دنیای موسیقی درمانی
منو
جستجو
خانه
انجام جستجو
انصراف
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر
دانلود پادکست Fear Reduction - Vol. 3
دانلود پادکست
مدت زمان : 63 دقیقه
0:00
0:00

آهنگ کاهش ترس

دانلود موسیقی بی‌کلام غلبه بر ترس - شماره 3

پادکستی که هم اکنون در دنیای موسیقی درمانی شنونده آن هستید، سومین شماره از سری کاهش ترس است. یک موسیقی بی کلام آرامش‌بخش و البته با ویژگی های خاص، چیزی است که در این پادکست به مدت 63 دقیقه همراه شما خواهد بود و به بهترین شکل ممکن به کاهش ترس شما و تبدیل آن به احساسات خوب و مثبت، کمک خواهد کرد.

 

این آهنگ بی‌کلام به شما در مقابله با ترس‌هایتان کمک خواهد کرد

 

اگر ترس از مسائل مختلف زندگی شما را مختل کرده و به یک اختلال تبدیل شده است، اینجا بهترین مکان برای شما است. در ادامه با ما همراه باشید و بیشتر با این پادکست اثرگذار آشنا شوید.

 

ترس پاسخی حیاتی به خطرات جسمی و عاطفی است که در طول تکامل انسان، به ویژه در دوران باستان که مردان و زنان مرتباً با موقعیت‌های مرگ یا زندگی مواجه می‌شدند، بسیار مهم بوده است.

 

امروزه، با پیشرفت و تغییرات شرایط زندگی ما انسان‌ها، خطراتی که بطور طبیعی تهدیدمان می‌کنند به مراتب کمتر از گذشته است. اکثر ما انسان‌ها دیگر نه با حیوان درنده‌ای مواجه می‌شویم، نه هرروز و شب در حال جنگ قبیله‌ای هستیم. اما با این حال، امروزه عوامل جدیدی وجود دارند که همان سطح از ترس را در وجود ما گسترش می‌دهند. البته حقیقت ماجرا این است که این عوامل در واقعیت هیچ خطری برای ما نخواهند داشت و این خود ما هستیم که ترس را چاشنی آن‌ها کرده و آسیب می‌بینیم.

عوامل امن و کم خطری مثل سخنرانی در جمع، حضور برای چند ثانیه در آسانسورها و رژه یک عنکبوت خانگی خوش خط و خال اما بی‌خطر در چندین متری ما، که هیچ‌کدام از آن‌ها حتی درصدی از عواقب وخیم‌کننده‌ای را که انسان اولیه با آن روبه‌رو بود را از خود نشان نمی‌دهند، باز هم با واکنش فلج کننده ترس همراه هستند. برخی از افراد، هنوز هم واکنش‌های شدیدی نسبت به اشیا یا سناریوهای خاص نشان می‌دهند.

 

آهنگ ضد ترس

 

بسیاری از مردم گهگاه حملات ترس یا نگرانی و اضطراب شدید را قبل از پرواز، اولین قرار ملاقات، اولین روز کاری، مراجعه به پزشک یا حتی یک بازی برای تفریح، تجربه می کنند. اما زمانی که ترس فردی دائمی و مختص یک تهدید خاص است، زندگی روزمره او را مختل کرده و ممکن است در صورت عدم رسیدگی به آن، در آینده به مشکلات جدی‌تر تبدیل شده و حتی آن فرد را به فوبیای خاص مبتلا کند.

 

اگر از ابتدای حیات انسان بر روی این کره خاکی، مردم احساس ترس نمی کردند، نمی توانستند از خود در برابر تهدیدات مشروع محافظت کنند.

 

اما نکته مثبت و امیدوارکننده در اینجا این است که می توان به راحتی این حالات را کاهش داد و از گسترس آن جلوگیری کرد. یکی از بهترین، کم هزینه‌ترین، مفرح‌ترین و لذتبخش‌ترین راه هایی که می‌توان بوسیله آن ترس را کاهش داد، استفاده از موسیقی است. زمانی که شما بتوانید از یک آهنگ مناسب و اصولی به شکل درست استفاده کنید، در دل ترس هم به بهترین شکل ممکن به آرامش رسیده و با حضور انرژی‌های مثبت، ترس خود را در آغوش خواهید گرفت.

 

با پادکست موسیقی کاهش ترس شماره 3 آشنا شوید

 

سومین پادکست دنیای موسیقی درمانی برای کاهش ترس اینجاست تا همین کار را برای شما انجام دهد. با استفاده از این پادکست فوق‌العاده شنیدنی و اثرگذار، می‌توانید به راحتی و در لذتبخش ترین حالت ممکن، ترس های خود را کاهش داده و با تلطیف فضای روحی خود، کیفیتی بالاتر و بهتر از زندگی را تجربه کنید. اگر در حال دست و پنجه نرم کردن با ترس هایی هستید که با حضور خود زندگی شما را مختل کرده‌اند، درنگ نکنید و همین حالا از همین صفحه، این پادکست را دریافت کنید و دریچه‌ای زیبا و منحصربفرد را پیش روی خود باز کنید.

آهنگ بی کلامی که در پادکست شماره 3 دنیای موسیقی درمانی برای کاهش ترس بمدت 63 دقیقه و بصورت پیوسته شنونده آن هستید، دارای ویژگی‌هایی است که شما را در همان دل ترس به آرامش می‌رساند. چیزی که در این موسیقی شنیدنی و آرامش بخش می‌شنوید، ساختمانی است که توسط پیانو، استرینگ ویولن و صداهای محیطی زیبا و لطیف و البته هنر آهنگساز خلق شده است.

یک ملودی جذاب و شنیدنی پیانو در کوکی خاص و گامی اثرگذار چیزی است که بیشترین بازیگری را در فضای آرامش‌بخش این موسیقی دارد. البته به هیچ عنوان از صداهای محیطی جذابی که در تمام طول این موسیقی دلچسب شما را همراهی می‌کند هم نباید بگذریم. این صداهای محیطی که ترکیبی از صدای بارش باران و سوختن چوب (البته با وضوح کمتر) است هم نقشی بسیار مهم را در آرام سازی شما ایفا می‌کند. به لطف همین صداهای محیطی، شما خود را در محیطی گرم، امن و آرام خواهید یافت و همین یک مورد به خودی خود برای آرام‌سازی شما و فرار احساسات منفی‌تان کافی است.

 

این موسیقی بی‌کلام با ساختار منحصر به فرد خود شجاعت روبرو شدن با ترس‌هایتان را در شما تقویت می‌کند

 

بازیگر کلیدی دیگر این مجموعه معجزه‌گر، استرینگ ویولن است که بوسیله چند نوع ساز ویولن و البته مادر همه آن‌ها، ویولنسل نواخته می‌شود. این استرینگ جذاب با پوشش تمامی فرکانس‌های ممکن، نوایی شنیدنی و تاثیرگذار از رنگ و بوی ساز ویولن را به شما ارائه داده و مخصوصا با بازیگری ویولنسل در پایین‌ترین فرکانس ممکن، شما را اندکی با ترس‌هایتان روبرو می کند.

زمانی که در دل این آرامش با ترس های خود روبرو می‌شوید، خواهید فهمید که ترس‌های شما در واقعیت هیچ خطری برای شما نداشته و آرامش شما می‌تواند آن ها را بلعیده و به انرژی مثبت تبدیل کند. پیشنهاد ما این است که به هیچ عنوان این پادکست فوق‌العاده اثربخش را از دست ندهید و همین حالا با دانلود آن از همین صفحه، لذت بردن از ترس های خود را آغاز کنید!

 

پادکست کاهش ترس

 

چطور از این پادکست مقابله با ترس بیشترین بهره را ببریم ؟

 

خب، همینطور که شروع به اجرای سومین پادکست دنیای موسیقی درمانی برای کاهش ترس کرده‌اید، چشمان خود را ببندید و به ذهن خود اجازه دهید که رها شود و هرکجا که می خواهد برود. ضمنا در هر حالتی که هستید می توانید از این موسیقی اثربخش استفاده کنید، اما با این حال اگر در شرایطی راحت و مساعد قرار بگیرید، طبیعتا آرامش بیشتری را تجربه خواهید کرد.

برای استفاده از این پادکست هم می توانید از هدفون استفاده کنید و هم می توانید از بلندگو برای طنین انداز کردن آن در کل محیط بهره ببرید. اما پیشنهاد ما برای کسب نتیجه بهتر، استفاده از یک هدفون با کیفیت مناسب است. لطفا توجه داشته باشید که در زمان استفاده از پادکست شماره 3 برای کاهش استرس، نباید میزان بلندی صدا را بیشتر از حد متوسط قرار دهید. این کار می تواند گوش و ذهن شما را خسته کرده و نتیجه را مختل کند.

خواندن این مطلب ویژه را هم توصیه میکنیم !

تنفس عمیق را شروع کرده و کمی بر روی تنفس خود تمرکز کنید. کم کم شروع به تمرکز بر روی عناصر این موسیقی کنید و ذهن خود را از تنفس خود، بر روی اجزای آهنگ بکشانید. اجازه دهید که افکار بیایند و بروند و شما فقط نظاره‌گر بوده و روی هیچکدام از آن ها تمرکز نکنید. آرام باشید و اجازه دهید که موسیقی کار خودش را انجام بدهد و نگران بهم خوردن تمرکز خود نباشید. هر زمانی که متوجه بهم خوردن تمرکز خود شدید، بدون نگرانی و با آرامش مجددا تمرکز خود را بر روی فاکتور مورد نظر برگردانید. حفظ تمرکز در ابتدا کمی سخت خواهد بود و به مرور و تکرار و تمرین بهتر خواهد شد. به هر تعداد دفعاتی که مایل بودید می توانید از این پادکست استفاده کنید.

 

بهتر است در هربار استفاده، حداقل به مدت 15 تا 20 دقیقه بطور پیوسته گوش و ذهن خود را به این موسیقی بسپارید.

 

امیدواریم با استفاده درست از سومین پادکست دنیای موسیقی درمانی برای کاهش ترس، بهترین نتیجه را کسب کرده و با کاهش ترس خود، به دنیایی پر از آرامش و انرژی های مثبت وارد شوید. لطفا نظرات، پیشنهاد و انتقاد خود در مورد این پادکست را در بخش نظرات همین محصول با ما در میان بگذارید.

 

ویژگی های این پادکست:

  • موسیقی بی کلام بسیار زیبا و آرامش بخش با مدت زمان 63 دقیقه پیوسته
  • بسیار مناسب برای کاهش ترس
  • بسیار مناسب برای کاهش استرس
  • بسیار مناسب برای کاهش اضطراب و نگرانی
  • بسیار مناسب برای بهبود عوارض ناشی از اختلالات ترس
  • مناسب برای آرام سازی جسم و روح
  • مناسب برای پاکسازی انرژی های منفی
  • ایجاد کننده و القا کننده انرژی های مثبت به شنونده
  • مناسب برای انجام انواع تکنیک های آرام سازی

 

 

Tags :
به این محصول امتیاز دهید
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود پادکست
0:00
0:00
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
تصویر پروفایل
۱۴۰۱/۱۱/۱۰

بیشتر پادکست ها رو دانلود کردم ولی بطور اتفاقی اومدم در این بخش، گفتم این پادکست رو گوش بدم چقدر قشنگ باهام حرف میزنه، حتی الان که مشغول گوش دادن بهش هستم حس کردم بهترین موقع ست که بنویسم این حال خوبم رو باهاتون به اشتراک بگذارم در ساعت ۲:۵۱ نیمه شب زمستانی ،،،ممنونم ازتون

تصویر پروفایل
۱۴۰۱/۱۱/۱۰

سلام، وقت شما به خیر. خیلی خوشحالیم که این پادکست باعث ایجاد این احساس در شما شده و بیشتر خوشحالیم که ما در این حس خوب شما شریکیم. امیدوارم حالتون خوب باشه.

محصولات مرتبط
تازه ترین مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی :
برای خرید سریع این محصول شماره همراه خود را وارد کنید :
برای دانلود این پادکست و دسترسی آنلاین به همه پادکست‌ها عضو دنیای موسیقی درمانی شوید و اگر عضو هستید وارد حساب کاربری خود شوید