دنیای موسیقی درمانی
منو
جستجو
خانه
انجام جستجو
انصراف
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر
دانلود پادکست Self Confidence Podcast - Vol. 1
دانلود پادکست
مدت زمان : 60 دقیقه

موسیقی برای افزایش اعتماد به نفس

افزایش اعتماد به نفس و خودباوری با موسیقی بی کلام آرامش بخش عمیق و تاثیرگذار در پادکست موسیقی برای اعتماد به نفس، شماره اول

اولین شماره از پادکست‌های فوق العاده تاثیرگذار وبسایت دنیای موسیقی درمانی با عنوان موسیقی برای افزایش اعتماد به نفس را تقدیم شما عزیزان می‌کنیم. این پادکست بسیار شنیدنی، خاص و مفید را در قالب موزیکی بسیار عمیق اما حجیم خواهید شنید. ساختمانی که تا قبل از این شنونده آن در دنیای موسیقی درمانی نبوده‌اید. این موسیقی با ساختمان علمی و جذاب و با ویژگی‌هایی منحصربفرد، به بهترین شکل بر روی ناخودآگاه و زیر و بم شخصیتی شما تاثیر گذاشته و خودباوری شما را تحریک می‌کند.

پادکست موسیقی برای افزایش اعتماد به نفس تاثیری فوق‌العاده در خودباوری و اعتماد به نفس شما خواهد داشت

اگر از عدم خودباوری، خود کم ‌بینی، نداشتن عزت‌نفس و پایین بودن اعتماد به نفس رنج می‌برید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که حتما از این پادکست موسیقی درمانی برای افزایش اعتمادبه‌نفس استفاده کنید. در حین و بعد از شنیدن موسیقی شدیدا تاثیرگذار این پادکست، به وضوح تاثیرات مثبت و پیش‌رونده عناصر موجود در آن بر روی تک تک اجزای ابعاد وجودی خود را حس کرده و برداشت واقعی، والا و بزرگی را از شخصیت خود خواهید داشت. به شما این اطمینان را می‌دهیم که از موزیک این پادکست بهترین نتیجه را خواهید گرفت. در ادامه با دنیای موسیقی درمانی همراه باشید.

پایین بودن اعتماد به نفس و روش بالا بردن آن

میزان مناسب و بالای اعتماد به نفس در هریک از ما بسیار مهم بوده و نقشی کلیدی را در راهبرد زندگی‌مان در مسیر درست ایفا می‌کند. اما ممکن است عدم خودباوری در هریک از ما خود را بصورت میزان اعتماد به نفس پایین پدیدار کرده و تمام ابعاد زندگی ما را به بدترین شکل ممکن تحت تاثیر قرار دهد. در صورتی که هر یک از ما از اعتماد به نفس پایین رنج ببریم، نه تنها نمی‌توانیم برای خود مفید باشیم، بلکه برای محیط اطراف و جامعه هم عضوی مفید نخواهیم بود. در این صورت است که نمی‌توانیم پیشرفت کنیم و تنها شاهد آزار خود خواهیم بود.

اما خبر بسیار خوب این است که اعتماد به نفس پایین به هیچ عنوان یک غول شکست ناپذیر نبوده و به راحت‌ترین شکل از پای در می‌آید!

فرمول‌های بسیار ساده و کارآمدی برای رد شدن از خودباوری پایین و رسیدن به میزان مطلوب اعتماد به نفس وجود دارند که با استفاده از آن‌ها می‌توان به نتیجه‌های خوبی رسید. یکی از بهترین، موثرترین و دلچسب‌ترین این راه‌ها استفاده از موسیقی درمانی است. راهی بسیار لذت‌بخش که شنونده را در زیباترین و روح‌نوازترین شکل ممکن در مسیر درست شخصیتی و خودباوری قرار داده و تمام وجود او را سرشار از باوری درست و عظیم از خود می‌کند. اگر به دنیال استفاده از کوتاه‌ترین، باشکوه‌ترین و لذتبخش‌ترین راه برای بالا بردن اعتمادبه‌نفس هستید، با دنیای موسیقی درمانی همراه باشید و خود را به پله‌های بالاتری از خودباوری برسانید.

ساختمان موسیقی پادکست موسیقی برای افزایش اعتماد به نفس و نحوه عملکرد و تاثیر آن

شما هم‌اکنون شنونده اولین پادکست تاثیرگذار و فوق‌العاده شنیدنی وبسایت دنیای موسیقی درمانی برای اعتمادبه‌نفس هستید. چیزی که می‌شنوید یک موسیقی بی‌کلام اما سرشار از کلام مفید و مثبت با مدت زمان 60 دقیقه می‌باشد. همانطور که قبلا هم ذکر شد، این موسیقی دارای ساختمان و عناصری خاص و منحصربفرد بوده و تفاوت‌هایی موسیقایی را با دیگر پادکست‌های دنیای موسیقی درمانی دارا است. موزیک این پادکست به مانند دیگر پادکست‌های ما، دارای عمق و گیرایی خاص خود بوده و شنونده را در خود غرق می‌کند، اما اگر بخواهیم یکی از بزرگترین تفاوت‌های این موسیقی را عنوان کنیم، آن ریتم این آهنگ خواهد بود.

ریتم و ضرب‌آهنگ پادکست موسیقی برای تقویت اعتماد به نفس باعث پوایی و حرکت در ذهن شما خواهد شد

شما در این پادکست شنونده ریتمی پیش‌رنده و با ضرب‌آهنگ واضح و با چاشنی قدرت خواهید بود. این ضرب‌آهنگ چیزی است که شما را از سکونی که در ذهن خود دارید منع کرده و وجود شما را به حرکت وا می‌دارد. در کنار این عنصر مفید و بسیار اثربخش، باید به تفاوت دیگر این موسیقی هم اشاره کنیم. تفاوت دیگر این موزیک، وجود حجمی عظیم و در بر گیرنده در ساختمان آن است. حجمی که توسط صداهای با فرکانس پایین و به اصطلاح بیس ساخته شده و بواسطه آن فضایی حجیم و سراسر قدرت و عظمت برای شنونده شکل خواهد گرفت. زمانی که در فضای این موسیقی قرار می‌گیرید، ترکیب این حجم، قدرت و پویایی ریتم و ضرب‌آهنگ چیزی جز خودباوری و عزت‌نفس برا برای شما به دنبال نخواهد داشت.

موسیقی برای افزایش اعتماد به نفس

در این هنگام است که انرژی مثبت و عجیبی را حس خواهید کرد و با ایجاد خودباوری و دید بزرگ و درست نسبت به خودتان، به میزان بالایی از اعتماد به نفس خواهید رسید. در مورد دیگر عناصر این موسیقی هم باید بگوییم که این عناصر مخصوصا ملودی‌های انرژی‌بخش آن، تاثیر این موسیقی بر ذهن و روح شما را چندین برابر کرده و رسیدن به میزان بالای اعتماد به نفس را در شما سرعت می‌بخشند. به هیچ عنوان این پادکست فوق‌العاده اثربخش را از دست ندهید و با دریافت و استفاده درست از آن، در مسیر درست خودباوری قرار بگیرید.

چطور از این موسیقی بی‌کلام تاثیرگذار بهترین نتیجه را بگیریم؟

همین حالا پادکست شماره 1 دنیای موسیقی درمانی برای افزایش اعتماد به نفس را از همین صفحه دانلود کرده و آماده استفاده از آن باشید. دوست دارید که آن را قبل از یک جلسه مهم کاری گوش کنید؟ یا قبل از یک رویداد اجتماعی مهم؟ یا قبل از یک آزمون مهم؟ با هدفون یا بلندگو؟ در هر شرایطی که باشید می‌توانید از این پادکست بهره ببرید و تحت تاثیرات مثبت و شگفت‌انگیز آن بر روی اعتمادبه‌نفس خود قرار بگیرید.
اما اصولی‌ترین راه تاثیر گرفتن از این پادکست، استفاده از آن با تمرکز و حضور ذهن است. برای این کار در هر حالتی که هستید قرار بگیرید، هدفون را در گوش قرار داده و پخش موسیقی را شروع کنید. نفس عمیق را هم همیشه به همراه داشته باشید و از اثرات فوق‌العاده سودمند آن بر روی روح و جسم خود استفاده کنید. چشمان‌تان را ببندید و روی خود تمرکز کنید. رویدادهای مختلفی که از حضور در آن‌ها بواسطه پایین بودن اعتماد به نفس خود ترس دارید را ببینید و خود را با تمام وجود درون آن وقایع قرار دهید. در این لحظه است که در کنار انرژی فوق‌العاده تاثیرگذار این موسیقی، دید واقعی و مثبتی را از خود پیدا کرده و به خود باوری خواهید رسید و آماده حضور در جامعه و پیشرفت خواهید شد.
این یعنی قرار گرفتن در مسیر یک زندگی شیرین و پویا. بر خلاف دیگر پادکست‌های دنیای موسیقی درمانی می‌توانید این پادکست را با میزان بلندی صدای بیشتر از حد متوسط نیز گوش کنید و انرژی بیشتری را از آن کسب کنید. در حین و بعد از استفاده از این پادکست شگفت‌زده خواهید شد... در مورد تعداد دفعات و زمان لازم برای گوش سپردن به این موسیقی هم باید بگوییم که طبق مطالبی که قبلا ذکر شد، به هر حالتی که علاقه دارید می‌توانید از این موسیقی بهره ببرید و اعتماد به نفس خود را تحت تاثیر قرار دهید. اما اگر قصد شما استفاده از روش اصولی است، سعی کنید حداقل سه بار در هفته و هربار به مدت 20 دقیقه بدون وقفه گوش و ذهن خود را به این موسیقی بسپارید و تمرینات ذهنی را همزمان با آن انجام دهید. مطمئن هستیم که در صورت استفاده درست از این موسیقی خاص، شنیدنی و اثربخش بهترین نتیجه را بر روی اعتماد به نفس خود کسب خواهید کرد.
لطفا در بخش نظرات این محصول، ما و دیگر همراهان گرامی دنیای موسیقی درمانی را در جریان تجربه خود از شنیدن موسیقی این پادکست و تاثیر آن بر روی اعتماد به نفس‌تان قرار دهید.

پیشنهاد : پادکست شماره یک دنیای موسیقی درمانی برای جذب انرژی مثبت

ویژگی‌های این پادکست

  • موسیقی بی‌کلام شنیدنی با مدت زمان 60 دقیقه پیوسته
  • بسیار مناسب برای بالا بردن اعتماد به نفس
  • بسیار مناسب برای افزایش عزت‌نفس و اراده
  • ایجاد کننده انرژی مثبت در شنونده به بهترین شکل
  • بسیار اثربخش برای مقابله با ترس
  • بسیار مناسب برای رسیدن به خودباوری سریع و لحظه‌ای
  • ایجاد دید درست و واقعی در شنونده از خود
Tags :
به این محصول امتیاز دهید
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود پادکست
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
تصویر پروفایل
Mel
۱۳۹۹/۰۱/۲۳

به نظر میومد چندتا فایله تمرکز و مطالعه یکی باشن.

تصویر پروفایل
۱۳۹۹/۰۱/۲۴

سلام، وقت شما به خیر. ما امتحان کردیم چنین مشکلی رو در پادکست‌ها ندییدم. در خدمت شما هستم.

تصویر پروفایل
۱۳۹۸/۱۲/۱۹

منظورم اینه تا چند روز باید گوش داد تا تاثیر بیشتری داشته باشه؟

تصویر پروفایل
۱۳۹۸/۱۲/۱۹

سلام، این پادکست‌ها فرمول یا روش استفاده به اون ساختار معمول ندارند، نسبت به زمان‌بندی خود شنونده تنظیم می‌شن و اثرگذاریش هم قطعا نسبت به میزان شنیدن متفاوت خواهد بود.

تصویر پروفایل
۱۳۹۸/۱۲/۱۷

چه مدت باید پادگست رو گوش کنیم؟

تصویر پروفایل
۱۳۹۸/۱۲/۱۷

هر وقت از نظر ذهنی در موقعیتش قرار داشتید، حداقل ۲۰ دقیقه یا در سیکل‌های ۲۰ دقیقه‌ای می‌تونید این پادکست رو گوش بدید.

محصولات مرتبط
تازه ترین مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی :
برای خرید سریع این محصول شماره همراه خود را وارد کنید :
برای دانلود این پادکست و دسترسی آنلاین به همه پادکست‌ها عضو دنیای موسیقی درمانی شوید و اگر عضو هستید وارد حساب کاربری خود شوید