دنیای موسیقی درمانی
منو
جستجو
خانه
انجام جستجو
انصراف
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر
دانلود پادکست Meditation Podcast - Vol. 1
دانلود پادکست
مدت زمان : 62 دقیقه

موسیقی برای مدیتیشن

اوج آرامش و دوری از افکار آزاردهنده با نخستین شماره از مجموعه موسیقی برای مدیتیشن از دنیای موسیقی درمانی

اولین شماره از پادکست های وبسایت دنیای موسیقی درمانی با عنوان موسیقی برای مدیتیشن در آرامش‌بخش‌ترین حالت ممکن برای شما طراحی و ساخته شده است تا ذهن شما را به یک نقطه خیالی بسیار شیرین و لذت بخش هدایت کند، جایی که شما فوق العاده آرام هستید و در لبه ای از آگاهی حرکت می کنید. آگاهی که خالی از هرگونه دغدغه و تشویش بوده و تمام ابعادش مملو از آرامش و رهایی است. این موسیقی جذاب و آرامش‌بخش با استفاده از عناصر تاثیرگذار خود تخیل شما را آزاد کرده و آن را شناور می‌سازد، شناور بر روی نرمی و آرامش. همچنین با راندن تفکرات آزار دهنده از ذهن تان، شما را به دنیایی جدید، آرام و زیبا وارد می کند.

موسیقی بی‌کلام آرامش‌بخش برای مراقبه و رهایی از استرس و افکار منفی

این همان چیزی است که هر فردی با انجام تکنیک مدیتیشن به دنبال رسیدن به آن است. اگر می خواهید آرامشی عمیق را به ذهن خود هدیه بدهید و با مراقبه، استرس را از خود دور کنید، این موسیقی بی‌کلام آرامش‌بخش بهترین گزینه برای شماست. این اطمینان را به شما می‌دهیم که در هنگام استفاده از این پادکست و بعد از آن، احساساتی بسیار دلچسب و شیرین را تجربه خواهید کرد. با دنیای موسیقی درمانی همراه باشید و در آرامش و احساسات مثبت غرق شوید.

موسیقی برای مدیتیشن، 61 دقیقه آرامش شفابخش

این پادکست موسیقی درمانی برای مدیتیشن و مراقبه با مدت زمان 61 دقیقه، در دل خود دارای صداها و عناصری بسیار تاثیرگذار و شفابخش می‌باشد. عناصری که بعد از شناور کردن روح و ذهن شما، تمرکزتان را به سمت درون خودتان سوق داده و اجازه می‌دهند که بدون قضاوت و تاثیر پذیری از حالات خود، آنها را به عنوان یک نظاره‌گر با دید واقعی ببینید، نه با آن دید منفی و مخربی که تا قبل از آن به درون خود داشتید. با استفاده از این موسیقی هیچ سعی و تلاشی برای خاموش کردن حالات و احساسات خود نخواهیم داشت و قصد داریم که فقط و فقط با رهایی از تشویش ذهنی و حضور ذهن با تمام تمرکز بر روی خودمان، تنها یک نظاره‌گر باشیم. عناصر و ساختمان تاثیرگذار این موسیقی درکنار انجام تکنیک مدیتیشن، به شما به بهترین شکل برای رسیدن به حالاتی که ذکر شد کمک کرده و تاثیرات مثبت انجام این تکنیک سودمند را چندین برابر خواهند کرد.

پیشنهاد : اولین شماره از پادکست‌های آوای طبیعت را هم از دست ندهید

این پادکست موسیقی برای مدیتیشن و مراقبه چگونه شما را کمک خواهد کرد؟

موسیقی این پادکست برای مدیتیشن در ابتدا با صدای آب شروع می‌شود. صدایی روح‌نواز و شفابخش که به خودی خود می‌تواند ذهن شما را شسته و تمام احساسات و انرژی‌های منفی را از آن پاک کند. بعد از چند ثانیه، پدهای کِشنده معروفی که در آهنگ‌های مخصوص آرام‌سازی و مدیتیشن یکی از اصلی ترین نقش‌ها را بازی می‌کنند شروع به نواختن کرده و به تدریج گیرایی موسیقی آغاز می‌شود. در این هنگام است که شما حس شناور بودن را به بهترین شکل با روح و جسم خود تجربه کرده و در یک شرایط کاملا آرام، رها و دلچسب قرار می‌گیرید. ترکیب این پدها با صدای دلنواز آب، به شدت حس شناور بودن را در شما تقویت کرده و آن را به واقعی‌ترین و ملموس‌ترین شکل ممکن بدل می‌کند. و حالا شما بر روی سبکی سیال مانندی شناور هستید.

نوای پیانو با یک ملودی نرم و آرام در کنار صدای دلنواز آب آرامشی عمیق را برای شما به ارمغان خواهد آورد

در دل این صداهای گوش نواز، نوبت به عضو آرامش‌بخش همیشگی یعنی ساز پیانو می‌رسد که نقش‌آفرینی خود را به بهترین شکل انجام دهد. در آن بین، شنونده یک ملودی نرم، آرام و منقطع از ساز پیانو خواهید بود که حس آرامش را در شما چندبرابر کرده و ذهن آگاهی شما را به بهترین شکل افزایش می‌دهد. در این بین نباید از نقش تاثیرگذار استرینگ ساز ویولن و صداهای سایکدلیک هم غافل شد. این صداها هم با ترکیب خاص، درگیر کننده و گوش‌نواز خود، عمقی بی‌نظیر را در فضای روح‌نواز این موسیقی ایجاد می‌کنند. با این تفاسیر، شما در صورت استفاده درست از این پادکست، بهترین نتیجه را از مدیتیشن خود کسب کرده و از نتایج آن شگفت‌زده خواهید شد. موسیقی برای مدیتیشن و مراقبه

چطور از این پادکست موسیقی برای مدیتیشن بهترین نتیجه را بگیریم؟

و حالا زمان استفاده از پادکست شماره 1 وبسایت دنیای موسیقی برای مدیتیشن فرا رسیده است. این پادکست را به‌راحتی با زدن دکمه دانلود دریافت کنید آماده بهره بردن از اثرات فوق‌العاده مثبت آن به همراه انجام یک مدیتیشن سودمند باشید. دستگاه پخش موسیقی که احتمالا دستگاه تلفن همراه شما می‌باشد را آماده کنید و در موقعیتی راحت و آرام قرار بگیرید. پیشنهاد ما این است که برای استفاده بهتر از اثرات مثبت این آهنگ بی‌کلام شنیدنی و زیبا و غرق شدن هرچه بیشتر در آن از هدفون استفاده کنید. هرچند که می‌توانید از بلندگو هم برای گوش سپردن به این پادکست و ایجاد محیطی گرم و آرام برای خود و دیگران استفاده کنید.

آرام باشید، نفس عمیق بکشید و این موسیقی دل‌انگیز و شفابخش را پخش کنید

توجه داشته باشید که در هنگام استفاده از این پادکست به هیچ عنوان نباید میزان بلندی صدا را بیشتر از حد متوسط قرار دهید، مخصوصا در زمانی که برای شنیدن این پادکست در حال استفاده از هدفون هستید. با رعایت این نکات تنفس عمیق را شروع کرده و این موزیک شفابخش را پخش کنید. آرام باشید و اجازه دهید که گوش و ذهن شما با عناصر این موسیقی انس بگیرد. در همین حال، هر زمان احساس کردید که برای شروع مدیتیشن آماده هستید، با خیالی آسوده و در امنیت ذهنی کامل مراقبه را شروع کنید.
نگران هیچ چیزی نباشید و این اطمینان را داشته باشید که موسیقی روح‌نواز و به‌شدت اثربخش این پادکست شما را به بهترین شکل در رسیدن به هدف‌تان کمک خواهد کرد. به همراه این طنین شفابخش، بهترین و موثرترین مدیتیشن خود را تجربه خواهید کرد. به شدت پیشنهاد می‌کنیم که به هیچ عنوان این پادکست شنیدنی را از دست ندهید. آرام باشید و آرام بمانید و از زندگی خود لذت ببرید... لطفا بعد از استفاده از این پادکست موسیقی بی‌کلام برای مدیتیشن، تجربه خود را با ما و دیگر همراهان گرامی وبسایت دنیای موسیقی درمانی به اشتراک بگذارید. در بخش نظرات این محصول منتظر پیام‌های گرم شما هستیم. پیشنهاد می‌کنیم شماره بعدی این پادکست را هم بشنوید.
ویژگی‌های این پادکست:

  • موسیقی بی‌کلام زیبا و روح‌نواز با مدت زمان 61 دقیقه پیوسته
  • بسیار موثر برای استفاده حین انجام انواع مدیتیشن
  • ایجاد عمق و حس شناور بودن به بهترین شکل در مدیتیشن
  • قابل استفاده برای انجام یوگا و ماساژ درمانی
  • قابل استفاده برای ایجاد محیطی گیرا، گرم و آرام در اماکن مختلف
  • بسیار موثر برای بالا بردن کیفیت خواب
  • بسیار موثر در کاهش استرس
  • قابل استفاده برای خیال‌پردازی و پرواز ذهن
  • قابل استفاده برای انجام انواع تن‌آرامی و ریلکسیشن
Tags :
به این محصول امتیاز دهید
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود پادکست
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
محصولات مرتبط
تازه ترین مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی :
برای خرید سریع این محصول شماره همراه خود را وارد کنید :
برای دانلود این پادکست و دسترسی آنلاین به همه پادکست‌ها عضو دنیای موسیقی درمانی شوید و اگر عضو هستید وارد حساب کاربری خود شوید