دنیای موسیقی درمانی
منو
جستجو
خانه
انجام جستجو
انصراف
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر
دانلود پادکست Fear Reduction - Vol. 2
دانلود پادکست
مدت زمان : 62 دقیقه
0:00
0:00

کاهش ترس با موسیقی

غلبه درونی و ذهنی بر ترس با دومین شماره از پادکست موسیقی درمانی بی کلام کاهش ترس

شما در این قسمت شنونده دومین پادکست فوق‌العاده تاثیرگذار دنیای موسیقی درمانی برای کاهش ترس خواهید بود و با آن همراه با کائنات غرق در آرامش و شکوه خواهید شد. پادکستی که با ویژگی های منحصر به‌فرد خود به بهترین شکل ترس و انرژی‌های منفی شما را کاهش می‌دهد و ذهن‌تان را برای گنجاندن افکار مثبت و بزرگ باز و مهیا می‌کند؛ چراکه دیگر اوهام ترس‌انگیز از ذهن شما رخت برخواهد بست.

با موسیقی بر ترس‌هایتان غلبه کنید و آن‌ها را به سخره بگیرید!

برای رهایی از ترس، می‌توانید به ماهی‌هایی که خود را به آرامش اعماق اقیانوس سپرده‌اند فکر کنید و هم‌زمان به دومین پادکست کاهش ترس ما گوش بسپارید تا عمیقا با آرامش و فضای دست‌نیافتنی اعماق ذهن‌تان یکی شوید. برای رهایی از ترس، می‌توانید خود را یکی از قطرات آب یک آبشار خروشان تصور کنید که در آستانه یک پرش باشکوه از قله‌ی همه‌ی حس‌های منفی از جمله ترس است و با خیال راحت همچنان‌که به این موسیقی سرشار از لطافت گوش می‌کنید ترس‌های خود را بر فراز آبشار جا بگذارید و آزاد و رها از حس‌های مخرب به زندگی هموار با عواطف مثبت دست بیابید. شما با بهره‌مندی از کیمیاگری وبسایت دنیای موسیقی‌درمانی به شکل هدف‌مند پا در جهان پرعظمت رهایی از خودکم‌بینی‌ها خواهید گذارد به‌طوری‌که به ترس‌های موهوم خود خواهید خندید.

کاهش ترس با موسیقی در 62 دقیقه آرامش محض

دومین پادکست وبسایت دنیای موسیقی درمانی برای کاهش ترس را در قالب یک موسیقی بسیار روح‌نواز و اثربخش با مدت زمان 62 دقیقه خواهید شنید. بعد از سپردن گوش و ذهن خود به موسیقی این پادکست، بزرگی و عظمت را در ذهن و روح خود احساس خواهید کرد و قدم های استوارتان را بر روی ترسها و افکار منفی خود خواهید گذاشت. مثل یک پرنده بر فراز محدودیت‌ها بال خواهید گشود و همه احساسات مخرب را پشت سر خواهید گذاشت.

پادکست کاهش ترس با موسیقی چطور به ما در غلبه بر ترس‌هایمان کمک می‌کند؟

این آهنگ شفابخش به بهترین شکل ذهن و روح شما را از افکار و انرژی های منفی پاک می‌کند و آن را آماده جایگزینی افکار مثبت می‌گرداند. یکی از منفی‌ترین و مخرب‌ترین افکار منفی در وجود انسان، ترسهای واهی است که در صورت عدم کنترل می‌توانند روح و جسم انسان را به‌طور کامل فلج کنند و با ایجاد بیماری‌های روان‌تنی، همه انرژی روانی شما را به مصادره خود درآورند.
موسیقی این پادکست با ویژگی های کم‌نظیر خود، در ابتدا ذهن شما را از افکار منفی و مخرب که یکی از آنها ترس است پاک کرده، و در مراحل بعدی با ریتم سینوسی و منقطع خود و استفاده از صداهای محیطی و سایکدلیک و ایجاد فضایی حجیم و روشن، بزرگی و عظمت را به وجود شما هدیه و تزریق و آن را جایگزین ترس‌هایتان می‌کند.

ملودی دلچسب و فوق‌العاده روح‌نواز و آرامش‌بخشی در بهترین شکل با بازیگری ساز پیانو با فرکانسی متعادل شروع شده و در ادامه با استرینگی از ساز ویولن و عناصر الکترونیک موسیقی همراه شده و در قالب یک ریتم پیش‌رونده قرار می‌گیرد.

این ملودی فضایی را برای شما خواهد ساخت که با قرار گرفتن در آن نه تنها ترس شما به شکل چشمگیری کاهش یافته و از بین می‌رود، بلکه با اصلاح دید شما در مورد عظمت وجوتان، آرامش و اعتماد به نفس شما نیز به شدت افزایش خواهد یافت و شخصیت جدیدی در شما متولد خواهد شد.

کاهش ترس با موسیقی درمانی

برای گرفتن بهترین نتیجه از این پادکست این نکات را حتما رعایت کنید:

در حالتی مناسب و راحت قرار بگیرید و به آرامش فکر کنید. می‌توانید دراز بکشید و عضلات خود را در شل‌ترین حالت ممکن رها کنید. فقط به موسیقی فکر کنید و بگذارید نت‌ها در شریان‌های‌تان جاری شوند. حالا چشمان خود را بسته و گوش و ذهن خود را به این پادکست بسپارید. آرام باشید و در تمام مدت گوش سپردن به این موسیقی نفس عمیق را فراموش نکنید.
انجام تنفس عمیق با هر تکنیکی که با آن راحت هستید، به شدت تاثیرگذاری موزیک این پادکست برای کاهش ترس را بالا برده و روند آرام‌سازی شما را به بهترین شکل پیش خواهد برد. برای استفاده بهتر از موسیقی این پادکست و اثربخشی بیشتر عناصر حاضر در آن از هدفون استفاده کنید و حتما میزان بلندی صدا را بر روی مقدار متوسط و در حالتی که راحت هستید تنظیم کنید. تاکید می‌کنیم که به هیچ عنوان این موسیقی را با صدای بیشتر از حد متوسط و با صدای بلند گوش نکنید؛ چراکه در غیر این صورت نه تنها تاثیر لازم از آهنگ این پادکست را دریافت نخواهید کرد، بلکه گوش و ذهن شما هم به شدت خسته خواهد شد،
پس برای ذهن‌تان شرایط حذف آلودگی‌های صوتی را فراهم کنید. حداقل سه یا چهار بار در هفته از این موسیقی شفابخش استفاده کنید و هربار به مدت 15 دقیقه بدون توقف گوش و ذهن خود را به آن بسپارید و تا جایی که این کار برای شما آزار دهنده نشده است آن را ادامه دهید. در هر زمانی که احساس بد یا آزار دهنده‌ای به شما دست داد گوش دادن به این موسیقی را متوقف نمایید. امیدواریم بهترین نتیجه را از این پادکست به دست بیاورید و به بهترین شکل ترسهای خود را شکست دهید. پیشنهاد می‌کنیم اولین شماره از پادکست‌های موسیقی درمانی برای کاهش ترس را نیز از دست ندهید : پادکست موسیقی برای کاهش ترس - شماره 1
ویژگی های این پادکست:

 • مدت زمان 62 دقیقه پیوسته
 • مناسب و بسیار اثر بخش برای کاهش ترس
 • خالی کردن ذهن و روح از افکار مخرب و منفی و جایگزینی آن با افکار بزرگ و مثبت
 • استفاده از ریتم سینوسی، منقطع و صداهای انجلیک برای القای بزرگی و عظمت به ناخودآگاه شنونده
 • بهره‌گیری از ریتمی پیش‌رونده برای بیدار کردن و فعال کردن تک تک اجزای وجودی شنونده
 • قابل استفاده برای آرام‌سازی جسم در کنار کاهش ترس
 • استفاده از ملودی نرم و بسیار تاثیرگذار بر پایه سازهای پیانو و ویولن در فرکانسی متعادل برای غرق کردن شنونده در آرامشی وصف ناپذیر
 • بهره‌گیری از عناصر موسیقی الکترونیک و صداهای محیطی برای خلق فضایی درگیر کننده و عمیق
 • قابل استفاده برای انجام انواع حالات مدیتیشن و تکنیک‌های آرام‌سازی
 • قابل استفاده برای بالا بردن میزان اعتماد به نفس
 • قابل استفاده برای بالا بردن تمرکز و فعال‌سازی ذهنی

 

Tags :
به این محصول امتیاز دهید
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود پادکست
0:00
0:00
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
تصویر پروفایل
۱۳۹۹/۰۸/۲۲

با سلام و درود آیا بعد از خرید با همین کیفیت ارائه میشود ؟ یا این کیفیتی که آنلاین میشه اجرا کرد دمو و پیش نمایش هست ؟ با تشکر

تصویر پروفایل
۱۳۹۹/۰۸/۲۳

سلام، بله این قسمتی از پادکسته که به عنوان نمونه ارائه شده.

محصولات مرتبط
تازه ترین مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی :
برای خرید سریع این محصول شماره همراه خود را وارد کنید :
برای دانلود این پادکست و دسترسی آنلاین به همه پادکست‌ها عضو دنیای موسیقی درمانی شوید و اگر عضو هستید وارد حساب کاربری خود شوید