دنیای موسیقی درمانی
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر
دانلود پادکست Self Confidence Podcast - Vol. 3
دانلود پادکست
مدت زمان : 183 دقیقه

افزایش اعتماد به نفس با موسیقی بی کلام پرنفوذ و تاثیرگذار با فرکانس ۵۲۸ هرتز در پادکست موسیقی درمانی برای اعتماد به نفس - شماره سوم

Self Confidence Podcast - Vol. 3

سومین شماره از پادکست های فوق العاده موثر برای بالا بردن اعتماد به نفس را می‌شنوید. این پادکست جذاب و عمیق با مدت زمان 183 دقیقه را با یک موسیقی بی کلام آرام اما حجیم و اثر بخش برای بالا بردن اعتماد به نفس به شما تقدیم می‌کنیم. این موسیقی بر پایه فرکانس 528 هرتز طراحی و ساخته شده و با ویژگی های مثبت خود، بهترین تاثیر را بر روی اعتماد به نفس شما گذاشته و این توانایی حیات بخش را در شما تقویت می‌کند.

فرکانس 528 هرتز یکی از ارتعاشات مهم در دنیای موسیقی درمانی به شمار می‌رود. این فرکانس چاکرای سوم شما که به چاکرای مانی پورا یا شبکه خورشیدی معروف است را ارتعاش داده، پاکسازی و تقویت می‌کند. یکی از وظایف این چاکرا تنظیم اعتماد به نفس در وجود شماست. تقویت این چاکرا باعث بالا رفتن اعتماد به نفس در شما شده و عزت نفسی قابل قبول را در وجود شما ایجاد می‌کند. در کنار این فرکانس، عناصر دیگری هم مثل صدا های سایکدلیک و ملودی هایی مینیمال در آهنگ این پادکست حضور دارند که با بازیگری خود حجم وسیعی از انرژی مثبت را به روح و جسم  شما تزریق می‌کنند.

Tags :
به این محصول امتیاز دهید
قیمت : 10,000 تومان
خرید آلبوم موسیقی
اضافه به سبد
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود پادکست
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
محصولات مرتبط