دنیای موسیقی درمانی
منو
جستجو
خانه
انجام جستجو
انصراف
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر
دانلود پادکست Imagination Podcast - Vol. 3
دانلود پادکست
مدت زمان : 63 دقیقه

موسیقی خیال پردازی

تقویت خلاقیت و تخیل در شماره سوم سری پادکست‌های خیال‌پردازی دنیای موسیقی

در این قسمت با سومین شماره از پادکست‌های خاص و شنیدنی دنیای موسیقی درمانی برای خیال‌پردازی با شما عزیزان همراه هستیم. با امید به اینکه توانسته باشیم با ارائه پادکست‌های شماره 1 و شماره 2 برای خیال‌پردازی به شما همراهان گرامی کمک کنیم، پادکست شماره 3 موسیقی خیال پردازی را هم با همان کیفیت و زیبایی به شما عزیزان تقدیم می‌کنیم. به همراه موسیقی شنیدنی و بسیار روح‌نواز این پادکست، باز هم به یک فضای دلنشین و زیبا سفر خواهبید کرد و در کمال آرامش، یک خیال‌پردازی بی‌نهایت دلچسب و تاثیرگذار را تجربه خواهید کرد.
یک خیال‌پردازی باکیفیت و نتیجه‌بخش که بواسطه عناصر منحصربفرد و جذاب آهنگ دلنشین این پادکست، در شما بوجود خواهد آمد و ابعاد مختلف وجودی شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد. اگر به دنبال تقویت مغز و ذهن خود بوده و قصد دارید که انسان شادتری باشید، هرگز خیال‌پردازی همراه با سومین پادکست دنیای موسیقی درمانی را از دست ندهید. شما در حال حاضر بهترین گزینه را انتخاب کرده‌اید و با استفاده از موزیک این پادکست، بهترین نتیجه ممکن را کسب خواهید کرد. در ادامه با ما همراه باشید و بیشتر با این پادکست جذاب و اثرات مفید آن آشنا شوید.

خیال پردازی چه فوایدی دارد ؟

خیال‌پردازی، این فعالیت ذهنی بسیار مفید اما در مواردی بی‌اهمیت جلوه داده شده و حتی نفی شده، اثرات فوق‌العاده مثبت و مفید زیادی را بر روی ابعاد وجودی و کیفیت زندگی ما خواهد گذاشت. همین کار ساده و به دید بسیاری از افراد بیهوده و ناسالم، اثرات مثبت بسیار زیادی را بر روی قسمت‌های مختلف مغز ما می‌گذارد. برجسته‌ترین متخصصان مغز و اعصاب در طی سال‌های اخیر دریافته‌اند که خیال‌بافی و خیال‌پردازی با تاثیر بر مغز ما، به شکلی حیرت‌آور تمرکزمان را افزایش داده، حافظه‌مان را تقویت کرده و بالارفتن خلاقیت‌مان را به دنبال خواهد داشت.

خیال‌پردازی در مورد رسیدن به هدف به ما در دستیابی به آن هدف کمک شایانی می‌کند !

همین محققان دریافته‌اند که خیال‌پردازی و خیال‌بافی در مورد رسیدن به یک هدف، به حفظ انگیزه ما در مسیر رسیدن به آن کمک بسیار زیادی می‌کند. همچنین ذهن سرگردانی که بر گام‌های رسیدن به هدف متمرکز است، کمک بسیار زیادی را به نوع و کیفیت برنامه‌ریزی واقعی شما برای دستیابی به آن هدف خواهد کرد. در زمانی که مغز در حالت استراحت بیدار است، شبکه ای با نام شبکه حالت پیش‌فرض یا DMY در آن فعال می‌شود و این زمانی است که تفکر خلاق به اوج خود می‌رسد. خیال‌بافی و خیال‌پردازی با ایجاد ارتباط بین همین نقاط متقابل مغز یعنی شبکه حالت پیش‌فرض، تفکر خلاق ما را به شدت تقویت می‌کند. همچنین محققان دریافته‌اند که افرادی که بیشتر خیال‌پردازی می‌کنند اغلب افراد صبورتری هستند. این صبور بودن باعث می‌شود که این افراد بتوانند در شرایط مختلف تصمیمات بهتری را گرفته و برای رسیدن به نتیجه، مقاومت بیشتری داشته باشند.

خیال‌پردازها افراد موفق‌تری‌اند

تحقیقاتی که توسط دکتر جوئل پیرسون در همین باره انجام شد نشان داد افرادی که در بین کارهای خود مدتی را به خیال‌پردازی می‌پردازند، نسبت به دیگران در انجام کارهای خود موفق‌تر بوده و بهتر عمل می‌کنند. این محقق دریافت که گاهی اوقات ذهن باید در خیالات سرگردان شود تا بتواند دوباره با قدرت تمام به واقعیت برگردد.
این‌ها تنها تعداد اندکی از مزیت‌های این کار مفید و بسیار سودمند هستندکه به اختصار به همراه شما عزیزان مرور کردیم. آیا واقعا می‌توانید این همه تاثیرات مثبت را نادیده بگیرید و از کنار انجام یک خیال‌پردازی باکیفیت به راحتی رد شوید؟ سومین پادکست دنیای موسیقی درمانی برای خیال‌پردازی به بهترین نحو شما را برای انجام یک خیال‌بافی و خیال‌پردازی باکیفیت و تاثیرگذار کمک می‌کند. با استفاده از آهنگ جذاب و تاثیرگذار این پادکست می‌توانید به هدفی که از یک خیال‌پردازی سازنده دارید رسیده و وضعیت ذهنی خود را دگرگون کنید. به هیچ عنوان این طنین بسیار روح‌نواز را از دست ندهید.

پادکست موسیقی خیال پردازی چه ساختمانی دارد ؟

در این 63 دقیقه جذاب، میهمان فضایی جذاب و دلنشین در سومین شماره از پادکست‌های بسیار اثربخش دنیای موسیقی درمانی برای خسال‌پردازی هستید. 63 دقیقه آرامش، گرمی، آسایش و احساس فوق‌العاده خوب چیزی است که در انتظار شما است. در این موسیقی روح‌نواز و بسیار دلنشین شنونده یک ساختمان منحصربفرد خواهید بود. ساختمانی تشکیل شده از عناصر موسیقایی و صداهای محیطی سه بعدی که ترکیبی بی‌نظیر را تشکیل داده‌اند.
در ابتدای موسیقی برای چند ثانیه میهمان یک صدای الکترونیک بوده و بعد از آن به آؤامی وارد فضای اصلی موسیقی خیال پردازی می‌شوید. فضایی شبانه اما بسیار با طراوت که تمام ذهن و وجود شما را درگیر زیبایی‌های خود خواهد کرد. صدای همیشه آرامش‌بخش جیرجیرک‌ها در کنار صدای پیچیدن بادی ملایم و منقطع در میان درختان انبوه و صدای جریان آبی روح‌بخش که از دور به گوش می‌رسد در کنار صداهای محیطی دیگر، به خودی خود شما را در عمق این فضا غرق کرده و آرامشی را به شما القا می‌کنند که حاضر نیستید آن را با چیز دیگری عوض کنید.

افزایش خلاقیت با موسیقی

آرامشی عمیق و رویایی را با پادکست موسیقی خیال پردازی تجربه کنید

ملودی بسیار آرام و لطیف پیاده شده توسط ساز پیانو با فرکانس و افکتی خاص در کنار بازیگری همیشه جذاب ویولن‌سل، در دل این فضا طوری از شما دلبری خواهد کرد که از خودبیخود شده و عاشق و شیفته این فضا خواهید شد.عمق و آرامش این آهنگ، بهترین کمک کننده به شما است. به همراه این موسیقی خیال پردازی منحصربفرد، روح، ذهن و جسم شما با تک تک اجزای خود وارد آرامشی عمیق خواهند شد و از این دنیای شلوغ با تمام تعلقاتش جدا شده و به پرسه زدن در آرامش، امنیت و طراوت مشغول می‌شود. برای انجام یک خیال‌پردازی مثبت و اثربخش چه چیز دیگری لازم دارید؟ هیچ عنصر دیگری مانند این موسیقی نمی‌تواند شما را در انجام خیال‌پردازی کمک کند. سوار بر این موزیک می‌توانید در هر کجا که تمایل دارید در کمال آرامش پرسه بزنید و با تمام وجود خود لذت ببرید.
پیشنهاد : تقویت حافظه با موسیقی ، شماره یک

چطور از این پادکست موسیقی درمانی بهترین نتیجه را بگیریم ؟

آرام باشید و در موقعیتی مناسب قرار بگیرید. تنها یک قدم با غرق شدن در آرامشی وصف‌ناپذیر و انجام یک خیال‌پردازی باکیفیت فاصله دارید. پس همین حالا سومین پادکست دنیای موسیقی برای خیال‌پردازی را از همین صفحه دانلود کنید و آماده باشید. برای نتیجه‌گیری بهتر از این پادکست بهتر است که با هدفون از آن استفاده کنید. هدفون را بر گوش خود قرار داده و با انجام چند تنفس عمیق پخش موسیقی را آغاز کنید. شما در حال حاضر از نظر فیزیکی در یک مکان آرام و مناسب هستید، اما بزودی وارد فضایی فوق‌العاده آرام‌ و لطیف‌تر خواهید شد.
فضایی که تمام ویژگی‌های مثبت و حالات آن را با ذهن و پوست خود لمس کرده و به وجد خواهید آمد. کمی بر روی تنفس خود تمرکز کنید. مسیر ورود و خروج هوا در بدن خود را در هنگام انجام تنفس عمیق در ذهن خود کاملا بررسی کنید. بعد از گذشت دو یا سه دقیقه، تمرکز خود را از روی تنفس برداشته و بر روی اجزای موسیقی خیال پردازی معطوف کنید. سوار بر اجزای این آهنگ با آن حرکت کرده و اجازه دهید که شما را باخود به فضایی که در دل خود دارد ببرد. در کمترین زمان ممکن با این موسیقی جذاب مانوس شده و با تمام وجود در فضای رویایی آن قرار خواهید گرفت.
در این هنگام، زمان آن است که خیال‌پردازی را شروع کنید و ذهن خود را برای پرسه زدن آزاد بگذارید. به هر موضوع مثبتی که دوست دارید فکر کنید، در ذهن خود کارهای خود را پله به پله به نتیجه برسانید، خود را در موقعیت‌های مختلف قرار دهید و برای خود برنامه‌ریزی کنید، بصورت ذهنی خود را بجای دیگران قرار داده و بجای آن‌ها حس کنید و از نگاه دیگران به زندگی و خودتان نگاه کنید... به هر روش مثبتی که دوست دارید خیال‌پردازی و خیالبافی مثبت خود را انجام دهید.
توجه داشته باشید که در هنگام استفاده از هدفون به هیچ عنوان میزان بلندی صدا را بیشتر از حد یک سوم قرار ندهید. پخش موسیقی را با این میزان صدا شروع کنید و در ادامه طبق راحتی گوش و ذهن خود، میزان بلندی صدا را تنظیم و ثابت کنید. برای استفاده از این موسیقی جذاب و منحصربفرد می‌توانید از بلندگو هم استفاده کنید. لازم است که در هفته حداقل سه بار و هربار با مدت زمان حداقل 20 دقیقه بصورت پیوسته گوش و ذهن خود را به این موزیک جذاب بسپارید تا از نتایج شگفت‌آور آن بهره‌مند شوید. این اطمینان را داشته باشید که بهترین نتیجه را از این پادکست خواهید برد. لطفا در بخش نظرات این پادکست، ما و دیگر همراهان گرامی دنیای موسیقی درمانی را در جریان تجربه خود از شنیدن این پادکست قرار دهید.
ویژگی‌های این پادکست :

 • موسیقی بی‌کلام، بسیار عمیق و درگیر کننده با مدت 63 دقیقه پیوسته
 • بسیار مناسب برای انجام خیال‌پردازی و خیال‌بافی
 • بسیار مناسب برای پرواز ذهن
 • بسیار مناسب برای کاهش استری
 • بسیار مناسب برای کاهش ترس
 • مناسب برای تقویت ذهن و تمرکز
 • تاثیرگذار در تقویت حافظه
 • قابل استفاده برای انجام انواع مدیتیشن و ریلکسیشن
 • تاثیرگذار در کاهش درد
 • تاثیرگذار در کاهش ترس
 • مناسب برای افزایش کیفیت خواب
 • قابل پخش با بلندگو برای ایجاد آرامش در اماکن مختلف

 

به علت امکان ایجاد خواب‌آلودگی، لطفا به هیچ عنوان از این پادکست در هنگام رانندگی و انجام کارهای حساس استفاده نکنید.

 

Tags :
به این محصول امتیاز دهید
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود پادکست
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
محصولات مرتبط
تازه ترین مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی :
برای خرید سریع این محصول شماره همراه خود را وارد کنید :
برای دانلود این پادکست و دسترسی آنلاین به همه پادکست‌ها عضو دنیای موسیقی درمانی شوید و اگر عضو هستید وارد حساب کاربری خود شوید