دنیای موسیقی درمانی
منو
جستجو
خانه
انجام جستجو
انصراف
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر
دانلود پادکست Fear Reduction - Vol. 1
دانلود پادکست
مدت زمان : 60 دقیقه
0:00
0:00

موسیقی برای کاهش ترس

غلبه ذهنی و رهایی از ترس با موسیقی درمانی بی کلام کاهش ترس، شماره اول

پادکستی که هم اکنون شما را با نوای خود غرق در شگفتی کرده، اولین شماره از پادکستهای فوقالعاده تاثیرگذار کاهش ترس وبسایت دنیای موسیقیدرمانی است. ما با یک موسیقی شصت دقیقه‌ای نگاه شما را به کسب آرامش و تجربه دنیای بدون ترس تغییر خواهیم داد. به شما نشان خواهیم داد که راه زیادی تا رسیدن به احساس شجاعت و برون‌رفت از درخودماندگی ندارید. دریچه‌های ذهن شما را به‌سوی تجارب جدید باز خواهیم کرد و به شما کمک می‌کنیم با انتخاب موسیقی مناسب، بدون تقلا برای رسیدن به احساس لذت‌بخش آسودگی و رهایی از ترس آن را مهمان ذهن سرشار از ایده‌های زیبا و قلب مهربان‌تان کنید.

این پادکست موسیقی برای کاهش ترس همه آن‌چه برای دست‌یابی به سرور و اعتمادبه‌نفس نیاز دارید به شما می‌آموزد و در اختیار شما می‌گذارد و راهی بدون فراز و نشیب و دشواری، بدون نیاز به مواد شیمیایی با عوارض جانبی برای آرامش و رهایی از هراس مقابل شما باز می‌کند.

پادکستی که موسیقی بی‌کلام و فوق‌العاده شنیدنی و آرامش‌بخش آن با از بین بردن تمام احساسات بد شما در مورد خودتان، حالات خودتخریبی و عدم اعتماد به تواناییهایتان را از بین برده و با ایجاد حسی بهتر در مورد خودتان و دنیای اطراف، به‌طور شگفتآوری ترسهای عمومی شما را کاهش میدهد؛ درواقع این موسیقی با دور کردن اندیشه‌های مخرب و جایگزینی آن‌ها با احساس اعتماد به خودتان و دنیای پیرامون‌تان شما را به سمت شجاعت دست‌اندازی به زندگی می‌برد و انگیزه مورد نیاز برای قرارگیری در مسیر فتح قله‌های پیشرفت را برای شما هموار می‌سازد.
همچنین این موسیقی با عناصر و ساختمان خود، با ایجاد آرامش در ذهن و روح شما و خارج کردن تشویش و نگرانی از وجودتان، برای شما سدی محکم در برابر ترس از تنهایی خواهد ساخت و دشواری‌های ناشی از عدم باور به توانایی‌های ذاتی‌تان را از بین می‌برد.

اولین پادکست موسیقی برای کاهش ترس دنیای موسیقی درمانی چه ویژگی‌هایی دارد؟

شما اکنون اولین پادکست وبسایت دنیای موسیقی درمانی برای کاهش ترس را با مدت زمان 60 دقیقه خواهید شنید؛ پادکستی با یک موسیقی خاص و دوست‌داشتنی که به بهترین شکل شما را کمک خواهد کرد توان‌تان را برای رسیدن به اهداف‌تان باور کنید. ترس چیزی جز خیال باطل ناتوانی نیست و ما می‌کوشیم با این آهنگ، همه خیالات باطل شما را از ذهن‌تان بزداییم.

بگذارید قدرت نت‌ها در ذهن‌تان جوانه بزند و رشد کند تا ذهن قوی، شما را برای زندگی، قدرتمند سازد!

آهنگ این پادکست موسیقی درمانی وجود شما را مملو از احساسات خوب می‌کند و انواع ترس را برایتان بی‌معنی و با احساس خودباوری جایگزین می‌کند. خودتان را به دست ضرباهنگ ملایم این موسیقی بسپارید و بگذارید احساسات خوش با بالا و پایین این آهنگ در وجودتان جریان یابد. بگذارید قدرت نت‌ها در ذهن‌تان جوانه بزند و رشد کند تا ذهن قوی، شما را برای زندگی، قدرتمند سازد.

کاهش ترس با موسیقی درمانی

این پادکست چطور به ما در مقابله با ترس‌هایمان کمک خواهد کرد؟

در ساختمان آرامش‌بخش و بسیار تاثیرگذار این موسیقی شنونده یک ملودی بی‌نظیر خواهید بود که با ساز پیانو در کوکی خاص نواخته میشود. این ملودی نرم و روح‌نواز با شروع آرام و فراز و فرودهای تدریجی خود، ذهن شما را شدیدا درگیر زیبایی‌های خود کرده و آن را به بازی می‌گیرد؛ یک بازی جذاب و دوست‌داشتنی که تمام وجود شما را غرق در آرامش و احساسات خوب خواهد کرد. شروع پایین و آرام این ملودی و فراز تدریجی آن که توسط صداهای سفید و اصوات و عناصر خیال‌انگیز احاطه شده، به بهترین حالت ممکن ترس و نگرانی را از ذهن شما خارج کرده و آرامش و ثبات را به آن برمی‌گرداند.

کافی ‌است که آرام باشید و در محیطی مناسب قرار بگیرید و به همراه تنفس عمیق، استفاده از این موزیک‌ بی‌کلام و بسیار اثربخش را شروع کنید

این پادکست شنیدنی برای کاهش ترس با مشخصاتی که ذکر شد میتواند به‌صورت شگفتآوری ترس‌های عمومی شما را کاهش دهد و احساساتی فوقالعاده خوب را به وجود شما القا کند. فقط کافی ‌است که آرام باشید و در محیطی مناسب قرار بگیرید و به همراه تنفس عمیق، استفاده از این موزیک‌ بی‌کلام و بسیار اثربخش را شروع کنید. موسیقی، این هنر مترقی به کمک شما می‌آید تا انرژی‌های مخرب را از وجودتان پاک کنید و ناخودآگاه خود را برای یک زندگی بدون نیروهای مخرب آماده سازید.
پیشنهاد : پادکست افزایش اعتماد به نفس با موسیقی درمانی - شماره یک

بهترین روش گوش دادن به پادکست موسیقی برای کاهش ترس جهت گرفتن نتیجه مناسب چیست؟

برای ایجاد تمرکز و جدایی بیشتر از تعلقات ذهنی حتما برای سپردن گوش خود به این موسیقی از هدفون استفاده کنید و میزان بلندی صدا را روی مقدار متوسط قرار داده، تمرکز کنید و اجازه دهید که ترس و احساسات تخریبگر از وجود شما خارج شوند و جای خود را به خودباوری و باور زیبایی زندگی بدهند؛ باور کنید که توانمندی‌های شما بسیار قابل اعتماد است. این موسیقی کمک می‌کند فشارهای روانی شما تخلیه شود و با هر بار گوش فرا دادن به آن با روانی آزاد و انرژی مثبت فراوان به اهداف و آرزوهای‌تان فکر کنید و برای دست‌یابی به آن‌ها تلاش مضاعف داشته باشید.
هربار به مدت حداقل 15 دقیقه مداوم با تمرکز و تنفس عمیق، ذهن و گوش خود را به این موسیقی بسپارید و به هر تعداد دفعاتی که مایل بودید در طول هفته وقت خود را در اختیار پالودگی ذهن از تخریب‌گرها قرار دهید و با این موسیقی بگذرانید تا دریچه‌های ذهن شما به سمت نور و روشنایی خودباوری گشوده شود؛ چراکه ترس‌های بی‌دلیل معلول باورهای مسموم و تلقینات منفی است و این موسیقی به شما کمک می‌کند شجاعت دورریختن خرافه را پیدا کنید. این موسیقی انگیزشی شما را به یک زندگی سرشار از واقعیات مثبت فرا می‌خواند و از هرآن‌چه باور مسموم و خرافه‌گون شما را رهایی می‌بخشد.
گفتنی است اگر در هر زمانی گوش دادن به آهنگ این پادکست برای شما آزاردهنده شد حتما باید گوش کردن به آن را متوقف کنید. در این حالت شاید ذهن شما در جستجوی تنوع است. امیدواریم بهترین نتیجه را از این موسیقی برای کاهش ترس بگیرید. لطفا حتما در بخش نظرات، ما و دیگر همراهان وبسایت دنیای موسیقی درمانی را در جریان تجربه خود از گوش سپردن به این پادکست قرار دهید.

 

Tags :
به این محصول امتیاز دهید
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود پادکست
0:00
0:00
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
محصولات مرتبط
تازه ترین مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی :
برای خرید سریع این محصول شماره همراه خود را وارد کنید :
برای دانلود این پادکست و دسترسی آنلاین به همه پادکست‌ها عضو دنیای موسیقی درمانی شوید و اگر عضو هستید وارد حساب کاربری خود شوید