دنیای موسیقی درمانی
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر
دانلود پادکست Focus Podcast - Vol.1
دانلود پادکست
مدت زمان : 60 دقیقه
0:00
0:00

افزایش تمرکز و پاکسازی افکار مخرب از مغز با پادکست موسیقی برای تمرکز - شماره 1 از دنیای موسیقی درمانی

Focus Podcast - Vol.1

در این قسمت اولین پادکست وبسایت دنیای موسیقی درمانی برای بالا بردن تمرکز را می شنوید. این پادکست بسیار تاثیر گذار را در قالب 60 دقیقه بدون توقف از بهترین و عمیق ترین حالت ممکن از موسیقی برای بالا بردن تمرکز برای شما تهیه کرده ایم. این پادکست جذاب روی فرکانس سولفژ 417 هرتز کوک شده است که بهترین فرکانس ممکن برای پاکسازی افکار مخرب و درگیر کننده از ذهن شماست و مغز شما را تماما آماده تمرکز بر روی مسائل مثبت می کند.

فرکانس 417 هرتز که در این پادکست موسیقی درمانی برای افزایش قدرت تمرکز استفاده شده است، طول موجیست که با فرایند ارتعاش و تقویت چاکرا های بدن شما در ارتباط می باشد و با پاک کردن تجربه های بد روحی گذشته و آثار آن ها، ذهن شما را در مسیر درست قرار می دهد و این یعنی پاکسازی و رفع محدودیت از ذهن و مغز شما. بعد از اینکه این محدودیت از ذهن شما برداشته شد و در مسیر درست فکری قرار گرفتید، براحتی می توانید روی مسائل مهم و اهداف مثبت خود تمرکز کرده و مغز تان را برای تصویر سازی ذهنی مناسب تر یاری کنید. از نظر فرایند سلولی هم باید به این نکته اشاره کنیم که این فرکانس باعث عملکرد بهتر سلولی و ترمیم و بهبود DNA شده و برای سلول های بدن و مخصوصا سلول های مغزی شما انرژی لازم برای استفاده از پتانسیل های خلاقانه ذهنی را فراهم می کند.

در پس زمینه این پادکست موسیقی درمانی فوق العاده تاثیر گذار برای بالا بردن تمرکز، به منظور ایجاد فضایی روح بخش و عمق دادن به آن، از صدا های محیطی جذابی مانند صدا های طبیعت، صدای پرندگان و صدای باران و آب استفاده شده است. بعد از گوش دادن به این 60 دقیقه رویایی و تاثیر گذار، تمام ذهن شما بصورتی متحیرانه در یک نقطه متمرکز خواهد شد. پیشنهاد می کنیم برای تاثیر بهتر این آهنگ بر روی تمرکز شما، از هدفون استفاده کنید.

Tags :
به این محصول امتیاز دهید
قیمت : 5,000 تومان
خرید آلبوم موسیقی
اضافه به سبد
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود پادکست
0:00
0:00
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
۱۳۹۹/۱۱/۲۶

با سلام.من قبلا پادکست مدیتیشن شماره 1 رو برای رسیدن به سطح آلفا دانلود کرده بودم اما اصلا نمیتونم تمرکز کنم و همینطور تصویرسازی ذهنیم خیلی ضعیف شده.با این پادکست میتونم علاوه بر تمرکز کردن، به سطح آلفا برم و تصویرسازی بهتری داشته باشم؟

۱۳۹۹/۱۲/۰۸

ماهیت این پادکست، آرامش و آسایش ذهنی است. می‌توان از آن برای تمرکز و تخلیه ذهن نیز استفاده کرد، اما کارکرد اصلی آن چیز دیگری است.

محصولات مرتبط