دنیای موسیقی درمانی
منو
جستجو
خانه
انجام جستجو
انصراف
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر
دانلود پادکست Pain Relief Podcast - Vol. 2
دانلود پادکست
مدت زمان : 58 دقیقه

موسیقی برای کاهش درد

بهبود درد و ایجاد حسی دلپذیر با موسیقی بی کلام درمانی

همراهان گرامی وبسایت دنیای موسیقی درمانی، شما در حال حاضر به یکی از جذاب‌ترین بخش‌های این مجموعه رسیده‌اید. بخشی که در آن می‌توانید با استفاده از موسیقی به بهترین شکل ممکن درد خود را کاهش دهید. شما در حال حاضر شنونده دومین پادکست دنیای موسیقی برای کاهش درد هستید.

پادکست موسیقی برای کاهش درد درست مانند یک مسکن به شما کمک خواهد کرد

شما با استفاده از این پادکست موثر و موسیقی بی‌کلام شنیدنی و روح‌نواز آن، به جرات بهترین روش کاهش درد بدون دارو را تجربه خواهید کرد. با استفاده از این پادکست آهنگین، یک مسکن روحی و جسمی بدون عارضه را به وجود خود تزریق خواهید کرد و در لذت‌بخش‌ترین حالت ممکن، هم به آرام‌سازی روحی خود خواهید پرداخت و هم جسم خود را از درد خلاص خواهید کرد. اگر از دردهای جسمی حاد یا مزمن و زخم‌های روحی رنج می‌برید و این حالات باعث آزار و افت کیفیت زندگی شما شده‌اند، همین حالا پادکست شماره 2 دنیای موسیقی درمانی برای کاهش و بهبود درد را از همین صفحه دانلود کنید و در روح‌نوازترین حالت ممکن از این حالت آزاردهنده خلاص شوید. در ادامه با دنیای موسیقی درمانی همراه باشید.

درد یک زنگ هشدار برای دوری از عوامل خطرزا و درمان آسیب‌ها است

درد با تمام مکانیزم پیشرفته و از لحاظ علمی جالب خود، برای همه ما یک آزاردهنده قوی به شمار می‌رود و هر فردی که تحت تاثیر آن قرار می‌گیرد، به هر نحو ممکن برای از بین بردن آن تلاش می‌کند، حتی اگر عوارض و خطرات کاهش دهنده درد برای فرد، از خود درد به مراتب بیشتر باشد. اما در واقعیت علمی، درد یک هشداردهنده اساسی و حیاتی برای بدن ما به شمار می‌رود. با درد است که از خطرات و آسیب‌های خارجی و داخلی بر علیه بدن خود مطلع می‌شویم و در صدد دوری از عامل خطرزا یا درمان آسیب ایجاد شده توسط آن برمی‌آییم.

موسیقی می‌تواند در کاهش و بهبود درد موثر باشد

اما در هر صورت احساس درد یک احساس ناخوشایند بوده و همه ما به محض تجربه اش، به دنبال کاهش و رفع آن خواهیم بود. از لحاظ علمی، کم عارضه‌ترین و امن‌ترین روش برای کاهش درد، استفاده از روش‌های بدون دارو و تهاجم است. بهترین، موثرترین، لذتبخش‌ترین و در عین حال ارزان‌ترین روش بدون دارو و تهاجم برای کاهش درد، استفاده از موسیقی است. موسیقی مناسب به بهترین شکل می‌تواند با تاثیر بر ذهن شنونده، تحلیل و احساس درد را در او تا حد بسیار زیادی کاهش داده یا آن را بطور کامل بهبود ببخشد.

قدرت و تاثیر موسیقی مناسب می‌تواند به همین شکل درد از هر نوعی را کاهش داده و اثرات روانی آن را به حداقل برساند

در تحقیقی که بر روی بیماران مفصلی انجام شد و نتایج آن در مجله علمی پرستاری پیشرفته به چاپ رسید، مشخص شد که بعد از استفاده از موسیقی، میزان درد و افسردگی ناشی از درد در این بیماران به شکل چشمگیری کاهش پیدا کرده است. همچنین موسیقی به این بیماران که حداقل در یک قسمت از بدن خود بطور مستمر از درد رنج می‌بردند، کمک کرده بود تا کمتر احساس ناتوانی و معلولیت جسمی کند. قدرت و تاثیر موسیقی مناسب می‌تواند به همین شکل درد از هر نوعی را کاهش داده و اثرات روانی آن را به حداقل برساند. اگر شما هم از احساس درد رنج می‌برید و نگران کیفیت زندگی خود هستید، آهنگی که هم‌اکنون شنونده آن هستید یعنی پادکست شماره دو برای کاهش و بهبود درد، بهترین گزینه برای شما است. همین حالا این پادکست فوق‌العاده شنیدنی و تاثیرگذار را از همین صفحه دانلود کرده و با استفاده از آن به دردهای خود پایان دهید.

پادکست موسیقی برای کاهش درد چطور عمل می‌کند؟

شما به مدت 58 دقیقه میهمان این پادکست بسیار جذاب و اثربخش خواهید بود. موسیقی دومین پادکست دنیای موسیقی درمانی برای کاهش و بهبود درد با ویژگی‌های خاص خود به بهترین شکل روح شما را آرام کرده و به دردهای شما پایان خواهد داد. یک ملودی آرامش‌بخش و سوار بر ساز همیشه متین و لطیف پیانو، در دل یک ساختمان اصولی و غنی از لحاظ موسیقایی و درمانی، چیزی است که ذهن شما را در تمام این 58 دقیقه به بازی گرفته و نه تنها از درد، بلکه از تمام عوامل و احساسات مخرب و منفی رها می‌کند. موسیقی برای کاهش درد به همراه این موسیقی به فضایی منتقل خواهید شد که هیچ‌یک از دردهای روحی و جسمی اجازه ورود به آن را نخواهند داشت و تنها شما و آرامش در آن فضا در کنار هم خواهید بود. عمق، لطافت و زیبایی‌های این موسیقی بی‌کلام، تاثیری را بر روی ذهن و جسم شما خواهد گذاشت که در حین و بعد از شنیدن آن، احساس مثبتی که سراسر وجودتان را فرا می‌گیرد، شما را شگفت‌زده خواهد کرد. در زمان استفاده از این پادکست دیگر نه خبری از دردهای آزار‌دهنده خواهد بود و نه اثری از آزردگی‌های روحی باقی خواهد ماند. درنگ نکنید و همین حالا با دانلود این پادکست برای کاهش درد از همین صفحه، کیفیت زندگی خود را به‌شکل چشمگیری بهبود ببخشید.

چطور از پادکست موسیقی درمانی برای بهبود و کاهش درد بهترین نتیجه را بگیریم

بعد از اینکه دومین پادکست دنیای موسیقی درمانی برای کاهش و بهبود درد را از همین صفحه دانلود کردید آرام باشید و در هر حالتی که در آن راحت هستید قرار بگیرید. سعی کنید در حالتی از وضعیت بدنی قرار بگیرید که فشاری را بر روی کانون درد متحمل نکرده و آن را تحریک نکنید. بهتر است برای سپردن گوش خود به این پادکست از هدفون استفاده کنید اما می‌توانید برای طنین‌انداز کردن آن در کل محیط از بلندگو هم استفاده کنید.

پیشنهاد می‌کنیم این موسیقی را با هدفون و با صدای متوسط و کمتر گوش کنید

توجه داشته باشید که در زمان بهره بردن از موسیقی این پادکست بسیار تاثیرگذار و شنیدنی مخصوصا اگر در حال استفاده از هدفون هستید، هرگز نباید میزان بلندی صدا را بیشتر از حد متوسط قرار دهید. این‌کار از غرق شدن شما با تمام وجود در موسیقی جلوگیری کرده و ذهن شما را خسته می‌کند. در زمان استفاده از این پادکست برای کاهش و بهبود درد، بهتر است که از تکنیک‌های ذهنی نیز استفاده کنید. این تکنیک‌ها در کنار رعایت تنفس عمیق، کمک زیادی را به کاهش درد شما خواهند کرد. به همراه این موسیقی می‌توانید از تکنیک ذهنی پادکست قبل استفاده کنید و یا می‌توانید از تکنیکی که در ادامه برای شما شرح می‌دهیم بهره ببرید.

تمرین تنفس عمیق را هنگام گوش دادن به این پادکست فراموش نکنید

پادکست شماره یک برای کاهش و بهبود درد را در اینجا بشنوید. خب، هم‌اکنون شما دومین شماره از پادکست‌های جذاب و تاثیرگذار دنیای موسیقی درمانی برای کاهش و بهبود درد را دانلود کرده و آماده استفاده از آن و کاهش درد خود هستید. در همان حالت آرام و مناسبی که قرار دارید موسیقی را پخش کنید و تنفس عمیق را شروع کنید. در ابتدا بر روی تنفس خود تمرکز کنید تا اندکی ذهن شما از درد منحرف شود. مسیر ورود و خروج هوا به بدن خود را کامل تصور کرده و در ذهن خود ببینید. بعد از دو یا سه دقیقه تمرکز خود را به آرامی از روی تنفس خود برداشته و بر روی موسیقی و زیبایی‌های آن متمرکز شوید.
این مرحله ذهن شما را در هر لحظه بیشتر و بیشتر از درد منحرف خواهد کرد. وقتی که ذهن شما با موسیقی و ساختمان آن انس گرفت، نوبت به استفاده از تکنیک کوچک کردن توپ درد می‌رسد! در این تکنیک شما باید درد خود را بصورت یک حجم توپی در نظر بگیرید. یک توپ رنگی که بهتر است به رنگی باشد که برای شما استرس‌زا باشد. از نظر روانی رنگ معمول با این مشخصات رنگ قرمز است. حالا با در نظر گرفتن همان توپ قرمز، با هربار دم و بازدم آن توپ را در ذهن و تصور خود کوچک‌تر کنید. این کوچک شدن تدریجی را به همراه تغییر رنگ توپ به سمت رنگی آرام‌بخش مثل رنگ سبز یا آبی تصور کنید. دانلود آهنگ برای کاهش درد توپ درد شما با هربار تنفس عمیق در حال کوچکتر شدن و تغییر رنگ از قرمز به سمت آبی یا سبز است. توجه داشته باشید که انتخاب و تصور این تصاویر ذهنی باید به‌گونه‌ای باشد که برای شما آرامش‌بخش بوده و برای شما ایجاد هیجان نکند. این تکنیک را بصورت آرام و تدریجی تا جایی ادامه دهید که توپ درد شما به حداقل حجم خود برسد. در طول این پروسه درد شما مرحله به مرحله کمتر و کمتر خواهد شد. با همین تکنیک ساده و با استفاده از این موسیقی فوق‌العاده اثربخش، به راحتی و به لذت‌بخش‌ترین شکل ممکن از دردهای آزاردهنده خلاص خواهید شد و با تقویت شدن از لحاظ روحی و باز شدن ابعاد جدید، روشن و مثبت زندگی پیش روی‌تان، کیفیت زندگی خود را بالا خواهید برد.
برای استفاده از این موسیقی محدودیتی وجود ندارد و تا زمانی که احساس بدی از شنیدن این موسیقی ندارید می‌توانید استفاده از آن را ادامه بدهید. توجه داشته باشید که برای اثربخشی این موسیقی لازم است که در هربار استفاده، حداقل به مدت بیست دقیقه ممتد ذهن و گوش خود را به این موسیقی بسپارید. به شما این اطمینان را می‌دهیم که در صورت استفاده درست و مناسب از این پادست، شگفت‌زده خواهید شد. لطفا بعد از استفاده از دومین شماره از پادکست‌های موسیقی درمانی برای کاهش درد، ما و دیگر عزیزان را در جریان چگونگی تجربه خود قرار دهید.

ویژگی‌های این پادکست:

 • موسیقی بی‌کلام فوق‌العاده جذاب و آرامش‌بخش با مدت زمان 58 دقیقه پیوسته
 • بسیار مناسب و موثر برای کاهش و بهبود درد
 • بسیار موثر در کاهش استرس و افسردگی و مخصوصا استرس و افسردگی ناشی از درد
 • کاهش دهنده باورنکردنی دردهای مزمن و آزاردهنده
 • موثر در درمان سریع‌تر بیماران و بهبود کیفیت زندگی آن‌ها
 • بسیار موثر در به خواب رفتن بیماران
 • بسیار موثر در به خواب رفتن در صورت وجود درد و تشویش ذهنی
 • مناسب برای انجام انواع تکنیک‌های تن‌آرامی
 • مناسب برای انجام انواع تمرینات ذهنی و تجسم خلاق
 • مناسب برای انجام انواع مدیتیشن و پرواز ذهنی
 • کاهش دهنده ترس‌های آزاردهنده
 • بسایر مناسب برای کاهش ترس از بیماری
 • قابل استفاده در محیط‌ها و اماکن مختلف پزشکی و اتاق عمل برای ایجاد فضایی گرم و آرام برای مراجعین و بیماران

 

Tags :
به این محصول امتیاز دهید
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود پادکست
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
محصولات مرتبط
تازه ترین مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی :
برای خرید سریع این محصول شماره همراه خود را وارد کنید :
برای دانلود این پادکست و دسترسی آنلاین به همه پادکست‌ها عضو دنیای موسیقی درمانی شوید و اگر عضو هستید وارد حساب کاربری خود شوید