دنیای موسیقی درمانی
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر
دانلود پادکست Sleep Podcast - Vol. 3
دانلود پادکست
مدت زمان : 184 دقیقه
0:00
0:00

خواب عمیق و باکیفیت با شنیدن موسیقی بی کلام آرامش‌بخش با شنیدن سومین شماره از پادکست موسیقی درمانی دنیای موسیقی

Sleep Podcast - Vol. 3

سومین شماره از پادکست های فوق العاده آرامش بخش دنیای موسیقی درمانی برای خواب را در فضایی بسیار لطیف خواهید شنید. موسیقی این پادکست شنیدنی و جذاب با ویژگی های منحصر بفرد و استثنایی خود، شما را در دنیایی سرشار از آرامش فرو برده و خوابی آرام و دلچسب را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

موسیقی شنیدنی این پادکست جذاب برای خواب با مدت زمان 183 دقیقه، بهترین گزینه برای تجربه خوابی عمیق و آرام است. ملودی نرم و دلنشینی از ساز پیانو که در تمام طول این پادکست شنونده آن خواهید بود، ذهن و روح شما را به دلچسب ترین حالت ممکن نوازش خواهد داد و با کمک گرفتن از صدا های محیطی مثل صدا های پرندگان و فرکانس های آرامش بخشی که در دل خود جای داده است، تشویش و نگرانی را از روح و جسم شما پاک کرده و تمام وجودتان را در فضایی گرم و فوق العاده آرام غرق می‌کند.

تنها کافیست چشمان خود را ببندید و ذهن خود را به این موسیقی فوق العاده روح بخش برای خواب بسپارید. بعد از گذشت دقایقی از گوش دادن به آهنگ بی کلام این پادکست، آرامش و گرمی بطوری شگفت انگیز تمام وجود شما را فرا گرفته و در خوابی آرام، عمیق و شیرین فرو خواهید رفت. برای تاثیر بهتر موزیک این پادکست بر کیفیت خواب خود، بهتر است آن را با هدفون و با میزان بلندی صدای متوسط گوش کنید. همچنین می‌توانید از این پادکست به منظور آرام سازی و انجام تکنیک هایی مثل ریلکسیشن و مدیتیشن صبحگاهی نیز بهره ببرید.

Tags :
به این محصول امتیاز دهید
قیمت : 10,000 تومان
خرید آلبوم موسیقی
اضافه به سبد
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود پادکست
0:00
0:00
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
محصولات مرتبط