دنیای موسیقی درمانی
منو
جستجو
خانه
انجام جستجو
انصراف
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر
دانلود پادکست Relaxation Podcast - Vol. 3
دانلود پادکست
مدت زمان : 60 دقیقه

ریلکسیشن با موسیقی

رسیدن به آرامش ذهنی و روانی با شنیدن موسیقی بی کلام درمانی در سومین شماره از پادکست موسیقی برای ریلکسیشن

در این بخش، سومین شماره از پادکست های فوق العاده اثر بخش دنیای موسیقی درمانی برای ریلکسیشن با موسیقی را خواهید شنید. موسیقی این پادکست با ویژگی های بسیار آرامش بخش و روح نواز خود، شما را غرق در آرامشی فوق العاده عمیق کرده و تمام وجودتان را از تنش های معمول آزاد می‌کند، آرامشی گرم همانند چیزی که در پادکست های شماره یک و شماره دو برای ریلکسیشن . اگر به دنبال انجام دادن هریک از انواع تکنیک‌های ریلکسیشن هستید، ما به‌شدت این پادکست را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

پادکست ریلکسیشن با موسیقی یک انتخاب هوشمندانه برای انجام تمرین‌ها و تکنیک‌های ریلکسیشن و تن‌آرامی است

این پادکست جذاب و شنیدنی، بهترین گزینه برای انجام تکنیک آرام‌سازی ریلکسیشن برای شماست. این اطمینان را به شما می‌دهیم که در صورت استفاده درست از موسیقی بی‌کلام این پادکست در کنار انجام ریلکسیشن خود، نتیجه‌ای به مراتب بهتر را کسب خواهید کرد. در ادامه با دنیای موسیقی درمانی همراه باشید.
ریلکسیشن، این تکنیک ناب می‌تواند باآرام‌سازی ما و کمک به ذهن‌آگاهی، تمام ابعاد روحی و جسمی ما را تحت تاثیر قرار داده و از ما یک انسان دیگر بسازد. این تکنیک کمک می‌کند تا در زمان قرارگیری در شرایط استرس‌زا هم خودمان باشیم و با قدرت و حضور ذهن، از این شرایط گذر کنیم. ریلکسیشن به بهترین شکل به ما کمک خواهد کرد تا بعد از قرارگیری در شرایط استرس‌زا، از فشار وارد شده به وجودمان رها شویم و عکس‌العمل طبیعی بدن خود، به شرایط عادی بازگردیم. این تکنیک ناب و ریشه‌دار، انواع و روش‌های مختلفی دارد که انتخاب آن‌ها در افراد مختلف است.

ریلکسیشن با کمک موسیقی یکی از راه‌های تاثیرگذار رهاشدن از استرس‌ها و فشارهای روانی زندگی است

شاید شما یک انسان عصبی و پرخاشگر باشید و این عصبانیت فشار استرس شما را چند برابر کرده باشد. شاید شما در موقعیتی هستید که به شدت به تنهایی نیاز دارید. شاید اتفاق و رویدادی ناگهانی و غیرقابل پیش‌بینی شما را آزرده کرده و در وجود شما ایجاد اضطراب کرده باشد. شاید شما فردی هستید که بطور روزمره تحت فشار کاری هستید و بطور ممتد از استرس کاری رنج می‌برید... اگر برای رهایی از استرس خود و رسیدن به آرامش و ذهن‌آگاهی قصد انجام ریلکسیشن را دارید، برای هرکدام از این حالات و به نسبت وضعیت خود باید تکنیکی خاص از ریلکسیشن را انتخاب کنید.

پادکست ریلکسیشن با موسیقی یک کمک کننده و پیش‌برنده برای تکنیک‌های ریلکسیشن شما است

در صورت استفاده از هرکدام از تکنیک‌های ریلکسیشن، شما به یک پیش‌برنده نیاز خواهید داشت. به یک همراه لطیف که در طول انجام این تمرین سودمند در کنار گوش و ذهن شما باشد و با کمک خود، تاثیر ریلکسیشن شما را به شدت افزایش دهد. در این شرایط بهترین همراه برای شما یک موسیقی آرامش‌بخش و اصولی خواهد بود. یک موسیقی بی‌کلام اما سرشار از انرژی مثبت که با القای خود به روح و جسم شما، تمام وجودتان را در آرامش غرق کند. پادکستی که هم اکنون شنونده آن هستید بهترین گزینه است. ریلکسیشن با موسیقی درمانی بی کلام

این پادکست موسیقی درمانی برای تن‌آرامی چگونه به شما کمک خواهد کرد؟

پادکست شماره 3 دنیای موسیقی درمانی برای ریلکسیشن شما را در شرایط و فضایی قرار می‌دهد که بعد از حضور در آن، از فرط احساس آرامش و لذت، هرگز به خروج از آن رضایت نخواهید داد. این پادکست به ریلکسیشن شما عمق و لطافتی وصف‌ناپذیر خواهد بخشید و تجربه‌ای شیرین و البته نتیجه‌ای مافوق تصور از انجام این تکنیک را به شما ارائه خواهد داد. به شما پیشنهاد می‌کنیم که به هیچ عنوان این پادکست رویایی و بسیار اثربخش را از دست ندهید.

چگونه از این موسیقی بی‌کلام آرامش‌بخش برای ریلکسیشن بهترین نتیجه را بگیریم؟

موسیقی بی‌کلام پادکست شماره 3 برای ریلکسیشن با مدت زمان 60 دقیقه را در فضایی فوق‌العاده نرم و آرام خواهید شنید. آرامشی که توسط بازیگری ساده و متین ملودی‌هایی بدون پیچیدگی و نرم در کنار صدا‌های محیطی بسیار روح‌افزا مثل صدای آب و صدای پرندگان در موسیقی این پادکست موج می‌زند، شما را در فضایی گرم و سبز قرار داده و اجازه کوچکترین فعالیت منفی و مخرب را به ذهن شما نخواهد داد. این موسیقی سراسر آرامش، گرمی و انرژی مثبت، بهترین تجربه را از انجام ریلکسیشن همزمان برای شما به ارمغان می‌آورد. این پادکست را از دست ندهید و با سپردن ذهن و گوش خود به آن، بهترین نتیجه را از انجام ریلکسیشن کسب کنید و تمام وجود خود را از استرس پاک کنید.
همین حالا این آهنگ شفابخش را از همین صفحه دریافت کنید و ریلکسیشن خود را شروع کنید. به شما این اطمینان را می‌دهیم که با استفاده از این پادکست، سطحی از کیفیت ریلکسیشن را تجربه کنید که تا قبل از آن هرگز احساسش نکرده باشید. برای استفاده از این موزیک و غرق شدن هرچه بیشتر در آن، بهتر است از هدفون استفاده کنید. در صورت استفاده از هدفون هرگز میزان بلندی صدا را بیشتر از حد متوسط قرار ندهید. در غیر این‌صورت گوش و ذهن خود را خسته کرده و نتیجه مورد انتظار را کسب نخواهید کرد.باور داشته باشید که این موسیقی شنیدنی و بسیار روح‌نواز، شما را به مقصودتان یعنی همان آرامش و آسایش روحی و جسمی خواهد رساند. لطفا بعد از استفاده از این پادکست، تجربه خود از شنیدن آن را با ما و دیگر همراهان عزیز دنیای موسیقی درمانی به اشتراک بگذارید.

ویژگی‌های این پادکست:

 • موسیقی بی‌کلام بسیار تاثیرگذار و آرامش‌بخش با مدت زمان 60 دقیقه پیوسته
 • بسیار مناسب برای انجام کلیه تکنیک‌های ریلکسیشن و تن‌آرامی
 • بسیار مناسب برای کاهش اضطراب و استرس
 • مناسب برای ایجاد آرامش در محیط‌های مختلف
 • مناسب برای پاکسازی و افزایش انرژی‌های مثبت
 • مناسب برای کاهش درد
 • مناسب برای کاهش ترس
 • قابل استفاده برای انجام ماساژ درمانی
 • قابل استفاده برای انجام انواع مدیتیشن
 • مناسب برای بالا بردن کیفیت خواب
 • تاثیرگذار بر روی قدرت تمرکز
 • مناسب برای خیال‌پردازی و پرواز ذهن
 • قابل استفاده برای انجام مطالعه

 

Tags :
به این محصول امتیاز دهید
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود پادکست
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
محصولات مرتبط
تازه ترین مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی :
برای خرید سریع این محصول شماره همراه خود را وارد کنید :
برای دانلود این پادکست و دسترسی آنلاین به همه پادکست‌ها عضو دنیای موسیقی درمانی شوید و اگر عضو هستید وارد حساب کاربری خود شوید