دنیای موسیقی درمانی
منو
جستجو
خانه
انجام جستجو
انصراف
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر
دانلود پادکست Mind Booster Podcast - Vol. 1
دانلود پادکست
مدت زمان : 62 دقیقه

افزایش قدرت ذهن

افزایش قوای ذهنی و توانایی‌های مغز با کمک موسیقی در اولین شماره از پادکست موسیقی برای تقویت ذهن

افزایش قدرت ذهن، این هدفی است که با ارائه این موسیقی بی‌کلام شنیدنی به شما عزیزان، به دنبال آن هستیم. ذهن ما انسان‌ها دارای توان و قدرتی است که می‌توانیم با استفاده از آن هر شرایط و موقعیتی را خلق کرده و از پس مسائل مختلف به‌راحتی بربیاییم. ما می‌توانیم با استفاده از قدرت ذهن خودمان به هر خواسته و هدفی که داریم برسیم و آرزوهای خود را به واقعیت تبدیل کنیم. این یک واقعیت است که اگر هر انسانی بتواند ذهن خود را کنترل کرده و از قدرت واقعی آن استفاده کند می‌تواند به هر چیزی که می‌خواهد برسد.

از قدرت شگفت انگیز ذهن خود غافل نشوید

بعضی از انسان‌ها در این کره خاکی به این باور رسیده و از آن بهره برده و به نوعی تبدیل به یک انسان موفق شده‌اند. اما در مقابل، اکثر افراد دیگر با این تفکر که همین بوده‌ایم، همین هستیم و همین خواهیم ماند، بدون استفاده از قدرت شگفت‌انگیز ذهن خود زندگی کرده‌اند. و اما مشکل کجاست؟ مشکل اینجاست که این گروه بزرگ به دو دسته تقسیم می‌شوند. دسته‌ای که اعتقادی به قدرت ماورایی ذهن ندارند و دسته‌ای که تلاشی برای استفاده از توان بالای ذهن خود نمی‌کنند... لطفا از این لحظه به بعد، شما عضو هیچکدام از این دو دسته نبوده و با اطمینان و جدیت تمام خوتان را در گروه اول و در مسیر انسان‌های موفق قرار دهید.

این باور را داشته باشید که می‌توانید با قدرت ذهن خود در مسیر هر آنچه که بخواهید قرار گرفته و آن را بسازید.

برای رسیدن شما به این باور حیاتی و قبولاندن آن به تک تک سلول‌های بدن خود و تمام اجزای کائنات، ما در دنیای موسیقی درمانی با شما هستیم. با استفاده از این پادکست فوق‌العاده جذاب و اثربخش در این مسیر ذهنی قرار خواهید گرفت و می‌توانید با بالا بردن قدرت ذهن خود، بهتر و راحت‌تر به باور ذهنی رسیده و در مسیر جذب موفقیت و رسیدن به آن قدم بردارید. در ادامه با دنیای موسیقی درمانی همراه باشید. به شما این اطمینان را می‌دهیم که در صورت استفاده درست و اصولی از این پادکست، از اثرات فوق‌العاده مثبت آن بر روی ذهن و وجود خود شگفت‌زده خواهید شد.

پادکست موسیقی برای افزایش قدرت ذهن به شما در باور قدرت واقعی‌تان کمک خواهد کرد

همراهان گرامی دنیای موسیقی درمانی، شما در حال حاضر شنونده اولین شماره از پادکست‌های بسیار سودمند وبسایت ما برای افزایش قدرت ذهن هستید. پادکستی با مدت زمان 62 دقیقه که با اجزا و ساختمان خود، شما را به بهترین شکل در رسیدن به قدرت ذهنی و باور ذهنی یاری خواهد کرده و در مسیر جذب اتفاق‌های خوب و موفقیت و رسیدن به آن یاری خواهد کرد. از موسیقی بی‌کلام اما سرشار از کلام این پادکست استفاده کنید و این اطمینان را داشته باشید که با قرار گرفتن در مسیر ذهنی درست، به اهداف‌تان خواهید رسید و یک زندگی سرشار از موفقیت را برای خود خواهید ساخت.

اجزا و عناصر این موسیقی به بهترین شکل شما را برای افزایش قدرت ذهنی و قرار گرفتن در مسیر ذهنی درست یاری خواهند کرد.

اما چگونه؟ این موسیقی بسیار تاثیرگذار و سودمند و البته شنیدنی دارای ویژگی‌ها و عناصری است که در ادامه توضیحی کوتاه در مورد آن‌ها و اثربخشی سودمندشان خدمت شما عزیزان ارائه می‌کنیم. با ما همراه باشید.

پادکست موسیقی درمانی افزایش قدرت ذهن چطور عمل می‌کند؟

همانطور که هم اکنون در حال گوش سپردن به اولین پادکست وبسایت دنیای موسیقی درمانی برای افزایش قدرت ذهن هستید و خودتان شنونده آن هستید، موسیقی بسیار شنیدنی و تاثیرگذار این پادکست با نوعی صدای سایکدلیک و عمیق شروع می‌شود. صداسازی این قطعه و افکت‌هایی که روی آن قرار گرفته، ذهن شما را آماده نفوذ به عمیق‌ترین حالات می‌کند. بعد از چند ثانیه ملودی پلکانی ساز همیشه جذاب و تاثیرگذار پیانو وارد عمل می‌شود و با ریتم پویا و اوج‌گیرانه خود، ذهن شما را منظم و فعال می‌کند. ذهن شما بصورت ناخودآگاه این ملودی را دنبال کرده و خود را با آن تطبیق می‌دهد و معنی این یعنی فعال شدن و اوج گرفتن ذهن شما.
این اوج‌گیری ملودی به همراه صداهای سایکدلیک شدیدا تاثیرگذار در فضایی عمیق تا جایی ادامه پیدا می‌کند که ضرب و صداهای حجیم اما نرمی هم در موسیقی آغاز می‌شود و با همراهی کردن این فضای عمیق، تاثیرات مثبت آن‌ بر روی ذهن‌تان را چندین برابر می‌کند. بعد از چند ثانیه و در اوج این فضای تاثیرگذار، به ناگاه همه چیز ساکت شده و در عمقی آرام فرو می‌روند. در این لحظه، در دل آرامشی عمیق و صداهای محیطی و سفید، شنونده یک ملودی آرام و نرم و فوق‌العاده روح‌نواز بازهم از ساز ماورایی پیانو خواهید بود و دوباره عمقی شدیدا آرام و مملو از گرمایی لذت‌بخش و امنیت تمام به ذهن و وجود شما القا می‌شود. بعد از چند ثانیه، دوباره با شروع ضرب و صداهای حجیم و نرم موسیقی دوباره در کمال عظمت اوج می‌گیرد و اینجاست که ذهن شما به بزرگی و عظمت خود باور پیدا می‌کند. این روند تا انتهای این پادکست ادامه دارد و در طول این مسیر، تاثیری شگفت‌آور و باورنکردنی را بر ذهن شما گذاشته و آن را آماده رسیدن به آنچه لیاقتش را دارد، می‌کند. موسیقی برای افزایش قدرت ذهن

چطور از این پادکست بهترین نتیجه را بگیریم؟

در مورد ساختمان موسیقی اولین پادکست وبسایت دنیای موسیقی برای افزایش قدرت ذهن و نحوه تاثیر آن بر ذهن شما صحبت کردیم. اما حالا نوبت آن است که کمی در مورد نحوه استفاده از این پادکست با شما عزیزان سخن بگوییم. همین حالا این پادکست شنیدنی، اثربخش و روح‌نواز را به راحتی از همین صفحه دانلود کنید و مسیری که در ادامه به شما ارائه می‌کنیم را طی کنید. این اطمینان را به شما می‌دهیم که نتیجه شما را شگفت‌زده خواهد کرد... خب، بعد از دریافت این پادکست، در یک محیط مناسب و آرام و هر حالتی که در آن راحت هستید قرار بگیرید. می‌توانید بنشینید یا دراز بکشید، این به خود شما و راحتی‌تان بستگی دارد.
آرام باشید و با تمرکز، تنفس عمیق را شروع کنید. دقت داشته باشید که تنفس عمیق پای ثابت تمام کارهای ذهنی و جسمی است. چرا که این کار به ظاهر ساده اما به شدت بزرگ، با بالابردن جریان خون و سطح اکسیژن بدن، توان و بازدهی تک تک سلول‌های وجود شما را به میزان قابل توجهی ارتقا خواهد بخشید و همچنین تاثیر فوق‌العاده زیادی را بر روی آرام‌سازی شما خواهد داشت. بنابراین، انجام تنفس عمیق را هرگز از برنامه روزانه خود و مخصوصا در زمان انجام فعالیت‌های ذهنی فراموش نکنید. در کمال آرامش، تنفس عمیق را شروع کنید و برای تعداد پانزده یا بیست تنفس فوق‌العاده عمیق، تمام تمرکز خود را به تنفس خود معطوف کنید. هوا را با دم و از طریق بینی در مدت چهار یا پنج ثانیه به شش‌ها وارد کرده و تمام آن عضو و شکم خود را پر از هوا کنید.
با سه یا چهار ثانیه مکس و حبس هوا، تمام آن را به آرامی و از طریق دهان با مدت زمان هفت یا هشت ثانیه به بیرون داده و خارج کنید، بطوری که تمام شش‌ها و شکم خالی و جمع شود. همین روند را تکرار کنید و در طول آن، به تمام مراحل ورود هوا از بینی و عبور آن از مسیر حلق و نای ورودش به شش‌ها، حبس شدن آن و خروجش از همان مسیر اما در انتها از دهان دقت کرده و بر روی آن تمرکز کنید. برای تمرکز بهتر، در طول انجام تنفس عمیق، شش‌ها و شکم خود را مانند یک بادکنک تصور کرده و بر روی خالی و پر شدن این بادکنک تمرکز کنید...

آرام باشید و از انجام تمرین‌های تنفس عمیق غافل نشوید، تنفس عمیق تاثیر به‌سزایی در کیفیت تمرین شما برای افزایش قدرت ذهن خواهد داشت

بعد از انجام پانزده یا بیست تنفس عمیق و تمرکز بر روی آن، پخش موسیقی بی‌کلام جذاب‌تر از جذاب اولین پادکست وبسایت دنیای موسیقی درمانی برای افزایش قدرت ذهن را شروع کنید. برای استفاده هرچه بیستر از اثرات مثبت این آهنگ شنیدنی، حتما از هدفون استفاده کنید. توجه داشته باشید که به هیچ عنوان میزان بلندی صدا را بیشتر از مقدار متوسط قرار ندهید. چرا که با این کار تنها ذهن و گوش خود را خسته خواهید کرد. خب، و حالا این موزیک زیبا و تاثیرگذار در حال طنین‌انداز شدن در گوش و ذهن شما است.
چشمان خود را ببندید و همانطور که به تنفس عمیق ادامه می‌دهید، چشمان خود را بسته و تمرکز خود را به آرامی از روی تنفس خود برداشته و بر روی اجزای موسیقی معطوف کنید. به تمام عناصر پیدا و زمینه‌ای موسیقی گوش کنید و ذهن خود را بر روی آن‌ها متمرکز و با آن‌ها مانوس کنید. در مورد مطالبی که قبلا در مورد اجزا و قسمت‌های مختلف این موسیقی و روند آن ذکر کردیم فکر کنید، آن‌ها را به یاد آورده و با چیزی که می‌شنوید منطبق کنید. خواهید دید که همان احساساتی که در آن مطالب بیان شد را تجربه خواهید کرد. این تمرین ذهنی بر روی موسیقی و اجزای آن را به مدت سه یا چهار دقیقه با چشمان بسته ادامه دهید.پ
بعد از قرار گرفتن با تمام وجود در فضای این موسیقی فوق‌العاده اثربخش برای افزایش قدرت ذهن، زمان آن رسیده است که کار اصلی را آغاز کنید. کار اصلی که همان تقویت قوای ذهنی و استفاده از آن برای رسیدن به هرآنچه که می‌خواهید می‌باشد. با حضور منظم و درست تنفس عمیق، تمرکز خود را به آرامی از روی اجزای موسیقی بردارید، چرا که دیگر ذهن شما با ساختمان این آهنگ انس گرفته و در مسیر آن قرار گرفته است.

حال تمرکز خود را به آرامی بر روی خواسته‌های خود متمرکز کنید. چه چیزی می‌خواهید؟ جرات و شهامت‌اش را داسته باشید و هرچیزی که می‌خواهد را با با جزییات مشخص کنید.

حتی می‌توانید برای نتیجه بهتر، قبل از شروع استفاده از این پادکست، آن‌ها را کامل و با جزییات در یک دفترچه که می‌تواند دفتر خواسته‌ها و آرزوهای شما باشد نوشته و ثبت کنید. برای مثال موفقیتی که در پی آن هستید را نوشته و تمام جزییات آن را ذکر کنید. مسائل مادی و معنوی که به دنبال آن‌ها و داشتن‌شان هستید را بصورت کامل با جزییات بنویسید. به عنوان مثال بنویسید که فلام ماشینی که می‌خواهم باید این مشخصات را داشته باشد یا فلان خانه‌ای که بدست می‌آورم با فلان متراژ و فلان ویو و در فلان محل است... تنها کاری که باید بکنید این است که جرات داشته باشید و باور، و هرآنچه که می‌خواهید را با باور کامل ثبت کنید. افزایش قدرت ذهن حالا که خواسته شما در ذهن یا دفترچه ثبت آرزوهای‌تان ثبت شد، نوبت آن می‌رسد که آن را در ذهن خود تصویرسازی کنید. برای انجام این‌ کار، خواسته خود را کاملا تجسم کرده و آن را در ذهن خود کاملا تصویرسازی و پیاده‌سازی کنید. حالا خود را در همان خیال، در مسیر رسیدن به آن قرار دهید و با تمام تمرکز بر روی آن متمرکز شوید. در این لحظه شما در حال انجام تجسم خلاق هستید که یکی از بهترین روش‌ها برای تقویت ذهن و رسیدن به موفقیت می‌باشد. توجه داشته باشید که اگر بتوانید این قسمت را به شکل مطلوب انجام دهید، بهترین نتیجه را خواهید گرفت و خود را بیش از پیش به هدف و خواسته خود نزدیک خواهید کرد.

شما با انجام این روش بهترین و قوی‌ترین پیام را در مورد هرآنچه که می‌خواهید به کائنات ارسال کرده و در مقابل آن، بهترین پاسخ را از کائنات دریافت خواهید کرد

و خبر خوب اینکه این موسیقی جذاب و شنیدنی به بهترین شکل شما و ذهن‌تان را برای انجام خیال‌پردازی و تجسم خلاق کمک خواهد کرد و این مسیر را برای شما به شکل چشمگیری آسوده، راحت و لذت‌بخش خواهد کرد. همزمان با پخش این موسیقی به تجسم خلاق ادامه دهید. هدف مشخص خود را کاملا واضح و با جزییات ببینید. به تمام اجزا و رویدادهای آن رنگ و بو ببخشید و با تمام وجود بر روی آن تمرکز کنید. به خواسته خود تا جایی که می‌توانید انرژی بخشیده و سعی کنید احساس‌تان را نسبت به آن هر لحظه بهتر و بهتر کنید.
این کار را تا جایی ادامه دهید که خواسته شما در ذهن‌تان شکل دنیایی گرفته و روح وجودی پیدا کند و در این لحظه بدانید که شما آن را در ذهن خود خلق کرده‌اید و آن را با تمام وجودتان از کائنات و خالق مهربان خود طلب کرده‌اید. پاسخ این تمرین ذهنی به بهترین شکل به شما باز خواهد گشت و آن را به زیباترین شکل ممکن جذب خواهید کرد. این همان اجرا و استفاده از قانون جذب بود که با استفاده از این موسیقی فوق‌العاده تاثیرگذار و کمک کننده و ذهن خلاق و زیبای خود، به بهترین و لذت‌بخش‌ترین شکل ممکن از آن کمال استفاده را کردید.
بعد از انجام این تمرین سودمند و با نزدیک شدن به انتهای این آهنگ جذاب و شنیدنی برای افزایش قدرت ذهن، دوباره به آرامی تمرکز خود را از روی هدف خود برداشته و بر روی اجزای موسیقی معطوف کنید. بعد از گذشت مدتی کوتاه دوباره بر روی تنفس عمیق خود به همان روشی که قبلا ذکر شد تمرکز کنید و هرجا که دوست داشتید به آرامی این تمرین را تمام کنید و با آرامش به روال زندگی خود بازگردید. در همان لحظه که چشمان خود را باز می‌کنید، تاثیر این موسیقی بر شما و تغییر دید و احساس شما نسبت به زندگی، شما را حیرت‌زده خواهد کرد. از عمق ذهنی خود و از آرامش و عظمتی که در آن غرق هستید شگفت‌زده خواهید شد و به‌شدت لذت خواهید برد. این احساس زیبا، خود واقعی شما است...

جملات و عبارات تاکیدی را دست کم نگیرید!

همچنین می‌توانید در زمان استفاده از این پادکست برای افزایش قدرت ذهن از عبارات و جملات تاکیدی مثبت نیز استفاده کنید و با تمام وجود آن‌ها را در ذهن خود بازگو کرده، لمس کنید و تماما به ذهن خود تزریق کنید. نکته قابل توجه این است که باید در زمان بازگو کردن این جملات مثبت، روی آن‌ها تمرکز کافی داشته باشید و آن‌ها را باور کنید. چرا که در این صورت است که ضمیر ناخودآگاه ما پیام‌های دریافت شده را بصورت جدی تحلیل کرده و تبدیل به باور می‌کند. و در نهایت اگر شما به باور واقعی جملات تاکیدی مثبت برسید، یعنی در موفقیت و هرآنچه که می‌خواهید غرق خواهید شد. توجه داشته باشید که این جملات تاکیدی هم اصول خاص خود را دارند و باید قبل از استفاده از آن‌ها، بصورت اصولی و دقیق طراحی‌شان کنید.
به عنوان مثال می‌توانید از عبارت تاکیدی: خدا را شکر من خوشبخت هستم... یا: با کمک خدا من جذب کننده موفقیت و پول هستم... می‌بینید که این عبارات هم به زمان حال هستند و هم در ابتدای آن‌ها شکرگزاری انجام شده است. این‌ها اصول طراحی جملات و عبارات تاکیدی مثبت هستند که شما هم باید آن‌ها را رعایت کنید. بعد از طراحی، در زمان گوش سپردن به این موسیقی آن‌ها را در ذهن خود بیان کرده و به تک تک لغات‌شان روح ببخشید. با این کار و تکرار آن، باورهای خود را تغییر داده و اتفاقات و انرژی‌های مثبت را به زندگی خود جذب خواهید کرد. استفاده از جملات و عبارات تاکیدی مثبت را هم می‌توانید در انتهای تجسم خلاق و در انتهای تمرین خود انجام دهید، و هم می‌توانید آن را به یک جلسه مجزا و اختصاصی موکول کرده و همزمان با شنیدن این موسیقی جذاب، از روش بازگو کردن جملات و عبارات تاکیدی استفاده کنید.

پادکست موسیقی برای افزایش قدرت ذهن را چندبار در روز و چگونه گوش کنیم؟

در مورد زمان و تعداد دفعات استفاده از پادکست شماره یک دنیای موسیقی درمانی برای افزایش قدرت ذهن هم نگران قانون خاصی نباشید. پیشنهاد ما این است که برای نتیجه‌گیری بهتر، هر روز و در هر زمانی که وقت آن را داشتید، از این موسیقی استفاده کرده و تمرینات ذکر شده را همراه با آن ادامه دهید. اما اگر به هر دلیلی این امکان برای شما وجود ندارد، می‌توانید در هفته حداقل سه بار و هربار حداقل به مدت 15 دقیقه بدون وقفه از این موسیقی تاثیرگذار استفاده کرده و تمرینات لازم را انجام دهید. این اطمینان را به شما می‌دهیم که اگر اصولی که ذکر شد را رعایت کرده و انجام دهید، بهترین نتیجه را از استفاده از آهنگ دلنشین و ماورایی این پادکست کسب خواهید کرد. ضمن آنکه حتی اگر تمریناتی که ذکر شد را به هر دلیلی انجام نداده و فقط ذهن و گوش خود را به این موسیقی بسپارید، باز هم نتایج شگفت‌آور خواهد بود و قدرت ذهنی شما به شکل چشمگیری افزایش پیدا خواهد کرد.
لازم به ذکر است که در هنگام استفاده از این پادکست، ممکن است خواب به سراغ شما بیاید. نگران نباشید و به مغز و ذهنتان اجازه خاموش شدن را بدهید. این حالت در اثر پاکسازی ذهن شما از تشویش و افکار مزاحم و مخرب و متعاقب آن ایجاد آرامش ذهنی و تن‌آرامی که در شما شکل گرفته است، بوجود آمده است. به این ایمان داشته باشید که شما موفق و خوشبخت هستید و موفق و خوشبخت‌تر خواهید شد و با همین باور از این آهنگ تاثیرگذار استفاده کنید. امیدواریم که بتوانید بهترین نتیجه را از این پادکست دریافت کنید و انرژی مثبت خود را به سمت ما هم ارسال کنید. لطفا بعد از استفاده از این پادکست برای افزایش قدرت ذهن، ما و دیگر همراهان گرامی وبسایت دنیای موسیقی درمانی را در جریان تجربیات خود قرار دهید. منتظر پیام‌های گرم شما در بخش نظرات این محصول هستیم.
پیشنهاد می‌کنیم دومین شماره این پادکست را هم بشنوید
ویژگی‌های این پادکست:

 • موسیقی بی‌کلام جذاب و فوق‌العاده شنیدنی با مدت زمان 62 دقیقه پیوسته
 • بسیار مناسب برای افزایش قدرت ذهن
 • بسیار موثر و کارامد برای انجام خیال‌پردازی و تجسم خلاق
 • مناسب برای استفاده از جملات و عبارات تاکیدی مثبت
 • بسیار موثر برای استفاده از قانون جذب
 • ایجاد انرژی مثبت در تمام روح و جسم شنونده
 • پاک کننده غبار ذهنی و ایجاد امید و انگیزه
 • قابل استفاده برای انجام پرواز ذهنی
 • بسیار موثر در کاهش استرس
 • مناسب برای انجام انواع مدیتیشن
 • مناسب برای تقویت قدرت تمرکز و یادگیری
 • مناسب برای بالا بردن کیفیت خواب

 

Tags :
به این محصول امتیاز دهید
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود پادکست
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
محصولات مرتبط
تازه ترین مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی :
برای خرید سریع این محصول شماره همراه خود را وارد کنید :
برای دانلود این پادکست و دسترسی آنلاین به همه پادکست‌ها عضو دنیای موسیقی درمانی شوید و اگر عضو هستید وارد حساب کاربری خود شوید