دنیای موسیقی درمانی
منو
جستجو
خانه
انجام جستجو
انصراف
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر
دانلود پادکست Study Podcast - Vol. 2
دانلود پادکست
مدت زمان : 60 دقیقه
0:00
0:00

موسیقی مطالعه

افزایش قدرت تمرکز ذهنی و بهبود راندمان مطالعه با پادکست موسیقی برای مطالعه شماره ۲

دومین قسمت از سری پادکست‌های فوق العاده تاثیرگذار و شنیدنی وبسایت دنیای موسیقی درمانی با عنوان موسیقی مطالعه را به شما ارائه می‌کنیم. پادکستی از یک موسیقی بسیار گرم و آرامش بخش با مشخصاتی خاص و آرامش‌بخش که با به حداقل رساندن درگیری های ذهنی شما، مغزتان را تماما آماده مطالعه ای عمیق کرده و در طول مطالعه این حالت را برایتان حفظ می‌کند. اگر از پرش ذهن و عدم تمرکز در هنگام مطالعه رنج می‌برید و در تحلیل و یادگیری مسائل مشکل دارید، ما کمک به حل مشکل شما اینجا هستیم.

پادکست موسیقی مطالعه کمک می‌کند تا حداکثر تمرکز را در هنگام مطالعه داشته باشید

با استفاده از موسیقی دومین پادکست ما برای مطالعه، مشکلات مربوط به تمرکز و یادگیری شما حل شده و کیفیت مطالعه‌تان به خوبی بهبود خواهد یافت. در ادامه با دنیای موسیقی درمانی همراه باشید و بیشتر با این پادکست تاثیرگذار آشنا شوید. این اطمینان را داشته باشید که این آهنگ در اصولی‌ترین و لذت‌بخش‌ترین حالت ممکن شما را کمک خواهد کرد.

آیا گوش دادن به موسیقی در هنگام مطالعه مفید است؟

تصور عده‌ای از افراد بر این است که گوش دادن به موسیقی در هنگام مطالعه، باعث از دست رفتن تمرکز و ایجاد پرش ذهنی می‌شود. عده‌ای هم بر این باورند که حتی اگر گوش سپردن به موسیقی در هنگام مطالعه مفید باشد نمی‌توان آن‌را به مطالعه تخصصی نسبت داد و این امر تنها در مورد مطالعات عمومی و غیرتخصصی صادق است. اما این دو فرضیه کاملا اشتباه هستند. گوش دادن به موسیقی در هنگام مطالعه به طرز شگفت‌انگیزی قدرت تمرکز شما را افزایش خواهد داد و متعاقب آن تحلیل، فهم و یادگیری مطالب را به بهترین شکل بهبود خواهد بخشید.
خواه مطالعه علمی و تخصصی باشد یا خواه تفریحی و عمومی، یک موسیقی مناسب به ذهن شما نظم داده و در مسیر درست قرار می‌دهد و این یعنی تمرکز بالاتر، فهم گیراتر و یادگیری بهتر. گوش دادن به موسیقی در هنگام مطالعه تا جایی کمک کننده است که در بسیاری از کشورهای جهان از دانش‌آموزان خواسته می‌شود که هنگام مطالعه از سرویس‌های اشتراک موسیقی استفاده کنند. البته منظور از استفاده از موسیقی در هنگام مطالعه، یک موسیقی مناسب و اصولی است و نه هر موسیقی در هر ریتم و ساختمانی.

انتخاب یک موسیقی مناسب و اصولی حتما به بالارفتن تمرکز در مطالعه کمک خواهد کرد

اگر در هنگام مطالعه از یک موسیقی مناسب و اصولی بهره ببرید تا حد زیادی به بالا رفتن تمرکز خود کمک کرده و حافظه خود را بهبود خواهید ببخشید و متعاقب آن، درک، فهم و یادگیری بهتری از مسائل خواهید داشت. انگیزه بیشتری برای مطالعه خواهید داشت و همین طنین انداز شدن موسیقی باعث می‌شود که از مطالعه لذت برده و یک فعالیت دلچسب را تجربه کنید. همچنین گوش سپردن به موسیقی در هنگام مطالعه آرامش شما را تضمین خواهد کرد و این بهترین مزیت برای داشتن یک مطالعه با کیفیت است.

دومین پادکست موسیقی مطالعه یک انتخاب عالی برای تمرکز در مطالعه خواهد بود

این‌ها همه و همه تاثیرات مثبتی هستند که به واسطه گوش سپردن به یک موسیقی مناسب در هنگام مطالعه، تجربه خواهید کرد. دومین پادکست دنیای موسیقی درمانی برای مطالعه، بهترین گزینه برای شما است و با ویژگی‌های تاثیرگذار خود، همه تاثیرات مثبت ذکر شده را بر روی ذهن شما گذاشته و کیفیت مطالعه شما را به بهترین شکل ارتقا خواهد بخشید. هرگز موزیک زیبا، احساسی و دلنشین این پادکست را از دست ندهید و با بهره‌گیری از آن یک مطالعه عمیق را تجربه کنید.

دانلود موسیقی مطالعه

این پادکست دنیای موسیقی درمانی چگونه به بهتر شدن کیفیت مطالعه ما کمک می‌کند؟

موسیقی زیبا، گرم و احساسی این پادکست بسیار تاثیرگذار برای مطالعه را با مدت زمان 60 دقیقه خواهید شنید. در این پادکست نسبت به پادکست شماره 1 برای مطالعه، کمی پیچیدگی و پایین و بالاهای پلکانی بیشتری را خواهید شنید. هدف از ایجاد این ویژگی که چاشنی‌اش در آهنگ این پادکست کمی بیشتر است، به کار گرفتن ذهن شما و وادار کردن آن به تحلیل است. وقتی گوش شما این این پایین بالاها را می‌شنود، مغز مجبور به دنبال کردن آن‌ها و تحلیل‌شان است.

از این پادکست در کنار موسیقی برای مطالعه، می‌توانید به عنوان موسیقی برای کاهش استرس و بالا بردن قدرت تمرکز و حافظه نیز استفاده کنید

این یعنی در هنگامی که شما این موسیقی را گوش می‌کنید بصورت ناخودآگاه در حال انجام یک تمرین ذهنی هستید. یک تمرین ذهنی بسیار لطیف و لذت‌بخش که به شیرین‌ترین و بهترین شکل به کارایی مغز شما کمک خواهد کرد. این موسیقی به بهترین شکل در مغز شما تحلیل شده و فضایی فوق العاده آرام و گرم را در آن بوجود می‌آورد و تاثیرات مثبت خود را بر روی ذهن شما می‌گذارد. آهنگ این پادکست تاثیرات جالبی مثل ایجاد انرژی مثبت، بالا بردن وضوح ذهنی و هوشیاری و تقویت خلاقیت در شما، بهترین حالت برای مطالعه ای عمیق و پر بازده را برایتان به ارمغان می‌آورد. به هیچ عنوان این پادکست بسیار تاثیرگذار را از دست ندهید.

چگونه از این پادکست تاثیرگذار استفاده کنیم و بهترین نتیجه را بگیریم؟

همین حالا دومین پادکست دنیای موسیقی درمانی برای مطالعه را از همین صفحه دانلود کنید و آماده استفاده از آن باشید. از این پادکست به دو صورت می‌توانید استفاده کنید. روش اول استفاده از موسیقی این پادکست قبل از انجام مطالعه است. این روش به منظور بالا بردن کارایی کلی مغز و ذهن شما، نظم بخشیدن و آماده سازی آن برای تحلیل و یادگیری بهتر است. در این حالت هم می‌توانید برای شنیدن این آهنگ زیبا و جذاب از هدفون استفاده کنید و هم می‌توانید آن را در فضایی که حضور دارید بوسیله بلندگو طنین‌انداز کنید.
توجه داشته باشید که نباید این‌کار را با شدت صدای زیاد انجام دهید و میزان بلندی صدا را بیشتر از حد متوسط قرار ندهید. در این حالت، آرام باشید و به همراه تنفس عمیق گوش و ذهن خود را به ملودی شناور این موسیقی بسپارید. روش دوم استفاده از این پادکست به این صورت است که شما موزیک جذاب این پادکست را همزمان با انجام مطالعه در پس‌زمینه گوش کنید. استفاده از این موسیقی شنیدنی و تاثیرگذار در این حالت، به مغز شما آرامشی فوق‌العاده دلچسب را القا کرده و عملکرد آن را منظم خواهد کرد.

با دانلود موسیقی مطالعه و رعایت اصول تمرین‌های ذهنی بازده مطالعه خود را چند برابر کنید

در مقابل، کارایی ذهنی شما را به شکل چشمگیری افزایش داده و کیفیت مطالعه شما را تا چندین برابر ارتقا می‌دهد. توجه داشته باشید که در این حالت هم باید موسیقی را با شدت صدای کم گوش کنید، حتی کمتر از روش اول. اگر قصد دارید از روش دوم استفاده کرده و این موسیقی را در پس‌زمینه مطالعه گوش کنید، در هر دو حالت استفاده از هدفون یا بلندگو، باید میزان بلندی صدا را بر روی یک چهارم قرار داده و از این موسیقی لذت ببرید. در این حالت شما تنها به یک پیش‌زمینه تاثیرگذار نیاز دارید نه یک مداخله کننده مزاحم. این اطمینان را به شما می‌دهیم که در صورت استفاده درست از پادکست شماره 2 دنیای موسیقی درمانی برای مطالعه، مطالعه‌ای گرم، عمیق، دلنشین و با کیفیت را تجربه کرده و انگیزه خود برای انجام این کار مفید را چندین برابر خواهید کرد.
لطفا بعد از استفاده از این پادکست، ما و دیگر همراهان گرامی دنیای موسیقی درمانی را در جریان تجربه خود قرار دهید.

ویژگی‌های این پادکست:

  • بسیار مناسب برای بالابردن کیفیت مطالعه
  • بسیار مناسب برای بالابردن قدرت تحلیل و یادگیری
  • بسیار مناسب برای بالابردن قدرت تمرکز و حافظه
  • بسیار مناسب برای پاکسازی ذهنی
  • مناسب برای کاهش استرس و اضطراب
  • بسیار تاثیرگذار برای کاهش ترس
  • قابل استفاده برای انجام کلیه تکنیک‌های ریلکسیشن و مدیتیشن
  • بسیار مناسب برای بالابردن کیفیت خواب
  • قابل استفاده در اماکن مختلف برای آرام‌سازی محیط

 

Tags :
به این محصول امتیاز دهید
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود پادکست
0:00
0:00
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
تصویر پروفایل
۱۳۹۹/۰۲/۱۶

سلام عالیه فقط امکانش هست بگید که چجوری باید گوش داد که بیشترین نتیجه رو داشته باشه؟ مثلا حتما باید با هدفون گوش داد یا بدون هدفون هم اثرش رو میذاره؟

تصویر پروفایل
۱۳۹۹/۰۲/۱۶

سلام، ممنون از لطفی که دارید. توصیه می‌شه که با برنامه و منظم گوش بدید تا ریتم این موسیقی‌ها با ذهن هماهنگ بشه. نیازی نیست یه پادکست سه ساعتی رو یک‌باره بشنوید و می‌تونید در برهه‌های مشخص و منظم بشنوید. فقط گوش دادن به پادکست‌هایی در اون‌ها از امواج باینورال استفاده شده، نیاز به هدفون دارند. موفق باشید.

محصولات مرتبط
تازه ترین مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی :
برای خرید سریع این محصول شماره همراه خود را وارد کنید :
برای دانلود این پادکست و دسترسی آنلاین به همه پادکست‌ها عضو دنیای موسیقی درمانی شوید و اگر عضو هستید وارد حساب کاربری خود شوید