دنیای موسیقی درمانی
منو
جستجو
خانه
انجام جستجو
انصراف
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر
دانلود پادکست Meditation Podcast - Vol. 4
دانلود پادکست
مدت زمان : 59 دقیقه

موسیقی درمانی برای مدیتیشن

موسیقی آرامش‌بخش و لطیف برای مدیتیشن و مراقبه

چهارمین پادکست فوق العاده اثر بخش برای مدیتیشن دنیای موسیقی درمانی را در فضایی بسیار لطیف و آرام خواهید شنید. فضایی سرشار از لطافت و زیبایی که به شکلی شگفت آور احساساتی شیرین و جذاب را در شما زنده می‌کند. موسیقی بی‌کلام شماره چهار پادکست موسیقی درمانی برای مدیتیشن سفری جذاب به طبیعتی دلچسب را برای شما به ارمغان آورده و احساسی غیر قابل وصف را به شما القا می‌کند. با استفاده از این آهنگ برای حتی چند دقیقه کوتاه کمک زیادی را به تنظیم ضربان قلب و فشارخون خود خواهید کرد و از نگرانی و تشویش رها خواهید شد.

کیفیت مراقبه و مدیتیش خود را با پادکست موسیقی درمانی برای مدیتیشن به اوج برسانید

این پادکست بسیار تاثیر گذار برای مدیتیشن با ویژگی های خود، بهترین گزینه برای انجام مدیتیشن صبحگاهی شما می‌باشد. پس اگر به دنبال انجام یک مدیتیشن با کیفیت در هر نوعی مخصوصا مراقبه صبحگاهی هستید، همین حالا پادکست شماره 4 دنیای موسیقی درمانی برای مدیتیشن را از همین صفحه دانلود کنید و به همراه آن از یک مراقبه باکیفیت و روح‌بخش لذت ببرید. این اطمینان را به شما می‌دهیم که در آرامش و لذتی وصف‌ناشدنی غرق خواهید شد. همچنین می‌توانید پادکست شماره 3 برای مدیتیشن را هم در اینجا بشنوید و دریافت کنید.

اولین و بزرگترین هدف از انجام مدیتیشن، افزایش تمرکز، ذهن‌آگاهی، تسلط بر افکار و احساسات و کنترل آن‌ها است

اولین و بزرگترین هدف از انجام مدیتیشن، افزایش تمرکز، ذهن‌آگاهی، تسلط بر افکار و احساسات و کنترل آن‌ها است. هنگامی که این هدف محقق شود، آرامشی وصف‌ناشدنی وجود ما را فرا گرفته و اختلالات اضطرابی ما از هر نوعی که باشد، رفع شده و جای خود را به آرامش، آسایش و ایمنی می‌دهد. یک مدیتیشن خوب و با کیفیت می‌تواند تاثیراتی مثل کاهش ضربان قلب و فشارخون، کاهش سرعت تنفس و هورمون استرس یعنی کورتیزول در بدن، درمان اختلالات مختلف مثل وسواس فکری و فوبیا و در کل بالا رفتن کیفیت زندگی را برای ما به همراه داشته باشد.
یکی از آزاردهنده‌ترین مسائل در این بین، اضطراب و نگرانی بی دلیل است. ممکن است که شما هم این حالت را تجربه کرده باشید. یک مدیتیشن درست و با کیفیت، کمک می‌کند که شما تپش قلب آزاردهنده خود را کنترل کرده و در نتیجه به این اضطراب غلبه کنید. بر هیچکس پوشیده نیست که موسیقی در هر زمینه‌ای می‌تواند به روح و جسم انسان کمک کند،

انتخاب یک موسیقی مناسب برای تمرینات مراقبه و مدیتیشن یکی از مهم‌ترین قدم‌ها برای یک مراقبه تاثیرگذار است

البته یک موسیقی اصولی. در انجام تمرینات مدیتیشن هم یک موسیقی مناسب می‌تواند کیفیت انجام مراقبه را به مراتب ارتقا داده و احساسات خوب و تاثیری چندبرابر بیشتر را به شنونده القا کند. موسیقی بی‌کلام پادکست شماره 4 برای مدیتیشن، به بهترین شکل شما را در رسیدن به آرامش و ذهن‌آگاهی کمک کرده و روح و جسم شما را در فضایی دلچسب غرق می‌کند. در ادامه با دنیای موسیقی درمانی همراه باشید و از یک مراقبه صبحگاهی روح‌نواز لذت ببرید.

موسیقی درمانی برای مدیتیشن و مراقبه

پادکست شماره 4 موسیقی درمانی برای مدیتیشن و مراقبه چه ویژگی‌هایی دارد؟

چهارمین شماره از پادکست های شنیدنی دنیای موسیقی درمانی برای مدیتیشن با مدت زمان 60 دقیقه، با ساختمان سرشار از لطافت خود، شما را وارد صبحی زیبا، آرام و دلپذیر کرده و هر احساس خوبی که از یک صبح دلنشین را انتظار داشته باشید به شما منتقل خواهد کرد. صدا های محیطی استفاده شده در موسیقی بی کلام این پادکست مانند صدای آب و پرندگان، به نحوی تمام وجود شما را در طبیعتی سرسبز، بکر و آرام قرار می‌دهد که تمام حالات فیزیکی لطیف آن حتی وزش نسیم دلنشین صبحگاهی را هم روی پوست خود احساس خواهید کرد.

این موسیقی فوق‌العاده دلنشین بهترین انتخاب برای یک مراقبه صبحگاهی برای شروع روزی زیبا است

در کنار تمام اینها، ملودی فوق العاده شنیدنی و آرامش بخش و زمزمه‌ای روح‌نواز هم لطافتی دو چندان را به این فضا اضافه کرده و شما را در آرامشی عمیق فرو می‌برد. با وجود این ویژگی های ناب و فوق العاده لطیف، این پادکست بهترین گزینه برای انجام مدیتیشن صبحگاهی شماست. از موسیقی فوق العاده آرامش بخش و روح نواز این پادکست در کنار انجام تکنیک مدیتیشن صبحگاهی می‌توانید برای کاهش استرس، انجام ریلکسیشن و مطالعه نیز بهره ببرید.

چگونه بهترین نتیجه را از این پادکست موسیقی بی‌کلام بگیریم؟

همین حالا پادکست شماره 4 دنیای موسیقی درمانی برای مدیتیشن را از همین صفحه دانلود کرده و مراقبه خود را شروع کنید. برای استفاده بهتر از این موسیقی از هدفون استفاده کنید و هدفونی را استفاده کنید که قدرت زیادی را در پخش صداهای فرکانس پایین و بم نداشته باشد. میزان بلندی صدا را هم هرگز بیشتر از مقدار متوسط قرار ندهید. به شما این اطمینان را می‌دهیم که در صورت استفاده درست از این پادکست به همراه یکی مدیتیشن درست و اصولی، در عمقی وصف‌ناپذیر از آرامش و لطافت غرق خواهید شد. لطفا بعد از استفاده از این پادکست، نظرات و تجربه خود را با ما و دیگر همراهان دنیای موسیقی درمانی در میان بگذارید. اگر از این موسیقی لذت بردید پیشنهاد می‌کنیم شماره‌های قبلی سری پادکست‌های موسیقی درمانی برای مدیتیشن و مراقبه را از دست ندهید.

ویژگی‌های این پادکست:

 • موسیقی بی‌کلام بسیار لطیف و روح‌نواز با مدت زمان 60 دقیقه پیوسته
 • بسیار مناسب برای انجام انواع مدیتیشن و مراقبه
 • بسیار مناسب برای انجام مدیتیشن صبحگاهی
 • بسیار مناسب برای کاهش ترس
 • بسیار مناسب برای انجام انواع ریلکسیشن و تن‌آرامی
 • بسیار مناسب برای کاهش استرس
 • بسیار مناسب برای کاهش درد
 • بسیار اثربخش برای بالا بردن قدرت تمرکز
 • بسیار مناسب برای بالابردن کیفیت خواب
 • قابل استفاده برای پرواز ذهن
 • بسیار مناسب برای ماساژ درمانی
 • بسیار مناسب برای پاکسازی انرژی‌های منفی
 • قابل استفاده برای آرام‌سازی فضاها و اماکن مختلف

 

Tags :
به این محصول امتیاز دهید
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود پادکست
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
تصویر پروفایل
۱۴۰۲/۰۶/۱۷

سلام وقتتون بخیر من زیر نظر شخصی بصورت آنلاین طی دو دوره ۴۹ روزه پاکسازی ۷ چاکراه رو انجام دادم و خداروشکر خیلی نتیجه خوبی گرفتم قرار بود ک مدیتیشن روزانه رو انجام بدیم ک دیگه دسترسی به ایشون ندارم الان حدود دو ماه هست اگر موسیقی ۱۵ دقیقه ای مناسب مدیتیشن صبحگاهی روزانه دارید لطفا برای خرید معرفی کنید ممنون

تصویر پروفایل
۱۴۰۲/۰۶/۱۸

سلام، وقت شما به خیر. پادکست‌های ما حدودا یک ساعته هستند که البته قابلیت استفاده به صورت ۱۵ دقیقه‌ای هم دارند؛ اما احتمالا چیزی که مد نظر شما است، پادکست‌های موسیقی هدایت‌شده است که به زودی به سایت اضافه خواهد شد. پادکست‌های مرتبط به چاکرا هم به زودی به سایت اضافه خواهد شد.

تصویر پروفایل
۱۳۹۹/۰۹/۲۵

بله پادکستهای مطالعه و تمرکز و ... رو هم دانلود کردم ولی چون مدت زمان مطالعم در روز باید زیاد باشه بخاطر کنکور برای تنوع از پادکستهای دیگتون مثل این پادکستها هم استفاده کردم و همونطور که فرمودین بخاطر فضای آرامش بخشی که ایجاد میکنن برام مفید بودن خیلی ازتون ممنونم و لطفا پادکست های جدید برای مطالعه و درس خوندن بیارین، متشکرم.

تصویر پروفایل
۱۳۹۹/۰۹/۲۵

خیلی خوشحالیم که پادکست‌ها مفید واقع شدند و پادکست‌های جدید با ساختار جدید در آینده به سایت اضافه خواهند شد.

تصویر پروفایل
۱۳۹۹/۰۹/۱۹

میتونم از این پادکست برا درس خوندنم استفاده کنم؟✨♥️

تصویر پروفایل
۱۳۹۹/۰۹/۱۹

سلام، وقت شما به خیر. قاعدتا پادکست مطالعه بازده بهتری خواهد داشت ولی همین پادکستم به واسطه ایجاد فضای آرامش‌بخش ذهنی، می‌تونه برای مطالعه مورد استفاده قرار بگیره.

محصولات مرتبط
تازه ترین مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی :
برای خرید سریع این محصول شماره همراه خود را وارد کنید :
برای دانلود این پادکست و دسترسی آنلاین به همه پادکست‌ها عضو دنیای موسیقی درمانی شوید و اگر عضو هستید وارد حساب کاربری خود شوید