دنیای موسیقی درمانی
منو
جستجو
خانه
انجام جستجو
انصراف
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر
دانلود پادکست Antidepressant Podcast - Vol. 3
دانلود پادکست
مدت زمان : 59 دقیقه

موسیقی ضد افسردگی

پادکست موسیقی برای غلبه بر افسردگی، شماره سوم

موسیقی ضد افسردگی یکی از دسته بندی‌های پر مخاطب دنیای موسیقی درمانی است. شما مخاطبان عزیز اکنون در حال شنیدن سومین پادکست بسیار اثر بخش دنیای موسیقی درمانی برای رفع افسردگی هستید؛ پادکستی که حاصل نوع‌دوستی ما برای بخشش حس بی‌پایان رهایی از گره‌های روانی است. پادکستی فوق‌العاده شنیدنی و روح‌نواز که در کنار کاهش و رفع افسردگی و کسالت روحی شما، امید و انرژی بی‌نهایت مثبتی را به شما هدیه خواهد داد و سراسر وجود شما را سرشار از انگیزه و عشق خواهد کرد. دیگر وقت رهایی از اسارت‌های روانی مخصوصا افسردگی است... شما با آرامش و دست‌یابی به شادی کائنات تنها پنجاه و نه دقیقه فاصله دارید، بله چشمان‌تان درست می‌بیند تنها پنجاه و نه دقیقه!

موسیقی درمانی برای تسکین آلام روان

موسیقی تسکین آلام روانی و راهی به‌سوی رهایی از هرنوع اسارتی است که دردهای عاطفی برای بشر ساخته است، شما برای رسیدن به احساس رهایی از اسارت‌های عاطفی و روانی نیاز به تجربه قطعه‌ای موسیقی از نوع پادکست موسیقی ضد افسردگی که برای‌تان آماده کرده‌ایم دارید تا ما را برای رفع هر نوع حس آزاردهنده همراه این موسیقی لطیف در کنار خود احساس کنید؛ چراکه ما در تلاشیم با موسیقی، احساس تنهایی را از مخاطبان‌مان دور کنیم و برای رفع کسالت‌ها کنارشان بمانیم. این پادکست نوای نوع‌دوستی و ابراز عشق به شماست که با درنوردیدن تمام مرزهای بین انسان‌ها، نوای روح‌بخش رهایی می‌شود و با ایجاد هم‌دلی زبان مشترک همه ما خواهد شد. ما با موسیقی زبان مشترکی ساخته‌ایم برای درنوردیدن کوه‌های رنج و رسیدن به دریای آبی و بی‌کران آرامش و نور.

موسیقی بی‌کلام و فوق‌العاده شنیدنی و آرامش بخش این پادکست با عناصر سودمند و جذاب خود ابتدا تشویش و نگرانی را از روح و جسم شما پاک می‌کند و به شما اجازه می‌دهد بدنتان را برای تجربه یک رهایی و ریلکسیشن عمیق آماده کنید و در مراحل بعد جسم آرمیده شما کانالی به روان شما خواهد گشود و با تزریق حس طراوت به وجود شما، افسردگی و حالات بد روحی را از شما دور خواهد کرد. استقبال چشمگیر شما عزیزان از پادکست‌های شماره یک و شماره دو برای رفع افسردگی، برای ما امیدبخش بود و نوید همراهی شما انگیزه صدچندانی برای‌مان بود، یقین داریم این پادکست هم می‌تواند پنجره‌ای به‌روی شادی و آرامش مقابل قلب و چشمان شما بگشاید و امید داریم بتواند رضایت شما همراهان گرامی را جلب کند.

شادی و رهایی از افسردگی با موسیقی ضد افسردگی

شما با شادی و رهایی از افسردگی تنها پنجاه و نه دقیقه فاصله دارید، و این دقایق، لحظات طلایی یک عبور فراموش‌نشدنی از دست‌به‌گریبانی با گره‌های روانی به سوی رهایی از همه کسالت‌ها خواهد بود. این پادکست جذاب و شنیدنی موسیقی ضد افسردگی با مدت زمان 59 دقیقه با ویژگی‌های منحصر بفرد خود به بهترین شکل شما را غرق در آرامش کرده و افسردگی و کسالت روحی را از شما دور خواهد کرد. تمام چیزی که در این پادکست می‌شنوید یک موسیقی بسیار تاثیرگذار بر پایه ملودی مادر سازها یعنی پیانو است. این ملودی بر روی یکی از روح‌نوازترین هارمونی‌های دنیای موسیقی نواخته شده و شما را در خود غرق خواهد کرد.

ملودی این موسیقی بی‌کلام با رنگ و بوی احساسی و البته بسیار مثبت و بالا و پایین‌های بسیار تاثیرگذار، از یک سو ذهن شما را از تشویش تهی کرده و از سوی دیگر با ریتم پویا و البته شناور خود یک احساس شادابی روحانی و انرژی مثبت را به تک تک ذرات وجودی‌تان هدیه خواهد داد. موسیقی این پادکست بر طبق همین عملکرد، به بهترین شکل ذهن شما را هدایت و آرام کرده و در آخر طراوت را جایگزین افسردگی‌تان خواهد کرد.

پیشنهاد : پادکست‌های موسیقی درمانی برای جذب انرژی مثبت

درمان افسردگی با موسیقی

آرامش بی‌نظیر و رفع افسردگی با کمک موسیقی بی کلام

برای دست‌یابی به بهترین تاثیر، در هر حالتی که راحت هستید قرار بگیرید و تنفس عمیق را شروع کنید. پیشنهاد می‌کنیم که حتما همراه با شنیدن آهنگ این پادکست برای کاهش و رفع افسردگی انجام تنفس عمیق را هم رعایت کنید. این کار آرامش شما و تاثیر موسیقی این پادکست بر روح و جسم شما را چندین برابر خواهد کرد. برای تنفس عمیق هم می‌توانید طبق علاقه و راحتی خود از هرکدام از تکنیک‌های انجام تنفس عمیق استفاده کنید. کار دیگری ندارید، میزان بلندی صدا را در حد کمتر از متوسط قرار داده و گوش خود را به این موسیقی بسپارید. حداقل پانزده دقیقه بصورت مداوم و به هر تعداد دفعاتی که مایل هستید ذهن و گوش خود را به این موسیقی بسپارید. افکار نگران‌کننده و تشویش کارهای عقب‌افتاده را از خودتان دور کنید و در تجربه سرشار شدن از آرامش و شادی با ما شریک شوید. برای ما مهم است که احساس بی‌نظیر خودمان را با شما به اشتراک بگذاریم، شادی و آرامش شما برای ما مهم است.

برای گوش سپردن به آهنگ این پادکست و استفاده از آن می‌توانید هم از بلندگو و هم از هدفون استفاده کنید. اما پیشنهاد ما این است که برای تمرکز بهتر روی موسیقی و جدا شدن هرچه بهتر از محیط اطراف هنگام گوش کردن به این موزیک از هدفون استفاده کنید. یقین داریم بهترین نتیجه را از این پادکست موسیقی ضد افسردگی کسب می‌کنید و توقع داریم شما هم ما را از تجربه این پادکست باخبر کنید تا ما جهان‌های یگانه‌ای باشیم با تجارب مشترک رهایی، آرامش و شادی. پس لطفا نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

ویژگی های این پادکست :

  • مدت زمان 59 دقیقه پیوسته
  • بسیار مناسب برای رفع افسردگی
  • مناسب برای کاهش تشویش ذهنی و استرس
  • حاوی ملودی‌های ساده و جذاب پیانو
  • بسیار مناسب برای القای انرژی مثبت به شنونده
  • حاوی عناصر تاثیرگذار برای القای حس طراوت به شنونده
  • دارای فراز و فرودهای متعدد و ناگهانی به منظور هدایت ذهن
  • قابل استفاده برای انجام مدیتیشن و ریلکسیشن ، خواب و مطالعه

 

Tags :
به این محصول امتیاز دهید
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود پادکست
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
محصولات مرتبط
تازه ترین مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی :
برای خرید سریع این محصول شماره همراه خود را وارد کنید :
برای دانلود این پادکست و دسترسی آنلاین به همه پادکست‌ها عضو دنیای موسیقی درمانی شوید و اگر عضو هستید وارد حساب کاربری خود شوید