دنیای موسیقی درمانی
منو
جستجو
خانه
انجام جستجو
انصراف
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر
دانلود پادکست Study Podcast - Vol. 3
دانلود پادکست
مدت زمان : 61 دقیقه
0:00
0:00

موسیقی برای تمرکز در مطالعه

آماده سازی ذهن، بالا بردن قدرت تمرکز و کیفیت مطالعه با پادکست موسیقی برای مطالعه ۳

در این قسمت شنونده سومین پادکست دنیای موسیقی درمانی با عنوان موسیقی برای تمرکز در مطالعه خواهید بود. پادکستی بسیار اثر بخش که توسط ویژگی های منحصربفرد، آرام و لطیف خود و با استفاده از ساختمانی جذاب، با بالا بردن درک مفهوم مغز کمک زیادی را به بالا رفتن راندمان مطالعات مفهومی شما کرده و فرمانده بدنتان را به بهترین شکل آماده پذیرش و تحلیل داده ها و مفاهیم خواهد کرد. اگر محصل یا دانشجو بوده و آزمون خاصی را پیش رو دارید یا اگر قصد انجام یک مطالعه عمومی را دارید، تفاوتی ندارد. بهترین یاری‌دهنده، ثبات‌دهنده و آرامش‌بخش برای مطالعه شما اینجا است.

موسیقی برای تمرکز در مطالعه با سومین پادکست تخصصی و استاندارد دنیای موسیقی درمانی

موسیقی بی‌کلام سومین پادکست دنیای موسیقی درمانی به بهترین شکل راندمان مطالعه شما را بالا برده و از هرنوع مطالعه، یک تفریح لذت‌بخش را برای شما به ارمغان خواهد آورد. در ادامه با ما همراه باشید و با این پادکست فوق‌العاده شنیدنی و اثربخش بیشتر آشنا شوید.
شاید برای شما این سوال بوجود آمده باشد که چرا باید کیفیت مطالعه را بالا ببریم؟پاسخ سوال در همین یک جمله است که: بالا رفتن کیفیت مطالعه یعنی بالا رفتن بازدهی آن. وقتی شما کیفیت مطالعه خود را بالا ببرید، نتیجه را چندین برابر بهتر خواهید کرد. نتیجه یک مطالعه یک‌ساعته بی‌کیفیت به هیچ عنوان با نتیجه یک مطالعه یکساعته باکیفیت قابل قیاس نیست. شما در یک مطالعه باکیفیت داده‌ها را به مراتب بهتر دریافت کرده، تحلیل و در مغز خود بایگانی خواهید کرد.

پادکست موسیقی برای تمرکز در مطالعه به شما در رفع عدم تمرکز و پرش ذهنی کمک خواهد کرد

حتما برای شما هم پیش آمده که در هنگام مطالعه از پرش ذهنی رنج برده و نتوانید روی چیزی که می‌بینید و می‌خوانید تمرکز داشته باشید. یا اینکه چیزی که می‌بینید و می‌خوانید را نمی‌توانید به خوبی تحلیل کنید و یا اینکه بعد از مطالعه، در بازیابی اطلاعات و داده‌هایی که به مغز خود سپرده‌اید به مشکل بربخورید... تمام این مشکلات ناشی از عدم تمرکز کافی، عدم حضور ذهن و نداشتن آرامش است. موسیقی فوق‌العاده شنیدنی و تاثیرگذار این پادکست با ساختمان خاص و بسیار آرام خود، تمام این مشکلات را حل کرده و مطالعه‌ای باکیفیت، عمیق و البته لذت‌بخش را به شما ارائه می‌کند. هرگز این پادکست تاثیرگذار را از دست ندهید.

این پادکست چگونه به شما در بالابردن بازده مطالعه کمک خواهد کرد؟

در این پادکست با یک موسیقی ناب با مدت زمان 61 دقیقه با شما عزیزان همراه هستیم. یک آهنگ شنیدنی و جذاب که به بهترین شکل به بالا رفتن آرامش روحی و متعاقب آن بالارفتن کیفیت مطالعه شما کمک خواهد کرد. تنها چیزی که شما را در این موسیقی تحت تاثیر قرار خواهد داد، یک ملودی اصولی است. یک ملودی که در بهترین حالت ممکن برای تمرین دادن ذهن شما طراحی و ساخته شده و توسط ساز پیانو در فرکانسی خاص نواخته شده است. ملودی این پادکست را کمی خشک‌تر از رنگ و بوی پادکست‌های شماره 1 و شماره 2 دنیای موسیقی درمانی برای مطالعه خواهید شنید.

این پادکست ذهن شما را فعال و در شفاف‌ترین و بیدارترین حالت ممکن قرار خواهد داد

در این موزیک تک تک نت‌ها را با کمترین افکت، بصورت خام و با شدت و تاکیدی خاص خواهید شنید. علت این نوع طراحی صدا، به بازی گرفتن و بالا و پایین کردن ذهن شما در تیزترین حالت ممکن است. شما در هنگام شنیدن این موسیقی، در حال و هوای آن قرار گرفته و با آن همراه خواهید شد، اما در عمقی درگیر کننده غرق نشده و با ریتمی پویا و زنده از موسیقی حرکت خواهید کرد. این ساختمان خاص، به ذهن شما طراوت بخشیده و آن را در شفاف‌ترین و بیدارترین حالت ممکن قرار خواهد داد. البته تمام این حالات در سایه یک آرامش دلچسب به وقوع خواهد پیوست و وجود شما را سرشار از لطافت خواهد کرد. ترکیب تمام این حالات، به بهترین شکل باعث بالارفتن کیفیت مطالعه شما شده و بازدهی ذهنی شما را چندین برابر خواهند کرد.

موسیقی برای تمرکز در مطالعه

بهترین زمان بازدهی این پادکست پیش از شروع مطالعه و برای آماده کردن ذهن است

در حال حاضر شما سومین پادکست جذاب و تاثیرگذار دنیای موسیقی درمانی برای مطالعه را از همین صفحه دانلود کرده و آماده استفاده از آن هستید. توجه داشته باشید که بهتر است از موسیقی این پادکست فقط در زمان آماده شدن برای مطالعه استفاده کرده و در هنگام انجام مطالعه بطور همزمان آن را گوش نکنید. این پیشنهاد به واسطه توضیحاتی است که در مورد ساختمان این آهنگ و نوع طراحی صدای آن خدمت شما عزیزان ارائه دادیم. استفاده همزمان از این آهنگ در هنگام مطالعه، می‌تواند باعث پرش و خستگی ذهنی شما شده و کیفیت مطالعه شما را تحت تاثیر منفی قرار دهد.

چطور از این پادکست تمرکز در مطالعه بهترین نتیجه را بگیریم؟

اما اگر از آن بصورت اصولی و قبل از شروع مطالعه استفاده کنید، با ذهنی آرام، باطراوت و مثبت به سراغ مطالعه رفته و نوع فوق‌العاده باکیفیت آن را تجربه خواهید کرد. بنابراین اگر قصد بالابردن بازدهی ذهنی و کیفیت مطالعه خود را دارید، همین حالا این پادکست شنیدنی و جذاب را گوش کرده و آماده یک نتیجه‌گیری خیره‌کننده از آن باشید. اگر برای شنیدن این موسیقی از هدفون استفاده می‌کنید، به یاد داشته باشید که هرگز نباید در ابتدا میزان بلندی صدا را از مقدار یک سوم فراتر ببرید. کار خود را با همین شدت پایین صدا آغاز کرده و نسبت به احساس خود و در صورت نداشتن احساس بد در گوش و ذهن خود، میزان آن را افزایش دهید.
توجه داشته باشید که در صورت افزایش میزان بلندی صدا هم نباید بیشتر از حد متوسط پیش بروید و اگر با آن راحت هستید، میزان بلندی صدای متوسط برای شما بهترین انتخاب است. در صورت استفاده از بلندگو هم باز پخش این موسیقی را با شدت صدای کم آغاز کرده و میزان صدا را با راحتی گوش و ذهن خود تنظیم کنید. بعد از توجه به این توضیحات، در محیطی آرام قرار بگیرید و در هر حالتی که با آن راحت هستید قرار بگیرید. این آهنگ بی‌کلام و دوست‌داشتنی را پخش کرده و بعد از تنظیم شدت صدا، چشمان خود را ببندید.

تنفس عمیق را فراموش نکنید!

تنفس عمیق را در طول استفاده از این پادکست به هیچ عنوان فراموش نکنید. با تمام ذهن خود با این موسیقی همراه شده و ذهن خود را با تک تک نت‌های این موزیک همراه کرده و حرکت دهید. سعی کنید که بر روی تمام جزییات موسیقی تمرکز کرده و مغز خود را مجبور به تحلیل آن‌ها کنید. استفاده از این پادکست با روشی که ذکر شد، نتیجه‌ای شگرف را بر روی مطالعه شما خواهد گذاشت و کیفیتی بی‌نظیر از آن را به شما ارائه خواهد داد. توجه داشته باشید که برای تاثیرپذیری از این پادکست، حتما باید در هربار گوش دادن به آن حداقل برای مدت زمان 20 دقیقه پیوسته گوش و ذهن خود را به موسیقی جذاب آن بسپارید.
اطمینان داشته باشید که بهترین نتیجه را خواهید گرفت. لطفا در بخش نظرات این پادکست، تجربه خود از شنیدن آن را با ما و دیگر عزیزان همراه با دنیای موسیقی درمانی در میان بگذارید.

ویژگی‌های این پادکست:

  • موسیقی جذاب و شنیدنی با مدت زمان 61 دقیقه پیوسته
  • بسیار مناسب برای بالابردن کیفیت مطالعه
  • بسیار مناسب برای تقویت ذهن
  • مناسب برای بالابردن بازدهی مغز
  • مناسب برای رسیدن به آرامش ذهنی
  • مناسب برای طراوت بخشیدن به ذهن
  • مناسب برای بالابردن قدرت تمرکز
  • تقویت کننده حافظه

 

Tags :
به این محصول امتیاز دهید
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود پادکست
0:00
0:00
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
محصولات مرتبط
تازه ترین مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی :
برای خرید سریع این محصول شماره همراه خود را وارد کنید :
برای دانلود این پادکست و دسترسی آنلاین به همه پادکست‌ها عضو دنیای موسیقی درمانی شوید و اگر عضو هستید وارد حساب کاربری خود شوید