماند. هم درد های روحی شما نابود شده و جای خود را به زیبایی و لطافت عشق خواهد داد و هم درد های جسمی شما آرام شده و ثبات جسمی، تمام ارگان‌های بدن شما را فرا خواهد گرفت.

چگونه از این موسیقی شفابخش بهترین نتیجه را بگیریم؟

همین حالا سومین پادکست دنیای موسیقی درمانی برای کاهش و بهبود درد را از همین صفحه دانلود کنید و آماده استفاده از آن باشید. برای استفاده از این پادکست فوق‌العاده سودمند و تاثیرگذار می‌توانید تنها در جایی آرام و مناسب قرار گرفته و با غرق شدن در فضا و زیبایی‌های این موسیقی، در آرامش و احساس غرق شده و با تمرکز بر روی این آهنگ و طنین زیبا، تمرکز ذهن خود از روی درد را منحرف کنید.
اما پیشنهاد ما این است که سعی کنید همزمان با استفاده از این موسیقی از تکنیک‌هایی که در شماره‌های قبلی کاهش درد ذکر شد و یا تکنیکی که هم‌اکنون برای شما شرح می‌دهیم استفاده کنید. در این صورت نتیجه بسیار فوق‌العاده خواهد بود.

در مکان و حالتی آرام قرار بگیرید و از تکنیک‌های ذهنی آرامش بخش غافل نشوید

خب، بعد از دانلود کردن سومین پادکست دنیای موسیقی درمانی برای کاهش درد از همین صفحه، لباسی راحت و گشاد پوشیده و در مکانی آرام در هر حالت بدنی که دوست داشتید قرار بگیرید. توجه داشته باشید که نحوه قرارگیری شما نباید به صورتی باشد که فشاری بر روی کانون درد شما ایجاد شود. آرام باشید و تنفس عمیق را شروع کنید. برای انجام تنفس عمیق می‌توانید از هر تکنیکی که با آن راحت هستید استفاده کنید.

انجام تنفس عمیق کمک بسیار زیادی را به رسیدن به هدف‌تان خواهد کرد

موسیقی را پخش کنید و چشمان خود را ببندید. برای استفاده از این موسیقی هم می‌توانید از هدفون استفاده کنید و هم آن را بوسیله بلندگو در تمام فضا طنین‌انداز کنید. اما پیشنهاد ما برای استفاده فردی، استفاده از هدفون است. توجه داشته باشید که در زمان استفاده از هدفون هرگز نباید میزان بلندی صدا را بیشتر از حد متوسط قرار دهید. دانلود موسیقی درمانی کاهش و بهبود درد بعد از پخش موسیقی، کمی بر روی تنفس عمیق خود تمرکز کنید و مسیر ورود و خروج هوا به بدن خود را بطور کامل در ذهن خود ببینید. شکم و قفسه سینه خود را در ذهن مثل یک بادکنک تصور کنید که با هربار دم باد و حجیم و با هربار بازدم خالی می‌شود. بعد از سه یا چهار دقیقه تمرکز خود را به‌آرامی از روی تنفس خود برداشته و بر روی اجزای موسیقی تمرکز کنید. اجازه دهید که این آهنگ شما را با خود به فضایی که خلق می‌کند ببرد و اصلا نگران چیزی نباشید. بعد از غرق شدن در فضای لطیف و لذت‌بخش این پادکست، نوبت به شروع تکنیک ذهنی می‌رسد. تمرکز خود را به آرامی از روی موسیقی برداشته و به تنفس عمیق خود ادامه دهید.
بدن خود را کامل ببینید و بر روی آن تمرکز کنید. در ذهن خود یک دور کامل بدن خود را از پایین به بالا اسکن کرده و قسمتی که در آن احساس درد دارید را در ذهن خود مشخص کنید. یکی از دستان‌تان که در آن احساس درد ندارید را انتخاب کنید. در این مرحله باید از انتقال حس استفاده کنید. بطوری‌که توسط ذهن خود در این دست، حس‌های خوشایند و متغیری مثل گرما و سرما را تولید کرده و بعد از آن، دست خود را بر روی ناحیه دردناک قرار دهید و انتقال این حس خوشایند به ناحیه دردناک را حس کنید و شاهد کاهش درد خود در آن منطقه باشید. انجام این تکنیک بسیار سخت بوده و نیاز به تمرین زیادی دارد.
اگر در انجام این تکنیک ذهنی موفق نبودید و یا در حین انجام آن به دفعات تمرکز خود را از دست دادید اصلا نگران نباشید. این‌ها همگی طبیعی بوده و بعد از تمرین بیشتر، مرحله به مرحله پیشرفت کرده و بهتر خواهید شد. اگر هم در حین استفاده از این موسیقی خواب به سراغ شما آمد به ذهن خود با آرامش کامل اجازه خاموش شدن را بدهید. در این حالت بهترین کیفیت ممکن از یک خواب لذت‌بخش را تجربه خواهید کرد. این باور و اطمینان را به شما عزیزان می‌دهیم که در صورت استفاده درست از این پادکست، نه تنها دردهای خود را کاهش خواهید داد، بلکه در آرامشی وصف‌ناشدنی غرق شده و از زندگی خود نهایت لذت را خواهید برد. با تمام وجود امیدواریم که بتوانیم برای شما و زندگی زیبای‌تان مفید واقع شویم. لطفا بعد از استفاده از پادکست شماره 3 برای کاهش و بهبود درد، ما و دیگر عزیزان را در جریان نتیجه و تجربه خود قرار دهید.

ویژگی‌های این پادکست:

 • موسیقی بی‌کلام احساسی و بسیار آرامش‌بخش با مدت زمان 61 دقیقه پیوسته
 • بسیار مناسب و موثر برای کاهش و بهبود درد
 • بسیار موثر در کاهش استرس و افسردگی و مخصوصا استرس و افسردگی ناشی از درد
 • کاهش دهنده باورنکردنی دردهای مزمن و آزاردهنده
 • کاهش دهنده ترس از جراحی و درد بعد از آن
 • کاهش دهنده شگفت‌آور نیاز بیماران به مسکن‌های دارویی
 • موثر در درمان سریع‌تر بیماران و بهبود کیفیت زندگی آن‌ها
 • بسیار موثر در به خواب رفتن بیماران
 • بهبود کیفیت خواب در شنوندگان عادی
 • بسیار موثر در به خواب رفتن در صورت وجود درد و تشویش ذهنی
 • مناسب برای انجام انواع تکنیک‌های تن‌آرامی
 • مناسب برای انجام انواع تمرینات ذهنی و تجسم خلاق
 • مناسب برای انجام انواع مدیتیشن و پرواز ذهنی
 • کاهش دهنده ترس‌های آزاردهنده
 • بسایر مناسب برای کاهش ترس از بیماری
 • قابل استفاده در محیط‌ها و اماکن مختلف پزشکی و اتاق عمل برای ایجاد فضایی گرم و آرام برای مراجعین و بیماران

 

Tags :
به این محصول امتیاز دهید
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود پادکست
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
محصولات مرتبط
تازه ترین مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی :
برای خرید سریع این محصول شماره همراه خود را وارد کنید :
برای دانلود این پادکست و دسترسی آنلاین به همه پادکست‌ها عضو دنیای موسیقی درمانی شوید و اگر عضو هستید وارد حساب کاربری خود شوید