دنیای موسیقی درمانی
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر
دانلود پادکست Study Podcast - Vol. 3
دانلود پادکست
مدت زمان : 60 دقیقه
0:00
0:00

بالا بردن قدرت تمرکز و کیفیت خوانش با پادکست موسیقی برای مطالعه ۳

Study Podcast - Vol. 3

در این قسمت شنونده سومین پادکست دنیای موسیقی درمانی برای مطالعه خواهید بود. پادکستی بسیار اثر بخش که مانند پادکست شماره ۱ برای مطالعه، توسط ویژگی های منحصر بفرد خود و البته کمک گرفتن از امواج باینورال یا دو گوشی، با بالا بردن درک مفهوم مغز کمک زیادی را به بالا رفتن راندمان مطالعات مفهومی شما کرده و فرمانده بدنتان را به بهترین شکل آماده پذیرش و تحلیل داده ها و مفاهیم پیچیده خواهد کرد. در ادامه با دنیای موسیقی درمانی همراه باشید.

موسیقی این پادکست برای مطالعه با مدت زمان ۶۰ دقیقه دارای ویژگی هایی خاص می‌باشد. اگر بخواهیم از ساختمان اصلی موسیقایی این پادکست صحبت کنیم باید بگوییم که در این موسیقی شنونده صدا های خطی و منقطعی خواهید بود که در نت هایی با فرکانس های خاص نواخته می‌شوند. این صدا ها بر روی صدای ساکن تری که در پس زمینه به گوش می‌رسد سوار هستند و با بازی خود، وظیفه القای تحلیل و مفهوم پذیری به مغز شما را دارا بوده و این کار را به بهترین شکل ممکن انجام خواهند داد. و اما صدای ساکن تری که در پس زمینه با فرکانسی پایین تر خواهید شنید، با هدف نظم بخشیدن به ذهن و بالا بردن قدرت تمرکز شما نواخته می‌شوند.

عضو بسیار موثر دیگر موسیقی این پادکست برای مطالعه، امواج باینورال یا دو گوشی هستند که دقیقا بر روی صدایی که در پس زمینه شنیده می‌شود، سوار شده اند. این امواج با فرکانس ۱۴ هرتز بالاترین سطح وظیفه را در بالا بردن قدرت تمرکز و حافظه شما بر عهده خواهند داشت و این کار را به بهترین شکل ممکن برای شما و ذهنتان انجام خواهند داد.

حال کافیست هدفون خود را برداشته و با میزان بلندی صدای متوسط گوش و ذهن خود را به موسیقی این پادکست برای مطالعه بسپارید. قبل یا در حین مطالعه، حداقل به مدت بیست دقیقه اجازه پخش این موسیقی را بدهید. لازم به ذکر است که برای تاثیر گذاری امواج باینورال استفاده شده در این پادکست حتما باید از هدفون استفاده کرده و میزان بلندی صدا را روی مقدار متوسط قرار دهید. امید است بهترین نتیجه را از این پادکست کسب کنید.

 

ویژگی های این پادکست:

مدت زمان ۶۰ دقیقه پیوسته

بسیار مناسب برای بالا بردن کیفیت مطالعه

بالا بردن قدرت تحلیل و مفهوم پذیری مغز

کمک بسیار زیاد به تمرکز و بالا بردن حافظه

موسیقی بسیار ساده و گیرا

قابل استفاده برای ارتقا یادگیری، تمرکز، حافظه و انجام تکنیک مدیتیشن و تصویر سازی ذهنی

 

Tags :
به این محصول امتیاز دهید
قیمت : 5,000 تومان
خرید آلبوم موسیقی
اضافه به سبد
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود پادکست
0:00
0:00
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
محصولات مرتبط