دنیای موسیقی درمانی
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر
دانلود پادکست Mind Booster Podcast - Vol. 1
دانلود پادکست
مدت زمان : 60 دقیقه

افزایش قوای ذهنی و توانایی‌های مغز با موسیقی اثربخش 432 هرتز در اولین شماره از پادکست موسیقی برای تقویت ذهن

Mind Booster Podcast - Vol.1

اولین شماره پادکست فوق العاده جذاب برای تقویت ذهن وبسایت دنیای موسیقی درمانی را با هدف ارتباط با قدرت بی نهایت انرژی کوانتوم برای بهینه سازی مسیر ذهنی خود خواهید شنید و خودتان تاثیر فوق العاده فرکانسی که این موسیقی روی آن کوک شده است را روی قوای ذهنی تان خواهید دید.

هر کدام از ما دارای فرکانس های ارتعاشی متفاوتی هستیم و این مسئله، کار را برای ساختن پروژه ای مناسب در موسیقی درمانی که تاثیر یکسانی روی همه داشته باشد، سخت می کند. اما با این حال، در این پادکست موسیقی بی کلام با مدت زمان 59 دقیقه، نوعی از موسیقی را خواهید شنید که با اتصال ذهن شنوندگان به قدرت معجزه آسای کوانتوم، حسی تقریبا یکسان را برای آنها به ارمغان خواهد آورد. موسیقی این پادکست روی گام با فرکانس 432 هرتز کوک و ضرب‌آهنگ 60 ضربه در دقیقه تنظیم شده است. این فرکانس با طول موج 432 هرتز، تمام چاکرا های شنونده را مرتعش و فعال می کند و با اتصال آنها به انرژی معجزه آسای کوانتوم و ایجاد قدرتی شفابخش، باعث تقویت هرچه بیشتر ذهن شنونده می شود.

فقط کافیست در زمان پخش این موسیقی بی کلام بر روی عمق وجود خود تمرکز کنید و اجازه دهید که تمامی اجزای آهنگ در وجود شما طنین انداز شود و شما را احاطه کند. زمانی که این موسیقی در پس زمینه در حال پخش شدن است شما می توانید مراقبه کنید، یوگا کار کنید یا به شکلی ساده فقط آرام باشید و تمرکز کنید. در تمامی این حالات، این موسیقی به بهترین نحو وظیفه خود را انجام داده و شما تاثیر فوق العاده عالی و شفابخش آن بر روی تقویت ذهن خود و تغییرات مثبت آن را به خوبی احساس خواهید کرد.

 

Tags :
به این محصول امتیاز دهید
قیمت : 5,000 تومان
خرید آلبوم موسیقی
اضافه به سبد
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود پادکست
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
محصولات مرتبط