دنیای موسیقی درمانی
منو
جستجو
خانه
انجام جستجو
انصراف
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر
دانلود پادکست Sleep Podcast - Vol. 3
دانلود پادکست
مدت زمان : 61 دقیقه
0:00
0:00

موسیقی برای خواب

خواب عمیق و باکیفیت با شنیدن موسیقی بی کلام آرامش‌بخش با شنیدن سومین شماره از پادکست موسیقی درمانی دنیای موسیقی

سومین شماره از پادکست های فوق العاده آرامش بخش دنیای موسیقی درمانی برای خواب را در فضایی بسیار لطیف خواهید شنید. موسیقی این پادکست شنیدنی و جذاب با ویژگی های منحصر بفرد و استثنایی خود، شما را در دنیایی سرشار از آرامش فرو برده و خوابی آرام و دلچسب را برای شما به ارمغان خواهد آورد. اگر از کم‌خوابی رنج می‌برید و بعد از گذراندن یک شب با چشمان باز و ذهن بیدار، روزی کسل کننده را تجربه می‌کنید یا اگر از کیفیت پایین خواب خود شکایت دارید و هیچوقت نمی‌توانید در یک خواب عمیق غرق شوید یا بعد از غرق شدن، در دریایی از تشویش و کابوس می‌افتید، اینجا بهترین مکان برای شما است.
جایی که به کمک سومین پادکست دنیای موسیقی درمانی برای خواب، از همه اختلالات خواب خود خلاص شده و کیفیتی بی‌نظیر از یک خواب راحت را تجربه خواهید کرد. به کمک این موسیقی روح‌نواز، نه تنها خوابی پر از آرامش را تجربه خواهید کرد، بلکه از نظر ذهنی و روانی هم به شکل اعجاب‌آوری آزاد و رها شده و در آرامشی وصف‌ناپذیر از زندگیخود لذت خواهید برد. هرگز، تکرار می‌کنیم هرگز این آهنگ فوق‌العاده تاثیرگذار و شفابخش را از دست ندهید و همین حالا آن را از همین صفحه دانلود کنید.

پادکست موسیقی برای خواب به شما در داشتن خوابی آرام و عمیق کمک خواهد کرد

بدون شک خواب یکی از بخش‌ها و پروسه‌های حیاتی در زندگی روزانه تک تک ما انسان‌ها است. این درست است که میزان خواب در انسان‌ها به واسطه شرایط بدنی و روحی‌شان باهم متفاوت است، اما چیزی که مشخص است این است که بطور کلی هرکدام از ما برای بازیابی انرژی جسمی و روحی خود، به حداقل 7 ساعت خواب آرام در شبانه روز نیاز داریم. حتما برای شما هم اتفاق افتاده است که بعد از گذراندن یک شب با کیفیت پایین، خواه به دلیل کمبود خواب یا خواب پریشان، روزی بسیار بد از نظر روحی و جسمی را پشت سر گذاشته‌اید.

درصد بسیار بالایی از کیفیت عملکرد روحی و جسمی روزانه ما به میزان و کیفیت خواب ما بستگی دارد. از بازیابی روحی و جسمی گرفته تا بسیاری از فعالیت‌های شیمیایی و هورمونی و عصبی ما در خواب و مخصوصا خواب شبانه اتفاق می‌افتند

بنابراین بر هیچکس پوشیده نیست که تک تک ما برای داشتن روح و جسمی سالم و قوا و عملکرد با کیفیت روزانه، در مرحله اول به یک سیکل خواب منظم و با کیفیت نیاز داریم. البته اگر شما هم مانند خیلی از انسان‌ها از این مسئله بی‌بهره بوده و دچار اختلالات مزمن خواب هستید، اصلا نگران نباشید. چرا که راه‌های بسیار متنوع و تاثیرگذاری پیش روی شما است که می‌توانید با بهره‌گیری از آن‌ها کیفیت خواب خود را بهبود ببخشید.

موسیقی درمانی می‌تواند تاثیر بسزایی را در کیفیت خواب شما داشته باشد

ما در اینجا قصد داریم در مورد یکی از بهترین، مناسب‌ترین و شیرین‌ترین راه‌های بالا بردن کیفیت خواب صحبت کنیم. راهی که بدون هیچ عارضه‌ای، لذت بردن از خواب و فعالیت با کیفیت روزانه را برای شما به یک عادت شیرین تبدیل خواهد کرد. استفاده از موسیقی درمانی، این روشی است که می‌تواند در شیرین‌ترین و دلچسب‌ترین حالت ممکن تلخی اختلالات خواب را از وجود شما پاک کرده و سراسر وجودتان را سرشار از آرامش و شیرینی لذت بردن از یک خواب عمیق کند. به هیچ عنوان سومین پادکست دنیای موسیقی درمانی برای خواب را از دست ندهید و با استفاده از آن دنیایی سرشار از آرامش را تجربه کنید.

این پادکست چه ویژگی‌هایی دارد؟

موسیقی شنیدنی این پادکست جذاب برای خواب با مدت زمان 60 دقیقه، بهترین گزینه برای تجربه خوابی عمیق و آرام است. یک موسیقی با ساختمانی ساده اما سرشار از ویژگی‌های مثبت و مفید که روح و جسم شما را در فضایی سرشار از گرمی و آرامش غرق خواهد کرد. ملودی نرم و دلنشین نواخته شده با ساز پیانو که در تمام طول این پادکست شنونده آن خواهید بود، ذهن و روح شما را به دلچسب ترین حالت ممکن نوازش خواهد داد و با کمک گرفتن از صدا‌های محیطی مثل صدای پرندگان، صدای دلنواز بارش نرم باران و رعد و برق و فرکانس‌های آرامش بخشی که در دل خود جای داده است، روح و جسم شما را به سفری دلچسب می‌برد. موسیقی برای خواب سفر به یک فضای خوش آب و رنگ و در دل آرامش و گرمی. در هنگام شنیدن موسیقی این پادکست، تنها چیزی که در وجود شما موج می‌زند آرامش است. این آرامش به نقش‌آفرینی در ذهن شما می‌پردازد و در لطیف‌ترین حالت ممکن اختلالات خواب شما را برطرف می‌کند. در هنگام استفاده از این پادکست اثربخش، در خوابی آرام و عمیق فرو خواهید رفت و معنی یک خواب باکیفیت را با تمام وجود حس خواهید کرد.

چطور از پادکست موسیقی برای خواب بهترین نتیجه را بگیریم؟

همین حالا پادکست شماره 3 دنیای موسیقی درمانی برای خواب آرام را از همین صفحه دانلود کنید و آماده لذت بردن از یک خواب شیرین و عمیق باشید. بعد از دریافت این پادکست، در رختخواب خود یا مکانی آرام قرار بگیرید و آماده خواب شوید. از این به بعد تنها کافیست چشمان خود را ببندید، تنفس عمیق را شروع کرده و گوش و ذهن خود را به این موسیقی فوق‌العاده روح بخش برای خواب بسپارید. اصلا نگران چیزی نباشید و اجازه دهید که عناصر لطیف این موسیقی ذهن شما را به بازی بگیرند.
با تمام وجود با این آهنگ شنیدنی همراه شوید و اجازه دهید که شما را به فضایی که برای‌تان خلق می‌کند ببرد. آن فضای زیبا و دوست‌داشتنی را با تمام جزییات در ذهن خود تصور کنید و خود را در دل آرام آن ببینید. بعد از گذشت دقایقی، آرامش و گرمی بطوری شگفت‌انگیز تمام وجود شما را فرا گرفته و در خوابی آرام، عمیق و شیرین فرو خواهید رفت. برای تاثیر بهتر موزیک این پادکست بر کیفیت خواب خود، بهتر است آن را با هدفون و با میزان بلندی صدای متوسط گوش کنید.

این موسیقی بی‌کلام شفابخش تاثیرات فوق‌العاده‌ای بر کیفیت خواب شما خواهد گذاشت

تاکید می‌کنیم که در صورت استفاده از هدفون، هرگز میزان بلندی صدا را بیشتر از حد متوسط قرار ندهید. این کار، استفاده از این پادکست را بی‌نتیجه خواهد کرد. همچنین می‌توانید از این پادکست به منظور آرام سازی و انجام تکنیک هایی مثل ریلکسیشن و مدیتیشن صبحگاهی نیز بهره ببرید. این اطمینان را به شما عزیزان می‌دهیم که در صورت استفاده درست از این پادکست، نه تنها تمام اختلالات خواب شما حل خواهد شد، بلکه در ابعاد مختلف روحی و جسمی خود هم تاثیرات مثبت شگفت‌انگیزی را شاهد خواهید بود.

لطفا در بخش نظرات این پادکست، ما و دیگر همراهان گرامی دنیای موسیقی درمانی را در جریان تجربه خود از شنیدن پادکست شماره 3 دنیای موسیقی درمانی برای خواب آرام قرار دهید. همچنین می‌توانید از پادکست‌های شماره یک و شماره دو هم برای بالا بردن کیفیت خواب خود بهره ببرید.

ویژگی‌های این پادکست:

 • موسیقی بسیار لطیف و آرامش‌بخش با مدت زمان 60 دقیقه پیوسته
 • بسیار مناسب برای درمان اختلالات خواب
 • بسیار موثر در بالا بردن کیفیت خواب
 • بسیار موثر برای عمق بخشیدن به پروسه خواب
 • بسیار مناسب برای به خواب رفتن بیماران
 • بسیار مناسب برای کاهش استزس
 • مناسب برای انجام انواع ریلکسیشن و مدیتیشن
 • مناسب برای آرام‌سازی محیط‌ها و اماکن مختلف
 • مناسب برای رهایی ذهن از تشویش و تنش
 • قابل استفاده برای مطالعه
 • مناسب برای کاهش ترس

 

Tags :
به این محصول امتیاز دهید
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود پادکست
0:00
0:00
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
محصولات مرتبط
تازه ترین مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی :
برای خرید سریع این محصول شماره همراه خود را وارد کنید :
برای دانلود این پادکست و دسترسی آنلاین به همه پادکست‌ها عضو دنیای موسیقی درمانی شوید و اگر عضو هستید وارد حساب کاربری خود شوید