دنیای موسیقی درمانی
منو
جستجو
خانه
انجام جستجو
انصراف
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر
دانلود پادکست Meditation Podcast - Vol. 3
دانلود پادکست
مدت زمان : 62 دقیقه

موسیقی برای مراقبه

آرامش مطلق و پاکسازی ذهن از افکار مخرب در سومین شماره از پادکست‌های موسیقی برای مدیتیشن

دوستان و همراهان گرامی وبسایت دنیای موسیقی درمانی، در این بخش با سومین شماره از پادکست‌های تاثیرگذار و شنیدنی موسیقی برای مراقبه و مدیتیشن در خدمت شما هستیم. این پادکست با ویژگی‌های مبهوت کننده و فوق‌العاده جذاب و دلنشین خود، شما را در انجام مدیتیشن و رسیدن به آسودگی ذهنی و آرامش روحی به بهترین شکل کمک خواهد کرد و با انتقال روح و جسم شما به فضایی دور از استرس و انرژی‌های منفی، تمام وجود شما را سرشار از آرامش و امنیت خواهد کرد.

تجربه یک مدیتیشن و مراقبه‌ی عمیق، باکیفیت و اثربخش با پادکست موسیقی برای مراقبه ، شماره سوم

اگر به دنبال انجام یک مدیتیشن عمیق، آرام و در اوج کیفیت هستید به شما پیشنهاد می‌کنیم که هرگز این پادکست و موسیقی بی‌کلام و بسیار تاثیرگذار آن را از دست ندهید. این پادکست هم به مانند پادکست شماره 1 و پادکست شماره دو موسیقی برای مراقبه و مدیتیشن، به بهترین شکل شما را در قرار گرفتن در مسیر آرامش و رسیدن به آسایش ذهنی کمک خواهد کرد. در ادامه با دنیای موسیقی درمانی همراه باشید.

مدیتیشن یا مراقبه تمرینی اثربخش و ورزشی سودمند برای ذهن است، با کمک موسیقی این تمرین را عمق ببخشید

مدیتیشن یا مراقبه، یکی از اصیل‌ترین و اصولی‌ترین تکنیک‌ها و روش‌ها برای تمرین ذهن است. شاید تا کنون تعاریف زیادی را از مدیتیشن شنیده باشید که ممکن است همگی درست نباشند. در تعریفی ساده از این روش باید بگوییم که مدیتیشن یا مراقبه تمرینی اثربخش و ورزشی سودمند برای ذهن است. تمرینی ساده اما بسیار مفید که بوسیله آن ذهن به تمرکز و آگاهی رسیده و برای کنترل احساسات مختلف آماده‌تر می‌شود.
همه ما در طول روز با استرس‌ها و احساسات منفی مختلفی در طول روز مواجه می‌شویم که همگی نیاز به کنترل و مدیریت توسط خود ما دارند و در غیر این صورت می‌توانند اثرات مخربی را بر روی روح و حتی بصورت ثانویه بر جسم ما بگذارند. اگر به دنبال بهترین و اصولی‌ترین راه برای کنترل این احساسات منفی و عوارض مخرب آن‌ها هستید، انجام مدیتیشن برای شما بهترین گزینه خواهد بود. این تکنیک به روش‌های مختلفی انجام می‌شود اما تک تک این روش‌ها یک پیش‌نیاز مشترک دارند. این پیش نیاز فاکتوری است که نقش فضاسازی را بر عهده دارد.

با استفاده از پادکست شماره سوم موسیقی برای مراقبه کیفیت تمرین مدیتیشن خود را بالا ببرید

ساختن فضایی عمیق و سرشار از آرامش که عدم وجود آن، تمام روش‌های مدیتیشن را بشدت ضعیف و کم‌اثر خواهد کرد. پادکستی که هم اکنون شنونده آن هستید، بهترین گزینه و یاری دهنده شما برای انجام مدیتیشن خواهد بود. هر روشی از مدیتیشن و مراقبه که به دنبال انجام آن هستید را انتخاب کنید و برای انجام آن از پادکست شماره 3 دنیای موسیقی درمانی برای مدیتیشن استفاده کنید. خود شما شاهد تاثیرات مثبت و باورنکردنی این موسیقی بر روح و جسم‌تان خواهید شد و با بالا رفتن کیفیت مدیتیشن، نتیجه‌ای باورنکردنی را کسب خواهید کرد.

دانلود موسیقی برای مراقبه و مدیتیشن

این پادکست موسیقی درمانی چه ویژگی‌هایی دارد؟

شما در حال شنیدن سومین پادکست دنیای موسیقی درمانی برای مراقبه و مدیتیشن هستید. یک موسیقی بی‌کلام فوق‌العاده شنیدنی و روح‌نواز و عناصری بسیار آرامش‌بخش و عمیق، اجزایی هستند که این پادکست اثرگذار را می‌سازند. یک آهنگ عمیق و غرق کننده با مدت زمان 62 دقیقه، که روح و جسم هر شنونده ای را خواه یا ناخواه در آرامشی وصف‌ناشدنی غرق خواهد کرد. در این موسیقی شنونده پدهایی بسیار لطیف و عمیق خواهید بود که با تکرار و کشش خود در فرکانس‌های مختلف، گوش،ذهن و تمام وجود شنونده را غرق در آرامشی دلچسب خواهد کرد. در کنار این عوامل موسیقایی سودمند، عناصر صوتی دیگری هم حضور دارند که با ویژگی‌های خود به بهترین شکل لطافت را به روح و جسم شنونده هدیه می‌دهند.
این عناصر صوتی، صداهای محیطی و سفیدی هستند که در سرتاسر این موسیقی به بازیگری خود ادامه می‌دهند. صدای بارش باران، جاری شدن آب و صداهای سفیدی با فرکانس خاص، نیمی از وظیفه آرام‌سازی و غرق کردن شما در آرامش محض را بر عهده دارند و به بهترین و دلچسب‌ترین شکل ممکن از عهده این وظیفه بر خواهند آمد. مجددا تکرار می‌کنیم که لطفا به هیچ عنوان این پادکست بسیار اثربخش را از دست ندهید. در حین و بعد از استفاده از این پادکست با نتایج مثبتی روبرو خواهید شد که شما را شگفت‌زده خواهد کرد.

چطور از این پادکست بهترین نتیجه را بگیریم؟

مهم نیست که به‌دنبال انجام کدام‌یک از روش‌های مدیتیشن و مراقبه هستید، هر روشی که با آن راحت هستید را انتخاب کنید و برای انجام آن از پادکست شماره 3 دنیای موسیقی درمانی برای مدیتیشن بهره ببرید و کیفیت مدیتیشن خود را چندین برابر بالاتر ببرید. همین حالا این موسیقی بسیار شنیدنی و اثربخش را از همین صفحه دانلود کرده و در هر حالتی که مایلید قرار گرفته بگیرید و مدیتیشن خود را شروع کنید. خواهید دید که چگونه بیشتر و عمیق‌تر از هر موقع دیگری در آرامش محض فرو خواهید رفت.

بهترین حالت گوش دادن به این موسیقی برای مراقبه استفاده از هدفون با بلندی صدای متوسط و کمتر است

توجه داشته باشید که برای نتیجه گیری بهتر از این موسیقی، حتما از هدفون استفاده کنید. این‌کار بهره‌بردن ذهن شما از عناصر سودمند این موسیقی را تقویت خواهد کرد و در مقابل توجه داشته باشید که در صورت استفاده از هدفون برای شنیدن این موزیک، هرگز میزان بلندی صدا را بر روی مقدار بیشتر از حد متوسط قرار ندهید. این کار نتیجه را معکوس خواهد کرد... چشمان خود را ببندید و در مکانی امن و با خیالی آسوده مدیتیشن خود را شروع کنید. نگران چیزی نباشید، این موسیقی شما را شگفت‌زده خواهد کرد. این اطمینان را به شما می‌دهیم که در صورت اسفاده درست از این پادکست، نتیجه مافوق انتظارتان از انجام مراقبه خود را کسب خواهید کرد. ضمنا می‌توانید از این پادکشت برای اهداف دیگری مثل کاهش لحظه‌ای اضطراب و استرس، بالا بردن کیفیت خواب، بالا بردن تمرکز و بسیاری از پاکسازی‌های مفید روحی و ذهنی استفاده کنید. لطفا بعد از استفاده از این پادکست، در بخش نظرات تجربیات خود را با ما و دیگر همراهان گرامی دنیای موسیقی درمانی در میان بگذارید.

پیشنهاد : پادکست شماره 2 تقویت حافظه را هم از دست ندهید

ویژگی‌های این پادکست:

  • موسیقی بی‌کلام شنیدنی با مدت زمان 62 دقیقه پیوسته
  • بسیار مناسب برای انجام انواع مدیتیشن و مراقبه
  • بسیار مناسب برای انجام انواع ریلکسیشن و تن‌آرامی
  • بسیار مناسب برای کاهش استرس
  • بسیار اثربخش برای بالا بردن قدرت تمرکز
  • بسیار مناسب برای بالابردن کیفیت خواب
  • قابل استفاده برای پرواز ذهن
  • بسیار مناسب برای ماساژ درمانی
  • بسیار مناسب برای پاکسازی انرژی‌های منفی
  • قابل استفاده برای آرام‌سازی فضاها و اماکن مختلف

 

Tags :
به این محصول امتیاز دهید
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود پادکست
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
محصولات مرتبط
تازه ترین مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی :
برای خرید سریع این محصول شماره همراه خود را وارد کنید :
برای دانلود این پادکست و دسترسی آنلاین به همه پادکست‌ها عضو دنیای موسیقی درمانی شوید و اگر عضو هستید وارد حساب کاربری خود شوید