دنیای موسیقی درمانی
منو
جستجو
خانه
انجام جستجو
انصراف
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر
دانلود پادکست Memory Booster Podcast - Vol. 3
دانلود پادکست
مدت زمان : 60 دقیقه

آهنگ تقویت حافظه

بهبود عملکرد حافظه با استفاده از موسیقی بی کلام آرامش بخش

سومین پادکست دنیای موسیقی برای تقویت حافظه، نام پادکستی است که هم اکنون شنونده آن هستید. پادکستی از یک آهنگ بی کلام آرامش بخش و شنیدنی که بهترین تاثیر را بر روی تقویت و افزایش حافظه شما خواهد گذاشت. اجزای تشکیل دهنده ساختمان این آهنگ زیبا و روح نواز، به بهترین شکل ممکن به بهبود حافظه شما کمک کرده و تاثیری بی نظیر را بر روی خواهند گذاشت. 
 

دانلود آهنگ تقویت حافظه

 
اگر به دنبال تقویت تمام سطوح حافظه خود، ترمیم بی نظمی های ذهنی و راهی ارزان و امن برای سر و سامان دادن به تمام سطوح حافظه خود هستید، ما دانلود همین پادکست را به شما پیشنهاد می کنیم. در ادامه با ما همراه باشید و بیشتر با این پادکست بسیار موثر برای حافظه آشنا شوید.
 

آرامش، آسایش و نظم ذهنی، بهبود یادگیری، افزایش تمرکز و به دنبال همه این ها، تقویت و بهبود حافظه، نتایجی هستند که از سپردن گوش خود به این موزیک جذاب کسب خواهید کرد. 

 
برای کمک به حافظه خود، ابتدا باید آن را شناخته و انواع و سطوح حافظه را درک کنید. فرایند حافظه یکی از پیچیده ترین فرایندهای مغز و بدن انسان است. این فرایند به شکل ساده، فرایندی است که باعث ایجاد خاطره برای ما شده و این امکان را می دهد که آن را دوباره به یاد آوریم. 
اگر بخواهیم کمی جزئی تر به آن نگاه کنیم، باید بگوییم که در فرایند پیچیده حافظه، در ابتدا اطلاعاتی به ذهن داده شده و مغز، این اطلاعات را به شکلی که قابل استفاده باشند، تغییر داده و به اصطلاح رمزگذاری می کند. در مرحله بعدی، این اطلاعات رمزگذاری شده در حافظه ذخیره و طبقه بندی می شوند. و در مرحله آخر که بازیابی نام دارد، اگر قصد یادآوری این اطلاعات ذخیره شده را داشته باشیم، مغز آن ها فراخوانی کرده و در حالت آگاهانه قرار می دهد. همگی می دانیم که این روند، یک فرایند بی عیب و نقص نیست و امکان این وجود دارد که در هر یک از این مراحل، به دلایل مختلف اختلال بوجود آید که این اختلال ها می توانند منجر به یک فراموشی مطلب ساده تا فراموشی های عظیم تر شوند. 
 

موسیقی آرامش بخش و تاثیرگذار برای بهبود عملکرد حافظه

 
اگر از هر نوع اختلال حافظه در هر سطحی رنج می برید، دچار بی نظمی ذهنی هستید و یا قصد تقویت حافظه و بالا بردن قدرت یادگیری خود را دارید، اینجا بهترین مکان برای شما است. جایی که با دانلود موسیقی آرامش بخش و موثر برای تقویت حافظه، کمکی بسیار بزرگ را به خود خواهید کرد. سومین پادکست دنیای موسیقی درمانی برای تقویت حافظه، بهترین گزینه برای شما است. این پادکست را در قالب یک آهنگ پیوسته بلند خواهید شنید. اجزای این آهنگ بی کلام آرامش بخش، به زیباترین شکل ممکن به نظم دهی ذهنی شما کمک خواهند کرد. ملودی نرم، آرام و زیبای نواخته شده توسط ساز پیانو در کنار صداهای پیوسته و بسیار روح بخش، و در مواقعی صداهای بم، اجزایی هستند که زیباترین کمک را به ذهن شما خواهند کرد.
 

پادکست تقویت حافظه چطور به کمک مغز شما خواهد آمد ؟

 
این اجزا با القای آرامشی وصف ناشدنی به مغز و ذهن شما، راهی بجز آرامش و نظم را برای ذهن شما باقی نمی گذارند. جایی که ملودی پلکانی حاضر در ساختمان این موزیک ماورایی و جذاب، ذهن شما را پله پله به دنبال خود کشیده و به سفری در دل صداهای گرم پیوسته می برد، همان جایی است که ذهن شما در آن بهترین نظم ممکن را پیدا می کند. حجم و البته لطافت بی نظیر این پادکست فوق العاده اثربخش، در کنار تقویت حافظه، تاثیر چشمگیری را بر روی قدرت یادگیری، افزایش تمرکز و بالارفتن کیفیت مطالعه شما خواهد گذاشت. همین حالا این موسیقی معجزه گر را از همین صفحه دانلود کنید و با استفاده از آن، شگفت زده شوید.
 
 3موسیقی تقویت حافظه
 
بعد از دانلود این آهنگ تقویت حافظه آرامش بخش برای تقویت حافظه از همین صفحه، آماده لذت بردن و تاثیر گرفتن از آن باشید. هدف شما هرچیزی که هست، از تقویت حافظه گرفته تا رفع اختلالات حافظه و تقویت قوای ذهنی، می توانید بهترین نتیجه را با استفاده از این پادکست کسب کنید. هم اکنون زمان آن است که قدرت حافظه و یادگیری خود را به سطوح بالاتر ارتقا دهید و کیفیت ذهن خود را بهبود ببخشید. به یاد داشته باشید که هرگز نباید با میزان بلندی صدای بالا از این پادکست استفاده کنید. با این کار، گوش و ذهن خود را خسته کرده و نتیجه را معکوس خواهید کرد. 
 

هدف شما هرچیزی که هست، از تقویت حافظه گرفته تا رفع اختلالات حافظه و تقویت قوای ذهنی، می توانید بهترین نتیجه را با استفاده از این پادکست کسب کنید

 
بهتر است برای کسب نتیجه بهتر، از هدفون استفاده کنید، هرچند اگر بعنوان مثال قصد مطالعه دارید و یک صدای زمینه برای بهبود عملکرد ذهنی خود می خواهید، می توانید این موسیقی روح بخش را بوسیله بلندگو در محیط طنین انداز کنید. در هردو حالت و مخصوصا استفاده از هدفون، هرگز نباید میزان بلندی صدا را از مقدار متوسط بالاتر ببرید. در هر حالتی که راحت بودید، پخش موسیقی را آغاز کنید و به همراه تنفس عمیق، به مدت حداقل 20 دقیقه بصورت پیوسته، گوش و ذهن خود را به آن بسپارید. استفاده از این پادکست در کنار انجام همه تکنیک های تقویت حافظه، معجزه می کند.
 
همچنین ببینید : موسیقی برای تقویت حافظه - شماره 1
 

چطور با استفاده از موسیقی حافظه خود را تقویت کنیم؟

 
اگر قصد شما معطوف کردن تمرکز بر روی اجزای این آهنگ زیبا و آرام کننده و نظم دهی ذهنی است، در محیطی آرام و راحت قرار گرفته و پخش موسیقی را آغاز کنید. چشمان خود را ببندید و تنفس عمیق را حتما در روند کار رعایت کنید. در ابتدا تمرکز خود را بر روی نحوه تنفس و ورود و خروج هوا گذاشته و بعد از مدتی کوتاه، تمرکز خود را بر روی اجزای موسیقی منتقل کنید. به تک تک اجزا توجه کنید و اجازه دهید که گوش و ذهن شما با آن ها همسو شوند. با رعایت تنفس عمیق، همین روند را ادامه دهید. 
مغز و ذهن شما شروع به مرور اطلاعات ذهنی شما خواهد کرد و شما فقط نظاره گر خواهید بود. روی هیچ کدام از مسائلی که از ذهن شما می گذرد تمرکز نکنید و به آن ها فقط به چشم اطلاعات ذخیره شده و خاطرات نگاه کنید. در هر قسمتی از پروسه که تمرکز شما بهم خورده و بر روی چیز دیگری معطوف شد اصلا نگران نشوید. این یک روند طبیعی بوده و برای رفع آن نیاز به تمرین دارید. در هر بار منحرف شدن تمرکز، به آرامی تمرکز را از موضوع جانبی برداشته و دوباره بر روی موسیقی و تنفس خود معطوف کنید و ادامه دهید. از نتایج این تمرین در کنار بهره گیری از سومین پادکست دنیای موسیقی درمانی برای تقویت حافظه، شگفت زده خواهید شد.
 
آهنگ تقویت حافظه بی کلام درمانی
 
در کنار تمام این فواید ذکر شده برای سومین پادکست دنیای موسیقی درمانی برای تقویت حافظه، باید به آرامشی وصف ناپذیر که در حین و بعد از استفاده از این پادکست به روح و جسم شما القا می شود هم اشاره کنیم. با استفاده از این پادکست تمام سلول های شما به آرامش و یک لطافت شکوهمند خواهند رسید. آرامش تمام وجود شما را پر کرده و جایی را برای نگرانی، اضطراب و استرس، تشویش و افکار منفی باقی نخواهد گذاشت. همچنین این پادکست بر روی کاهش درد و ترس هم تاثیرات خوبی را خواهد گذاشت. بنابراین، وقت را از دست ندهید و همین حالا این پادکست فوق العاده اثربخش را دانلود کرده و ایجاد اثرات مثبت در وجود خود را آغاز کنید. امیدواریم که با استفاده درست از این پادکست موسیقی فوق العاده، بهترین نتیجه ممکن را کسب کنید. لطفا در بخش نظرات این محصول، انتقاد، پیشنهاد و نظر خود در مورد این پادکست را باما در میان بگذارید.
 
پیشنهاد میکنیم پادکست شماره 1 تقویت ذهن را هم بشنوید.
 
 
ویژگی‌های این پادکست:
  • موسیقی بسیار لطیف و درگیر کننده با مدت زمان 60 دقیقه پیوسته
  • بسیار موثر برای تقویت حافظه
  • بسیار موثر برای از بین بردن اختلالات حافظه و یادگیری
  • مناسب برای تقویت قوای ذهنی و تمرکز
  • مناسب برای انجام مطالعه
  • موثر در از بین رفتن شلختگی و تشویش ذهنی
  • بسیار موثر برای خواب عمیق و راحت
  • مناسب برای انجام مدیتیشن
  • کاهش دهنده ترس و درد
 
 
 
Tags :
به این محصول امتیاز دهید
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود پادکست
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
محصولات مرتبط
تازه ترین مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی :
برای خرید سریع این محصول شماره همراه خود را وارد کنید :
برای دانلود این پادکست و دسترسی آنلاین به همه پادکست‌ها عضو دنیای موسیقی درمانی شوید و اگر عضو هستید وارد حساب کاربری خود شوید