دنیای موسیقی درمانی
منو
جستجو
خانه
انجام جستجو
انصراف
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر
دانلود پادکست Imagination Podcast - Vol. 2
دانلود پادکست
مدت زمان : 62 دقیقه

خیال پردازی با موسیقی

افزایش توان تخیل و پرداختن به امور ذهنی با سری پادکست‌های موسیقی درمانی با موضوع خیال‌پردازی - شماره ۲

شما در حال شنیدن دومین شماره از پادکست‌های خاص و فوق‌العاده رویایی دنیای موسیقی برای خیال‌پردازی هستید. یک موسیقی عجیب، عمیق و بسیار روح‌نواز که با ساختمان منحصربفرد خود تمام وجود شما را غرق در فضای زیبای خود می‌کند و به شما برای خیال پردازی با موسیقی کمک می‌کند. فضایی فوق‌العاده آرام و امن با رنگ و بویی شدیدا زیبا و جذاب که روح هر شنونده‌ای را به وجد می‌آورد. آهنگ رویایی و اثرگذار این پادکست در شیرین‌ترین و لذت‌بخش‌ترین حالت ممکن ذهن، روح و جسم شما را با خود همراه کرده و به سفری سراسر زیبایی و احساسات مثبت می‌برد.
سفری پر از خیال‌ها و رویاهای شیرین که تاثیری فوق‌العاده مفید را بر روی ابعاد مختلف وجودی شما خواهد گذاشت. به همراه این موزیک عمیق و جذاب می‌توانید به بهترین شکل به خیال‌های خود پر و بال داده و آن‌ها را در ذهن خود بپرورانید. با استفاده از این پادکست در کنار یک خیال‌پردازی عمیق و مثبت، اثرات فوق‌العاده عالی و باورنکردنی را بر روی روح و جسم خود گذاشته و کمک بسیار زیادی را به وجود خود خواهید کرد. در ادامه با ما همراه باشید و با این پادکست بیشتر آشنا شوید.

چرا باید خیال‌پردازی کنیم ؟

از گذشته تابحال همیشه به ما گفته‌اند که خیال‌بافی و خیال‌پردازی نکنیم. همیشه به ما هشدار داده شده است که با خیال‌پردازی از واقعیت دور شده و با هدر رفتن وقت‌مان از روند زندگی جا خواهیم ماند. همیشه اگر خیال مثبتی را در ذهن خود پرورانده و آن را بازگو کرده‌ایم با جمله‌ای شبیه به انقدر خوش‌خیال نباش یا به همین خیال باش (همراه با طعنه) مواجه شده‌ایم. اما واقعیت ماجرا درست در نقطه مقابل قرار دارد. مطالعات جدید نشان داده‌اند که برای مواجهه بهتر و قوی‌تر با واقعیت‌ها و مشکلات زندگی، دقیقا باید خیال‌پردازی کرد. همین مطالعات نشان داده‌اند که درصد زیادی از احتمال موفقیت ما، در گرو همین خیال‌پردازی مثبتی است که روزی بخاطر آن سرزنش می‌شدیم.
بنابراین اگر شما هم از دسته افرادی هستید که در طول روی به خیال‌پردازی مثبت می‌پردازید، از همین لحظه دیگر شرمگین نبوده و با سری بالا و اعتماد به نفس این کار شدیدا مفید و سودمند را انجام دهید. عده‌ای خیال‌پردازی را حرکتی ضد تولید و ناسالم می‌دانند و از آن به عنوان ترمزی برای پیشرفت یاد می‌کنند. اما خیال‌پردازی دقیقا نیروی محرکه‌ای برای حرکت خلاقانه است. در کودکی، خیال‌پردازی اساس خلاقیت، رشد و تعامل اجتماعی ما انسان‌ها بوده و در بزرگسالی هم راهی برای فعال شدن قسمت‌های مختلف مغز ما و دسترسی به قدرت خاموش این ارگان قدرتمند و خارق‌العاده است.

خیال پردازی خلاقیت را بر‌می‌انگیزد و مغز را فعال می‌کند

در مقاله‌ای که در سال ۲۰۱۳ در نشنال جئوگرافیک منتشر شد، اوجنیو روت، روانپزشک دانشگاه فلوریدا می‌گوید: همانطور که ذهن ما مشغول پرسه‌زدن و خیالبافی است، قسمت‌های مختلف مغز ما فعال می‌شوند و به اطلاعاتی دسترسی می‌یابند که ممکن است قبلاً فراموش کرده باشیم یا از دسترس خارج شده باشند. به گفته روت، "این کار با برانگیختن خلاقیت، اغلب راه حل‌هایی را که فرد برای مشکلات در نظر نگرفته، پیش چشم می‌آورد." جالب است بدانید که یک خیال‌پردازی مثبت، در حداقلی‌ترین میزان تاثیر خود، قدرت تمرکز، خلاقیت و حافظه شما را به شکلی باورنکردنی تقویت خواهد کرد.
پس با این تفاسیر چه کاری مفیدتر از خیال‌پردازی سراغ دارید؟ آیا هنوز هم از این کار شرمگین بوده و آن را از دیگران پنهان می‌کنید؟ خجالت را کنار گذاشته و به همراه دومین پادکست دنیای موسیقی درمانی برای خیال پردازی با موسیقی، این کار بسیار مفید را با کیفیتی فوق‌العاده بالاتر انجام دهید و نتایجی به مراتب مثبت‌تر را دریافت کنید.

موسیقی رویاپردازی

خیال پردازی با موسیقی بی‌کلام و آرامش‌بخش استاندارد

یک موسیقی خاص و شنیدنی با مدت زمان 62 دقیقه، چیزی است که شما را در این پادکست غرق خود خواهد کرد. ساختمانی که در این موسیقی شنونده آن خواهید بود بسیار گیراتر از آن است که ذهن شما بتواند از غرق شدن در آن فرار کند. با هر دغدغه ذهنی و درگیری روحی یا هر حالت آزاردهنده دیگری، خواه ناخواه با این آهنگ جذاب‌تر از جذاب همراه خواهید شد و به فضایی که برای شما می‌سازد سفر خواهید کرد. فضایی عمیق و سرشار از آرامشی آشنا و بسیار دلچسب که ذهن شما را تماما از وابستگی‌های منفی جدا کرده و به سمت تجربه‌ی مثبت خیال پردازی با موسیقی می‌برد. فضایی گرم و لطیف با رنگ و بویی عجیب و دلنشین که توسط سازهای پیانو و ویولن و صداهای الکترونیک در فرکانس‌های مختلف، به مهمان‌نوازی از شما می‌پردازد و ذهن و روح شما را جلا می‌دهد.
چیزی که مشخصات منحصربفرد این پادکست خیال پردازی با موسیقی برای شما می‌سازد فقط و فقط احساسات مثبت برای یک خیال‌پردازی پویا و مثبت است. احساس آرامشی وصف‌ناپذیر و حس به پرواز درآمدن روح، این چیزی است که ساختمان بی‌نظیر و خلاقانه این موسیقی به شما ارائه می‌دهد. همه چیز برای خیال‌پردازی شما آماده است. در ساختمان این موزیک رویایی، تک تک عناصر شما را در به انجام رساندن یک خیال‌پردازی مثبت و سازنده به بهترین شکل ممکن یاری خواهند کرد. شک نکنید و به هیچ عنوان این پادکست شدیدا تاثیرگذار را از دست ندهید. نتیجه شما را شگفت‌زده خواهد کرد.
شماره قبلی این پادکست را هنوز دانلود نکرده‌اید؟! این‌جا کلیک کنید

چطور از پادکست موسیقی درمانی برای خیال پردازی استفاده کنیم ؟

همین حالا دومین پادکست دنیای موسیقی درمانی برای خیال پردازی با موسیقی را از همین صفحه دانلود کنید و آماده استفاده از آن باشید. احساس و نتیجه‌ای که از این پادکست دریافت خواهید کرد، شما را شگفت‌زده خواهد کرد. پیشنهاد ما این است که برای استفاده از تک تک عناصر ساختمان خلاقانه این موسیقی، برای شنیدن آن از هدفون استفاده کنید. به یاد داشته باشید که برای شروع پخش این آهنگ جذاب و اثربخش، هرگز میزان بلندی صدا را بیشتر از حد متوسط قرار ندهید. بعد از گذشت مدتی کوتاه از پخش این موسیقی، می‌توانید میزان بلندی صدا را در شدتی که با آن راحت هستید تنظیم کنید. اما پیشنهاد ما استفاده از حد متوسط بلندی صدا است.
حال بعد از پخش موسیقی، چشمان خود را ببندید و با انجام تنفس عمیق با این طنین رویایی همراه شوید. انجام تنفس عمیق را در سرتاسر این سفر جذاب فراموش نکنید. اجازه دهید که این موسیقی ذهن شما را به همان فضای گرم و دلنشینی که وصف کردیم ببرد و بعد از قرار گرفتن در آن فضای عمیق و آرام و حس تمام جزییات آن با وجود خود، شروع به خیال‌پردازی مثبت کنید. خیال‌پردازی را به هر روش و سمت و سویی که دوست داشتید انجام دهید و وقایع مثبت را در ذهن خود بسازید. اگر در این حالت تمرکز خود را از دست دادید و یا اینکه خواب به سراغ شما آمد اصلا نگران نباشید. اگر تمرکز خود را از دست دادید به آرامی مجددا به حالت قبل بازگردید و تمرکز خود را بر روی همان فضای دلنشین معطوف کنید و اگر خواب به سراغ شما آمد، با اشتیاق تمام به ذهن‌تان اجازه خاموش شدن در همین فضای مثبت و دلنشین را بدهید تا یک خواب بسیار شیرین و باکیفیت را تجربه کنید.
برای اثربخشی این پادکست رویایی، لازم است که حداقل هفته‌ای سه بار و هربار به مدت حداقل 20 دقیقه بطور پیوسته، گوش، ذهن و وجود خود را به این موسیقی بسپارید. در صورت استفاده درست از این پادکست، حسی را تجربه خواهید کرد که با هیچ احساس دیگری قابل مقایسه نیست و نتیجه آن شما را شگفت‌زده خواهد کرد. لطفا در بخش نظرات این محصول، تجربه خود در استفاده از این موسیقی بی‌نظیر را با ما و دیگر همراهان عزیز در میان بگذارید. ویژگی‌های این پادکست :

 • موسیقی بی‌کلام عمیق و بسیار تاثیرگذار با مدت زمان 62 دقیقه پیوسته
 • بسیار مناسب برای خیال‌پردازی
 • بسیار مناسب برای پرواز ذهن
 • بسیار تاثیرگذار برای تقویت ذهن و تمرکز
 • بسیار مناسب برای پرواز ذهن
 • کاهش دهنده بی‌نظیر تنش ذهنی و مشکلات روحی
 • تقویت کننده قدرت حافظه
 • مناسب برای انجام تجسم خلاق
 • بسیار تاثیرگذار در کاهش ترس و درد
 • قابل استفاده برای انجام انواع مدیتیشن و ریلکسیشن
 • مناسب برای انجام ماساژ درمانی
 • بسیار تاثیرگذار در بالابردن کیفیت خواب

 

به علت امکان ایجاد خواب‌آلودگی، لطفا به هیچ عنوان از این پادکست در هنگام رانندگی و انجام کارهای حساس استفاده نکنید.

 

Tags :
به این محصول امتیاز دهید
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود پادکست
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
تصویر پروفایل
۱۴۰۱/۰۵/۲۹

خفن... چی میشه بگی جز این؟

تصویر پروفایل
۱۴۰۱/۰۵/۲۹

سلام، خیلی خوشحالیم که این آلبوم باعث رضایت شما شده. موفق باشید.

محصولات مرتبط
تازه ترین مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی :
برای خرید سریع این محصول شماره همراه خود را وارد کنید :
برای دانلود این پادکست و دسترسی آنلاین به همه پادکست‌ها عضو دنیای موسیقی درمانی شوید و اگر عضو هستید وارد حساب کاربری خود شوید