دنیای موسیقی درمانی
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر
دانلود پادکست Study Podcast - Vol. 1
دانلود پادکست
مدت زمان : 60 دقیقه
0:00
0:00

بالابردن تمرکز و حافظه و افزایش چشمگیر بازدهی مطالعه با پادکست موسیقی برای مطالعه شماره 1

Study Podcast - Vol. 1

در این قسمت شنونده اولین شماره از سری پادکست های شنیدنی و کم نظیر وبسایت دنیای موسیقی درمانی برای مطالعه هستید. این موسیقی از نظر ساختمان موسیقایی و با توجه به امواجی که در آن استفاده شده است، با بالا بردن تمرکز و حافظه شما، به شکلی باور نکردنی تاثیر فوق العاده ای بر روی بازدهی مطالعه شما خواهد داشت.

در موسیقی این پادکست موسیقی درمانی برای مطالعه ، از دو نوع امواج استفاده شده است. نوع اول امواجی با نام ایزوکرونیک یا تک ضربه ای هستند که با تاثیر بر ناخوداگاه شما مغز شما را مجبور به تمرکز کردن می کنند و نوع دوم امواج باینورال یا دو گوشی با اختلاف فرکانس 14 هرتز هستند که در محدوده بتا قرار می گیرند. این امواج نیز با هماهنگ سازی دو نیم کره مغز و در مقابل ایجاد هوشیاری وصف ناپذیر، به بهترین شکل راه را برای تمرکز و ثبات ذهنی شما هموار کرده و مطالعه ای عمیق تر و بهتر را برای شما به ارمغان می آورند.

این پادکست موسیقی درمانی برای مطالعه را می توانید هم قبل از مطالعه و هم همزمان با مطالعه گوش کنید. اگر تصمیم گرفتید قبل از مطالعه این موسیقی بی کلام فوق العاده تاثیر گذار را گوش کنید، بهتر است با چشم بسته این کار را انجام دهید. پیشنهاد ما اینست که برای بهره بردن کامل تر از امواج باینورال یا دو گوشی، از هدفونی استریو و با کیفیت قابل قبول استفاده کنید و میزان بلندی صدا را در محدوده ای که با آن راحت هستید تنظیم کنید.

Tags :
به این محصول امتیاز دهید
قیمت : 5,000 تومان
خرید آلبوم موسیقی
اضافه به سبد
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود پادکست
0:00
0:00
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
۱۳۹۹/۰۱/۲۸

عالی مرسی

۱۳۹۹/۰۵/۰۷

سلام، خوشحالم که این پادکست مفید واقع شده. موفق باشید.

محصولات مرتبط