دنیای موسیقی درمانی
منو
جستجو
خانه
انجام جستجو
انصراف
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر
دانلود پادکست Study Podcast - Vol. 1
دانلود پادکست
مدت زمان : 62 دقیقه
0:00
0:00

موسیقی برای مطالعه

بالابردن تمرکز و حافظه و افزایش چشمگیر بازدهی مطالعه با پادکست موسیقی برای مطالعه شماره 1

در این قسمت شنونده اولین شماره از سری پادکست‌های شنیدنی و بی‌نظیر وبسایت دنیای موسیقی درمانی برای مطالعه هستید. پادکستی بسیار تاثیرگذار که می‌توانید از آن برای مطالعه استفاده کرده و بهترین نتیجه را کسب کنید. یک موسیقی بی‌کلام دلچسب و روح‌نواز که نه تنها به کیفیت مطالعه شما کمک خواهد کرد، بلکه ذهن و روح شما را هم سرشار از آرامش خواهد کرد. این آهنگ آرامش‌بخش و شنیدنی بدون هیچگونه پیچیدگی موسیقایی و در ساده‌ترین و نرم‌ترین حالت ممکن ساخته و نواخته شده است و در عین همین سادگی، با بالا بردن تمرکز و حافظه شما به شکلی باور نکردنی تاثیری فوق‌العاده بر روی بازدهی مطالعه شما خواهد داشت.

با پادکست موسیقی برای مطالعه بیشترین تمرکز و بالاترین بهره‌وری را داشته باشید

اگر از مشکلات ذهنی و تشویش و حواس‌پرتی هنگام مطالعه رنج می‌برید، پیشنهاد می‌کنیم که به هیچ عنوان این پادکست درمانگر و آرامش‌بخش را از دست ندهید و با استفاده از آن به کیفیت بالایی از مطالعه و تمرکز دست پیدا کنید. در ادامه با دنیای موسیقی درمانی همراه باشید.

تمرکز مهمترین فاکتور برای داشتن یک مطالعه صحیح است

اولین و مهمترین فاکتوری که در هنگام مطالعه حضورش ضروری است، تمرکز می‌باشد. عدم وجود تمرکز در هنگام مطالعه، باعث پایین آمدن کیفیت مطالعه و کاهش میزان یادگیری خواهد شد. علل عدم وجود تمرکز کافی در شرایط مختلف، متعدد است اما کلی‌ترین و بزرگترین عامل آن را می‌توان تشویش و درگیری ذهنی عنوان کرد. وجود تشویش ذهنی به اصطلاح باعث حواس‌پرتی فرد شده و به او اجازه متمرکز شدن بر روی یک موضوع را نمی‌دهد.

انتخاب یک موسیقی مناسب برای مطالعه بسیار مهم است!

برای ایجاد تمرکز، نیاز است که ذهن بر روی مسیری منتهی به یک نقطه مشخص قرار گرفته و طبق همان الگو حرکت کند. یکی از راه‌های ایجاد این الگو برای ذهن، استفاده از موسیقی است. استفاده از یک موسیقی مناسب، نه تنها می‌تواندتشویش و پریشانی ذهنی را نابود کند، بلکه می‌تواند قدرت تمرکزی باور نکردنی را به مغز انسان هدیه دهد. بنابراین اگر قبل یا به هنگام مطالعه از یک موسیقی مناسب بهره ببریم، بهترین تغذیه را برای ذهن و روح خود انتخاب کرده و بهترین نتیجه را خواهیم گرفت، حال این مطالعه یک مطالعه روتین و تفریحی، یا یک مطالعه برای یادگیری و درک مطلب باشد. اما توجه داشته باشید که موسیقی‌های باکلام نه تنها نمی‌توانند در این حوزه به شما کمکی کنند، بلکه ممکن است با ایجاد حواس‌پرتی بیشتر برای شما، میزان تمرکز شما را کاهش دهند.

گوش دادن به موسیقی‌های باکلام و پیچیده در هنگام مطالعه نه تنها کمک کننده نیست بلکه می‌تواند راندمان مطالعه را به شدت پایین بیاورد

مطالعات زیادی نشان داده‌اند که استفاده از موسیقی‌های باکلام و حاوی متن ترانه تمرکز بر روی مطالب مطالعه را سخت‌تر می‌کنند. چرا که کلمات استفاده شده در متن ترانه دقیقا مثل لغاتی هستند که در صفحه کتاب خوانده می‌شوند و همزمان با خوانده شدن متن کتاب، گوش ما کلمات شعر را هم می‌شنود. در اینجا است که مغز برای پردازش هر دو زبان ورودی در تلاش بوده و بخاطر این چندکارگی، تمرکز به‌شدت افت می‌کند. اما در مقابل، استفاده از یک موسیقی بی‌کلام مناسب با فاکتورهایی دلچسب اما بدون پیچیدگی، به بهترین شکل میزان تمرکز شما را بالا برده و بهترین شرایط برای یادگیری و درک مطالب هنگام مطالعه را برای شما به ارمغان می‌آورد. موسیقی برای مطالعه همین پادکستی که هم اکنون شنونده آن هستید، بصورت اصولی و بر پایه علمی‌ترین قواعد موسیقی، به بهترین شکل به مطالعه، تمرکز و آرامش شما کمک خواهد کرد و مغز شما را در همان مسیر مستقیم اما پویا قرار خواهد داد. حتما همین حالا این پادکست جذاب و شنیدنی برای مطالعه را از همین صفحه دانلود کرده و خود شاهد نتایج باورنکردنی آن باشید.

اولین پادکست موسیقی برای مطالعه چگونه به حفظ تمرکز در مطالعه کمک می‌کند؟

اولین پادکست وبسایت دنیای موسیقی درمانی برای مطالعه را در قالب یک موسیقی بی‌کلام و بسیار شنیدنی با مدت زمان 62 دقیقه و بصورت پیوسته خواهید شنید. یک موسیقی بسیار آرامش‌بخش و روح‌نواز که کمک بسیار زیادی را به بالا رفتن کیفیت مطالعه شما کرده و با خالی کردن ذهن شما از تشویش و تنش، آن را آماده یادگیری و درک مطالب می‌کند. تمام چیزی که در این موسیقی می‌شنوید، نواخته شدن یک ملودی بسیار ساده، نرم و دلنواز توسط ساز همیشه جذاب پیانو است که در فرکانس و کوکی خاص به بهترین شکل ذهن و روح شما را نوازش می‌دهد.

این پادکست یک موسیقی ایده‌آل ساده بدون پیچیدگی‌هایی که ذهن شما را بیش از حد درگیر کند برای مطالعه ارائه می‌کند

در این موسیقی شنونده هیچ‌گونه پیچیدگی ساختمانی و تکنیکی نبوده و فقط روح اصلی و آرام موسیقی را لمس خواهید کرد. این آهنگ بی‌کلام، با ملودی شدیدا دوست‌داشتنی و رویایی خود تمام وجود شما را غرق در آرامش کرده و با ایجاد ثبات ذهنی برای شما، بهترین نتیجه از یک مطالعه مفید و عمیق را برای شما به ارمغان می‌آورد. نه تنها برای مطالعه، بلکه این پادکست بی‌نظیر برای کاهش استرس، آرامش ذهن، کاهش درد و بالا رفتن کیفیت خواب شما هم مفید و تاثیرگذار خواهد بود. در ادامه با دنیای موسیقی درمانی همراه باشید.

از این پادکست دنیای موسیقی درمانی برای تمرکز در مطالعه چگونه استفاده کنیم؟

همین حالا اولین پادکست بسیار شنیدنی و تاثیرگذار وبسایت دنیای موسیقی درمانی برای مطالعه را از همین صفحه دانلود کنید و آماده نتیجه‌ای فوق‌العاده شگفت‌انگیز ار آن باشید. برای استفاده از این پادکست هم می‌توانید از هدفون استفاده کنید و هم می‌توانید آن را بصورت صدای زمینه با بلندگو پخش کنید. اگر هدف شما استفاده از این موسیقی قبل از مطالعه می‌باشد، پیشنهاد می‌کنیم که حتما از هدفون استفاده کنید و گوش و ذهن خود را با هدفون به این موسیقی رویایی و بسیار اثربخش بسپارید. اما اگر قصد دارید که دقیقا همزمان و در حین مطالعه از این آهنگ سودمند استفاده کنید، پیشنهاد می‌کنیم که از بلندگو برای پخش آن استفاده کرده و به عنوان صدایی در پیش‌زمینه از آن بهره ببرید. توجه داشته باشید که چه در رمان استفاده از هدفون و چه در زمان استفاده از بلندگو، به هیچ عنوان نباید میزان بلندی صدا را بیشتر از حد متوسط قرار دهید. این کار نه تنها کمکی به تمرکز و بالا رفتن کیفیت مطالعه شما نخواهد کرد، بلکه با ایجاد حواس‌پرتی و خستگی ذهنی، کیفیت تمرکز و مطالعه شما را هم کاهش خواهد داد.
پیشنهاد : پادکست تاثیرگذار موسیقی برای تمرکز، شماره یک
توجه داشته باشید که در هنگام هر نوع استفاده از این پادکست مفید، حتما تنفس عمیق را انجام دهید. تمرکز عمیق با بالابردن جریان خون و میزان اکسیژن شما مخصوصا در مغز، باعث بالا رفتن بازدهی آن و بهتر شدن یادگیری و درک مطالب شده و از طرفی دیگر، آرامشی عمیق را برای تک تک اجزای وجودی شما به ارمغان می‌آورد. هربار که قصد مطالعه داشتید می‌توانید از این موسیقی قبل یا در حین مطالعه استفاده کنید و شاهد اثرات شگفت‌آور آن باشید. این اطمینان را به شما می‌دهیم که اگر بصورت درست از این پادکست فوق‌العاده سودمند استفاده کنید، بهترین نتیجه را از آن کسب خواهید کرد و شگفت‌زده خواهید شد.
لطفا نظرات، انتقاد و پیشنهادهای خود در مورد این موسیقی را با ما در جریان بگذارید. منتظر اطلاع از تجربه شما از شنیدن اولین پادکست وبسایت دنیای موسیقی درمانی برای مطالعه، در بخش نظرات همین محصول هستیم.

ویژگی‌های این پادکست:

 • موسیقی بی‌کلام و بسیار تاثیرگذار با مدت زمان 62 دقیقه پیوسته
 • بسیار مناسب و تاثیر گذار برای بالا بردن کیفیت مطالعه
 • بسیار تاثیرگذار برای بالا بردن قدرت تمرکز
 • مناسب برای کاهش استرس
 • بسیار تاثیرگذار برای کاهش تشویش و تنش‌های ذهنی
 • تاثیرگذار در بالارفتن یادگیری و درک مطالب
 • مناسب برای بالا بردن کیفیت خواب
 • قابل استفاده برای کاهش درد
 • بسیار مناسب برای بالا بردن کیفیت خواب
 • مناسب برای کاهش ترس
 • قابل استفاده برای انجام انواع مدیتیشن
 • قابل استفاده برای انجام تکنیک‌های ریلکسیشن و تن‌آرامی

 

Tags :
به این محصول امتیاز دهید
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود پادکست
0:00
0:00
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
تصویر پروفایل
۱۴۰۱/۱۱/۱۷

سلام خسته نباشید من یه اعتبار 79تومنی گرفتم، حالا اون آهنگ هایی که میخوام و چطوری بگیرم... لطفاً کمک کنید...

تصویر پروفایل
۱۴۰۱/۱۱/۱۸

سلام، وقت شما به خیر. برای دانلود پادکست‌ها بعد از تهیه اعتبار روی دکمه «دانلود پادکست» در زیر دکمه پخش یا در پایین متن توضیحات کلیک کنید، بعد از کسر اعتبار، دکمه «دریافت پادکست» برای شما نمایان می‌شه که می‌تونید پادکست رو دریافت کنید یا با گوشی به صورت آنلاین گوش بدید. در خدمت شما هستیم.

تصویر پروفایل
۱۴۰۰/۰۵/۳۱

سلام وقتتون بخیر. قیمت هر پادکست چه مبلغی هست و چه میزان اعتباری نیاز هست برای تهیه پادکستها؟

تصویر پروفایل
۱۴۰۰/۰۶/۰۳

سلام، وقت شما به خیر. هر پادکست معادل یک اعتبار هست که نیاز هست قبلش اعتبار تهیه کرده باشید. برای مشاهده بسته‌های اعتبار به صفحه پنل کاربری مراجعه کنید.

تصویر پروفایل
۱۳۹۹/۱۲/۰۸

با سلام پادکست بی نظیری هست ولی آیا می توان این پادکست را هنگام مطالعه نیز گوش داد؟؟

تصویر پروفایل
۱۳۹۹/۱۲/۰۸

سلام، ممنون از نظر شما، بله این پادکست می‌تواند کارکرد مثبتی برای مطالعه داشته باشد.

تصویر پروفایل
۱۳۹۹/۱۰/۲۹

سلام چرا به اشتباه روی تبلیغ نوشتید ۱۸۰ دقیقه ولی بعد از دانلود ۶۰ دقیقه بود؟

تصویر پروفایل
۱۳۹۹/۱۰/۳۰

سلام، دوست عزیز اشتباهی رخ نداده، در توضیحات این پادکست قید شده که ۶۰ دقیقه‌ایه.

تصویر پروفایل
۱۳۹۹/۰۷/۱۹

تفاوت این پادکست ها با پادکست های تمرکز چیه چه زمانی از پادکست های تمرکز استفاده می‌کنیم چه زمانی از پادکست های مطالعه !؟ هدف من تمرکز هست

تصویر پروفایل
۱۳۹۹/۰۷/۱۹

سلام و وقت شما به خیر. پادکست تمرکز رو بیشتر باید در اوقاتی گوش بدید که قرار نیست کار خاصی انجام بدید و صرفا به ذهن آزاد و متمرکز برای تفکر نیاز دارید.

تصویر پروفایل
۱۳۹۹/۰۱/۲۸

عالی مرسی

تصویر پروفایل
۱۳۹۹/۰۵/۰۷

سلام، خوشحالم که این پادکست مفید واقع شده. موفق باشید.

محصولات مرتبط
تازه ترین مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی :
برای خرید سریع این محصول شماره همراه خود را وارد کنید :
برای دانلود این پادکست و دسترسی آنلاین به همه پادکست‌ها عضو دنیای موسیقی درمانی شوید و اگر عضو هستید وارد حساب کاربری خود شوید