دنیای موسیقی درمانی
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر
دانلود پادکست Relaxation Podcast - Vol. 1
دانلود پادکست
مدت زمان : 122 دقیقه
0:00
0:00

نهایت آرامش و رهایی از افکار منفی، مخرب و آزار دهنده با نخستین شماره از پادکست موسیقی برای ریلکسیشن

Relaxation Podcast, Vol. 1

در اولین شماره از پادکست های فوق العاده جذاب موسیقی برای ریلکسیشن وبسایت دنیای موسیقی درمانی ، شنونده یک امبیت پیانوی بسیار عمیق و شنیدنی خواهید بود که با مشخصات مبهوت کننده خود، شما را به سفری وصف‌ناپذیر و بی‌نظیر به دنیای شیرین، دلنشین و بی انتهای آرامش خواهد برد و به شما کمک خواهد کرد که به دور از تمامی افکار آزار دهنده و مخرب، با بهره گیری از هماهنگی جالبی که بین دو نیم کره مغزتان ایجاد می‌شود، این آرامش عمیق را به تمامی سلول ها و اندام خود منتقل کنید و روی زیبایی از زندگی را به جسم و روح خود هدیه بدهید.

در آهنگ این پادکست موسیقی درمانی برای ریلکسیشن با مدت زمان 122 دقیقه، از امواج باینورال یا دو گوشی با فرکانس 3.4 هرتز استفاده شده تا در کنار عمق موسیقایی و فضاسازی رویایی و جذابی که برای این موسیقی بی کلام آرامش بخش طراحی شده، همه چیز برای آرام سازی روح و جسم شما مهیا باشد. امواج باینورال یا دو گوشی امواجی هستند که بصورت همزمان اما مجزا و با فرکانس های متفاوت برای گوش چپ و راست پخش می شوند و از اختلاف فرکانسی این دو موج، محدوده موجی امواج باینورال مشخص می شود. در اینجا امواج دو گوشی با اختلاف فرکانسی 3.4 هرتز را خواهید شنید که در محدوده فرکانسی دلتا قرار می گیرد. محدوده دلتا محدوده‌ای است که انسان در بهترین و شیرین ترین لحظات آرامش و رویا پردازی آن را تجربه می‌کند.

از این پادکست جذاب موسیقی درمانی در کنار ریلکسیشن و آرام سازی خود، می توانید به عنوان موسیقی برای مدیتیشن، خواب، مطالعه و کاهش عمومی استرس نیز استفاده کنید. برای بهره بردن از این موسیقی جذاب امبینت پیانو، از بلندگو هم می توانید استفاده کنید اما پیشنهاد ما این است که برای تاثیر بهتر امواج باینورال یا دو گوشی این موزیک، از هدفون استریو با کیفیت پخش قابل قبول استفاده کنید و بلندی صدا را در هر حالتی که در آن راحت هستید تنظیم کنید.

پس با این تفاسیر، هم اکنون همه‌چیز برای سفر شما به دنیای شیرین و وصف ناپذیر آرامش مهیاست و فقط کافیست که گوش و ذهن خود را به این پادکست موسیقی برای ریلکسیشن بسپارید، چشم های خود را ببندید و با انجام هر نوعی از ریلکسیشن که مد نظر شماست، آرامشی فوق العاده را به وجود خود هدیه بدهید.

 

Tags :
به این محصول امتیاز دهید
قیمت : 5,000 تومان
خرید آلبوم موسیقی
اضافه به سبد
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود پادکست
0:00
0:00
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
۱۳۹۹/۰۹/۲۴

Aliiiiiii

۱۳۹۹/۰۹/۲۴

سلام، خوشحالیم که پسندیدید.

محصولات مرتبط