دنیای موسیقی درمانی
منو
جستجو
خانه
انجام جستجو
انصراف
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر
دانلود پادکست Imagination Podcast - Vol. 1
دانلود پادکست
مدت زمان : 58 دقیقه

موسیقی برای خیال پردازی

تقویت خلاقیت و تخیل در شماره اول پادکست‌ موسیقی برای خیال‌پردازی

در این قسمت با اولین پادکست وبسایت دنیای موسیقی درمانی با عنوان موسیقی برای خیال پردازی همراه شما عزیزان هستیم. پادکستی در قالب یک موسیقی بی‌کلام و رویایی که ذهن و خیال شما را در کمال آرامش به سفری عمیق و دلچسب برده و از گرمای دلنشین امنیت و رضایت بهره‌مند می‌کند. موسیقی روح‌نواز و بسیار تاثیرگذار این پادکست سودمند، با ویژگی‌های منحصربفرد خود هر شنونده‌ای را غرق زیبایی‌های خود کرده و تجربه‌ای وصف‌ناشدنی را برای او رقم می‌زند.
اگر تاکنون از این تکنیک پر از فایده و اثرات مثبت استفاده نمی‌کردید یا در حین خیال‌پردازی از موسیقی مناسب استفاده نمی‌کردید، اینجا بهترین مکان برای شماست. جایی که وبسایت دنیای موسیقی درمانی بهترین و با کیفیت‌ترین آهنگ درمانی برای خیال‌پردازی را برای شما تهیه و منتشر کرده است. همین حالا این پادکست فوق‌العاده اثربخش را از همین صفحه دانلود کنید و از اثرات باورنکردنی آن شگفت زده شوید. با ما همراه باشید و به هیچ عنوان این موزیک رویایی را از دست ندهید.

خیال‌پردازی و فواید آن

همه ما حتما خیال‌پردازی را تجربه کرده‌ایم و در طول شبانه روز مدت‌زمانی را به این کار لذت‌بخش اختصاص داده‌ایم. اما اکثرا نمی‌دانیم که این کار به ظاهر ساده چه فواید بزرگی را برای ما به دنبال دارد. در هر سن و سالی که باشیم، کودک، جوان یا میانسال... می‌توانیم با استفاده از قدرت تخیل و خیال‌پردازی، تاثیرات مثبتی را بر روی ذهن و جسم خود گذاشته و سلامت آن‌ها را تامین کنیم. خیال‌پردازی به بهترین شکل به خلاقیت شما کمک کرده و می‌تواند با لابردن قدرت و مهارت حل و فصل شما، توان حل مشکل را در شما به بهترین شکل تقویت کند.
فرض کنید که در حال حاضر آرام هستید و در فراغت. در همین حال می‌توانید با خیال‌پردازی با دید دیگری به چالش‌های پیش روی‌تان نگاه کرده و آن‌ها را از زوایای دیگر ببینید. زوایایی که شما را آزار نمی‌دهند و دید درست، جامع و کامل‌تری را از چالش‌های پیش رو به شما ارائه می‌کنند. خب، این یعنی شما با دید بازتر و دقیق‌تر، می‌توانید راه‌حل‌های بهتر و مناسب‌تری را برای حل و فصل این مشکلات و چالش‌ها در نظر بگیرید. از طرفی در این وضعیت، خیال‌پردازی به شما این اجازه را می‌دهد که احتمالات را هم به بهترین و واقعی‌ترین شکل ممکن تصور و بررسی کنید.
بنابراین شما به بررسی پیامدهای مطلوب خواهید پرداخت و از این رو، دانش و مهارت بیشتری را کسب خواهید کرد. فایده مهم دیگر این است که با توجه به مطالعه علمی و جدیدی که در حوزه عصبی انجام شده است، خیال‌پردازی و خلاقیت باعث ایجاد نورون‌های فوق‌العاده بیشتری در مغز می‌شود. معنی آن این است که اگر شما در طول زندگی خود استفاده بیشتری از خیال‌پردازی و خلاقیت خود کرده و انجام آن را به عنوان یک تمرین مستمر و سودمند ادامه دهید، احتمال مشکلات حافظه و زوال ذهنی خود در آینده را تا 73 درصد کاهش داده‌اید.

چگونه خیال پردازی کنیم و موسیقی چه کمکی در این راه می‌کند ؟

خیال‌پردازی بسیار شبیه به یک هیپنوتیزم سطح پایین می‌باشد و در زمان انجام آن، استرس و فشار بر روی شما به حداقل می‌رسد. این به معنای سالم‌تر شدن روح و روان شماس است. تاثیری بهتر و مثبت‌تر از این‌ها را سراغ دارید؟! شما می‌توانید با استفاده از خیال‌پردازی خود را بجای دیگران قرار داده و بودن در موقعیت آن‌ها را تجربه کنید. به این وسیله هم می‌توانید با آن‌ها بهتر همدلی کنید و هم می‌توانید خود را از دید فرد مورد نظر مورد بررسی قرار دهید و به شناخت و دید بهتری از خود برسید. این کار شما را هشیارتر خواهد کرد... شما می‌توانید با خیال‌پردازی و پرواز ذهن به هر کجا که می‌خواهید سفر کنید و با حضور در هر مکان و شرایطی، تجربه حضور در آن‌جا را حس کنید.
می‌توانید با خیال خود به یک بهشت زیبا و رنگارنگ سفر کرده و تمام وجود خود را به آنجا بکشانید. حضور در این فضای زیبا و رویایی و تجربه آن، به بهترین شکل گرمی و آرامش را به ذهن و جسم شما تقدیم کرده و سلامت روح و تن شما را تضمین می‌کند. این‌ها تنها بخشی کوچک از فوایدی است که خیال‌پردازی برای شما به ارمغان خواهد آورد. با استفاده از خیال‌پردازی و بهره‌بردن از موسیقی ناب اولین پادکست از پادکست‌های موسیقی برای خیال پردازی وبسایت دنیای موسیقی درمانی به همراه آن، به بهترین شکل به خیال‌پردازی خواهید پرداخت و در امن‌ترین، گرم‌ترین و دلچسب‌ترین حالت ممکن از اثرات مثبت خیال‌پردازی بهره‌مند خواهد شد. با دنیای موسیقی درمانی همراه باشید و همین حالا این پادکست بسیار اثربخش و مفید برای خیال‌پردازی را دانلود کنید.

موسیقی خیال انگیز

ساختمان موسیقی پادکست موسیقی برای خیال پردازی - شماره اول

در این پادکست موسیقی برای خیال پردازی شنونده یک موسیقی فوق‌العاده شنیدنی و بی‌نظیر با مدت زمان 58 دقیقه بصورت پیوسته خواهید بود. یک موسیقی بی‌کلام زیبا و شنیدنی که با ویژگی‌های منحصربفرد خود، وجود شما را به یک سفر عمیق و دلچسب می‌کشاند. سفری نرم و لطیف که با شنیدن صداهای محیطی و بادی نرم و در دل آن طنینی آرام و عمیق شروع می‌شود. با شنیدن صدای نغمه پرندگان و قرار گرفتن در عمق این فضاسازی جذاب، در آرامشی غرق خواهید شد که هرگز تا قبل از این آن را تجربه نکرده‌اید. هرچه موسیقی بیشتر به پیش می‌رود، حضور شما در فضای فوق‌العاده دلچسب موسیقی پر رنگ تر می‌شود. تنفس عمیق داشته باشید و چشمان خود را ببندید. با تمام وجود حضور خود را در این فضای دلنشین حس کنید. رنگ‌های جذاب آن را ببینید و خود را در طبیعتی زیبا با گرمایی دلچسب حس کنید. تمام وجود خود را حاضر در این فضا و تحت تاثیر آرامش و لطافت این بهشت دلچسب ببینید. تنفس عمیق داشته باشید و تمام وجود خود را از هوای تازه و معطر این محیط رویایی پر کنید. در حال حاضر شما آرام‌ترین موجود در این هستی هستید و با انجام خیال‌پردازی روح و جسم خود را در معرض انرژی‌های سالم و مثبت قرار داده‌اید. این یعنی القای سلامت به روح و جسم شما. در همین آرامش غرق باشید و تک تک جزییات این محیط زیبا را دیده و عمیقا حس کنید.
پیشنهاد می‌کنیم پادکست موسیقی برای تقویت ذهن را هم ببینید.

 

چطور از پادکست موسیقی برای خیال پردازی بهترین نتیجه را بگیریم ؟

به شما این اطمینان را می‌دهیم که با انجام این کار به سطحی از آرامش خواهید رسید که به هیچ عنوان حاضر به خروج از آن نخواهید بود. اگر در این حالت خواب به سراغ شما آمد اصلا نگران نباشید. به بدنتان اجازه خاموش شدن در دل این فضای آرام و دلچسب را بدهید و از کیفیت بالای خود در این حالت کمال لذت را ببرید. برای استفاده بهتر و موثرتر از موسیقی پادکست موسیقی برای خیال پردازی، حتما با چشمانی بسته از هدفون استفاده کنید و در حالت درازکش قرار بگیرید. توجه داشته باشید که به هیچ عنوان نباید میزان بلندی صدا را بیشتر از حد متوسط قرار دهید. سعی کنید حداقل هفته‌ای سه بار و هربار به مدت حداقل 15 دقیقه بدون وقفه از این موسیقی لذت ببرید. نتیجه بر روح و روان و جسم شما باورنکردنی خواهد بود. همین حالا اولین پادکست دنیای موسیقی درمانی برای خیال‌پردازی را دانلود کرده و لذت بردن از یک خیال‌پردازی باکیفیت را شروع کنید. با استفاده از موزیک شفابخش این پادکست، می‌توانید هر نوع خیال‌پردازی را انجام داده و بهترین نتیجه را از آن کسب کنید. لطفا تجربه خود از خیال‌پردازی با این موسیقی جذاب را با ما و دیگر همراهان دنیای موسیقی درمانی در میان بگذارید.
ویژگی‌های این پادکست :

 • موسیقی بی‌کلام و فوق‌العاده عمیق و آرامش‌بخش با مدت زمان 58 دقیقه پیوسته
 • بسیار مناسب برای خیال‌پردازی و پرواز ذهن
 • بسیار مناسب برای کاهش استرس و اضطراب
 • مناسب برای تقویت قدرت ذهن و تمرکز
 • مناسب برای تقویت حافظه
 • کاهش دهنده فوق‌العاده تنش ذهنی
 • مناسب برای ماساژ درمانی
 • قابل استفاده برای کاهش درد و ترس در بیماران
 • بسیار مناسب برای هیپنوتیزم
 • مناسب برای انجام مدیتیشن
 • قابل استفاده برای انواع ریلکسیشن و تن‌آرامی
 • بسیار مناسب برای بالا بردن کیفیت خواب

 

Tags :
به این محصول امتیاز دهید
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود پادکست
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
تصویر پروفایل
۱۴۰۱/۱۰/۱۶

برای من اسفندی خیلی جذاب بود????

تصویر پروفایل
۱۴۰۱/۱۰/۱۶

سلام، وقت شما به خیر. مایه خوشحالی ماست که پادکست خیال‌پردازی برای شما جذاب و مفید بود. موفق باشید.

محصولات مرتبط
تازه ترین مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی :
برای خرید سریع این محصول شماره همراه خود را وارد کنید :
برای دانلود این پادکست و دسترسی آنلاین به همه پادکست‌ها عضو دنیای موسیقی درمانی شوید و اگر عضو هستید وارد حساب کاربری خود شوید