دنیای موسیقی درمانی
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر
دانلود پادکست Antidepressant Podcast - Vol. 3
دانلود پادکست
مدت زمان : 68 دقیقه

موسیقی بی کلام درمانی شنیدنی برای رهایی از افسردگی و هدایت ذهن به سوی آرامش با بهره گرفتن از امواج ترکیبی

Antidepressant Podcast - Vol. 3

شما در حال شنیدن سومین پادکست بسیار اثر بخش دنیای موسیقی درمانی برای رفع افسردگی هستید. موسیقی بی کلام و فوق العاده شنیدنی این پادکست با عناصر سودمند و جذاب خود ابتدا تشویش و نگرانی را از روح و جسم شما پاک کرده و در مراحل بعد با تزریق حس طراوت به وجود شما، افسردگی و حالات بد روحی را از شما دور خواهد کرد. بعد از استقبال چشمگیر شما عزیزان از پادکست های شماره یک و شماره دو برای رفع افسردگی، امیدواریم این پادکست هم بتواند رضایت شما همراهان گرامی را جلب کند.

این پادکست جذاب و شنیدنی برای رفع افسردگی با مدت زمان 68 دقیقه با ویژگی های منحصر بفرد خود به بهترین شکل شما را غرق در آرامش کرده و افسردگی را از شما دور خواهد کرد. موسیقی در ابتدا با مجموعه صدا های خطی و عمیق شروع شده و با بازیگری کمرنگ پیانو ادامه پیدا می‌کند. دقایقی بعد موسیقی وارد فاز ارکسترال شده و صدا ها شدت بیشتری می‌گیرند. در این قسمت شنونده ارکستر ویولنی محو در پس زمینه و بازیگری واضح تر پیانو خواهید بود. بعد از این مرحله نیز فرود موسیقی با ملودی ساده اما آرامش بخش و جذاب پیانو خود را نشان می‌دهد. بعد از این مرحله بطور ناگهانی وارد قسمت های بالاتر موسیقی خواهید شد و گامی که در ابتدای موسیقی شنیدید را مجددا خواهید شنید. این فراز و فرود ها در کنار امواج ترکیبی به کار برده شده در این موسیقی، به بهترین شکل ذهن شما را هدایت و آرام کرده و در آخر طراوت را جایگزین افسردگی تان خواهد کرد.

در هر حالتی که راحت هستید قرار گرفته و همراه با تنفس عمیق چشمان خود را ببندید. میزان بلندی صدا را در حد کمتر از متوسط قرار داده و با هدفون گوش خود را به این موسیقی بسپارید. حداقل بیست دقیقه بصورت مداوم و سه بار در هفته این پادکست را گوش کنید. امیدواریم بهترین نتیجه را از این پادکست برای رفع افسردگی کسب کنید. لطفا نظرات، انتقادات و پیشنهاد های خود را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

 

ویژگی های این پادکست :

مدت زمان 68 دقیقه پیوسته

بسیار مناسب برای رفع افسردگی

مناسب برای کاهش تشویش ذهنی و استرس

استفاده از ملودی های ساده و جذاب پیانو

حاوی امواج ترکیبی تاثیر گذار برای القای حس طراوت به شنونده

دارای فراز و فرود های متعدد و ناگهانی به منظور هدایت ذهن

قابل استفاده برای انجام مدیتیشن و ریلکسیشن ، خواب و مطالعه

 

Tags :
به این محصول امتیاز دهید
قیمت : 5,000 تومان
خرید آلبوم موسیقی
اضافه به سبد
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود پادکست
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
۱۳۹۹/۱۰/۱۵

سلام.اثر این پادکست تقریبا بعد از چند روز نمایان می شود یعنی افسردگی کی شروع به درمان می شود.ضمنا من دارو هم مصرف میکنم.

۱۳۹۹/۱۰/۱۵

سلام، وقت شما به خیر. توصیه می‌کنیم که مسیر درمان خودتون رو از طریق تراپیست ادامه بدید و فعلا سراغ این پادکست‌ها نیاید.

محصولات مرتبط