دنیای موسیقی درمانی
منو
جستجو
خانه
انجام جستجو
انصراف
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر
دانلود پادکست Memory Booster Podcast - Vol. 2
دانلود پادکست
مدت زمان : 61 دقیقه

تقویت حافظه با موسیقی

تقویت حافظه با بهره گرفتن هدفمند از موسیقی درمانی - شماره دوم

همراهان گرامی وبسایت دنیای موسیقی درمانی، با دومین پادکست تقویت حافظه با موسیقی درمانی در خدمت شما عزیزان هستیم. پادکستی که با ویژگی‌های بی‌نظیر خود، به بهترین شکل به آرامش و نظم ذهنی شما کمک کرده و با ترتیب بخشیدن به آن، به بهترین شکل حافظه شما و دسترسی به آن را تقویت می‌کند. موسیقی این پادکست از ساختمانی برخوردار است که در کمال آرامش و در شیرین‌ترین و روح‌نوازترین حالت ممکن، روح، ذهن و جسم شما را از تشویش و انرژی‌های منفی آزاردهنده خالی کرده و متعاقب آن اجزایی منظم و غرق در آرامش را به شما تحویل می‌دهد.

تقویت حافظه با موسیقی درمانی و رفع اختلال حواس و عدم تمرکز

اگر از هر حالتی از اختلال حواس و ضعف حافظه رنج می‌برید، اگر از پرش ذهن و عدم تمرکز رنج می‌برید یا اگر می‌خواهید به هر طریقی قدرت حافظه خود را بهبود ببخشید، اینجا بهترین مکان برای شما است. درنگ نکنید و همین حالا دومین پادکست وبسایت دنیای موسیقی درمانی برای تقویت حافظه را از همین صفحه دریافت کنید و با استفاده از آن شگفت‌زده شوید. در ادامه با ما همراه باشید. اولین شماره این سری از پادکست‌ها را هم می‌توانید در اینجا ببینید.
حتما برای شما هم پیش آمده است که در مواقعی، خواه مواقع خاص و بحرانی یا مواقعی روزمره، توان به یاد آوردن مطلب یا مطالبی را نداشته باشید. یک کلمه بقول معروف نوک زبانتان است اما توان به زبان آوردن آن را ندارید. یا اینکه فردی مسن هستید و از اختلال حافظه کوتاه مدت و بلند مدت خود رنج می‌برید... در هر صورت اختلال در ذهن و حافظه در مواردی برای تک تک ما پیش آمده و باعث آزار و سردرگمی ما شده است.

اختلال حواس و حافظه در اثر استرس‌های زندگی روزمره می‌تواند زندگی ما را با چالش مواجه کند، با پادکست تقویت حافظه با موسیقی می‌توانیم برای رفع این مشکل تلاش کنیم

اختلال حافظه با توجه به شدت آن، می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد. این اختلال می‌تواند پیش‌رونده و تدریجی بوده یا به یکباره ایجاد شود. اختلال حافظه می‌تواند بر اثر ضربه به سر مثل ضربه مغزی و یا یک بیماری خاص مثل پارکینسون و ادراک‌پریشی نیز بوجود آید. توجه داشته باشید که اختلالت روانی و فشار و استرس نیز می‌تواند نقش مهمی در ایجاد اختلال حافظه داشته باشد. در هر صورت این اختلال می‌تواند کیفیت زندگی ما را کاهش داده و با تغییر ارزیابی دیگران از سلامت ذهن ما، بر روی کارکردهای اجتماعی‌مان تاثیر منفی بگذارد.

تقویت حافظه با موسیقی یکی از راه‌های ساده و در عین حال لذت بخش برای مراقبت از توان ذهنی است

با تمام این‌ها، می‌توان با روش‌های مختلف این اوضاع نابسامان ذهنی را سامان داده و حافظه را تقویت کرد. یکی از سودمندترین و لذت‌بخش‌ترین کارهایی که می‌توان برای بهبود وضعیت ذهنی و تقویت حافظه انجام داد استفاده از موسیقی درمانی است. یک روش کارآمد، ارزان و دلچسب که در بهترین و اصولی‌ترین شکل ممکن بی‌نظمی ذهنی شما را رفع کرده و حافظه شما را تقویت خواهد کرد. یکی از بهترین موسیقی‌ها برای تقویت حافظه را در همین‌جا خواهید شنید. پادکست شماره 2 برای تقویت حافظه اثری فوق‌العاده را بر روی ذهن شما خواهد گذاشت و با برداشتن تنش و فشار از روی آن، نظمی بی‌نظیر را به آن خواهد بخشید. در ادامه با دنیای موسیقی درمانی همراه باشید تا بیشتر با این آهنگ بسیار مفید و تاثیرگذار آشنا شوید.

ساختمان موسیقی این پادکست از چه اجزایی تشکیل شده است؟

آهنگی که هم اکنون شنونده آن هستید، پادکست دوم وبسایت دنیای موسیقی درمانی با کارکرد تقویت حافظه با موسیقی است. پادکستی فوق‌العاده اثربخش و سودمند که با ویژگی‌های خاص خود بهترین تاثیر را بر روی ذهن شما خواهد گذاشت و با خارج کردن ذهن از درگیری و بی‌نظمی، کیفیت کارکرد و حافظه شما را بهبود خواهد بخشید. در کنار ویژگی‌های درمانگر و شفابخش این پادکست، از زیبایی‌های هنری و موسیقایی آن هم نباید غافل شویم.

تقویت حافظه با موسیقی

یک موسیقی بی‌کلام بسیار آرامش‌بخش، دلنشین و روح‌نواز در شنیدنی‌ترین حالت ممکن را در این پادکست خواهید شنید. یک موسیقی غرق در صداهای سفید که به خودی خود نقشی بسیار درمانگر و آرامش‌دهنده دارند. این صداهای سفید در فرکانس و حالتی شبیه به ترکیبی از صدای نسیم، آب روان، باران و خش خش برگ‌ها است که به تنهایی شنونده را در فضایی سرشار از آرامش فرو می‌برد. در پوشش این صداهای سفید با این همه ویژگی سودمند، یک ملودی بسیار زیبا، دلچسب و اثرگذار است که روح شنونده را به پرواز درمی‌آورد. یک ملودی دلنشین و روح‌نواز که به بهترین شکل ممکن و در بهترین و نرم‌ترین فرکانس نواخته شده و تمام وجود شنونده را در آرامشی لطیف فرو می‌برد.

موسیقی بسیار لطیف و آرامش‌بخش این پادکست در کنار صداهای طبیعی شنونده را غرق در آرامشی مثال زدنی می‌کند

تمام این ویژگی‌های خاص و منحصربفرد با خلاص کردن ذهن و روح شما از درگیری‌ها و گره‌های آزار‌دهنده، مغز و تک تک اجزای وجودی شما را نظم می‌بخشند. این نظم و خلاص شدن از شلختگی و آشفتگی، به شکلی چشمگیر به تقویت قدرت ذهن و حافظه شما کمک خواهد کرد و به بهترین شکل کیفیت زندگی شما را بهبود خواهد بخشید. به هیچ عنوان این پادکست برای تقویت حافظه را از دست ندهید.

تقویت حافظه با موسیقی را با دانلود دومین پادکست دنیای موسیقی درمانی برای تقویت حافظه شروع کنید

همین حالا دومین پادکست وبسایت دنیای موسیقی درمانی برای تقویت حافظه را از همین صفحه دانلود کنید و در مکانی مناسب برای استفاده از موسیقی قرار بگیرید. پیشنهاد ما این است که برای نتیجه‌گیری هرچه بهتر از این موسیقی از هدفون استفاده کنید. در هر حالتی که در آن راحت هستید قرار بگیرید و طوری برنامه ریزی کنید که بدون مزاحم و دغدغه، در آرامش کامل و بصورت پیوسته حداقل 20 دقیقه از وقت خود را به این آهنگ بدهید. پخش موسیقی را شروع کنید و چشمان خود را ببندید. حتما تنفس عمیق داشته باشید و این کار بسیار سودمند را بطور مداوم انجام دهید. انجام تنفس عمیق با بالا بردن اکسیژن‌رسانی و جریان خون در بدن و مخصوصا در مغز، به تنهایی کمک بسیار زیادی را به شما خواهد کرد.
کمی بر روی تنفس خود تمرکز کرده و بعد از دو یا سه دقیقه به آرامی تمام تمرکز خود را بر روی اجزای موسیقی قرار دهید. اجازه دهید که عناصر موسیقی ذهن شما را پرواز داده و مغز شما را مجبور به مرور اطلاعات خود در آرامشی عمیق کنند. شما در این پروسه، تنها یک نظاره‌گر باشید و در کمال آرامش نظم‌بخشی ذهنی خود توسط این موسیقی بی‌نظیر را ببینید. اگر در طول این پروسه خواب به سراغ شما آمد اصلا نگران نباشید و به ذهن خود اجازه خاموشی را بدهید. این خواب، یک خواب با کیفیت، آرام و سرشار از آرامش برای شما خواهد بود.
در طول انجام این پروسه هرگز تنفس عمیق را فراموش نکنید. در هنگام پخش این موزیک، هرگز میزان بلندی صدا را بیشتر از حد متوسط قرار ندهید. شدت صدای بالا، ذهن شما را خسته کرده و کیفیت و نتیجه‌گیری را تحت تاثیر قرار خواهد داد. در مورد تعداد دفعات استفاده از این پادکست برای تقویت حافظه هم محدودیتی وجود ندارد. اما سعی کنید حداقل در هفته سه بار و هربار به مدت حداقل 20 دقیقه گوش و ذهن خود را به این موسیقی بسپارید. این اطمینان را به شما می‌دهیم که در صورت استفاده درست از این موسیقی فوق‌العاده تاثیرگذار، شگفت‌زده خواهید شد. لطفا بعد از استفاده از این پادکست، در بخش نظرات ما و دیگر همراهان گرامی وبسایت دنیای موسطیقی درمانی را هم در جریان تجربه خود قرار دهید.

ویژگی‌های این پادکست:

  • موسیقی بی‌کلام بسیار زیبا و اثربخش با مدت زمان 61 دقیقه پیوسته
  • بسیار موثر برای تقویت حافظه
  • بسیار موثر برای ازبین بردن درگیری ذهنی
  • تقوست کننده فوق‌العاده قوای کلی ذهنی
  • کاهش دهنده بسیار عالی استرس
  • مناسب برای پرواز ذهن
  • مناسب برای انجام انواع مدیتیشن
  • قابل استفاده برای انجام انواع تکنیک‌های ریلکسیشن
  • مناسب برای مطالعه
  • بسیار مناسب برای بالابردن کیفیت خواب

 

Tags :
به این محصول امتیاز دهید
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود پادکست
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
تصویر پروفایل
۱۳۹۹/۰۷/۱۹

میشه طریقه و مدت زمان اونو توضیح بدید؟چه مواقع از روز باید انو گوش کنیم و به چه مدت؟

تصویر پروفایل
۱۳۹۹/۰۷/۲۰

سلام و وقت شما به خیر، بهتره این پادکست‌ها رو با هدست مناسب و در آسایش گوش بدید و حداقل ۲۰ دقیقه و زمانی که ذهن شما آمادگی بیشتری برای پذیرش و تمرکز داره تا بازده بهتری داشته باشند. اگر می‌خواید مدت بیشتری گوش بدید بهتره که در بازه‌های زمانی مختلف گوش بدید.

تصویر پروفایل
۱۳۹۹/۰۱/۲۰

نصفه قطع میشه چرا؟من اولین تقویت حافظه رو خریدم دقیقه ۴۸ دیگه پخش نکرد شاید یه مشکلی باشه اینجوری گند میزنه به تمرکز

تصویر پروفایل
۱۳۹۹/۰۱/۲۰

دوست عزیز اگر امکانش رو دارید فایل رو یک بار دیگه دانلود کنید، احتمالا به خاطر مشکلات اینترنت فایلی که دانلود کردید، ناقصه.

تصویر پروفایل
۱۳۹۹/۰۱/۲۰

نصفه قطع میشه چرا؟من اولین تقویت حافظه رو خریدم دقیقه ۴۸ دیگه پخش نکرد شاید یه مشکلی باشه اینجوری گند میزنه به تمرکز

تصویر پروفایل
۱۳۹۹/۰۲/۲۸

برای شما موثر بوده تجربه ای راجع به این سبک موسیقی دارید واقعا تاثیرگذاره

تصویر پروفایل
۱۳۹۹/۰۱/۲۰

سلام، وقت شما به خیر به نظر میاد فایل دانلودی شما در حین دریافت مشکل داشته که ممکنه به خاطر قطعی اینترنت یا سرعت پایین بوده باشه. یک بار دیگه فایل رو مجدد دانلود کنید. من این فایل رو دانلود کردم و مشکلی مشاهده نکردم. من در خدمت شما هستم.

محصولات مرتبط
تازه ترین مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی :
برای خرید سریع این محصول شماره همراه خود را وارد کنید :
برای دانلود این پادکست و دسترسی آنلاین به همه پادکست‌ها عضو دنیای موسیقی درمانی شوید و اگر عضو هستید وارد حساب کاربری خود شوید