دنیای موسیقی درمانی
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر
دانلود پادکست  Fear Reduction - Vol. 2
دانلود پادکست
مدت زمان : 71 دقیقه
0:00
0:00

غلبه درونی و ذهنی بر ترس با دومین شماره از پادکست موسیقی درمانی بی کلام کاهش ترس

Fear Reduction - Vol. 2

در این قسمت شنونده دومین پادکست فوق‌العاده تاثیر گذار دنیای موسیقی درمانی برای کاهش ترس خواهید بود. پادکستی که با ویژگی های منحصر به‌فرد خود به بهترین شکل ترس و انرژی‌های منفی شما را کاهش داده و ذهن شما را برای گنجاندن افکار مثبت و بزرگ باز می‌کند. بعد از سپردن گوش و ذهن خود به موسیقی این پادکست، بزرگی و عظمت را در ذهن و روح خود احساس خواهید کرد و قدم های استوارتان را بر روی ترس ها و افکار منفی خود خواهید گذاشت.

موسیقی این پادکست برای کاهش ترس با مدت زمان 71 دقیقه بر روی کوک 444 هرتز ساخته شده است. کوک در فرکانس A=444 هرتز و فرکانس دیگر نت ها در این تیون، به بهترین شکل ذهن و روح شما را از افکار و انرژی های منفی پاک کرده و آن را آماده جایگزینی افکار مثبت می‌کند. یکی از منفی ترین و مخرب ترین افکار منفی در وجود انسان، ترس های واهی است که در صورت عدم کنترل می‌توانند روح و جسم انسان را بطور کامل فلج کنند. موسیقی این پادکست بواسطه ویژگی هایی که ذکر شد، در ابتدا ذهن شما را از افکار منفی و مخرب که یکی از آنها ترس می‌باشد پاک کرده، و در مراحل بعدی با ریتم سینوسی و منقطع خود و استفاده از صدا های انجلیک و ایجاد فضایی حجیم و روشن، بزرگی و عظمت را به وجود شما تزریق کرده و آن را جایگزین ترس‌هایتان می‌کند.

چشمان خود را بسته و گوش و ذهن خود را به این پادکست بسپارید. آرام باشید و در تمام طول گوش سپردن به این موسیقی نفس عمیق بکشید. برای تاثیر بهتر موسیقی این پادکست از هدفون استریو استفاده کنید و میزان بلندی صدا را بر روی مقدار متوسط و در حالتی که راحت هستید تنظیم کنید. امیدواریم بهترین نتیجه را از این پادکست گرفته و به بهترین شکل ترس های خود را شکست دهید.

 

پیشنهاد می‌کنیم اولین شماره از پادکست‌های موسیقی درمانی برای کاهش ترس را نیز از دست ندهید : پادکست موسیقی برای کاهش ترس - شماره 1

 

ویژگی های این پادکست:

مدت زمان 71 دقیقه پیوسته

مناسب و بسیار اثر بخش برای کاهش ترس

کوک شده بر فرکانس A=444 هرتز (C=528 هرتز) یا همان فرکانس سولفژ 528 هرتز

خالی کردن ذهن و روح از افکار مخرب و منفی و جایگزینی آن با افکار بزرگ و مثبت

استفاده از ریتم سینوسی و منقطع و صدا های انجلیک برای القای بزرگی و عظمت به ناخوداگاه شنونده

قابل استفاده برای آرام سازی روح و جسم در کنار کاهش ترس

 

Tags :
به این محصول امتیاز دهید
قیمت : 5,000 تومان
خرید آلبوم موسیقی
اضافه به سبد
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود پادکست
0:00
0:00
محصولات مرتبط
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید