دنیای موسیقی درمانی
منو
جستجو
خانه
انجام جستجو
انصراف
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر
دانلود پادکست Focus Podcast - Vol. 2
دانلود پادکست
مدت زمان : 60 دقیقه
0:00
0:00

افزایش تمرکز با موسیقی

موسیقی درمانی عمیق، خیال انگیز و فوق العاده آرامش بخش و تاثیرگذار در دومین شماره از پادکست‌های موسیقی برای افزایش تمرکز

دومین پادکست از سری پادکست های دنیای موسیقی درمانی برای تقویت و افزایش تمرکز با موسیقی را در فضایی کاملا متفاوت، عمیق و جذاب خواهید شنید. فضایی که به بهترین شکل ذهن و تمام وجود شما را غرق در آرامشی وصف ناپذیر کرده و به بهترین شکل آن را صیقل می‌دهد. موسیقی بی‌کلام و روح‌نواز این پادکست، همان چیزی است که شما برای رسیدن به آرامش و خالی کردن ذهن از تشویش‌های مخرب به آن نیاز دارید.

تشویش‌های ذهنی و حواس‌پرتی‌های مزاحم را با پادکست افزایش تمرکز با موسیقی درمانی از ذهن خود دور کنید!

تشویش‌های ذهنی، همان مزاحمان مخربی که با وجود آن‌ها هیچ فردی نمی‌تواند حتی بر روی مسائل معمول نیز تمرکز و دقت ذهنی مورد نیاز را داشته باشد. با استفاده از آهنگ تاثیرگذار این پادکست در مرحله اول این اخلال‌گران مزاحم را از ذهن خود دور کرده و در مرحله بعدی ذهن خود را آماده تمرکز بر روی جزء به جزء محیط اطراف خود خواهید کرد. در ادامه با دنیای موسیقی درمانی همراه باشید و از آثار شگفت‌آور این پادکست بر روی ذهن و جسم خود آگاه شوید. به شما این اطمینان را می‌دهیم که در صورت استفاده درست از این پادکست فوق‌العاده شنیدنی، نتیجه‌ای دور از انتظار و بسیار مثبت را کسب خواهید کرد. پیشنهاد ما این است که به هیچ عنوان این پادکست فوق العاده جذاب و تاثیر گذار را از دست ندهید.

افزایش تمرکز با موسیقی بدون‌کلام با فضایی رویایی و آرامش‌بخش

در حال حاضر شما در حال شنیدن دومین پادکست وبسایت دنیای موسیقی درمانی برای تقویت و بالا بردن قدرت تمرکز هستید. پادکستی که با مدت زمان 59 دقیقه پیوسته، شما را به بهترین شکل تحت تاثیر قرار داده و غرق در آرامش و آسایش ذهنی خواهد کرد. با شنیدن این پادکست تاثیر گذار، سفری اعجاب‌انگیز و فوق العاده جذاب به فضایی دلنشین را تجربه خواهید کرد و بصورتی لذت بخش و با نهایت آرامش و تمرکز تک تک لحظه های این سفر را طی کرده و تاثیر شگفت انگیز آن بر روی تمرکز و آرام سازی خود را خواهید دید.

 

پیشنهاد : پادکست شماره یک موسیقی برای ریلکسیشن

 

این سفر ذهنی و خیالی، دقیقا به‌مانند یک سفر واقعی، شما را از زمان و مکان فعلی جدا کرده و به یک فضای عمیق و سرشار از آرامش و زیبایی منتقل می‌کند. فضایی که در جای جای آن احساسات خوب و فوق‌العاده مثبت با رنگ‌هایی جذاب موج می‌زند. زمانی که توانستید در ذهن خود این رنگ‌های جذاب را تداعی کنید، یعنی ذهن شما از عوامل منفی و مخرب خالی شده و از این لحظه به بعد آماده تمرین برای بالابردن قدرت تمرکز و توانایی ذهنی است.

استفاده از ساز پیانو در پادکست "افزایش تمرکز با موسیقی" در کوکی خاص و بهره‌گیری از افکت‌هایی جذاب بر روی آن، باعث خلق یک ملودی نرم و ساده و در عین حال بسیاد نافذ و تاثیرگذار شده است

در این پادکست برای تقویت قدرت تمرکز همانطور که قبلا ذکر شد، شما شنونده یک موسیقی تاثیر گذار با مدت زمان 59 دقیقه خواهید بود. تنظیم این موسیقی شنیدنی به نحوی صورت گرفته است که شما را غرق در آرامش و زیبایی و شگفتی های یک دنیای جذاب و مسرت‌بخش می‌کند. موسیقی بی‌کلام این پادکست به شکلی فوق‌العاده خاص و اعجاب‌انگیز ساخته و تنظیم شده است. این موسیقی به واسطه همان روش خاص تنظیم خود، از گیرایی بسیار دلچسبی برخوردار است. استفاده از ساز پیانو در کوکی خاص و بهره‌گیری از افکت‌هایی جذاب بر روی آن، باعث خلق یک ملودی نرم و ساده اما شدیدا نافذ و تاثیرگذار شده است که هر شنونده‌ای را با خود همراه می‌کند.
این ملودی که به خودی خود دارای گیرایی و عمقی فوق‌العاده است، در دل چند عنصر بشدت عمیق دیگر قرار گرفته است. لایه‌های بیرونی، همان لایه‌هایی که ملودی جذاب این موسیقی در آن قرار گرفته است، پد ها و صداهای محیطی فوق‌العاده روح‌نواز و عمیقی هستند که به زیبایی هرچه تمام‌تر روح شما را مشغول یک بازی دل‌انگیز می‌کنند. در این میان، صداهای حجیمی هم در آهنگ این پادکست مورد استفاده قرار گرفته‌اند که نقش ایجاد حجم در این فضایی که به آن سفر کرده‌اید را ایفا می‌کنند. صداهای محیطی و صداهای سفیدی که در این موزیک بی‌کلام اعجاب‌انگیز خواهید شنید، همگی ترکیباتی از صدای آب با همان فرکانس شفابخش هستند.

ترکیبی از صداها و نغمات رویایی در کنار ملودی آرامش‌بخش در این پادکست موسیقی درمانی  شما را از محیط حال، استرس‌ها و انرژی‌های منفی دور خواهد کرد

ترکیب صداهایی سه‌بعدی از آرام گرفتن موج‌های خروشان دریایی باشکوه در ساحلی گرم و دوست‌داشتنی و در لحظاتی صدای روح‌انگیز و فوق‌العاده آرامش‌بخش قطرات باران که هر ذهن درگیری را از تشویش رها کرده و پر از آرامش می‌کند. این تمام چیزی است که ذهن شما به آن نیاز داشته و آن را در موسیقی این پادکست خواهید شنید. فضای وهم آلود اما به‌شدت جذاب، آرامش‌بخش و دوست‌داشتنی این موسیقی، مغز شما را به کل از محیط حال حاضرتان و تمام استرس‌ها، انرژی‌های منفی و سیاهی‌های محیط اطراف‌تان منحرف ساخته و بصورتی ناخودآگاه شما را مجبور به نهایت تمرکز به اجزای سفر پیش رو خواهد کرد.

افزایش قدرت تمرکز با موسیقی

اجزایی رنگارنگ و روح‌نواز که وظیفه خود را به بهترین شکل انجام خواهند داد. تمام کاری هم که شما باید انجام بدهید این است که آرام باشید، با تمام وجود با این موسیقی همراه شده و بر روی تک تک اجزای آن تمرکز کنید. بعد از انجام این سفر لذت بخش، خود را غرق در آرامش و حضور و آگاهی ذهنی خواهید دید و تاثیر شگفت آور آن بر روی قدرت ذهن و تمرکز تان را لمس خواهید کرد.

به سادگی از این موسیقی شفابخش بهره بگیرید و قدرت تمرکز خود را بهبود ببخشید

برای استفاده از دومین شماره از پادکست‌های وبسایت دنیای موسیقی درمانی برای بالا بردن و تقویت تمرکز، خود را درگیر هیچ نسخه و قانون پیچیده و زحمت‌آوری نکنید. تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که آرام باشید و با موسیقی بی‌کلام و شنیدنی این پادکست همراه شوید. در هر زمانی که احساس کردید زمان و موقعیت لازم برای وقت گذاشتن روی این موسیقی را دارید آرام باشید و خود را تماما در اختیار این آهنگ تاثیرگذار قرار دهید. در مکان و یک موقعیت بدنی راحت قرار بگیرید. پیشنهاد ما این است که دراز بکشید و عضلات خود را کاملا شل و راحت بگذارید. با انجام چند تنفس عمیق پخش موسیقی را شروع کرده و چشمان خود را ببندید و تا انتهای گوش سپردن به این موسیقی تنفس عمیق خود را داشته باشید.

در طول گوش دادن به این موسیقی تمرین تنفس عمیق را فراموش نکنید!

تاکید می‌کنیم که در طول استفاده از این پادکست، حتما به هر روشی که با آن راحت هستید تنفس عمیق را اجرا کنید. این کار نقش یک شتاب‌دهنده را در به آرامش رسیدن شما ایفا خواهد کرد و به همراه اجزای موسیقی، تمام تنش‌های روحی و جسمی شما را به حداقل خواهد رساند. پیشنهاد بعدی ما این است که برای استفاده هرچه بهتر از عناصر سازنده این موسیقی، از هدفون استفاده کنید. استفاده از هدفون نه تنها باعث بهتر شنیده شدن جزییات عناصر موسیقی شده، بلکه باعث رهایی از محیط پیرامون و تمرکز هرچه بهتر شما بر روی فضای جدیدی که در آن قرار گرفته‌اید خواهد شد.

چطور از پادکست افزایش تمرکز با موسیقی بهترین نتیجه را بگیریم؟

در ابتدای پخش موسیقی، تمرکز خود را بر روی تنفس عمیق خود معطوف کنید و در ذهن خود ورود و خروج هوا مجاری تنفسی خود را کاملا احساس کنید. بعد از گذشت حدودا پنج دقیقه از پخش موسیقی و انس گرفتن گوش و ذهن‌تان با آن، تمرکز خود را به آرامی از تنفس خود برداشته و بر روی اجزای موسیقی متمرکز شوید. توجه داشته باشید که در این حالت نباید تنفس عمیق خود را متوقف کنید و همچنان انجام تنفس عمیق را ادامه دهید. تک تک اجزا، صداها و رنگ‌های این موسیقی را در ذهن خود ببینید و روی آن‌ها تمرکز کنید. بعد از اتمام این پروسه، نتیجه حیرت‌آور خواهد بود و از ایجاد آرامش و بالا رفتن قوای ذهنی و قدرت تمرکز خود شگفت‌زده خواهید شد.
از نظر زمانی هم، در هفته حداقل سه بار و هربار به مدت حداقل 15 دقیقه پیوسته ذهن و گوش خود را به این آهنگ تاثیرگذار سپرده و کارهای ساده‌ای که ذکر شد را همزمان با شنیدن آن رعایت کرده و انجام دهید. این امید را به شما می‌دهیم که با استفاده درست از این پادکست، به قطع بهترین نتیجه را از آن خواهید گرفت و همزمان با قرار گرفتن در آرامشی وصف‌ناپذیر، قدرت تمرکز خود را به شکل چشمگیری افزایش خواهید داد. لطفا بعد از استفاده از این پادکست، ما و دیگر همراهان گرامی وبسایت دنیای موسیقی درمانی را هم در جریان احساس و نتیجه استفاده از این موسیقی قرار دهید. در بخش نظرات این محصول منتظر نظرات، پیشنهاد و انقادهای شما عزیزان هستیم. ضمنا پیشنهاد می‌کنیم پادکست شماره 1 برای افزایش تمرکز را نیز از دست ندهید.
ویژگی‌های این پادکست:

  • موسیقی بی‌کلام با مدت زمان 59 دقیقه پیوسته
  • بسیار مناسب و تاثیرگذار برای بالا بردن قدرت تمرکز
  • تاثیرگذار بر روی بالابردن و تقویت قوای ذهنی
  • بسیار اثربخش برای رهایی از تشویش‌های مخرب ذهنی
  • بسیار مناسب برای کاهش استرس
  • فوق‌العاده مناسب برای انجام خیال‌پردازی و سفر ذهنی
  • بسیار مناسب برای استفاده از تکنیک‌های آرام‌سازی و انواع روش‌های مدیتیشن
  • قابل استفاده و بسیار موثر برای بالا بردن کیفیت خواب

 

Tags :
به این محصول امتیاز دهید
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود پادکست
0:00
0:00
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
محصولات مرتبط
تازه ترین مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی :
برای خرید سریع این محصول شماره همراه خود را وارد کنید :
برای دانلود این پادکست و دسترسی آنلاین به همه پادکست‌ها عضو دنیای موسیقی درمانی شوید و اگر عضو هستید وارد حساب کاربری خود شوید