دنیای موسیقی درمانی
منو
جستجو
خانه
انجام جستجو
انصراف
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر
دانلود پادکست Meditation Podcast - Vol. 2
دانلود پادکست
مدت زمان : 61 دقیقه

موسیقی برای مدیتیشن و مراقبه

احساس شادی و آرامشی وصف ناپذیر و شیرین در پادکست موسیقی برای مدیتیشن، شماره 2

این دومین شماره از پادکست‌های بسیار مفید و کارآمد وبسایت دنیای موسیقی درمانی است که هم اکنون آن را به شما عزیزان ارائه می‌کنیم. پادکستی بسیار آرامش‌بخش و شنیدنی که در عین برخورداری از زیبایی‌های موسیقایی به بهترین شکل، از ویژگی‌های خاص دیگری هم برخوردار است. موسیقی این پادکست با خصوصیات و ویژگی‌های منحصربفرد خود بهترین گزینه برای مدیتیشن و مراقبه شما می باشد و به بهترین شکل شما را برای رسیدن به هدفی که از انواع مراقبه دارید یعنی احساس آسایش و آرامشی وصف ناپذیر و شیرین، یاری خواهد کرد.

تجربه آرامش خالص در مراقبه با موسیقی بی‌کلام فوق‌العاده لطیف و خلسه‌وار

آهنگ این پادکست با یک رنگ و بوی شرقی خاص و حالتی خلسه‌وار، شما را به قلب آرامش خواهد فرستاد و تجربه شیرینی از یک مدیتیشن با کیفیت و دلچسب را برای شما به ارمغان خواهد آورد. با دنیای موسیقی درمانی همراه باشید و بعد از شنیدن این پادکست، به دنیایی جدید و سرشار از آرامش و زیبایی وارد شوید. این اطمینان را به شما می‌دهیم که بعد از شنیدن قطعه معرفی این پادکست، به هیچ عنوان نخواهید توانست بدون دریافت فایل کامل این پادکست، از آن گذر کنید...

دومین پادکست دنیای موسیقی درمانی برای مدیتیشن و مراقبه را با رنگ و بویی شرقی و مبهوت کننده می‌شنوید

شما در حال شنیدن دومین پادکست وبسایت دنیای موسیقی درمانی برای مدیتیشن هستید. پادکستی بی‌نظیر، خاص و فوق‌العاده شنیدنی بر پایه ساختمانی تلفیقی و شرقی که با ویژگی‌های خود، شما را مبهوت خواهد کرد. موسیقی این پادکست با مدت زمان 60 دقیقه پیوسته، دارای عمقی بسیار غرق کننده است. این عمق بسیار جذاب که به واسطه فضای گیرا و مه‌آلود موسیقی خلق شده، روح و ذهن شما را به سفری زیبا و دلنشین خواهد برد. سفری سرشار از گرمی و آرامش در دل فضایی امن و آرام که تمام دغدغه‌های آزاردهنده را از وجود شما پاک کرده و آرامشی ناب را جایگزین آن خواهد کرد.
پیشنهاد : دومین شماره از پادکست‌های دنیای موسیقی درمانی برای بالا بردن تمرکز

مراقبه‌ای تاثیرگذار و عمیق را با پادکست موسیقی برای مدیتیشن و مراقبه تجربه کنید

موزیک این پادکست با ویژگی‌های اثرگذار خود، آنچنان حس معنوی شما را تحریک خواهد کرد که گویی روح‌تان تاب ایستادن نداشته و می‌خواهد به پرواز درآید. متانتی که در کنار تمام زیبایی‌های این موسیقی در آن موج می‌زند هم با استفاده از یک ملودی نویسی خاص و استفاده از سازهای شرقی برای پیاده‌سازی آن، شکل گرفته است. متانتی که در حین و بعد از تمام شدن این موسیقی، تمام وجود شما را پر خواهد کرد و شما را به یک احساس عظمت در عین آرامش خواهد رساند.

دانلود موسیقی برای مدیتیشن و مراقبه

اگر به دنبال بهره بردن با تمام وجود از یک مدیتیشن و مراقبه ناب و تمام عیار هستید، هرگز این پادکست را از دست ندهید. دومین پادکست وبسایت دنیای موسیقی درمانی برای مدیتیشن، به طرز چشمگیری کیفیت مدیتیشن شما را بالا برده و بسیار سریع‌تر و با عیار بالاتری شما را به هدفی که از مراقبه دارید می‌رساند.

برای شروع کافی است این پادکست موسیقی آرامش‌بخش را دانلود کنید و در کمال آرامش همراه با مدیتیشن و تمرینات مراقبه وجود خود را به آن بسپارید

همین حالا دومین پادکست وبسایت دنیای موسیقی درمانی برای مدیتیشن را از همین صفحه دانلود کنید و کار خود برای رسیدن به آرامشی ملکوتی را شروع کنید. هر نوع مدیتیشنی را می‌توانید با استفاده از این موسیقی به بهترین شکل ممکن انجام داده و خود را درون این تکنیک در آرام‌ترین حالت ممکن ببینید. ویژگی‌های این پادکست به هیچ‌یک از اجزای وجودی شما اجازه تنش و تشویش را نداده و تمام وجود شما را در آرامشی وصف ناپذیر غرق خواهد کرد.
همین حالا با دانلود این پادکست از همین صفحه، خودتان این حالات را لمس کرده و شگفت زده شوید. این اطمینان را به شما می‌دهیم که در صورت استفاده درست از آهنگ بی‌کلام این پادکست، دنیایی را تجربه می‌کنید که تا قبل از آن به هیچ عنوان حتی تصویری از آن را هم ندیده باشید. تنها یک قدم با آرامش فاصله دارید...

چطور از این پادکست موسیقی درمانی بهترین نتیجه را بگیریم؟

برای استفاده از این پادکست اثربخش هم می‌توانید از هدفون استفاده کنید و هم آهنگ شفابخش آن را بوسیله بلندگو در محیط طنین انداز کرده و آن‌جا را در آرامش و گرمی غرق کنید. پیشنهاد ما این است که برای بهره‌بردن از تمام ویژگی‌های این پادکست به بهترین شکل، از هدفون برای شنیدن آن استفاده کنید و در صورت انجام این کار، هرگز میزان بلندی صدا را بیشتر از حد متوسط قرار ندهید. هدف از استفاده از این پادکست آرامش ذهن شما است اما اگر میزان بلندی صدا را در حدی بالا قرار دهید، ذهن‌تان خسته و آزرده خواهد شد. لطفا بعد از استفاده از این پادکست، در بخش نظرات این محصول ما و دیگر همراهان عزیز دنیای موسیقی درمانی را در جریان تجربه خود از شنیدن موسیقی آن قرار دهید. امیدواریم که بهترین و شیرین‌ترین نتیجه را کسب کنید. پیشنهاد می‌کنیم شماره قبلی این پادکست را هم بشنوید.

مشخصات این پادکست:

 • موسیقی بی‌کلام بسیار شنیدنی با مدت زمان 60 دقیقه پیوسته
 • بسیار مناسب برای انجام انواع مدیتیشن و مراقبه
 • بهره‌گیری از یک ریتم و ساختمان شرقی برای القای بیشتر حس روحانی به شنونده
 • بسیار مناسب برای کاهش استرس
 • بسیار مناسب برای پرواز و سفر ذهن
 • قابل استفاده برای بالا بردن تمرکز
 • خالی کننده ذهن از تشویش و تنش
 • بسیار مناسب برای استفاده در اماکن و محیط‌های مختلف
 • بسیار مناسب برای ماساژ درمانی
 • مناسب برای انجام انواع ریلکسیشن و تن‌آرامی
 • مناسب برای بالابردن کیفیت خواب

 

Tags :
به این محصول امتیاز دهید
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود پادکست
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
محصولات مرتبط
تازه ترین مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی :
برای خرید سریع این محصول شماره همراه خود را وارد کنید :
برای دانلود این پادکست و دسترسی آنلاین به همه پادکست‌ها عضو دنیای موسیقی درمانی شوید و اگر عضو هستید وارد حساب کاربری خود شوید