دنیای موسیقی درمانی
منو
جستجو
خانه
انجام جستجو
انصراف
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر
صفحه اصلی مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی

10 نشانه اینکه یک جنتلمن واقعی را پیدا کرده اید

قبلاً جنتلمن ها با تولد اشرافی و اعیانی خود تعریف می شدند، اما این روزها اغلب تصور می شود که آنها یک نژاد در حال مرگ هستند. از جیمز باند گرفته تا شاهزاده جذاب، جنتلمن‌های واقعی اغلب چیزهای فانتزی هستند.

فکر می کنید ممکن است یک جنتلمن واقعی را پیدا کرده باشید؟ مرد شما ممکن است در زندگی یک جنتلمن متولد نشود، اما اگر این علائم را نشان دهد، در مسیر درستی قرار دارد و او یک جنتلمن واقعی است.

فهرست عناوین
10 نشانه اینکه یک جنتلمن واقعی را پیدا کرده اید

 

 

10 نشانه اینکه یک جنتلمن واقعی را پیدا کرده اید

1. قلب او در جای مناسب است

او ممکن است همیشه موفق نباشد، اما جنتلمن شما نیت خوبی دارد. انجام کار درست شعار او نیست، روش زندگی اوست. او حتی با غریبه ها نیز مهربان است و در مقابل همه مهربانی را القا می کند.

 

2. دیگران را آسوده می کند

مردم به راحتی با او صحبت می کنند و در کنار او احساس بهتری دارند. او می تواند مردم را حتی در بدترین شرایط اجتماعی راحت و آسوده کند. قرار است که برای اولین بار با والدین شما ملاقات کند؟ اصلا نگران نباشید، در عرض نیم ساعت انگار که او از قبل فرزند والدین شما بوده و آنها او را "پسرم" صدا می زنند. وقتی که در کنار دیگران هستید، او به شما این احساس را می دهد که مانند سیندرلا حرکت می کنید.

او کاریزماتیک است و مردم به سمت او جذب می شوند. او دوست دارد مردم را بخنداند و معمولا خودش هم لبخند می زند. یک جنتلمن واقعی مجبور نیست در کلاس آداب معاشرت شرکت کند زیرا خودش می تواند آن را آموزش دهد.

 

3. او به نیازهای شما احترام می گذارد

او می تواند هر بار در را برای شما نگه دارد، اما اگر تصمیم گرفته اید که آن را شخصا انجام داده تا استقلال خود را نشان دهید، او نیز از آن حمایت می کند. جوانمردی برای او مرده نیست، اما او همچنین می داند که شما می توانید یک اژدها را به تنهایی بکشید!

او اهمیت دادن به شما را با اعمال خود نشان می دهد. اگر او برای این وقت می‌گذارد تا یاد بگیرد چه چیزی شما را خوشحال می کند، یک جنتلمن واقعی را پیدا کرده اید. رابطه جنسی با او بیشتر به لذت شما مربوط می شود تا او. او از انجام کاری که شما را خوشحال می کند لذت می برد.

 

من دیگر مردم را تعقیب نمی کنم. یاد گرفتم که من اینجا هستم و مهم هستم. قرار نیست دنبال مردم بدوم تا ثابت کنم مهم هستم!

 

4. او علایقی خارج از شغل خود دارد

جنتلمن شما سرگرمی یا هنری پیدا کرده است که به آن علاقه دارد. ذهن او را تحریک می کند و به او دریچه ای برای خلاقیتش می دهد. او می تواند یک نابغه آشپزی یا یک طرفدار موسیقی باشد، یا مهارت دیگری را دنبال کند که برای او جذاب است. او دوست دارد اشتیاق خود را با دیگران به اشتراک بگذارد.

 

5. جنتلمن شما به ظاهر خود افتخار می کند

اگر او هرگز با عطر یا ظاهرش شما را آزرده نمی‌کند، یک جنتلمن واقعی را پیدا کرده اید. او موهایش را شانه می کند، موهای صورتش را می تراشد یا حالت مرتب می دهد، لباس های لکه دار نمی پوشد و تا جایی که برایش مقدور است، از هیکل و اندام خود نیز مراقبت می کند. او می خواهد برای شما سلامت بماند!

او یک سبک و استایل منحصر به فرد دارد که از جمعیت متمایزش می کند. او به احتمال زیاد گرایش ها و استایل های دیگر را به نفع سبک های کلاسیک کنار می زند.

 

همچنین بخوانید: این تست ساده می تواند آینده رابطه شما را پیش بینی کند!

 

6. او خودش را می شناسد

یک جنتلمن واقعی صاحب نظر است اما زورگو نیست. او فقط می داند چه چیزی را دوست دارد و چه چیزی را دوست ندارد. او قاطع است و همیشه وقتی کسی او را به چالش می کشد از ارزش های اصلی خود دفاع می کند.

او به اعتقاداتش اعتقاد دارد و خصوصیات اخلاقی او تردید ناپذیر است. بر اساس گزارش The Gentleman’s Journal، یک جنتلمن واقعی آنچه را که می خواهد می گوید و آنچه را که می گوید منظور می کند. او بدون اینکه متکبر باشد اعتماد به نفس دارد.

 

7. او شما را در اولویت قرار می دهد

شما هرگز احساس نکرده اید که او فقط برای شما وقت ندارد. یک نجیب زاده واقعی وقتی شما به عنوان فردی مهم برای او صحبت می کنید، تماس چشمی برقرار می کند و کاری که انجام می دهد را متوقف می کند تا به شما گوش کند. او باعث می شود که شما مجذوب میزان علاقه ای شوید که به شما نشان می دهد.

 

8. او دوست دارد یاد بگیرد

یک جنتلمن هرگز مانند یک انسان تماما آگاه رفتار نمی کند. او در مورد یادگیری یک مهارت جدید هیجان زده می شود زیرا وقتی مغزش فعال است خوشحال تر می شود. او دوست دارد با افرادی از فرهنگ های دیگر ارتباط برقرار کند. بنابراین، او از سفر به مکان های جدید، بحث در مورد سیاست یا مناظره لذت می برد. او پذیرای نظرات متفاوت از سمت دیگران است.

او ممکن است تحصیلات رسمی داشته باشد. اما به همان اندازه محتمل است که جنتلمن واقعی شما از مراکز عالی آزاد دیگر هم چیزهایی را یاد گرفته باشد. او تخیل فوق العاده ای دارد و می تواند خلاق نیز باشد. او احتمالاً در چیزی متخصص است.

 

همه چیز در مورد بودن در کنار کسی است که او را دوست داری. همین!

 

9. او با خود، دیگران و البته شما صادق است

اگر او با خودش و هرکسی که تازه ملاقات می‌کند صادق است، شما یک جنتلمن واقعی را پیدا کرده اید. او چیزی برای پنهان کردن ندارد زیرا او اصیل، معتبر و واقعی است. دروغ گفتن جایی در شخصیت او ندارد. تنها چیزی که یک جنتلمن واقعی آن را پنهان می کند، یک سورپرایز و شگفتی برای شماست!

 

10. او همیشه کنترل خود را حفظ می کند

یک جنتلمن واقعی دیگران را تحت کنترل نمی‌گیرد. بجای این کار، او کنترل خود را حفظ می کند. او می داند که احساسات ممکن است گاهی بالا برود، اما هرگز اجازه فوران کردن را به آن نمی دهد. او ممکن است استرس داشته باشد، اما تحت فشار خونسرد به نظر می رسد و خود و دیگران را آزرده نمی کند.

 

او به ندرت صدایش را بلند می کند یا هنگام عصبانیت واکنش‌های فیزیکی نشان می دهد و هرگز بد دهن نیست و نشنیده اید که فحش و دشنام دهد. او بر خلق و خوی خود مسلط است و در واقع، شما را با چنین خصوصیتی شگفت‌زده می کند.

 

سخن پایانی در مورد اینکه شما یک جنتلمن واقعی را یافته اید

 

"من می توانم یک ارباب بسازم، اما فقط خدا می تواند یک نجیب زاده بسازد." - جیمز اول

 

اگر جنتلمن شما این ویژگی ها را دارد، خودتان را خوش شانس بدانید که او را پیدا کرده اید. او فردی نادر است و همه این نشانه ها، نشان دهنده خوشبخت شدن شما در کنار اوست.

 

 

 

منبع

اشتراک گذاری این مطلب
نظرات شما :
کد امنیتی
مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی
راهکارهایی برای بالا بردن کیفیت زندگی
برای خرید سریع این محصول شماره همراه خود را وارد کنید :
برای دانلود این پادکست و دسترسی آنلاین به همه پادکست‌ها عضو دنیای موسیقی درمانی شوید و اگر عضو هستید وارد حساب کاربری خود شوید