دنیای موسیقی درمانی
منو
جستجو
خانه
انجام جستجو
انصراف
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر
دانلود پادکست Relaxation Podcast - Vol. 1
دانلود پادکست
مدت زمان : 63 دقیقه
0:00
0:00

موسیقی برای ریلکسیشن

نهایت آرامش و رهایی از افکار منفی، مخرب و آزار دهنده با نخستین شماره از پادکست موسیقی برای ریلکسیشن

در اولین شماره از پادکست های فوق العاده جذاب موسیقی برای ریلکسیشن وبسایت دنیای موسیقی درمانی ، شنونده یک امبیت پیانوی بسیار عمیق و شنیدنی خواهید بود که با مشخصات مبهوت کننده خود، شما را به سفری وصف‌ناپذیر و بی‌نظیر به دنیای شیرین، دلنشین و بی انتهای آرامش خواهد برد و به شما کمک خواهد کرد که به دور از تمامی افکار آزار دهنده و مخرب، با بهره گیری از هماهنگی جالبی که بین دو نیم کره مغزتان ایجاد می‌شود، این آرامش عمیق را به تمامی سلول ها و اندام خود منتقل کنید و تصویر زیبایی از زندگی را به جسم و روح خود هدیه بدهید.

ریلکسیشن و تن‌آرامی فوق‌العاده‌ای را با پادکست موسیقی برای ریلکسیشن تجربه کنید

موسیقی بی‌کلام بسیار شنیدنی و تاثیرگذار این پادکست، بهترین همراه شما در هنگام انجام تکنیک ریلکسیشن خواهد بود. پیشنهاد می‌کنیم که اگر قصد انجام هرکدام از تکنیک‌های ریلکسیشن و تن‌آرامی را دارید، هرگز این آهنگ ریلکسیشن شفابخش را از دست ندهید. این موسیقی با مشخصات و عناصر بی‌نظیر خود، در ابتدا ذهن و متعاقب آن تک تک اجزای جسمتان را در محیطی عمیق، گرم و سرشار از آرامش غرق کرده و تجربه‌ای بی‌نظیر از یک ریلکسیشن فوق‌العاده با کیفیت را برای شما به ارمغان می‌آورد. در ادامه با دنیای موسیقی درمانی همراه شده و ضمن آشنایی بیشتر با این پادکست تاثیرگذار برای ریلکسیشن، از ویژگی‌های ناب آن شگفت‌زده شوید.

تمرین‌ها و تکنیک‌های ریلکسیشن با موسیقی یکی از راه‌های تاثیرگذار کاهش استرس و فشارهای زندگی از روح و جسم است

همه ما در طول شبانه روز با اتفاقات و رویدادهای مهمی روبرو شده و در مواقعی با تمام وجود مجبور به جنگ با آن‌ها یا تحمل و مدیریت‌شان هستیم. از استرس مشاغل گرفته تا تامین نیازهای زندگی و... همه و همه سیستم بدنی و مخصوصا اعصاب خودکار ما را در حالت جنگ یا گریز قرار می‌دهند. این حالت، سیستمی اتوماتیک در بدن برای آماده سازی انسان در مواجهه با مشکلات و اتفاق‌های مختلف و استرس‌زا است. این سیستم کارآمد، در شرایطی خاص فشار زیادی را بر روح و جسم انسان بر جای گذاشته و استرس ناشی از آن می‌تواند به مرور زمان تاثیرات بد و مخربی را هم بر روح و هم بر جسم انسان بگذارد.

برای مقابله با شرایط پراسترس و تاثیرات منفی آن شنیدن این آهنگ ریلکسیشن را توصیه می‌کنیم

عده کثیری از افراد بر این باورند که بعد از قرار گرفتن در تنش و شرایط استرس‌زا، می‌توانند با خوردن و آشامیدن و دراز کشیدن در جلوی تلویزیون روح و جسم خود را ریکاوری کنند. اما این روش‌های این چنینی، شاید بتوانند خستگی جسمی فرد را تا حدودی رفع کنند، اما در آرام‌سازی عمیق روح و جسم او و بی‌تاثیر کردن اثرات فوق‌العاده مخرب استرس، کمترین تاثیر را خواهند داشت. برای مبارزه و بی‌تاثیر کردن آثار مخرب استرس بر روح و جسم، باید پاسخ طبیعی بدن در مقابل استرس را فعال کنیم. ریلکیسشن، و البته ریلکسیشن با کیفیت، یکی از راه‌های فوق‌العاده موثری است که می‌توانیم از آن برای این مقصود کمک بگیریم.

پادکست موسیقی برای ریلکسیشن چگونه ما را در رسیدن به آرامش و راحتی عمیق کمک می‌کند؟

موسیقی بی‌کلام و نابی که هم‌اکنون شنونده آن هستتید، اولین پادکست شنیدنی دنیای موسیقی درمانی است که در حال نوازش روح شما می‌باشد. این موسیقی خاص و بسیار شنیدنی، برای انجام تکنیک تن‌آرامی بهترین گزینه برای شما خواهد بود. با ویژگی‌های منحصربفرد و اثربخش این آهنگ، دنیایی را تجربه خواهید کرد که بعد از ورود به آن، هرگز راضی به خروج نخواهید بود. دنیایی زیبا و سرشار از آرامش که سراسر روح و جسم شما را تحت تاثیر اثرات مثبت خود قرار خواهد داد. موسیقی برای ریلکسیشن

ساختمان این موسیقی جذاب برای انجام ریلکسیشن، طوری طراحی شده که به بهترین شکل ممکن شما را در عمق نرم و ملودیک خود غرق خواهد کرد. عمقی گرم با حالات احساسی و روح‌نواز، که لازمه انجام یک تن‌آرامی با کیفیت و دلچسب است. صدای شفابخش بارش بارانی که از ابتدا تا انتهای موسیقی 60 دقیقه‌ای این پادکست شنونده آن خواهید بود، به خودی خود تاثیری چشمگیر را در آرامش روح و جسم شما گذاشته و لطافتی بی‌نظیر را به وجود شما هدیه خواهد کرد.

این آهنگ آرامش بخش شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد و غرق در رویا خواهد کرد

در دل این لطافت، یک ملودی نرم، آرام و گرم تنها چیزی است که می‌تواند روح شنونده را به پرواز درآورد. یک ملودی با تنظیم فوق‌العاده زیبا و بی‌نظیر بر روی ساز پیانو و در کنار آن یک فضاسازی خلسه‌وار با استفاده از تکنیک‌های ناب تنظیم موسیقی، فاکتوری است که در آهنگ این پادکست شما را به شیرین‌ترین شکل تحت تاثیر قرار خواهد داد. پس با این تفاسیر، هم اکنون همه‌چیز برای سفر شما به دنیای شیرین و وصف‌ناپذیر آرامش مهیا است و فقط کافیست که گوش و ذهن خود را به این پادکست موسیقی برای ریلکسیشن بسپارید، چشم های خود را ببندید و با انجام هر نوعی از ریلکسیشن که مد نظر شماست، آرامشی فوق‌العاده را به وجود خود هدیه بدهید. برای آشنایی با چگونگی انجام یکی از تکنیک‌های ریلکسیشن، می‌توانید به پادکست شماره 1 برای کاهش درد مراجعه کنید.

چطور پادکست موسیقی برای ریلکسیشن استفاده کنیم و بهترین نتیجه را بگیریم؟

موسیقی بی‌کلام این پادکست برای ریلکسیشن طوری طراحی و ساخته شده است که هم می‌توانید از آن خصوصا در زمان انجام تکنیک‌های ریلکسیشن و تن‌آرامی استفاده کنید، و هم در حالت معمول برای آرامش ذهن، خواب، مطالعه، تمرکز و کاهش استرس از آن بهره ببرید. اما استفاده از این پادکست در هنگام انجام ریلکسیشن، با ویژگی‌هایی که از آن ذکر شد بهترین نتیجه را بر روح و جسم شما عزیزان خواهد گذاشت.

همین حالا پادکست شماره یک دنیای موسیقی درمانی برای ریلکسیشن را از همین صفحه دانلود کرده، آرام باشید و در حالت مورد علاقه خود برای انجام ریلکسیشن قرار بگیرید

هدفون خود را برداشته و آماده غرق شدن در آرامش بی‌نظیر این موسیقی شوید. پیشنهاد می‌کنیم که برای بهره بردن هرچه بیشتر از ویژگی‌های شفابخش این موزیک، حتما از هدفون استفاده کنید. بلندی صدای پخش کننده موسیقی را بر روی مقدار متوسط قرار داده و گوش کردن به این پادکست را شروع کنید. تاکید می‌کنیم که به هیچ عنوان میزان بلندی صدا را بیشتر از حد متوسط قرار نداده و باعث آزار و خستگی ذهن خود نشوید. در همین لحظه، همه چیز فراهم است. چشمان خود را بسته، تنفس عمیق را شروع کنید و ذهن و جسم خود را آماده شروع ریلکسیشن کنید. در زمان شروع ریلکسیشن به همراه این موسیقی، خو متوجه اثرات بی‌نظیر آن بر روی وجودتان خواهید شد. امیدواریم بتوانید با استفاده مناسب از این پادکست بسیار تاثیرگذار، بهترین نتیجه را از آن کسب کرده و تجربه‌ای شیرین و دلچسب را لمس کنید. لطفا ما و دیگر همراهان گرامی وبسایت دنیای موسیقی درمانی را در جریان تجربیات خود از شنیدن این پادکست قرار دهید.

ویژگی‌های این پادکست:

  • موسیقی بی‌کلام بسیار شنیدنی با مدت زمان 60 دقیقه پیوسته
  • بسیار مناسب برای انجام تکنیک‌های ریلکسیشن و تن‌آرامی
  • مناسب برای کاهش استرس
  • مناسب برای خیال‌پردازی و پرواز ذهن
  • قابل استفاده برای ماساژ درمانی
  • قابل استفاده برای انجام انواع مدیتیشن
  • مناسب برای بالا بردن کیفیت خواب
  • تاثیرگذار بر روی قدرت تمرکز
  •  قابل استفاده برای انجام مطالعه

 

Tags :
به این محصول امتیاز دهید
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود پادکست
0:00
0:00
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
تصویر پروفایل
۱۳۹۹/۰۹/۲۴

Aliiiiiii

تصویر پروفایل
۱۳۹۹/۰۹/۲۴

سلام، خوشحالیم که پسندیدید.

محصولات مرتبط
تازه ترین مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی :
برای خرید سریع این محصول شماره همراه خود را وارد کنید :
برای دانلود این پادکست و دسترسی آنلاین به همه پادکست‌ها عضو دنیای موسیقی درمانی شوید و اگر عضو هستید وارد حساب کاربری خود شوید