دنیای موسیقی درمانی
منو
جستجو
خانه
انجام جستجو
انصراف
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر
دانلود پادکست Sleep Podcast - Vol. 2
دانلود پادکست
مدت زمان : 73 دقیقه
0:00
0:00

خواب REM عمیق، آرام و لذت بخش با دومین شماره پادکست موسیقی برای خواب دنیای موسیقی درمانی

Sleep Podcast - Vol. 2

دومین مجموعه از پادکست های عمیق و فوق العاده تاثیر گذار برای خواب وبسایت دنیای موسیقی درمانی را مخصوص خواب REM خواهید شنید. خواب REM نوعی از خواب است که پدیده خواب دیدن انسان در آن اتفاق می افتد. مرحله ای که مغز به بالاترین سطح فعالیت خود در طول خواب می رسد اما در مقابل، خواب به شیرین ترین و عمیق ترین حالت ممکن می رسد و دیدن خواب و رویا آغاز می شود. پیشنهاد می کنیم که به هیچ عنوان این پادکست موسیقی درمانی برای خواب REM را از دست ندهید و با کمک گرفتن از آن، بهترین و طولانی ترین احساس از مهمترین مرحله خواب را تجربه کنید.

همانطور که گفته شد، این پادکست موسیقی درمانی برای خواب با مدت زمان 182 دقیقه، طوری طراحی و ساخته شده است که با ویژگی های فوق العاده تاثیر گذار، روح نواز و آرامش بخش خود به بهترین شکل ممکن روی خواب REM شما تاثیر بگذارد. خواب REM خوابی است که در مرحله چهارم از مراحل چهارگانه خواب اتفاق می افتد و به خواب با حرکت سریع چشم، خواب فعال یا خواب متناقض معروف است. در این مرحله از خواب در حالی که پلک ها بسته هستند چشم شما سریع ترین حرکت را داراست، حرکتی حتی سریعتر از زمان بیداری. در این مرحله از خواب مغز و سیستم تنفسی و قلبی و عروقی شما به بیشترین سطح از فعالیت خود می رسند اما در مقابل عضلات آرام تر و شل تر از مراحل دیگر خواب بوده و اندام ارادی فلج هستند. به واسطه همین فعالیت بیشتر مغز است که پدیده خواب دیدن در این مرحله اتفاق می افتد و رویا پردازی در خواب صورت می گیرد. شما معمولا 90 دقیقه  بعد از به خواب رفتن وارد مرحله REM می شوید و این مرحله تا پایان خواب حدودا پنج بار تکرار می شود. مراحل ابتدایی REM معمولا کوتاه بوده و دفعات پایانی آن مدت زمان بیشتری را دارا می باشند و ممکن است تا 1 ساعت نیز به طول بیانجامند.

موسیقی بسیار آرامش بخش و روح نواز امبینت این پادکست موسیقی درمانی بی کلام آرامش بخش برای خواب ، با ویژگی های موسیقایی و فرکانس های آرامش بخش خود، شما را در فضایی فوق العاده عمیق و آرام فرو میبرند و برای شما شرایطی را محیا می کنند که زمان بیشتری را در مرحله خواب REM سپری کنید. در کنار ساختمان عمیق و گیرای آهنگ این پادکست موسیقی درمانی برای خواب REM به منظور ایجاد عمقی بیشتر در خواب شما، از امواج باینورال یا دو گوشی با فرکانس 2 هرتز استفاده شده است. این فرکانس در محدوده امواج دلتا قرار می گیرند. امواج دلتا امواجی عمیق و کند هستند که در مرحله قبل از خواب REM یعنی مرحله سوم خواب توسط مغز تولید می شوند و با فرو بردن شما در عمقی شیرین و دلچسب از خواب، شما را آماده ورود به مرحله خواب REM می کنند. عمقی که حتی سر و صدای اطراف هم نمی تواند شما را از آن خارج کرده و بیدار کند.

فقط کاقیست در هنگام گوش دادن به موسیقی آرامش بخش و رویایی این پادکست برای خواب REM چشمان خود را بسته و تمام ذهن و جسم خود را به این موسیقی بسپارید. این اطمینان را به شما می دهیم که با ورود به مرحله خواب REM و سپری کردن طولانی ترین مدت زمان در آن، به شکلی حیرت آور بهترین، شیرین ترین و آرام ترین احساس از یک خواب کامل را تجربه کنید. برای استفاده هرچه بیشتر و بهتر از تاثیر فرکانس های باینورال یا دو گوشی این آهنگ شنیدنی، از هدفون استریو با کیفیت قابل قبول استفاده کنید و میزان بلندی صدا را طوری تنظیم کنید که بهترین و مناسب ترین حالت را برای شما داشته باشد. و باز هم پپشنهاد می کنیم که به هیچ عنوان این پادکست جذاب موسیقی درمانی برای خواب REM را از دست ندهید!

Tags :
به این محصول امتیاز دهید
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود پادکست
0:00
0:00
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
۱۴۰۲/۰۲/۱۸

وقت بخیر من دانلود کردم ولی ۷۳ دقیقه بیشتر نیست

۱۴۰۲/۰۲/۱۹

سلام، وقت شما به خیر. این یک خطای تایپی بوده که برطرف شد، پادکست اصلی همون ۷۳ دقیقه است. موفق باشید.

محصولات مرتبط
تازه ترین مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی :
برای خرید سریع این محصول شماره همراه خود را وارد کنید :
برای دانلود این پادکست و دسترسی آنلاین به همه پادکست‌ها عضو دنیای موسیقی درمانی شوید و اگر عضو هستید وارد حساب کاربری خود شوید