دنیای موسیق درمانی
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر
دانلود پادکست Meditation Podcast - Vol.2
دانلود پادکست
مدت زمان : 183 دقیقه
0:00
0:00

احساس شادی و آرامشی وصف ناپذیر و شیرین در پادکست موسیقی برای مدیتیشن، شماره 2

Meditation Podcast - Vol.2

دومین شماره از پادکست های بسیار کارآمد و تاثیر گذار وبسایت دنیای موسیقی درمانی برای مدیتیشن را می شنوید. موزیک این پادکست با خصوصیاتی منحصربفرد خود بهترین گزینه برای مدیتیشن و مراقبه شکرگزاری شما می باشد و به بهترین شکل شما را برای رسیدن به هدفی که از این نوع مراقبه دارید یعنی احساس شادی و آرامشی وصف ناپذیر و شیرین، یاری خواهد کرد. موسیقی این پادکست شنیدنی و اثر بخش بر روی فرکانس سولفژ 963 هرتز که بهترین فرکانس برای ایجاد ارتباطی عمیق با کائنات می باشد و همچنین فرکانس 432 هرتز که به ناخوداگاه شنونده آرامشی وصف ناپذیر را القا می کند تنظیم شده است.

موسیقی این پادکست موسیقی درمانی فوق العاده آرامش بخش و شنیدنی برای مدیتیشن با مدت زمان 183 دقیقه، در کنار تمامی خصوصیات موسیقایی عمیق، درگیر کننده و آرامش بخش خود، دو فرکانس بسیار اثر گذار و شفا بخش را در دل خود جای داده است. اولین فرکانس، طول موج سولفژ 963 هرتز می باشد که با قدرتی عظیم وجود انسان را به کائنات متصل کرده و بهترین زمینه را برای شکرگزاری انسان از پروردگار خود فراهم می سازد. دومین فرکانس استفاده شده در آهنگ آرام بخش این پادکست موسیقی درمانی برای مراقبه و مدیتیشن فرکانس 432 هرتز است که آرامشی وصف ناپذیر را به وجود انسان القا می کند و به او این اجازه را می دهد که در عمیق ترین حالت ممکن بر وجود خود تمرکز کرده و بهترین نتیجه را از انجام مدیتیشن و کار های تمرکزی کسب کند.

با شنیدن موزیک جذاب این پادکست موسیقی درمانی و انجام مدیتیشن و مراقبه شکرگزاری، وجودتان را شادی وصف ناپذیری احاطه خواهد کرد و آرامشی عمیق و بی نظیر را در وجود و اطراف خود حس خواهید کرد. وجودتان لبخند خواهد زد و با انرژی گرفتن از کائنات، احساسی بی نظیر را تجربه خواهید کرد. تمرکز کرده و از پروردگار خود بخاطر همه چیز متشکر باشید.

 

Tags :
به این محصول امتیاز دهید
قیمت : 10,000 تومان
خرید آلبوم موسیقی
اضافه به سبد
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود پادکست
0:00
0:00
محصولات مرتبط
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید