دنیای موسیقی درمانی
منو
جستجو
خانه
انجام جستجو
انصراف
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر
دانلود پادکست Focus Podcast - Vol. 1
دانلود پادکست
مدت زمان : 63 دقیقه
0:00
0:00

موسیقی برای بالا بردن تمرکز

افزایش تمرکز و جلوگیری از حواس‌پرتی با پادکست موسیقی برای تمرکز - شماره 1

در این قسمت اولین پادکست فوق‌العاده شنیدنی وبسایت دنیای موسیقی درمانی برای بالا بردن تمرکز را می شنوید. این پادکست بسیار تاثیر گذار را در قالب یک موسیقی بسیار شنیدنی با مدت زمان 62 دقیقه بدون توقف برای شما تهیه کرده‌ایم. یک موسیقی بی‌کلام و شدیدا تاثیرگذار ساخته شده از بهترین و عمیق ترین حالت ممکن موسیقایی برای بالا بردن تمرکز که به بهترین شکل ممکن افکار مخرب و درگیر کننده را از ذهن شما پاک کرده و مغز شما را تماما آماده تمرکز بر روی مسائل مثبت می کند. در ادامه با ما همراه باشید و بیشتر با این آهنگ جذاب، شنیدنی و شفابخش آشنا شوید. این اطمینان را به شما می‌دهیم که بهترین نتیجه را از شنیدن این پادکست روح‌بخش خواهید گرفت.

قدرت تمرکزتان را با کمک پادکست موسیقی برای بالا بردن تمرکز تقویت کنید

همانطور که در بالا ذکر شد، اولین پادکست وبسایت دنیای موسیقی درمانی برای بالا بردن تمرکز را با مدت زمان 62 دقیقه خواهید شنید. 62 دقیقه‌ای که تک تک لحظات آن بصورتی آهنگین و بسیار روح‌نواز بر ذهن و جسم شما تاثیر گذاشته و آثار فوق‌العاده خوب، روحانی و دلچسبی را بر وجود شما خواهد گذاشت. تمام اصوات و ارتعاشات حاضر در این موسیقی شفابخش شما را به هدف اصلی حال حاضرتان یعنی تمرکز بیشتر و با کیفیت بهتر نزدیک خواهد کرد.
تک تک اجزای سازنده این موزیک فوق‌العاده عمیق و جذاب، بند به بند ذهن شما را تحت تاثیر قرار داده و با پاک کردن تجربه های بد روحی گذشته و آثار آن ها، ذهن شما را در مسیر درست قرار می دهد و این یعنی پاکسازی و رفع محدودیت از ذهن و مغز شما. بعد از اینکه این محدودیت از ذهن شما برداشته شد و در مسیر درست فکری قرار گرفتید، براحتی می توانید روی مسائل مهم و اهداف مثبت خود تمرکز کرده و مغزتان را برای تصویر سازی ذهنی مناسب تر یاری کنید.

این موسیقی از حواس‌پرتی و متفرق شدن افکار شما جلوگیری می‌کند و کمک می‌کند تمرکزتان را بالا ببرید

در این 62 دقیقه جذاب شنونده ساختمانی عمیق و درگیر کننده از موسیقی خواهید بود. همین عمق و گیرایی است که بهترین کمک را به جمع‌اوری ذهن شما از سو های مختلف و قرار دادن آن در یک مسیر هدفمند کرده و در ادامه باعث بالا رفتن تمرکز شما خواهد شد. با استفاده از پادکست شماره 1 وبسایت دنیای موسیقی درمانی برای افزایش تمرکز نه تنها تمرکز خود را افزایش خواهید داد، بلکه با توجه به ساختمان فوق‌العاده اثربخش و روح‌نواز موسیقی این پادکست، آرامشی شیرین و وصف‌ناپذیر هم تمام وجود شما را فرا خواهد گرفت. آرامشی که همه ابعاد شخصیتی شما را تحت تاثیر قرار داده و افکار منفی را به شدت در ذهن‌تان کاهش خواهد داد و بجای آن، عظمت، بزرگی و احساسات مثبت را جایگزین خواهد کرد. فضاسازی این موسیقی به نحوی انجام شده که بعد از سپردن گوش خود به آن، به شکلی حیرت‌آور و بسیار لذت‌بخش تمام حالاتی که ذکر شد را تجربه خواهید کرد.

پادکست موسیقی برای بالا بردن تمرکز برای اثرگذاری از چه عناصری تشکیل شده؟

و اما در ادامه کمی جزئی‌تر در مورد عناصر ساختمان موسیقی اولین شماره از پادکست‌های دنیای موسیقی درمانی برای افزایش تمرکز صحبت کنیم. در مورد فضای کلی موسیقایی این پادکست همانطور که در بالا هم ذکر شد، باید بگوییم که شما به عنوان شنونده، در هنگام گوش سپردن به این آهنگ شنیدنی در یک فضای فوق‌العاده عمیق و گیرا قرار خواهید گرفت. فضایی که در زمان قرار گرفتن در آن، با وجود هر دغدغه و تشویش مخرب در ذهن‌تان، بی‌شک در آن غرق خواهید شد و تنها چیزی که برای شما باقی می‌ماند، تمرکز بر روی تک تک صداها و عناصر آهنگین این موسیقی خواهد بود. موسیقی برای بالا بردن تمرکز در شروع این آهنگ شنونده پیش‌درآمدی کوتاه اما بسیار نرم و خلسه‌وار خواهید بود. شروعی سوار بر صداهای سفید و سایکدلیک که مزین به جلوه‌گری ساده اما تاثیرگذار ساز مادر یعنی پیانو در یک کوک خاص است. این همان چیزی است که از همان شروع موزیک شما را در خود غرق خواهد کرد. هرچه موسیقی پیش می‌رود در کنار عمق، حجم موسیقی هم افزایش پیدا کرده و بازیگری متوالی ساز پیانو در دل صداهای محیطی و بیس‌های حجیم‌تر، جلوه جذاب‌تر و درگیر کننده‌تری را به شنونده ارائه می‌کند. اینجاست که ذهن شما به عنوان شنونده، راهی بجز همراهی خط به خط با این موسیقی و تمرکز بر روی آن را نخواهد داشت. بعد از سپری کردن این فضای حجیم، دوباره به همان فضای نرم، لطیف و عمیق اولیه خواهید برگشت و این روند به همین منوال ادامه داشته و بهترین تمرین تمرکز در ذهن شما انجام خواهد شد.

به عنوان شنونده چگونه باید از موسیقی بی‌کلام فوق‌العاده شنیدنی و تاثیرگذار این پادکست برای افزایش تمرکز استفاده کنید تا بهترین نتیجه را از آن بگیرید؟

شما نیاز به انجام هیچ کار پیچیده و عجیبی نخواهید داشت. تنها موارد مورد نیاز برای شما یک مکان راحت، زمان مناسب برای وقت گذاشتن روی شنیدن موسیقی و یک هدفون می‌باشد. هر موقع احساس کردید که می‌توانید برای سپردن گوش خود به این آهنگ جذاب و روح‌نواز وقت بگذارید کار را شروع کنید و روی قدرت تمرکز خود کار کنید. آرام باشید و در هر حالتی که با آن راحت هستید قرار بگیرید. با هر تکنیکی که با آن احساس راحتی دارید تنفس عمیق داشته باشید. تاکید می‌کنیم که حتما در طول شنیدن این موسیقی تنفس عمیق داشته باشید. انجام تنفس عمیق به شکل چشمگیری به آرام‌سازی روح و جسم شما و قرار گرفتن‌ در مسیر درست برای رسیدن به هدفی که با گوش سپردن به این موسیقی به دنبال آن هستید، کمک خواهد کرد.
پیشنهاد : دومین شماره از پادکست موسیقی مطالعه
آرام باشید، با تنفس عمیق شروع کنید و چشمان خود را ببندید. پیشنهاد اکید ما این است که برای شنیدن و گرفتن بهترین نتیجه از موسیقی این پادکست برای افزایش تمرکز حتما از هدفون استفاده کنید. استفاده از هدفون توجه شما را از محیط اطراف خواهد برداشت و ذهن و روح شما را تماما در فضای موسیقی قرار داده و امکان تمرکز آن بر روی اجزای سازنده این موزیک را افزایش خواهد داد. میزان صدای پخش موسیقی را هم حتما، تاکید می‌کنیم حتما روی مقدار متوسط یا پایین‌تر قرار داده و آن را گوش کنید. اگر این موزیک را با شدت و میزان بالای صدا گوش کنید، نه تنها نمی‌توانید تاثیرات لازم برای بالا بردن و تقویت تمرکز را کسب کنید، بلکه ذهن خود را هم خسته و آشفته خواهید کرد. از نظر زمانی هم وسواس خاصی نشان ندهید و در صورت امکان حداقل سه بار در هفته و هربار به مدت حداقل 15 دقیقه بصورت پیوسته گوش و ذهن خود را به این آهنگ جذاب، شنیدنی و بسیار تاثیرگذار بسپارید.

تمرکز بر روی اجزای این موسیقی و دنبال کردن آن‌ها تاثیر شگرفی بر افزایش تمرکز شما خواهد داشت

در هنگام گوش سپردن به موسیقی بی‌کلام این پادکست برای افزایش تمرکز، غرق خواهید شد و یک حالت روح‌نواز و بسیار دلچسب را تجربه خواهید کرد. زمانی که در این حالت قرار گرفتید، سعی کنید که با تمام وجود به تمام اجزای موجود در این موسیقی گوش داده و با تمرکز بر روی آن‌ها، دنبال‌شان کنید. با چشمان بسته بر روی جزء به جزء ساختمان این موسیقی تمرکز کنید و سعی کنید آن‌ها را در حین شنیدن، تفکیک کرده و در ذهن خود هم ببینید. این بهترین تمرین برای مغز و ذهن شما خواهد بود و قدرت تمرکز و در کل بازدهی مغز شما را به شکل چشمگیری افزایش خواهد داد. تا انتهای زمانی که گوش و ذهن خود را به این موسیقی سپردید، این روال را ادامه دهید و هربار که پیش می‌روید، سعی کنید میزان تفکیک اجزا و تمرکز ذهن خود بر روی ساختمان این موسیقی بدون کلام را افزایش دهید. نتیجه فوق‌العاده خواهد بود. ضمنا اگر در این حالت ، اثرات خواب به سراغ شما آمد اصلا نگران نباشید و با خیال آسوده به بدن خود اجازه خاموش شدن را بدهید. در این صورت خوابی بسیار آرام، دلچسب و شیرین را تجربه خواهید کرد و مغز شما در تمام طول پروسه خواب مثل بیداری شما، فعالیت لازم برای بالا بردن قدرت تمرکز شما را انجام خواهد داد. به شما این اطمینان را می‌دهیم که بهترین نتیجه را از این پادکست برای بالا بردن تمرکز خواهید گرفت.
ویژگی‌های این پادکست:

  • موسیقی بی‌کلام فوق‌العاده شنیدنی و اثربخش با مدت زمان 62 دقیقه پیوسته
  • بسیار مناسب برای تقویت و بالا بردن قدرت تمرکز
  • مناسب برای بالا بردن قوای کلی ذهنی
  • بسیار موثر برای رهایی از تشویش و نگرانی‌های ذهنی
  • تاثیر فوق‌العاده در کاهش استرس
  • مناسب برای انجام هر نوع مدیتیشن و ریلکسیشن
  • قابل استفاده برای بهبود کیفیت خواب
Tags :
به این محصول امتیاز دهید
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود پادکست
0:00
0:00
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
تصویر پروفایل
۱۴۰۲/۰۸/۱۴

ای خدای مهربان این شصت دو دقیقه ای فوق العادس

تصویر پروفایل
۱۴۰۲/۰۹/۱۱

سلام، مایه مسرت و دلگرمی ماست که پادکستای ما باعث ایجاد احساس خوبی در شما شدن.

تصویر پروفایل
۱۴۰۲/۰۷/۱۴

سلام و درود ۲ دقیقه سمپل از ابتدای پادکست هایی که مدت زمانشون طولانی و در حد یکساعت هست، خیلی کوتاهه. ممکنه چند سمپل از چند قسمت پادکست رو روی سایت قرار بدید؟

تصویر پروفایل
۱۴۰۲/۰۷/۱۶

سلام، وقت شما به خیر. ماهیت پادکست‌های درمانی، لوپ و تکرار شدنه و بر این مبنا، همین دو دقیقه به خوبی کلیت پادکست رو برای شنونده تداعی می‌کنه. پایدار باشید.

تصویر پروفایل
۱۴۰۱/۰۹/۱۳

سلام پادکست شماره یک نوشته 63 دقیقه واقعا 63 دقیقس؟

تصویر پروفایل
۱۴۰۱/۰۹/۱۳

سلام، بله ۶۳ دقیقه است.

تصویر پروفایل
۱۴۰۱/۰۶/۲۰

شماره ۱ را چ جوری خرید کنم

تصویر پروفایل
۱۴۰۱/۰۶/۲۰

سلام، از داخل صفحه کاربریتون می‌تونید بسته اعتباری مورد نیازتون رو به صورت آنلاین خریداری کنید و با استفاده از اعتبار خریداری‌شده پادکست مورد نظرتون و همچنین پادکست‌های دیگه‌ای رو که می‌خواید رو به انتخاب خودتون دانلود کنید. موفق باشید.

محصولات مرتبط
تازه ترین مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی :
برای خرید سریع این محصول شماره همراه خود را وارد کنید :
برای دانلود این پادکست و دسترسی آنلاین به همه پادکست‌ها عضو دنیای موسیقی درمانی شوید و اگر عضو هستید وارد حساب کاربری خود شوید