دنیای موسیقی درمانی
منو
جستجو
خانه
انجام جستجو
انصراف
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر
دانلود پادکست  Self Confidence Podcast - Vol. 4
دانلود پادکست
مدت زمان : 51 دقیقه

آهنگ بی کلام افزایش اعتماد به نفس

دانلود پادکست موسیقی اختصاصی تقویت اعتماد به نفس - شماره چهار

شنوندگان و همراهان گرامی دنیای موسیقی درمانی، شما در این قسمت شنونده چهارمین پادکست ما برای افزایش اعتماد به نفس هستید. در این پادکست بازهم به مانند شماره های قبلی این مجموعه، شنونده یک موسیقی بی کلام حجیم و گیرا خواهید بود که با ویژگی‌های منحصربفرد خود، شما را به دنیایی سرشار از قدرت و اعتماد به خودتان وارد می‌کند.

 

دانلود آهنگ بی کلام برای افزایش اعتماد به نفس

 

نکته متفاوت و جذابی که در آهنگ این پادکست شما را به بهترین شکل تحت تاثیر قرار می‌دهد، ریتم سریعتر و قابل شمارش آن است. گوش سپردن به این ساختمان فوق‌العاده تاثیرگذار، وجود شما را سرشار از قدرت، سرعت و انرژی های مثبت خواهد کرد. اگر به دنبال تقویت اعتماد به نفس خود بوده و قصد این را دارید که از سکون خلاص شده و تکانی بخورید، به هیچ عنوان این موزیک بی نظیر را از دست ندهید. با دنیای موسیقی درمانی همراه باشید.

 

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که آنچه شما را از اعتماد به نفس باز می دارد چیست؟ اینکه مغز شماست که شما را عقب نگه می دارد؟ برای غلبه بر ترس ها و تقویت اعتماد به نفس خود چه کاری می توانید انجام دهید؟

 

وقتی احساس می کنید که همه در همه حال شما را قضاوت می کنند، می تواند سخت باشد که اعتماد به نفس داشته باشید. یا زمانی که احساس می کنید کاری که انجام می‌دهید کافی نیست، باز هم کاهش اعتماد به نفس به سراغ شما می‌آید. اما تمام این احساساتی که شما را از باور به خود باز می دارد فقط و فقط کار مغز شماست. آیا راهی وجود دارد که بتوانید ذهن خود را از این حالت خارج کرده و احساس اعتماد به نفس کنید؟ جواب مثبت است!

 

اعتماد به نفس چیست؟

 

اعتماد به نفس، راهی است که فرد با مهارت ها و توانایی های خود ارتباط برقرار می کند. این شامل پذیرش حس واقعی شما، در عین داشتن حس کنترل بر زندگی خودتان است. باید به خود اعتماد کنید و نقاط ضعف و قوت خود را بشناسید. افراد با اعتماد به نفس، استانداردهای واقع بینانه ای برای خود تعیین می کنند، ارتباط موثری برقرار می کنند و می توانند به خوبی از پس انتقاد برآیند.

افرادی که سعی در ایجاد اعتماد به نفس دارند می دانند که باید همه چیز را قدم به قدم پیش ببرند. دستاوردهای آنها باید طولانی مدت باشد. هر مهارت جدیدی که یاد بگیرید، یا هر شکستی که بر آن غلبه کنید، باعث می شود کمی بیشتر به خودتان اعتماد کنید. از دست دادن اعتماد به نفس و تلاش عظیم برای بازگرداندن آن بسیار آسان است.

اعتماد به نفس می تواند به افراد روش های مقابله ای برای مواجهه با شکست بدهد. نه تنها این، بلکه می تواند شما را کمتر خود محور کند. این ممکن است غیر منطقی به نظر برسد، اما هر چه کمتر در مورد اینکه دیگران شما را چگونه می بینند نگران باشید، زمان بیشتری برای از خودگذشتگی دارید. وقتی از سر خود بیرون بیایید، می توانید به طور واقعی زندگی و معاشرت کنید.

 

اعتماد به نفس ویژگی مهمی است که می تواند افراد را در هر شرایطی، در مسیر زندگی پیش ببرد

 

هر فردی که در این کره خاکی زندگی می‌کند، علاقه دارد که اعتماد به نفس بیشتری داشته باشد. اما همیشه آنچه کسی آگاهانه می خواهد با آنچه ناخودآگاه او انجام می دهد منطبق نیست. گاهی اوقات، مغز شما ممکن است موانعی بین شما و اهدافتان ایجاد کند. و گاهی اوقات مردم از این موانع به عنوان بهانه استفاده می کنند. چگونه کسی می تواند این بهانه تراشی های ذهنی را متوقف کرده و تمرکز بر رشد خود را آغاز کند؟ (منبع)

 

آهنگ اعتماد به نفس

 

اعتماد به نفس خود را با کمک موسیقی تقویت کنید !

 

در کنار همه تکنیک‌ها و متدهایی که برای افزایش اعتماد به نفس وجود دارند، استفاده از موسیقی مناسب یکی از لذت‌بخش‌ترین و تاثیرگذارترین راه ها برای این منظور است. وقتی بتوانید در کنار تکنیک‌های دیگر از یک آهنگ مناسب هم بهره ببرید، مغز و ذهن شما در سریع‌ترین زمان ممکن بهانه جویی را کنار گذاشته و بر افکار و انرژی‌های مثبت متمرکز می‌شود. اینجاست که بسرعت احساس قدرت و تحرک شما را فرا گرفته و خود را ارتقا یافته تر از قبل خواهید دید.

حالا که با ابعاد کلی اعتماد به نفس آشنا شدید، وقت آن رسیده است که بهره‌بردن از سومین شماره از پادکست‌های وبسایت دنیای موسیقی درمانی برای افزایش اعتماد به نفس را شروع کنید. چیزی که در موسیقی این پادکست خواهید شنید، مغز شما را از بهانه جویی و ایستا بودن بازداشته و ذهن شما را بر عظمت، سرعت و مثبت بودن متمرکز می‌کند.

 

چهارمین پادکست اعتماد به نفس دنیای موسیقی درمانی چه ویژگی‌هایی دارد ؟

 

در سومین پادکست دنیای موسیقی درمانی برای افزایش اعتماد به نفس، مانند شماره های قبلی این دسته بندی، شنونده یک موسیقی حجیم و گیرا با مشخصات قدرتمند خواهید بود. این چیزی است که شما را در یک فضای جذاب و حجیم قرار داده و به ذهن شما عظمت خواهد داد. تفاوت بزرگ این پادکست با شماره‌های قبلی این مجموعه، در سرعت و نظم ضربات در ریتم آن است. در شروع ضربات این موسیقی، ضرباتی با سرعت بیشتر و قابل شمارش را خواهید شنید که در این ساختمان حجیم، سرعت و حرکت را هم برای ذهن و جسم شما به ارمغان می‌آورد. البته با جلو رفتن این آهنگ، دوباره با آن فضای همیشگی و ضربات خارج از شمارش در کنار بیس‌های قدرتمند، مواجه شده و دوباره چاشنی ناب قدرت را دریافت خواهید کرد.

 

برای ایجاد حجم و قدرت بیشتر در موسیقی این پادکست، فرکانس های خیلی بالای آن تا حد امکان حذف شده‌ و فرکانس‌های پایین و میانی نمود بیشتری دارند. به شما این اطمینان را می‌دهیم که از لحظه لحظه این ساختمان قدرتمند و در عین حال شورانگیز لذت خواهید برد و بعد از شنیدن آن، سراسر وجود خود را سرشار از قدرت، حرکت، انرژی های مثبت و اعتماد به نفس خواهید یافت. پس درنگ نکنید و همین حالا این پادکست فوق العاده تاثیرگذار را از همین صفحه دریافت کنید.

 

l,sdrd jr,dj hujlhn fi kts

 

بهترین نتیجه را از این موسیقی اثرگذار بدون کلام بگیرید

 

در هر حالتی که هستید و با هر دستگاهی که مایل هستید می‌توانید از این موسیقی بی کلام حجیم و جذاب لذت برده و اعتماد به نفس و انرژی‌های مثبت خود را تقویت کنید. اما پیشنهاد ما این است که برای کسب بهترین نتیجه، برای شنیدن آن از هدفونی مناسب برای تفکیک فرکانس‌ها استفاده کنید. در هنگام شنیدن این پادکست بهتر است که از تجسم و مواجهه ذهنی استفاده کنید و خود را در موقعیت های مختلف ببینید. خود را در موقعیت‌هایی که در آن‌ها احساس ناتوانی دارید تجسم کنید و ذهن خود را با حالت جدیدی که سرشار از توانایی و اعتماد به نفس است تطابق داده و سازگار کنید. با این کار ذهن شما مسیر درست را پیدا کرده و بهانه جویی و خود کم بینی را کنار می‌گذارد.

در حالی که مشغول تجسم هستید، بر روی اعتماد به نفس بالای خود متمرکز بمانید و هر لحظه که افکار مزاحم و منفی به سراغ شما آمد دوباره تمرکز خود را بر روی قدرت، توانایی و عظمت خود در صحنه تجسم بازگردانید. شما در این لحظه، شاهد خود واقعی‌تان هستید. زیبا، باشکوه و با عظمت نیست؟

این کار در ابتدا مشکل به نظر می‌رسد اما نگران نباشید، تکرار و تمرین همه چیز را حل می‌کند.

 

این را همیشه به خاطر داشته باشید که شما قدرتمند، توانا، زیبا و منحصربفرد هستید و هیچ چیزی نمی‌تواند سر راه شما قرار بگیرد، حتی مغزتان!

 

بسیار امیدواریم که بتوانید بهترین نتیجه را از شنیدن سومین پادکست دنیای موسیقی درمانی برای افزایش اعتماد به نفس کسب کنید. ضمنا مدت زمان استفاده از این آهنگ اهمیت چندانی ندارد و هر زمان که احساس کردید به آن نیاز دارید می‌توانید بسته به زمان خود، از آن بهره ببرید. اما سعی کنید تا آنجا پیش بروید که تجسم شما در کنار موسیقی تاثیر خود را بگذارد. در حین استفاده از این موزیک بی کلام و جذاب، خودتان متوجه این تاثیر خواهید شد. حتی می‌توانید از این موسیقی در حین کار و رانندگی هم بهره ببرید. لطفا نظرات، پیشنهاد و انتقاد خود در مورد این پادکست را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

 

ویژگی‌های این پادکست:

  • موسیقی بی کلام حجیم و شنیدنی با مدت زمان 51 دقیقه پیوسته
  • دارای ریتم سریع‌تر از شماره های قبلی این مجموعه
  • بسیار مناسب برای افزایش عزت و اعتماد به نفس
  • بسیار مناسب برای رهایی از سکون
  • بسیار مناسب برای کاهش ترس
  • القا کننده خود واقعی شنونده به او
  • مناسب برای مقابله با تنبلی و رخوت
  • القا کننده بی‌نظیر انرژی های مثبت به شنونده
  • مناسب برای پاکسازی ذهن از انرژی های منفی

 

 

Tags :
به این محصول امتیاز دهید
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود پادکست
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
محصولات مرتبط
تازه ترین مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی :
برای خرید سریع این محصول شماره همراه خود را وارد کنید :
برای دانلود این پادکست و دسترسی آنلاین به همه پادکست‌ها عضو دنیای موسیقی درمانی شوید و اگر عضو هستید وارد حساب کاربری خود شوید