دنیای موسیقی درمانی
منو
جستجو
خانه
انجام جستجو
انصراف
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر
دانلود پادکست Antidepressant Podcast - Vol. 1
دانلود پادکست
مدت زمان : 56 دقیقه

موسیقی برای رفع افسردگی

پادکست شماره 1 موسیقی درمانی برای رفع افسردگی

موسیقی برای رفع افسردگی ، شماره 1، اولین شماره از پادکست های مقابله با افسردگی دنیای موسیقی درمانی است که به شما همراهان گرامی ارائه می‌شود. در این پادکست شنونده قطعه موسیقی بی کلام آرامش بخش و روح نواز با مدت زمان 56 دقیقه خواهید بود. موسیقی بسیار جذاب، شنیدنی، روح‌نواز و آرامش‌بخش این پادکست با ویژگی های خاص و عناصری که در ساختمان خود جای داده است، با تاثیر بر ناخوداگاه شما و ایجاد شادی و احساسی خوب و لذت بخش در وجود تان، به بهترین شکل به رفع افسرگی و کسالت روحی شما کمک خواهد کرد. این اطمینان را به شما می‌دهیم که این پادکست به بهترین شکل به رفع افسردگی و کسالت ذهنی شما کمک خواهد کرد. در ادامه با ما همراه باشید و از ویژگی‌ها و حالات مفید این موسیقی آگاه شوید.

با موسیقی درمانی به جنگ افسردگی بروید

افسردگی می‌تواند با خواب نا مناسب، کاهش حافظه و اشتها، رفتار اجتماعی ضعیف و بی حالی در ارتباط باشد و کنترل و درمان آن، به همراه رفع تمامی این حالات آزار دهنده، نقش بسیار مهمی در کنترل خلق و خوی شما و هیجاناتی مثل شادی و اضطراب را ایفا می کند. به محض شروع گوش کردن به این پادکست موسیقی درمانی برای رفع افسردگی، جنگ با افسردگی و خمودگی ذهنی آغاز شده و شادی و احساسات خوب در سراسر وجود شما شکل خواهد گرفت. ساختمانی که در این موسیقی برای کاهش افسردگی شنونده آن هستید، شامل عناصری است که با تاثیر بر ضمیر ناخودآگاه شما به بهترین شکل خمودگی روحی شما را برطرف، و طراوت، شادی و نشاط و البته آرامش را در ذهن و جسم شما جای می‌دهد.

پادکست موسیقی برای رفع افسردگی چطور به شما در غلبه بر افسردگی کمک می‌کند ؟

اولین چیزی که در این پادکست از مجموعه پادکست‌های مقابله با افسردگی دنیای موسیقی درمانی باید به آن اشاره کنیم ریتم و ملودی آن است. در این موزیک شما شنونده ریتمی پیش رونده خواهید بود و در دل این ریتم جذاب و پویا ملودی را خواهید شنید که به بهترین شکل روح شما را نوازش می‌کند. طراحی و پیاده سازی این ملودی معجزه‌گر روی مادر ساز ها یعنی پیانو، چیزی است که ذهن شنونده را به بهترین شکل در مسیر جنگ با افسردگی و خمودگی قرار می‌دهد و در دل این ریتم پویا به پیش می‌برد. نکته بعدی استفاده از صدا های حجیم و غرق کننده و صدا های محیطی نشاط آوری است که به ذهن شنونده حتی لحظه‌ای اجازه رفتن به سمت ناراحتی و اندوه را نمی‌دهند. در کنار این‌ها یک عنصر بسیار مهم دیگر هم در ساختمان این آهنگ وجود دارد. استفاده از صدا های سفید در این موسیقی چیزی است که مثل یک جلا دهنده گوش و ذهن شنونده را جلا داده و با فرکانس بالای خود تمام زوایای ذهنی او را از نقاط سیاه پاک می‌کند. این‌ عناصر همه و همه در کنار هم، به بهترین شکل عمل کرده و از همان لحظه ابتدایی، جنگ با افسردگی و خمودگی را در ذهن شنونده شکل داده و به نحو احسن پیش می‌برند. تمام این عناصر در کنار یکدیگر آرامشی بی‌نظیر را هم به وجود شنونده تزریق می‌کنند، آرامشی توام با طراوت که هنر شنونده‌ای را تحت تاثیر خود قرار می‌دهد. موسیقی برای رفع افسردگی - پادکست موسیقی درمانی

بهترین زمان برای گوش دادن به پادکست موسیقی برای رفع افسردگی چه موقعی از شبانه روز است؟

شما می توانید در هر ساعتی از شبانه روز این پادکست موسیقی درمانی را بشنوید و به کاهش و رفع افسردگی و خمودگی روحی و جسمی خود کمک کنید. اما بهتر است این پادکست را قبل از خواب گوش کنید و با سپردن ذهن خود به این موسیقی، با آن به خواب بروید تا بهترین تاثیر را بر روی ناخودآگاه خود بگذارید. تنها کاری که لازم است انجام دهید گوش دادن به این موسیقی است، عناصر این پادکست برای رفع افسردگی وظیفه خود را به بهترین شکل انجام خواهند داد. آرام باشید، در موقعیتی مناسب قرار بگیرید، ذهن خود را برای شنیدن موسیقی آماده کنید، چشمان خود را ببندید و تنفس عمیق داشته باشید. فقط و فقط آرام باشید و بدن خود را رها کرده و نگران چیزی نباشید. شما می توانید برای شنیدن این آهنگ از هدفون و بلندگو استفاده کنید اما پیشنهاد ما این است که برای تاثیر بهتر، از هدفون استریو با کیفیت پخش قابل قبول استفاده کنید و میزان بلندی صدا را روی مقدار متوسط قرار داده و طوری تنظیم کنید که در بهینه ترین و راحت ترین حالت شنیداری قرار گرفته و صدای بلند گوش و ذهن شما را آزار ندهد.

چطور از پادکست موسیقی برای رفع افسردگی بهترین نتیجه را بگیریم؟

در مورد تعداد دفعات و مدت زمان گوش سپردن به این پادکست موسیقی درمانی برای کاهش و رفع افسردگی هم نگران نسخه خاصی نباشید. هر زمانی که احساس کردید آمادگی شنیدن موسیقی را دارید، با آرامش گوش خود را به این موسیقی بسپارید و هرگز تنفس عمیق را فراموش نکنید. در هر بار گوش دادن آهنگ این پادکست، حداقل 15 دقیقه از زمان خود را بطور ممتد به آن داده و بدون وقفه گوش کنید. هرجا هم که احساس کردید ادامه ی این روند برای شما آزاردهنده شده است، گوش دادن به موسیقی را متوقف کرده و استراحت کنید. در مورد تعداد دفعات گوش کردن این موسیقی هم محدودیتی وجود ندارد و می‌توانید هر شب و حتی روزی چندبار از آن استفاده کنید. مهم فقط و فقط آمادگی شما برای گوش سپردن به موسیقی است. پیشنهاد می‌کنیم پادکست‌های دنیای موسیقی درمانی برای کاهش استرس را هم از دست ندهید. امیدواریم که از این پادکست برای رفع افسردگی بهترین نتیجه را بگیرید و بتوانید به شادابی و طراوت روحی و جسمی خود به بهترین شکل کمک کنید. لطفا ما را در جریان نظرات، پیشنهاد و انتقاد های خود قرار داده و تجربیات خود از شنیدن این پادکست موسیقی درمانی برای کاهش و رفع افسردگی را باما به اشتراک بگذارید.

Tags :
به این محصول امتیاز دهید
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود پادکست
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
محصولات مرتبط
تازه ترین مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی :
برای خرید سریع این محصول شماره همراه خود را وارد کنید :
برای دانلود این پادکست و دسترسی آنلاین به همه پادکست‌ها عضو دنیای موسیقی درمانی شوید و اگر عضو هستید وارد حساب کاربری خود شوید