دنیای موسیق درمانی
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر
دانلود پادکست Meditation Podcast - Vol.3
دانلود پادکست
مدت زمان : 61 دقیقه
0:00
0:00

آرامش مطلق و پاکسازی ذهن از افکار مخرب در سومین شماره از پادکست‌های موسیقی برای مدیتیشن

Meditation Podcast - Vol.3

سومین مجموعه از پادکست‌های عمیق و شنیدنی وبسایت دنیای موسیقی درمانی برای مدیتیشن را در قالب موزیکی با بازیگری ملودیک جذاب و تاثیر گذار فلوت هندی خواهید شنید. این موسیقی جذاب بر پایه ساختمان و دستگاه موسیقی هندی Raag Ahir Bhairav که می تواند بهترین گزینه برای انجام تمرینات مدیتیشن ، ریلکسیشن و یوگا باشد ساخته شده است و می تواند بهترین نتیجه از یک تمرین مدیتیشن و مراقبه صبحگاهی را برای شما به ارمغان بیاورد.

همانطور که گفته شد، موسیقی بی کلام آرامش بخش شنیدنی این پادکست فوق‌العاده تاثیر گذار موسیقی درمانی برای مدیتیشن و مراقبه با مدت زمان 61 دقیقه، بر پایه دستگاه Raag Ahir Bhairav ساخته شده که یکی از پر طرفدار‌ترین و محبوب‌ترین ساختمان‌ها و دستگاه‌های موسیقی هندوستانی است. این سبک و دستگاه از موسیقی آرامش بخش هندوستانی با استفاده از ملودی‌هایی شنیدنی و روح نواز که توسط آلات موسیقی شرقی نواخته می‌شوند و همچنین بواسطه حجم و عمق بسیار جذاب و غنی که بعد از تنظیم به خود می گیرد، بدون شک بهترین گزینه برای انجام تمرینات مدیتیشن و مراقبه ، ریلکسیشن ، یوگا و در کل تمام تمرینات آرام سازی روح و جسم می باشد.

با استفاده از موسیقی فوق العاده آرامش بخش ، عمیق و تاثیر گذار این پادکست موسیقی درمانی برای مدیتیشن و فرکانس های علمی و شفا بخشی که در آن استفاده شده است می توانید بهترین نتیجه را از تمرینات مدیتیشن و مراقبه و مخصوصا مراقبه صبحگاهی گرفته و جسم و روح خود را در آرامشی عمیق فرو ببرید. برای کسب بهترین نتیجه از موزیک آرامش بخش و جذاب این پادکست و همچنین امواج تاثیر گذار استفاده شده در آن، از هدفون استریو با کیفیت پخش صدای قابل قبول استفاده کنید و برای دقایقی ذهن و جسم خود را از تمامی دغدغه ها و افکار مزاحم و مخرب خالی کنید. با انجام این کار، بدون شک زندگی بهتر، آرام‌تر و شیرین‌تری را تجربه خواهید کرد.

 

Tags :
به این محصول امتیاز دهید
قیمت : 5,000 تومان
خرید آلبوم موسیقی
اضافه به سبد
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود پادکست
0:00
0:00
محصولات مرتبط
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید