دنیای موسیقی درمانی
منو
جستجو
خانه
انجام جستجو
انصراف
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر
دانلود پادکست Antidepressant Podcast - Vol. 2
دانلود پادکست
مدت زمان : 60 دقیقه

موسیقی درمانی برای رفع افسردگی

پادکست شماره دو موسیقی درمانی برای بهبود و رفع افسردگی

در این قسمت دومین شماره از پادکست های تاثیر گذار و فوق العاده آرامش بخش موسیقی درمانی برای رفع افسردگی وبسایت دنیای موسیقی درمانی را به شما ارائه می‌کنیم. موسیقی این پادکست با ویژگی های خاص و شگفت انگیز خود و تاثیری که بر گوش و ذهن شما می گذارد، کمک بسیار زیادی به بالا رفتن سطح هورمون های شادی بخش در بدنتان کرده و غم و اندوه را به بهترین شکل در روح و جسم شما کاهش می دهد. این همان فاکتوری است که هر شنونده‌ای برای کاهش و رفع افسردگی خود به آن نیاز دارد. پس تا انتها با دنیای موسیقی درمانی همراه باشید و در کنار لذت بردن از این آهنگ زیبا به کاهش و رفع افسردگی خود هم کمک کنید. امیدواریم بهترین نتیجه را از گوش سپردن به این پادکست فوق‌العاده تاثیرگذار کسب کنید.

تاثیر افسردگی بر زندگی انسان

افسردگی اختلالی بسیار شایع در انسان‌ها و حتی کل موجودات زنده می‌باشد. این اختلال شایع می‌تواند با حالاتی مثل اضطراب و نگرانی، کم‌خوابی یا خواب بیش از حد، احساس پوچی، بی‌ارزشی و شرمساری همراه باشد. این ها و چندین حالت عذاب‌اور دیگر نه تنها روح و ذهن فرد مبتلا را درگیر می‌کند، بلکه می‌تواند جسم فرد را نیز تحت تاثیر قرار داده و مشکلاتی را هم برای جسم او ایجاد کند.

پادکست موسیقی درمانی برای رفع افسردگی و مقابله با افسردگی

آهنگ این پادکست موسیقی درمانی برای رفع افسردگی با مدت زمان 60 دقیقه به بهترین شکل بر روی شادابی روحی و جسمی شما تاثیر گذاشته و حس امید و سرزندگی را در شما بوجود خواهد آورد. در این آهنگ بی کلام و فوق العاده شنیدنی و آرامش بخش و البته امیدبخش، ترکیب بسیار جذاب عناصر روح بخش موسیقی و نوا های تاثیر گذار آلات اصیل موسیقی وظیفه‌ای خطیر را به عهده دارند، وظیفه آرام کردن و رفع کسالت روحی و ایجاد امید در روح و جسم شنونده. وظیفه‌ای که در آخر به خوبی از پس آن بر خواهد آمد. پیشنهاد می‌کنیم اولین شماره از پادکست‌های موسیقی رفع افسردگی را از دست ندهید !

پادکست موسیقی درمانی برای رفع افسردگی چطور اثر می‌کند ؟

شنونده در موسیقی بی‌کلام پادکست موسیقی درمانی برای رفع افسردگی با ساختمانی خاص مواجه می‌شود. ریتمی شناور که شنونده را شدیدا در خود غرق کرده و او را به طور متناوب به سمت آرامش و تحرکی موزون سوق می‌دهد، و یک ملودی شدیدا جذاب و خاص و پیش‌رونده با حالتی شاد و سرشار از احساسات مثبت که با مادر ساز ها یعنی پیانو نواخته شده و در دل کش و قوس‌های استرینگ جذاب و غرق کننده ویولن قرار گرفته است. این همان چیزی است که تمام کسالت ذهنی شما را رافع کرده و شادی و امید و البته یک احساس عاطفی مثبت و فوق‌العاده دلچسب را در روح و ذهن شما بوجود آورده و به بهترین شکل جایگزین آن رخوت عذاب‌آور می‌کند. آرامش که توام با احساس امید و سرزندگی در حین گوش سپردن به این موسیقی به شما تزریق خواهد شد در وجود شما جای گرفته و با شما خواهد ماند و عشقی فوق‌العاده خوش آب و رنگ را در وجود شما خلق خواهد کرد. عشقی که دیگر اجازه ورود هیچ انرژی منفی را به وجوتان نخواهد داد. آرام باشید، چشمان خود را ببندید و کار را به این موسیقی و عناصرش بسپارید.

شما بهترین هستید. شما آرام، زیبا و جذاب هستید. اما در حال حاضر کمی کسالت جزئی و زودگذر دارید که آنهمبه بهترین شکل رفع خواهد شد. شما موجودی هستید که خداوند همواره به آن عشق می‌ورزد و تمام کائنات را مامور عشق ورزیدن به شما کرده است. پس نگران نباشید، چرا که عناصر این موسیقی هم به بهترین شکل کار خود را انجام داده و اثرات فوق‌العاده خوب و مثبت خود را بر روی ذهن، روح و جسم شما خواهند گذاشت و عشقی بسیار روح‌نواز را به شما هدیه خواهند کرد.

موسیقی درمانی رفع افسردگی

این پادکست را کِی و چگونه بشنویم ؟

و حالا زمان استفاده از این پادکست جذاب برای کاهش و رفع افسردگی فرا رسیده است. بعد از دریافت این پادکست از وبسایت دنیای موسیقی درمانی فقط کافیست زمان و وضعیت لازم برای چند دقیقه گوش سپردن به موسیقی را داشته باشید. همه چیز و  همه کس را رها کرده و در جایی مناسب نشسته یا راحت دراز بکشید. شما به حداقل زمان 15 دقیقه مداوم نیاز دارید تا بتوانید اثرات روح‌نواز این موسیقی را به وجود خود تزریق کنید، و البته اگر زمان بیشتری را در اختیار داشتید می‌توانید تا انتهای این موسیقی بی‌کلام و فوق‌العاده جذاب و اثربخش را گوش کنید و از آن لذت ببرید. پیشنهاد ما این است که برای اثربخشی بهتر و ایجاد تمرکز بهتر در شما، برای گوش دادن به این آهنگ از هدفونی با کیفیت مناسب استفاده کنید. لطفا به یاد داشته باشید که به هیچ عنوان این موسیقی را با صدای بیش از حد متوسط گوش نکنید و حتما تاکید می‌کنیم حتما میزان بلندی صدا را روی مقدار متوسط قرار دهید.

چشمان خود را ببندید و با ریتم و ملودی موسیقی همراه باشید. تنفس عمیق داشته باشید و تمام ذهن و روح و جسم خود را به این موسیقی بسپارید. خود شما و تک تک ذرات وجود شما اثر بخشی این موسیقی را حس خواهید کرد. تاکید می‌کنیم که تنفس عمیق مداوم را هرگز فراموش نکنید و در تمام طول گوش دادن به موسیقی جذاب پادکست موسیقی درمانی برای رفع افسردگی آن را رعایت کنید.

موسیقی درمانی برای رفع افسردگی و افزایش هورمون‌های شادی

نسخه عجیب و خاصی هم برای استفاده از این پادکست برای کاهش و رفع افسردگی وجود ندارد. شما می‌توانید هر چندبار در روز و هفته از این موسیقی استفاده کنید و البته هربار باید حداقل به مدت 15 دقیقه مداوم از آن استفاده کنید. تا جایی از این موزیک استفاده کنید که برای شما آرار دهنده  نباشد. هرجا که احساس کردید شنیدن بیشتر این موسیقی برای شما آزار دهنده بوده و دیگر کارایی لازم برای شما را ندارد، آن را متوقف کرده و استراحت کنید و یا به زندگی و فعالیت روزمره خود برگردید. با رعایت این مسائل ساده مطمئن باشید که بهترین نتیجه را از سپردن گوش و ذهن خود به این موسیقی بسیار جذاب و اثربخش کسب خواهید کرد. لطفا در انتها نظرات، پیشنهاد، انتقاد و تجربیات خود از استفاده از این پادکست موسیقی درمانی برای کاهش و رفع افسردگی را با ما و دیگر کاربران در میان بگذارید.

این ترکیب فوق العاده اثر بخش با ویژگی های منحصر بفرد خود کمک بسیار زیادی به بالا رفتن سطح هورمون های شادی یعنی سروتونین، دوپامین و اندورفین در بدن شما خواهد کرد و از این طریق بطور چشمگیری میزان افسردگی و ناراحتی های روحی آزار دهنده شما را کاهش خواهد داد. کافیست چشمان خود را بسته و گوش و ذهن خود را به این پادکست برای رفع افسردگی بسپارید تا تاثیر شگفت آور آن بر روی شادابی روحی خودتان را ببینید. برای تاثیر بیشتر موسیقی این پادکست، از هدفونی با کیفیت پخش صدای قابل قبول و میزان بلندی صدای متوسط استفاده کنید.

پیشنهاد میکنیم پادکست‌های موسیقی برای ریلکسیشن و موسیقی درمانی برای کاهش استرس را هم از دست ندهید.

Tags :
به این محصول امتیاز دهید
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود پادکست
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
محصولات مرتبط
تازه ترین مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی :
برای خرید سریع این محصول شماره همراه خود را وارد کنید :
برای دانلود این پادکست و دسترسی آنلاین به همه پادکست‌ها عضو دنیای موسیقی درمانی شوید و اگر عضو هستید وارد حساب کاربری خود شوید