دنیای موسیقی درمانی
منو
جستجو
خانه
انجام جستجو
انصراف
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر
دانلود پادکست Self Confidence Podcast - Vol. 3
دانلود پادکست
مدت زمان : 61 دقیقه

موسیقی درمانی اعتماد به نفس

افزایش اعتماد به نفس با موسیقی درمانی بی کلام پرنفوذ و تاثیرگذار

با سومین شماره از پادکست‌های دنیای موسیقی درمانی برای بالابردن اعتماد به نفس همراه شما عزیزان هستیم. هدفی که از ارائه این پادکست به شما دنبال خواهیم کرد بالا بردن خودباوری و اعتماد به نفس شما است. تقویت یک ویژگی خاص و بسیار مهم که تقریبا بر روی تمام ابعاد وجودی و زندگی ما تاثیر داشته و پایین بودن سطح آن، می‌تواند باعث بروز مشکلاتی زنجیروار شود.

افزایش خودباوری با پادکست موسیقی درمانی اعتماد به نفس شماره سوم

اگر شما هم از پایین بودن خودباوری و اعتماد به نفس خود شکایت دارید و قصد بالابردن سطح فعلی این ویژگی حیاتی را دارید، در حال حاضر بهترین چاره را انتخاب کرده‌اید. تنها کاری که باید انجام دهید همراهی با ما است. با استفاده درست از این پادکست با ویژگی‌های موسیقایی خاص، می‌توانید به راحتی و در لذت‌بخش‌ترین حالت ممکن سطح اعتماد به نفس خود را بالا برده و به همراه رشد اجتماعی، توانایی خود در مقابل پستی و بلندی‌های زندگی را هم افزایش دهید. با دنیای موسیقی درمانی همراه باشید و از تاثیر عناصر خاص و فوق‌العاده جذاب این آهنگ بر روی ابعاد شخصیتی خود شگفت‌زده شوید.

به توانایی‌های خود باور داشته باشید

چقدر به خودتان باور دارید؟ میزان اعتماد شما به توانایی‌های‌تان در چه حدی است؟ هرچقدر این میزان بالاتر باشد شما از اعتماد به نفش بالاتری برخوردار بوده و اگر سطح این باور و اعتماد پایین باشد، شما به هر دلیلی از اعتماد به نفس پایینی برخوردار هستید. حتی پیشبرد ساده‌ترین قدم‌ها در زندگی هم نیازمند اعتماد شما به خودتان و اعتقاد به توانایی‌های‌تان است. اگر به هر دلیلی نتوانید روی خودتان حساب کنید، قدم‌های‌تان لرزان و لرزان‌تر شده و در نهایت از حرکت باز خواهید ایستاد.
اما این حالت، تنها یک باور اشتباه است و شما بصورت بالقوه منبعی از توانایی هستید. منبعی از ویژگی‌های خارق‌العاده که اگر آن‌ها را شناخته و به آن‌ها اعتماد داشته باشید، هر قدمی را در استوارترین حالت ممکن برداشته و قدم به قدم به موفقیت نزدیک‌تر خواهید شد. راه‌های زیادی برای اعتقاد به توانایی‌های فردی و بالابردن اعتماد به نفس برای شما وجود دارد که می‌توانید با استفاده از آن‌ها، خود را باور کنید و با تمام توان خود قدم بردارید.

موسیقی درمانی از بهترین روش‌های کمک به خودباوری و افزایش اعتماد به نفس است

یکی از بهترین و لذت‌بخش‌ترین این راه‌ها استفاده از موسیقی است. یک موسیقی اصولی می‌تواند به بهترین شکل عظمت شما را به خودتان دیکته کرده و شما را در مسیر اعتقاد و اعتماد به خودتان قرار دهد. این روش، راهی مطمئن و سودمند است که در جذاب‌ترین حالت ممکن شما را تحت تاثیر قرار داده و باعث بالارفتن اعتماد به نفس شما خواهد شد. یکی از بهترین نسخه‌های همین روش هم اکنون پیش روی شما است. شما تنها چند کلیک با یکی از موثرترین و بهترین راه‌های بالابردن اعتماد به نفس فاصله دارید. همین حالا این مسیر کوتاه را طی کرده و با دانلود سومین پادکست دنیای موسیقی برای بالابردن اعتماد به نفس، به خودتان بهترین کمک را بکنید.

موسیقی اعتماد به نفس

پادکست سوم موسیقی درمانی اعتماد به نفس چگونه عمل می‌کند؟

این 61 دقیقه جذاب که هم اکنون شنونده آن هستید، سومین شماره از پادکست‌های دنیای موسیقی برای بالابردن اعتماد به نفس است. چیزی که در این پادکست جذاب می‌شنوید، همانند پادکست‌های شماره 1 و شماره 2 دنیای موسیقی درمانی برای بالابردن اعتماد به نفس، یک موسیقی متفاوت از لحاظ ریتم و ساختمان است. یک آهنگ جالب و خاص که با ویژگی‌های حجیم و قدرتمند خود، عظمت و توانایی‌های شما را به خودتان یادآور می‌شود و با القای حس قدرت به شما، اعتماد شما را به خودتان به بالاترین حد ممکن می‌رساند.

چیزی که در این موسیقی می‌شنوید به بهترین شکل ممکن اعتماد به نفس شما را تحت تاثیر قرار داده و آن را تقویت می‌کند.

ریتم پویا و رو به جلوی این موسیقی هم اجازه سکون را به شما نداده و تمام سلول‌های شما را مشتاق حرکت خواهد کرد، حرکتی با تمام توان و رو به جلو به سمت اهدافی بزرگ. همین حالا این پادکست خاص و جذاب را از همین صفحه دانلود کرده و با استفاده از آن بهترین کمک را به بالابردن اعتماد به نفس خود بکنید.

چطور از این موسیقی بی کلام آرامش بخش بهترین نتیجه را بگیریم ؟

در این لحظه شما سومین پادکست دنیای موسیقی درمانی برای بالابردن اعتماد به نفس را از همین صفحه دانلود کرده و در حال آماده شدن برای استفاده از آن هستید. در هر حالتی که دوست دارید می‌توانید از موسیقی این پادکست بهره ببرید. در هنگام کار کردن، در زمان استراحت، قدم زدن، ورزش کردن، رانندگی و... . بنابراین شما فقط به حداقل 15 دقیقه زمان آزاد برای سپردن گوش و ذهن خود به این موسیقی اثربخش نیاز دارید. اما بهترین روش استفاده از این پادکست، استفاده از موزیک زیبا و شنیدنی آن با تمرکز کامل است. پیشنهاد ما این است که در این حالت از هدفون استفاده کنید. آرام باشید و در مکانی آرام قرار بگیرید. موسیقی این پادکست را پخش کرده و چشمان خود را ببندید. تنفس عمیق را شروع کنید و با هربار دم و بازدم عظمت را در وجود خود ببینید. بر روی خود و توانایی‌های‌تان تمرکز کنید. ویژگی‌های خوب خود را ببینید و به توانایی ناب خود بنگرید. در این حالت با خود واقعی‌تان روبرو شده و خواهید دید که چه منبع بزرگی از توانایی هستید.

این پادکست موسیقی درمانی به شما در باور خود و توانایی‌هایتان کمک خواهد کرد

خود را در موقعیت‌های مختلف قرار داده و با تمام توانایی‌های خود در آن‌ها حاضر شوید. خواهید دید که در این حالت، هیچ پستی و بلندی توان سکون و از پا انداختن شما را نخواهد داشت. همین تصویری که در حال حاضر در ذهن خود بیننده آن هستید و با تمام وجود به آن ایمان دارید، واقعیتی است که در زندگی‌تان جریان داشته و شما تاکنون از آن غافل بوده‌اید. این موسیقی با این روش، فقط و فقط واقعیت را به شما خاطر نشان خواهد کرد نه چیزی بیشتر از آن. همین درک واقعیت و ایمان و اعتقاد داشتن به آن، باعث بالارفتن اعتماد به نفس شما شده و شما را به بهترین شکل در رسیدن به اهداف‌تان کمک خواهد کرد. همانطور که ذکر شد می‌توانید در هر حالتی از این موسیقی استفاده کنید، اما لازم است که در هربار استفاده حداقل 15 دقیقه بصورت پیوسته گوش و ذهن خود را به این موسیقی بسپارید و از ویژگی‌های جذاب آن کمال استفاده را ببرید. به این ایمان داشته باشید که این پادکست می‌تواند به بهترین شکل باور شما نسبت به خودتان را تغییر داده و به بهترین شکل باعث بالارفتن اعتماد به نفس شما شود.
لطفا بعد از استفاده از این پادکست، تجربه خود از شنیدن آن را در بخش نظرات این محصول با ما و دیگر همراهان عزیز دنیای موسیقی درمانی در میان بگذارید.‌

ویژگی‌های این پادکست

  • موسیقی بی‌کلام زیبا و منحصربفرد با مدت زمان 61 دقیقه پیوسته
  • بسیار مناسب برای بالا بردن اعتماد به نفس
  • بسیار مناسب برای افزایش عزت‌نفس و اراده
  • ایجاد کننده شخصیتی مثبت در شنونده
  • القا کننده قدرتی بی‌نظیر به وجود شنونده
  • ایجاد کننده احساسات و انرژی مثبت در شنونده
  • مناسب برای مقابله با ترس
  • بسیار مناسب برای رسیدن به خودباوری سریع و لحظه‌ای
  • باز کردن دید شنونده نسبت به خود و توانایی‌هایش
Tags :
به این محصول امتیاز دهید
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود پادکست
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
محصولات مرتبط
تازه ترین مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی :
برای خرید سریع این محصول شماره همراه خود را وارد کنید :
برای دانلود این پادکست و دسترسی آنلاین به همه پادکست‌ها عضو دنیای موسیقی درمانی شوید و اگر عضو هستید وارد حساب کاربری خود شوید