دنیای موسیقی درمانی
منو
جستجو
خانه
انجام جستجو
انصراف
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر
صفحه اصلی مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی

15 نشانه اینکه کسی بصورت پنهانی شما را دوست دارد؛ روی شما کراش دارد

گاهی اوقات تشخیص اینکه کسی پنهانی شما را دوست دارد و به عبارتی روی شما کراش دارد یا نه آسان نیست. دانستن اینکه چه علائمی را باید مدنظر قرار دهید، می‌تواند به شما کمک کند که راحت تر و دقیق تر این تشخیص را بدهید. هرچه کسی شما را بهتر بشناسد، پنهان کردن احساساتش برای شما آسان تر است، اما نشانه هایی وجود دارد که می توانید در این صورت هم مراقب آنها باشید.

حتی وقتی کسی احساسات خود را کنترل کرده و پنهان می کند، باز هم می توانید بفهمید که آیا آن شخص روی شما کراش دارد یا خیر. هنگامی که این را فهمیدید، این به شما بستگی دارد که آیا می خواهید کاری در مورد آن انجام دهید یا خیر. زیرا در هر صورت آنها احساس خود را از شما مخفی نگه داشته اند و شاید بهتر باشد که این احساس همچنان مخفی بماند! شاید هم آنها از اینکه احساسات خود را بدون انجام اولین حرکت شما اعلام کنند، می ترسند.

فهرست عناوین
15 نشانه اینکه کسی بصورت پنهانی شما را دوست دارد؛  روی شما کراش دارد

علائم زبان بدن و سایر شاخص ها می توانند به شما در تعیین حقیقت کمک کنند. شما نمی توانید ذهن آنها را بخوانید، اما وقتی در اطرافشان هستید می توانید اعمال و رفتار آنها را بخوانید. آنها بدون اینکه متوجه شوند این کار را انجام می دهند و سرنخ می دهند و شما می توانید با توجه کردن به حقیقت پی ببرید.

 

 

پانزده نشانه که یک نفر روی شما کراش دارد

1- وقتی کسی شما را دوست دارد، می خواهد شما را خوشحال کند

وقتی کسی پنهانی شما را دوست دارد، شاد بودن شما او را خوشحال می کند. او می داند که شما لایق بهترین ها هستید و هر کاری که لازم است انجام می دهند تا آن را به شما بدهد. این فرد احتمالاً از شما می پرسد که وضعیت شما چگونه است و آیا می تواند کاری برای آسان تر کردن زندگی شما انجام دهد.

کسی که روی شما کراش دارد، غافلگیرتان می کند تا شادی را به شما القا کرده و باعث شود احساس خاصی داشته باشید. آنها همچنین قبل از تصمیم گیری نظر شما را می پرسند تا مطمئن شوند که از کاری که انجام می دهند راضی خواهید بود. کسی که علاقه ای عاطفی و عاشقانه به شما ندارد، برای انجام این کارها تلاش نمی کند، بنابراین این نشانه خوبی است.

 

توانایی در خواندن ذهن دیگران هم موهبت و هم یک عذاب بزرگ!

 

2 - وقتی در اطراف کسی هستید که روی شما کراش دارد، بی قرار می شود

ممکن است متوجه شوید که وقتی در نزدیکی او هستید، به نظر می‌رسد فردی بی‌قرار است. او ممکن است با لباس های خود بازی کند، موهای خود را به هم بریزد یا صورت خود را لمس کند. این نشان می دهد که او عصبی است یا می خواهد توجه شما را جلب کند.

این فرد اغلب متوجه نمی شود که در حال بی قراری است، بنابراین این یک اقدام ناخودآگاه است که می توانید آن را مورد بررسی قرار دهید. سعی کنید زمانی که آنها نمی دانند شما در اطرافشان هستید آنها را تماشا کرده و زیر نظر بگیرید تا ببینید که آیا آنها همانطور که وقتی شما آنجا هستید بی قرار هستند یا خیر. اگر نه، وقت آن است که در نظر بگیرید که آیا می خواهید به علاقه پنهانی آن‌ها توجه کنید یا خیر.

 

همچنین بخوانید: 7 رفتار در رابطه زناشویی ناسالم از نگاه روانشناسی

 

3 - آنها تماس چشمی را حفظ می کنند و گاهی اوقات به نظر می رسد به شما خیره می شوند

وقتی کسی شما را دوست دارد، بیشتر از دیگران به شما نگاه می کند. آن‌ها می‌خواهند هر زمان که بتوانند عمیقاً به چشمان شما نگاه کنند، و ممکن است گاهی آنها را در حال خیره بودن به خودتان ببینید. گاهی اوقات کسی که روی شما کراش دارد این کار را ناخودآگاه انجام می دهد تا افکار شما را بفهمد و تشخیص دهد.

 

4- وقتی کسی شما را دوست دارد، به سمت شما متمایل می شود و اغلب راه هایی برای لمس شما پیدا می کند

مراقب باشید که وقتی یک نفر در نزدیکی شما است چگونه موقعیت خود را نشان می دهد. این افراد اگر شما را دوست داشته باشند اغلب به شما نزدیکتر می شوند یا به شما متمایل می شوند. آنها همچنین به دنبال راه های بی گناه برای لمس شما خواهند بود. ممکن است متوجه شوید که در حالی که کنار یکدیگر نشسته اید، ظاهرا بصورت غیر عمد دست یا پای خود را به شما می‌مالند. هرچند باید به یاد داشته باشید که این حرکات می‌تواند جنبه‌های دیگری نیز داشته باشد...!

 

5 – کسی که روی شما کراش دارد جزئیات شخصی زندگی خود را با شما به اشتراک می گذارد

همه افراد، اطلاعات شخصی خود را با شما باز نمی کنند و به اشتراک نمی گذارند. وقتی آنها این کار را انجام می دهند، می تواند به این معنی باشد که آنها مخفیانه شما را دوست دارند.

این نشان می دهد که آنها با شما احساس راحتی می کنند و به این اعتماد دارند که آنها را قضاوت نمی کنید یا اطلاعات شخصی آنها را با دیگران به اشتراک نمی گذارید. در حالی که این می تواند نشان دهنده یک دوستی عمیق باشد، می تواند معنای بسیار بیشتری هم داشته باشد. این کار صمیمیت را عمیق تر کرده و باعث می شود که شما دو نفر از دیگران به یکدیگر نزدیک تر شوید.

 

شما شبیه افرادی می شوید که بیشترین زمان را با آنها می گذرانید. هوشمندانه آن ها را انتخاب کنید.

 

6- وقتی کسی شما را دوست دارد، چیزهایی را که به او می دهید را نگه می دارد

داشتن احساسات عاشقانه نسبت به کسی اغلب منجر به گرامی داشتن همه چیزهایی می شود که از او دریافت می کنید. وقتی کسی هدایای قدیمی یا یادگاری‌های تصادفی از شما را نگه می‌دارد، نشانه آن است که می‌خواهد چیزی بیشتر از دوستان دیگر باشد. آنها ممکن است یک جاکلیدی که به آنها داده اید، تصویری که سال ها پیش کشیده اید یا هر چیز دیگری که باعث شود با دیدن آن به شما فکر کنند را ذخیره کرده و برای همیشه پیش خود نگه دارند.

این شخص، این هدایا را بخاطر ارزش مادی آن‌ها نگه نمی دارد. دلیل نگه داشتن آن‌ها این است که شما را به عنوان یک دارایی در زندگی خود می بینند که نمی خواهند از دستش بدهند.

 

7 – کسی که روی شما کراش دارد اغلب به شوخی های شما لبخند می زند و می خندد

یکی از راه‌های تشخیص اینکه آیا کسی به شما علاقه پنهانی دارد یا خیر این است که به این توجه کنید که چقدر در قبال شما لبخند می‌زند و می‌خندد. اگر بیشتر اوقات در حضور شما لبخند می زند، احتمال زیادی وجود دارد که شما را دوست داشته باشد. این نشان می دهد که او از حضور شما راضی بوده و آن را گرامی می دارد.

علاوه بر این، خندیدن به تمام شوخی‌های شما نشانه دیگری است که نشان می‌دهد آن‌ها بیشتر از دیگران از گذراندن وقت با شما لذت می‌برند. آنها ممکن است حتی زمانی که شوخی شما اصلا عالی نیست باز هم بخندند ، که نشان دهنده جذابیت شما برایشان و تمایل آن‌ها به ارتباط در سطح عمیق تر است.

 

8-آنها هر کاری که می توانند انجام می دهند تا احساس خوبی در شما ایجاد کنند

کسی که شما را دوست دارد می خواهد هر کاری که می تواند انجام دهد تا احساس خوبی در مورد خودتان ایجاد کند. آنها ممکن است هر زمان که شما در حضور آنها هستید تعریف، تمجید و حمایت مکرر را به شما ارائه دهند.

وقتی کسی این کار را انجام می دهد، نشان می دهد که می خواهد شما به او توجه کنید. همچنین می تواند به این معنی باشد که آنها می خواهند دلیل خوشحالی شما باشند. همچنین کسی که شما را دوست دارد، متوجه تغییرات ظریف در ظاهر شما خواهد شد.

آنها اغلب اولین کسانی هستند که متوجه مدل موی جدید یا رنگ متفاوت آن می شوند یا به تغییر در ترکیب لباس شما اشاره می کنند. آنها نه تنها متوجه این تغییر می شوند، بلکه از شما تعریف می کنند و به شما اطمینان می دهند که این تغییر مناسب شماست.

 

9- وقتی کسی شما را دوست دارد، زبان بدن شما را تقلید می کند

وقتی کسی شما را دوست دارد، ممکن است زبان بدن شما را تقلید کند. می‌توانید آن‌ها را زیر نظر بگیرید تا ببینید آیا هنگامی که شما دستانتان را جفت می‌کنید، آن‌ها هم دستان خود را جفت می‌کنند یا بعد از اینکه شما سرتان را کج می‌کنید، آن‌ها هم این کار را می‌کنند یا خیر. گاهی اوقات، آنها با همان میزان صدا یا سرعت تکلم شما صحبت می کنند، حتی اگر هیچوقت با این ریتم صحبت نکنند.

این فرد همیشه متوجه انجام این کار نمی‌شود، اما در هر صورت اغلب زمانی اتفاق می افتد که جذابیت عاشقانه در میان باشد. این نشان می دهد که آنها می خواهند کاری کنند که شما در کنارشان احساس راحتی و اعتماد کنید.

 

10 - آنها می خواهند با نزدیکترین افراد به شما دوست شوند

یکی از نشانه هایی که نشان می دهد کسی روی شما کراش دارد این است که می خواهد با دوستان و خانواده شما دوست شود. او سعی می کند با افرادی در زندگی شما که به خوبی آن‌ها را نمی شناسد ارتباط برقرار کند. اگر آن شخص نسبت به شما احساسی نداشت، تلاشی را انجام نمی داد، بنابراین این علامت را نادیده نگیرید.

نزدیک شدن به دوستان و خانواده‌تان، راهی است که کسی که دوستتان دارد به شما نزدیکتر شود. همچنین می تواند به او بینشی در مورد اینکه شما دقیقا چه کسی هستید و از کجا آمده اید بدهد. این موقعیت به او اجازه می دهد تا بدون اینکه مستقیماً از شما بپرسد، جزئیاتی را درباره شما جمع آوری کند.

 

11 – کسی که بصورت پنهانی به شما علاقه دارد، دوست دارد در کنار شما راه برود

وقتی کسی بدون عقب افتادن یا حتی کمی جلوتر رفتن، دقیقا در کنار شما راه می رود، ممکن است پنهانی شما را دوست داشته باشد. آنها با شما همگام می شوند و سعی می کنند با سرعت شما مطابقت داشته باشند و بدون اینکه متوجه شوند این کار را انجام می دهند.

 

12 - آنها به دنبال دلایلی برای گذراندن وقت با شما هستند

کسی که شما را دوست دارد اغلب سعی می کند دلیلی برای نزدیک شدن به شما پیدا کند. ممکن است این فرد در مکان هایی که شما می روید ظاهر شود یا ناهار خود را همزمان با شما بخورد. همچنین ممکن است کسی که دوستتان دارد به شما در امورتان کمک کند تا بتواند با شما وقت بگذراند.

علاوه بر این، زمانی که شخصی به طور مخفیانه از شما خوشش می آید، همیشه زمانی که می خواهید با او در ارتباط باشید، در دسترس خواهد بود. آنها احتمالاً برنامه های دیگر خود را لغو می کنند یا کاری را که انجام می دهند کنار می گذارند تا در صورت درخواست شما در دسترس باشد. این نشان می دهد که آنها حضور شما را در زندگی خود بر هر چیز دیگری ترجیح می دهند.

 

13- وقتی کسی شما را دوست داشته باشد، به وعده های خود عمل می کند

بسیاری از افراد حتی زمانی که می خواهند به وعده هایشان عمل کنند، باز هم آن‌ها را زیر پا می گذارند. شما نمی توانید به همه تکیه کنید، اما می توانید به کسی اعتماد کنید که بصورت پنهانی شما را دوست دارد. آنها به وعده های خود عمل می کنند، حتی اگر به این معنی باشد که چیز دیگری را برای تحقق آن قربانی کنند!

 

وقت خود را با افرادی بگذرانید که از آن ها الهام می گیرید نه کسانی که از آن ها آسیب می بینید.

 

14 - آنها می خواهند بهترین ظاهر خود را در اطراف شما داشته باشند

در نظر بگیرید که شخص قبل از اینکه شما را بشناسد چگونه ظاهر شده و اکنون چگونه خود را نشان می دهد. کسی که شما را بصورت پنهانی دوست داشته باشد، زمانی که بداند شما او را خواهید دید، تلاش بیشتری برای بهتر کردن ظاهر خود انجام می‌دهد. این نشان می دهد که او می خواهد شما را تحت تاثیر قرار داده و شما را در بهترین حالت متوجه خودش کند.

آنها ممکن است در مورد موهای خود وسواس داشته باشند یا اغلب لباس های خود را بررسی می کنند تا ببینند آیا هنوز مرتب هستند یا خیر. علاوه بر این، اگر یک بار این کار را انجام دهند و شما از آنها تعریف و تمجید کنید، ممکن است در موقعیت بعدی لباس متفاوتی بپوشند. آنها همیشه تعریف شما را به یاد می آورند و برای ایجاد تغییر دائمی تلاش می کنند.

 

15- وقتی کسی شما را دوست دارد، وقتی دیگران به شما علاقه نشان می دهند حسادت می کند

حسادت نشانه رایجی است که نشان می‌دهد کسی یک علاقه پنهانی دارد. در حالی که مردم همیشه وقتی احساس حسادت می کنند سعی بر نشان ندادن آن دارند، باز هم شما می توانید آن را درک کنید. آنها ممکن است به این صورت حسادت کنند که اگر وقتی شخصی را مطرح می کنید یا یک شخص خاص با شما صحبت می کند، دچار تنش می شوند.

علاوه بر این، ممکن است در مورد کسی که فکر می کنند شما را دوست دارد، حتی اگر آن شخص را به خوبی نشناسند در موردش چیزهای منفی بگویند. یکی دیگر از نشانه های حسادت، تغییر مکالمه در زمانی است که از شخص یا موضوعی که شما مطرح می کنید خوششان نمی آید. وقتی کسی اینگونه رفتار می کند، ممکن است در حال حسادت کردن به آن شخص باشد.

 

آخرین افکار در مورد نشانه های اینکه کسی روی شما کراش دارد

وقتی کسی به شما بیشتر از یک دوست علاقه دارد، همیشه حاضر به اعتراف به آن نخواهد بود. آنها حتی ممکن است برای پوشاندن آن تلاش کنند، چرا که از طرد شدن می ترسند. این وضعیت اغلب به این معنی است که فرد نمی خواهد شما را به عنوان یک دوست از دست بدهد و ترجیح می دهد که بیشتر شما را داشته باشد.

این نشانه ها می توانند به شما کمک کنند تا بفهمید که آیا فردی پنهانی شما را دوست دارد یا خیر. سپس، می توانید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید کاری در مورد آن انجام دهید یا خیر. انتخاب با شماست، اما همیشه خوب است که بدانید دیگران چه احساسی دارند.

 

 

 

منبع

اشتراک گذاری این مطلب
نظرات شما :
کد امنیتی
تصویر نمایه
۱۴۰۳/۰۴/۲۸

کراشم فهمیده که روش کراشم و به دختر عمم گفته بود من عین خواهرشم نمیتونم ازش دست بکشم واقعا

تصویر نمایه
۱۴۰۳/۰۴/۲۷

سلام من از پسر داییم خوشم اومده وهمه ی نشانه های بالا رو هم داره ولی یک بار دختر خالم ک از این جریان خبر داشت و با اجازه ی من ازش پرسید ک از من خوشش میاد یا نه و اون هم گفت ک من مثل دشمن جونیش میمونم و از همون روز شک کردم ک ازم خوشش میاد یا نه میشه یکی بهم کمک کنه

تصویر نمایه
۱۴۰۳/۰۴/۲۶

من یک پسره کراشم پسره نمیدونه و از خودم ۴بزرگتره من خیلی بحش حس دارم نمیدونم چجوری باید بهش بگم راهنماییم کنده که روم کراش کنه من خیلی بهش نگاه میکنم پسره واقا جذابه راهنماییم کنید چیکار کنم

تصویر نمایه
۱۴۰۳/۰۴/۲۳

کراش من میدونه روش کراشم و اصلا هیچ وقت هیچ چیزی نشون نمیده و من باهاش حرف میزنم و از لحظات خوب و بدش خبر دارم ولی خوب نمدونم چرا نمیخواد جواب قانع کننده ای بهم بده

تصویر نمایه
۱۴۰۳/۰۴/۲۱

وایییی از نشانه ۱ تا ۱۳ درسته ما تو دبیرستانمون دخترا طبقه پایینن ما بالا کلاسمون تمون میشه کلی از این نشانه ها هست

تصویر نمایه
۱۴۰۳/۰۴/۲۱

عزیزم علاقتو بهش بگو اما تا از نیتش مطمعن نشدی ک برای چی میخادت بهش اطمینان نکن.پسرا خیلی زرنگن.حتما با مادرت یا مشاور درمیون بزار اونا خیلی بهت میتونن کمک کنن.از مشورت کردن نترس الان مشورت نکنی بعدا خدایی نکرده پشیمون بشی

تصویر نمایه
۱۴۰۳/۰۴/۱۸

خب منم روت کراشم مگه چیه

تصویر نمایه
۱۴۰۳/۰۴/۱۲

سلام من چند وقت یکبار پسر عمم که 5 سال ازم بزرگ تره میبینم نمیدونم از از آخرین باری که دیدمش از نامزدش جدا شد یه دختره بهش حس داشت اونم از خودش دور کرد اما من خیلی وقته دوسش دارم حتی هروقت منو میبینه چشم ازم بر نمیداره و میخنده کمکم کنید چیکار کنم لطفا لطفا

تصویر نمایه
۱۴۰۳/۰۴/۰۴

من پسر عمه ام خیلی از نظر خودم خوشگله حاجی داشتیم با دختر عمه کوچیکم میرفتیم بیرون بعد دختر عمه ام خواهرشه جلوی در دستشو گذاشته بود نمیذاشت برم بعد یه جوری بهم نگاه میکرد همون لحظه دلمو دزدید بعد بهش گفتم برو کنار هیچی نگفت همونطوری داشت نگام میکرد به نظرتون ازم خوشش میاد؟

تصویر نمایه
۱۴۰۳/۰۴/۰۲

یک زمانی من اونو می دیدم در هر جا یخ می شدم فریز کامل می شدم بی حرکت می شدم ضربان قلبم را می شنیدم و درد وحشتناک تو سینه ام و یخ می کردم حسی از شعف عطر عشق .... باز می گردم و ادامه تجربه ام را می گویم فعلا بدرود

تصویر نمایه
۱۴۰۳/۰۳/۳۰

تنها باشو پادشاهی کن

تصویر نمایه
۱۴۰۳/۰۳/۳۰

من روی یکی کراش دارم اونم رو من کراش داره به من پیصنهاد رل زدنو داد ولی من قبول نکردم چون همیشه به خودم میگم تنها باشو پادشاهی کن

تصویر نمایه
۱۴۰۳/۰۳/۲۸

حقیقت محض همینه ک تین سایت گفته

تصویر نمایه
۱۴۰۳/۰۳/۲۱

الان شما که به فکر دنیای دیگه ای چطوری این سایت و پیدا کردی یعنی خودتونم کراش یا عشق دارید درست نمیگم؟

تصویر نمایه
۱۴۰۳/۰۳/۱۸

خواهشا نکنید گناه هستش به فکر آن دنی هم باشید

تصویر نمایه
۱۴۰۳/۰۳/۱۷

دقیقا همین طوره ولی وقتی یکیو از ته دل میخوای نمیتونی به نبونش و رفتنش فکر کنی چه برسه به آینده که کس دیگه ای رو دوست داشته باشی

تصویر نمایه
۱۴۰۳/۰۳/۱۶

زمان همه چیو حل می‌کنه همین یه نفر که تو کره زمین نیست حالا حالا هستن کسایی که میرم و میان.

تصویر نمایه
۱۴۰۳/۰۳/۱۵

وااای چند روز پیش کراشم رو دیدم و دقیقاااا استایلی که من دوست دارم رو زده بوددد الان چندروزه دارم بهش فکر میکنم رو پسر داییم کراشم، اونم جدیدا عجیب شده همش سر به سرم میزاره و میخندونتم و بعضی اوقاتم میبرتم بیروننن ولی اون دوست دختر داره چند بارم بهش گفتم تو دوست دختر داری و اینا اونم گفت دوست دخترام برام مهم نیستن نمیدونم چیکار کنممم

تصویر نمایه
۱۴۰۳/۰۳/۱۳

وای من روی یه پسره کراشم همه این چیزایی که نوشته بود رو داشت بعد نتونستم کنترل کنم خودمو بهش گفتم تو روبیکا که من روت کراشم بعد نوشت جدی روم کراشی بعد فردا قراره همو ببینیم

تصویر نمایه
۱۴۰۳/۰۳/۱۲

کراشم که تو فروشگاه کار میکرد دیگه اونجا کار نمیکنه و من دیگه نمیبینمش وقتی بهش فکر میکنم تا مغز ایتخون دلتنگش میشم چیکار ونم بهترشم????????

تصویر نمایه
۱۴۰۳/۰۳/۱۱

حاجی دوستم رو پسر عمم کراشه بعد من دیروز فهمیدم پسر عمم روم کراشه که به پسر عموم گفته بود اونم اومد به من گفت دیشب عروسی بودیم همون دوستمم کنارم بود هی پسر عمم بهم نگاه می‌کرد منم از دیروز به بعد ی جوری شدم اصن خودم نیستم و دوست ندارم روش کراش بزنم چون نمیخوام دل دوستم رو بشکنم ولی متاسفانه.....

تصویر نمایه
۱۴۰۳/۰۳/۰۳

کراشم،باباش میشه پسر دایی بابام،مامانش میشه دختر عموم کلا خیلی همو میبینیم تازگیا روش کراش زدم اما دوست ندارم رل بزنم چون فعلا بچم و نمیخوام درگیر شم و فقطططططط میخوام بدونم دوسم داره و اونم بدونه که دوسش دارم حالا بهترین رفیقشم میشه پسر عموم که روم کراشه????????????اخه اومد بهم گفت): حتی اگه روم کراش باشه بخاطر رفیقش قیدمو شاید بزنهههههههه جیغغغ ولی دختر عمم باهاش جرئت حقیقت کرده بود گفته بود که پسر عموم دیگه خوشش از یکی دیگه میاد نمیدونم راست گفته یا دروغ

تصویر نمایه
۱۴۰۳/۰۳/۰۱

من برای اولین بار دیدمش ولی خب خیلی نگام میکرد اولش هیچ حسی بهش نداشتم از وقتی از مهمونی اومدیم همش بهش فکر میکنم برای بار دوم دیدمش ولی این بار اصلا نگام نکرد ولی خب اینو بگم که عید دیدنی بود حدودا10دقیقه طول کشید

تصویر نمایه
۱۴۰۳/۰۲/۱۸

بهش بگید هر حسی که به کرتشتون دارید چون پشیمون میشید فوقش میگه نمیخوامت

تصویر نمایه
۱۴۰۳/۰۲/۱۸

طرف نامزد داره همه این نشانه ها توش میبینم نمیدونم چیکار کنم؟

تصویر نمایه
۱۴۰۳/۰۲/۱۵

فامیلی تو هم بگو محمد آشنایی

تصویر نمایه
۱۴۰۳/۰۲/۱۵

من و دختر عموم هر هفته هم دیگه رو میبینیم یه حسی بهم میگه که روم کراش داره چون من هر جا میرم اونم میاد و بهم نگاه می‌کنه و یه بار ازم پرسید که روی چه کسی کراش داری ولی من هیچی بهش نگفتم یعنی واقعاً روم کراش داره لطفاً جواب بدید

تصویر نمایه
۱۴۰۳/۰۲/۱۴

یاعلی منی که قراره امروز کراشمو ببینم????❤️‍????????

تصویر نمایه
۱۴۰۳/۰۲/۰۱

آقا من رو یه پسره کراشم نمیتونم بش بگم از نگاهاش میشع فهمید اونم یه حسی بهم داره ولی ن اون چیزی بهم میگه ن م چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید؟؟؟؟

تصویر نمایه
۱۴۰۳/۰۱/۱۶

اقا من پسرعمم بیشتر این علائم رو داشت ولی من ازش متنفرمو ع همه بدتر مامانم با عمم خیلی جوره و دو روز یبار خونشونیم یا خونمونن همه بم میگن این روت کراشع ولی واسم مهم نبود تا اومدم اینجا رو خوندم الا ی حس مسخرایی گرفتم البته از وقتیم ک دخترعموم گف روت کراشع و دلیل اورد روم نمیشع نگاش کنم و حس میکنم حس میکنه روش کراشم ولی من بدم میاددددد

تصویر نمایه
۱۴۰۳/۰۱/۱۵

خو باید بگی چطوری باهاتون رفتار میکنع اون‌وقت دیگه میفهمی داش اکل(:

تصویر نمایه
۱۴۰۳/۰۱/۱۵

همه رو همه کراشن منم رو هرکی ک میبنم کراش میزنم خخخ اون پسر دایم هم فراموش کردم چون لاشیع هیچ کس هم راهنمای نکرد خبه خدا خاست اگ کسی بهم چیزی میگف بعد میرفتم انجامش میدادم اونوقت دیگه نگم باهام چی میشد خیلی ازش متنفر شدم نمدونم چرا یعنی ن فقط ب خاطر اینکه لاشیع .... ولش عررر دلم پسر از اون خارجیا میخاد ک باهاش ت ی خونه تنها زندگی کنیم بهتر از همه اوووففف

تصویر نمایه
۱۴۰۳/۰۱/۱۴

من رو یکی کراش زدم که فقط وقتی که میرم مغازه میبینمش و همش هرجا میرم میاد و زیاد نگام میکنه من نمیدونم باید چیکار کنم یعنی الان باید بهش اعتراف کنم چون امروز روز آخر که میتونم ببینمش قراره از این شهر برم لطفا کمکم کنین

تصویر نمایه
۱۴۰۳/۰۱/۱۳

من دوسالیه عاشق یه پسر شدم اوایل بهم خیلی نگاه میکرد جوری که خودمم فهمیده بودم دوسم داره حتی از طرز نگا کردنش دوستشم فهمیده که دوسم داره ولی ما نمیتونم برم بهش بگم که دوست دارم نمیدونم چیکار کنم کممککک

تصویر نمایه
۱۴۰۳/۰۱/۱۳

من رو دختر خالم کراشم اما اون رو نمی دونم یا منو میخواد یا پسر عمو شو به نظر شما کدوممون رو پی خواد من عاشقشم

تصویر نمایه
۱۴۰۳/۰۱/۱۳

الان فهمیدم من رو کسی کراشم نه کسی رومن????????

تصویر نمایه
۱۴۰۳/۰۱/۱۳

من رو یه پسره کراشم اون همیشه ماسک میزنه جالبیش اینجاس منم همیشه ماسک میزنم نمیدونم کراشم روش یا واقعا عاشقش شدم یه سره بهش فکر میکنم هفته چند بار میبینمش چشم تو چشم زیاد میشیم مامانمم ازینکه روش کراشم با خبره دلم میخواد تا ابد نگاش کنم میترسم بهش بگم و دلم بشکنه یعنی جواب رد بگه خیلی دوسش دارم برام درد سره بنظرتون چجوری بهش بگم خجالت میکشم????

تصویر نمایه
۱۴۰۳/۰۱/۱۳

سلام میدونید من رو یکی کراشم اون هر وقت منو میبینه نگام میکنه و ازم چشم بر نمیداره همیشه چشم تو چشم میشیم نمیدونم اونم همین حسو داره یانه ولی من همش بهش فکر میکنم اون منو نمیشناسه و منم نمیشناسمش بنظرتون چجوری بهش نزدیک شم اون یه مغازه کار میکنه

تصویر نمایه
۱۴۰۳/۰۱/۱۳

بنظرم رو هرکی کراشید احساستونو بهش بگین چون بعدا ازینکه نگفتین پشیمون میشید حالا فوق فوقش میگه نع ولی دیگه حسرت نمیشه براتون یه جا تنها گیرش بیارین و خیلی رک بهش بگین که دوسش دارین

تصویر نمایه
۱۴۰۳/۰۱/۱۲

سلام خوبین هیچ وقت روی فامیل کراش نزنید چرا چون ممکنه یه وقت کات کنین بعد ابروتونو همه جا میبره خودم دختر عموم کراش زده بود با پسر عمم پسر عمم همه جا ابروشو برد چند ماه هست که از خو نشون به غیر از مدرسه و سوپری و پوشاکو اینا فقط میاد بیرون هیچ وقت با فامیل کراش نزنید

تصویر نمایه
۱۴۰۳/۰۱/۰۷

خداوکیلی دست نویسنده این مقاله درد نکنه من با افت مقاله خیلی از چیز هارو فهمیدم!؟.

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۱۲/۲۷

یه پسره تمام این نشانه ها رو داره از وقتی تو مغازه باباش کار میکنه تمام این نشونه هاشو نسبت به خودم دیدم من او نو خیلی دوس دارم اما دلم میخواد خیلی بهش نزدیک شم اما نمیتونم کمکم کنید چیکار کنم بهم نزدیک شه

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۱۲/۲۷

من رو پسر دوست بابام کراشم لنتی جاذاببببببب بعد تو این 15تا فق یدونش رو من کار میکنه اینکه بهم نگاه میکنه همش ولی نمیدونم روم کراشههههههه کمک چکار کنمممم؟

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۱۲/۲۷

من روی پسر دوست بابام کراشمممم ولی نمیدونم اونم روم کراشههه چکا کنم

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۱۲/۲۳

اخه مردام ):

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۱۲/۱۶

خودم درگیرم اجی ????????

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۱۲/۱۵

سلام. اخه من رو پسر دایم کراشم ولی نمیدونم چیکار کنم هعیییی ولی اون الان چند روزه ک هر چیزی رو که بگم رو میگه ها چی گفتی بعد میخنده و میگه تو ی آدم بالا شهری و از این حرفا همیشه هم بهم میگه لاکچری... ک هستم اونم ب خیلی چیزیای ازم متوجه میشه اخه ب نظرتون اون هم رو من جدیدا کراش زده چون هم نگاه میکنه و میخنده قبلا این جوری نبود لطفا یکی راهنمام کنه بگه این چشه اوفففف مردم /:

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۱۲/۰۹

رویکی کراشم حس میکنم اونم رونم کراشه چند روز پیش بهم نفت دوسم داره ولی من به فرض دوستی گرفتمش بعد اون یکی هم هست که حس میکنم اونم رومن کباشه هر دوشون بیشتر اینارو دارن

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۱۲/۰۴

عشقم خب بهش اس بده

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۱۲/۰۲

بچه ها کمکککک رو پسر خاله ی زن عموم کراشم واونم رو من کراشه ولی مشکل اینه نمیتونیم بهم بگیم. تازه تمام این نشانه هارو هم دارهههه وای از دوریش دارم میمیرممم میخامش اونم منو میخادد کمکم کنید تورو خدااااا :(

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۱۱/۲۹

بهش بگوروش کراشی نترس

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۱۱/۲۹

اداش پسرم روم کراشععععععع جیغغغغغغغغ????????????

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۱۱/۲۸

چطوری صبت میکنی

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۱۱/۲۴

همه غلط کردن هروقت من مردم بگو تا چهل صبرکنن بعد تازه میتونن روت کراش بزنن متوجه شدین بانوی گرامی و بزرگوار

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۱۱/۱۹

نه اما بیاید بیشترین مورد که گفته شده وداشته باشه

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۱۱/۱۸

من چیکار کنم که همه روم کراشن

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۱۱/۰۶

دقیقا مو به مو منم رو یکی همین جوری ام پشمام

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۱۱/۰۶

اوخی ننه بمیره برات کچل کچل کلاچه روغن کله پاچه

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۱۱/۰۲

من رو کسی کراش زدم و اون میدونه و رفتارهایی میکنه که آدم فکر میکنه اونم حسی بهم داره یکیش هم اینه که نگاه میکنه منو وقتی من برمیگردم ببینمش نگاهش رو ازم میدزه ۱ سال و چند ماه میشه چیکار کنم بفهمم اونم من دوست داره ؟

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۱۱/۰۱

راهنمایی کنید

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۱۰/۳۰

دقیقا همین نشانه ها وجود داره

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۱۰/۲۹

سلام خوبید من الان روی یه نفر کراشم 3 ماهذمن 13 سالمه ولی اون 17 سالشه و از من بزرگ تره هر روز هم میبینمش هیچ حسی هم بهم نداره بهش هم نگفتم که روش کراشم چیکار کنم روم کراش بزنه و بهم بگه ????

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۱۰/۲۸

خب اگه روت کراشه دیگه مشکل چیه؟

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۱۰/۲۷

بسیارعالی و زیبا سپاس فراوان از شما

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۱۰/۲۴

کراشم ولی مشخصاتشو نمیدونم حتی اسمش تو فروشگاه کار میکنه هفته چند بار میبینمش حسمو بهش بگم

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۱۰/۲۴

من رو یکنفر کراشم تو فروشگاه کار میکنه هفته چند بار مبینمش ولی اسم مشخصاتشو نمیدونم هر وقت مبینمش اون نگام میکنه میخنده بنظرتون احساسمو بهش بگم

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۱۰/۲۴

روی یکی کراشم اونم روم کراش بود ولی یهو رفتارشو عوض حتی نگاه هم نمیکنه خیلی مغرور بازی در میاره چیکار کنم

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۱۰/۲۱

خیلی دقیق و عالی و مو به مو کارشناسی دقیق و صحيح بود بسار ممنونم

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۱۰/۲۱

رو یکی 6 ماه کراشم ، خونش، مغازش نزدیک خونمونه، هر روز هم میبینمش ، تا حالا صد بار بهش گفتم روت کراشم و از این حرفا ، بعد گفت ن من دوست ندارم، منم که هر روز میبینمش از رفتارغیر عادی و تابلوم فهمیده حسم واقعیه ، خیلی مغرور اخلاقش ، ولی چند مدت شده هی بهم نگا میکنه یکم میخنده

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۱۰/۲۱

گول حرفاشو نخور منم همچین تجربه ای داشتم طرف گفت روم کراش نیست ولی بعد چند وقت که رفیقاش پیشش نبودن اومد گفت الکی گفته و رومن کراشه و از این حرفا در کل معمولا اینجوری میگنن که جلوی رفیقاشون خیت نشن و بگن سیگماییم

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۱۰/۱۹

آقا من میخوام روم کراش نباشن ولی نمیشه کلمو کچل هم کردم ولی هی میگن روت کراشیم لامصبا یه نفر هگ نیستن ۴_۵ تان لطفا یکی راهنمایی کنه

تصویر نمایه
۱۴۰۳/۰۱/۱۸

کی به کیه، منم روت کراشم

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۱۰/۱۷

آقا یکی هست که هی دائم میگه روم کراش نیست و هی میخواد بی دلیل ثابت کنه روم کراش نیست ولی میگه که دوستم داره به عنوان دوست من الان موندم که الان روم کراش یا نه بچه ها کمک کنین

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۱۰/۱۴

بعضی جاها که میرم باهام میاد و می خواد با من حرف بزنه. منم روش کراشم اما نمی تونم چیزی رو نشون بدم. هرچیزی تقریبا نصفس

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۱۰/۰۷

فکت:رو فامیل کراش نزدید، ازشون هیچی در نمیاد بخدا

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۱۰/۰۶

دوستم روم کراشه احساسی کلا به هیچ کس ندارم ولی اون چند بار اعتراف کرده از طرفی دوست ندارم ناراحتش کنم ولی خب من کلا به هیچ کس احساسی ندارم الان باید چکار کنم

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۱۲/۲۳

خوب گربه احساس نداره...????

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۱۰/۰۴

رو یکی کراشم اما همش اینطوریم ک اونم هست؟! بیشتر کارهای بالا رو می‌کنه اما یسری ها رو نه دیگ بیشتر از این بهش فکر کنم دیوونه میشم از طرفی دوست پسر عممه نمیتونم من بهش اعتراف کنم :«

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۰۹/۲۸

سلام من 13 سالمه روی یکی از فامیلامون کراشم، یکی بهم بگه چیکار کنم اون 15 سالشه و نمیدونم دوسم داره یا نه

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۱۰/۱۳

دقیقا منم یه همچین وضعیتی دارم من ۱۸ سالمه و یکی رو دوس دارم که داره ۲۰ سالش میشه ۴ ساله که دوسش دارم اما نمیتونم بهش بگم از اینکه بهم بگه بچم میترسم

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۰۹/۲۵

سلام من ۳ ساله رو یه نفر کراش زدم اما هنوز بهش نگفتم یکی ازفامیل های دورمون میشه و من فقط سالی ۳ بار میبینمش اما هر روز عکسش رو میبینم یکی بهم بگه چیکار کنم اون ازم ۳ سال بزرگتره

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۰۹/۲۲

به نظرم به جای اینکه بفهمم اون روم کراش داره یا نه برعکسش ثابت شد???? مطمئن شدم چقد ضایعم_

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۰۹/۱۶

سلام من ۱۳ سالمه من ک ی بار داشتم بیرون می‌چرخیدم ک دیدم پنج تا دوست بودن در حال حرف دختر اینا بودن من ک میرم جلوش انگشتاشو میگیره جلوم و ب دوستش میگه میخوایی برات مخ کنم این یعنی چی

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۰۹/۱۶

سلام ۱۳ سالمه توی کلاس زبانم ی پسر هستش هر وقت منو میبینه می‌خنده و وقتی باهاش حرف میزنم هی به من میگه آفتابه منم ک شیلنگ صداش میکنم و اون موقع خونه رفتن میاد جلوی من و ی حرکتایی از خودش در میاره ک هر کی ندیده انگار دیوونه هست و همش می‌خنده منو میبینی یه بارم داشتم از مدرسه میرفتم خونه وقتی ک منو دید با دوستاش بود لبخند میزنه و دستاشو میزاره روی صورتش یعنی ممکنه ک روی من کراش باشه

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۰۹/۱۴

بعضیاش درست بود اما من عاشقشم ینی تمام فکرو ذکرم شده اون سعی کردم فراموشش کنم اما نمیتونم نمیشه هرجایی ی نشونه ای ازش هس احساس میکنم ی حس کمی بهم داره اما ن دوسم نداره وایی خدا دارم دیوونه میشم ی کمکی بکنین دیگ

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۰۹/۱۴

بعضیاش درست بود اما من عاشقشم ینی تمام فکرو ذکرم شده اون سعی کردم فراموشش کنم اما نمیتونم نمیشه هرجایی ی نشونه ای ازش هس احساس میکنم ی حس کمی بهم داره اما ن دوسم نداره وایی خدا دارم دیوونه میشم ی کمکی بکنین دیگ

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۰۹/۱۳

من با یکی هشت سال هم کلاسی بودم و امسال تازه روش کراش زدم هم باشگاهیمم هست بهش گفتم و میدونه ولییی خیلیییی زیاد اهمیت نمیده یعنی رفیقه باهام ولی وقتی بش میگم دلم برات تنگ شده نمیگه منم همی طور یا میگم مواظب خودت باش نمیگه توام همی طور چیکار کنم؟؟

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۰۹/۱۰

شتتتت باورم نمیشه این همه مدت داشتم اینقدر تابلو رفتار میکردم که رو هم باشگاهیم کراشم یعنی همه این رفتار ها رو جلو مراشم دارم اونم فهمیده روش کراشم همش میاد سمتم و نگام میکنه کلا رفتارش تغییر کرده از موقعی که فهمیده روش کراشم فکر کنم اونم رو من کراشه چون از موقعی که فهمیده خیلی خوب شده باهام. کراش چرا باید دقیقا رو کسی کراش بزنم که هر روز میبینمش

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۰۹/۱۷

فک کنم میشناسمت

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۰۹/۱۷

ببخشید میشه اسمشونو بگید میخوام کمکتون کنم

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۰۹/۰۷

سلام ۳نفر رو من کراش دارن نمیدونم چیکار کنم من رو یکیشون کراشم اولی که دختر عمه رفیقمه هر وقت با رفیقم میریم جایی سریع میاد و خیلی نگام میکنه همه رفیقامم میگن این دختره داره نگات میکنه دومی دوست دوست خواهر رفیقمه خواهر رفیقم بهش گفته که رو تو کراشه ولی از نشونه هایی که دیدم خود خواهر رفیقم روم کراشه سومی هم اونم یکی دیگه از دوست دوست خواهر رفیقمه اون به خواهر رفیقم گفته میخایم بریم بیرون به داداشت و اون رفیقش بیار منم گیرم این وسط که چه کنم؟؟؟

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۰۹/۰۵

سلام بچه ها من 3 تا کراش دارم هر3تا توباشگاهم هستند و همیشه میبینمش و یک ر. زی من مو هام رو کوتاه کردم بد یکشون اومد طرفم نزدیک صورتم شود گفت مو هاتو کوتاه کردی گفتم اره گفت وای خدای من چقدر خوشگل شودی فلان فلان خو ب 2 همش بهم نگاه میکنه و من چشمک میزنه و 3 وم دستم دو گرفت و...... کرد

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۰۸/۳۰

این همه نشانه فقط ۱ از آنها بوده اما مرسی خیلی خوب بود LOVE

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۰۸/۲۷

من بیشتر این کارو انجام می دم

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۰۸/۲۰

خب کراش منم خیلی از این رفتارارو داره یعنی اونم رو من کراشه

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۰۸/۱۶

کسی که به تو نگاه می کند یه لحظه وتو هر روز که اونو میبینی و تو هم نگاه کنی دیگه نگاه نمی کنه یعنی چی

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۰۸/۱۴

سلام. من رو مشتریم کراش زدم ، نتونستم بهش بگم ، از موقعی که کراش زدم چند ماه میگذره ، یبار دو ماه پیش ازم خرید کرد رمز کارتش یادم موند، دیروز اومد دوباره خرید کرد فهمید رمزشو یادمه خیلی تعجب کرد، بنظر شما متوجه شده که روش کراش دارم؟

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۰۸/۳۰

نه ولی مطمئنم شما زوج خوبی میشین

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۰۸/۱۳

هر چی خدا بخداد اون میشه عشق پدر مادر خواهر برادر و دوست خب صمیمی اوکی راست همین

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۰۸/۱۰

من‌کلا رو ظاهرم حساسم و اکثرا لبخند میزنم منظورم اینه که بعضیاش جزو شخصیت افراده و اشتبا نگیرید ولی در کل‌مطلب درستیه

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۰۸/۱۰

بعضیاش هست بعضیاش نیست پس ینی هم داره هم نداره

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۰۸/۰۸

احساس میکنم اون رو من کراشه

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۰۸/۰۶

من مطمعن نیستم ک روم کراشه و فقط یکی از این رفتار هارو داره ولی من خیلی روششششش کراشمممم میشه راهنماین کنین چیکار کنم ؟؟؟؟؟

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۰۸/۰۴

از اونجای شروع شد که من خیلی فوتبال دوست داشتم و تابستونا میرفتیم یه پارک و توی پارک من با پسرای اشنا شدم که خیلی باحال بودن و همون اول من روی پسر خوشگلی که هم سن من بود کراش زدم اونم رو من کراش بود ما سه تا تیم بودی یهدونه اون پسره یه دونه من یه دونه هم دروازه بانمون ????????بعد اینکه تابستون تموم شد دیگه ندیدمش و 2 سال از روش میگذره ولی م هنوز روش کراشم موندم :))))))

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۰۸/۰۲

ازش خوشم میاد. ولی خب دوستم روش کراشه:) بعدشم قبلن بهم گفت روم کراشی...گفتم نه. اه متنفرم از این موقعیت

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۰۷/۳۰

من وقتی بچه بودم یه خونواده اومدن کنار خونه بغلی ما الان او ۲ سال ازم بزرگ تره من روش کراش دارم و مطمئن نیسم که اون منو دوست داره یا نه من وقتی میام بیرون میشینم اون خودش زود میاد بیرون و میگه که کفش میبندم این هیچه خیلی چیز ها هست در بارش ولی دیروز دیدم کنار ومغازه خیلی پسر اونجان اون با دوستاش بود وقتی منو دید با هام هم قدم شد و کنار ماشینش لم داده تا من برم احساس کردم فکر میکنه راحت نیستم رد شدن تو پسرا بخاطر همین با هام تا کنار ماشینش اومد و اگه چیز دیگه ای شد خبر میدم

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۰۷/۲۹

یه نفری هست که یه سری از این نشانه هارو داره اما خیلی پنهان میکنه ... اینقدر خودشو کنترل میکنه که بعضی اوقات میگم شاید دارم اشتباه میکنم و اون فرد هیچ علاقه ای ب م نداره ولی بعد یهو یه گاف بزرگی میده که میگم واقعاااا صد در صد روم کراش داره ولی مخفی میکنه ... چیکار کنم خب من ؟ منم دوسش دارم ولی تا اون نیاد که من چیزی نمیگم ..!

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۰۹/۱۶

گاف بزرگش چی بود ؟؟

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۰۷/۲۹

هروقت من توخیابون میبینه زوق زدوخوشحال میشه باهم احوال پرسی میکنه

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۰۷/۲۶

یک شخصی روم کراشه و کاملا ازش اطمینان دارم چون تمام این موارد رو داشت، فقط بحث اینه ازینجا به بعد باید چیکار کنم حالا که میدونم؟ بهش نزدیک بشم؟ نکنه دوست داره همینجوری فاصله شو باهام حفظ کنه؟ اخه از طرفی هم وجدانم نمیتونه تحمل کنه که اون همش پیش قدم میشه ولی من هیچ کاری براش نکردم و تازه فعمیدم

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۰۹/۱۶

منم یک همچین حسی دارم و نمیتونم من اول پیش قدم بشم و همیشه اون اولین گام رو بر میداره . منم می‌خوام اول پیش قدم بشم ولی اصلا نمیدونم در مورد چی باهاش حرف بزنم ؟؟

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۰۷/۲۵

من به جای اینکه پسرا رو جذب خودم کنم بیشتر دختراشون جذب خودم میکنم با اینکه حتی تلاشیم برای اینکه اونا جذبم بشن نمیکنم????

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۰۷/۲۴

ایران درست میشه با این وضیعت طرف 12 سالشه حرف از کراش زدن میزنه وادااااااا

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۰۷/۲۱

همه اینا رو تو علائم یک نفر دیدم ولی حسی ندارم ????شاید یکم????

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۰۸/۰۹

سلام منم وضعیتی مگه طرف شما دارم با این که بهش گفتم و اون هم راست یا دروغ گفت دوستت دارم اما رابطه عاطفی و همراهی رو تمایل نداره به نظرت چکار کنم خیلی عذاب آور این وضعیت

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۰۷/۱۹

من چند وقتیه رو دوست داداشم کراشم ولی مطمئن نیستم اونم روم کراشه یا نه البته خیلی هم همدیگه رو نمیبینیم ولی احساس میکنم یه وقتایی که حواسم بهش نیست نگام میکنه و هر وقت چیز جدیدی میخرم هی میگه مبارک باشه حتی اگه چیز کوچیکی باشه مثل یه خودکار. احساس میکنم یکمم خجالتیه. به نظرتون روم کراشه؟؟

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۰۸/۲۲

منم دقیقا تو موقعیت تو‌ موندم تازه شماره منم داره استوریامم ریپلای میکنه و‌گل میفرسته ولی واقعا نمیفهمم دوسم داره یا برا احترامیه که برا داداشم قائله

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۰۷/۰۷

خودم رو دو نفر کراشم الان ک میبینم انگار اونام رو من کراشن ولی یکیشون با دوستم رله منم یجورایی عذاب وجدان دارم ک روش کراشم به نظرتون چیکار کنم؟؟؟؟؟

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۰۷/۰۴

برادر زاده ی زن داییم روم کراش بود و۳ سال ازم بزرگتر بود خانواده شو زیاد میدیدم خودشم زیاد میدیم چون پسر خوبی هم بود باهاش خوب تا میکردم خوش قیافه هم بود تو عروسی داییش بهم گفت منم به تپه ته افتادم گفتم همین لحظه رو من نادیده میگیرم و فرار کردم ولی پسر داییمم روم کراش بود ولی به پسر داییم علاقه ای ندارم

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۰۷/۰۴

واقعا درست بود

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۰۷/۰۱

منم رویکی کراش دارم ۱۶ سالشه اون همش منو اذیت میکنه تازه یه روزم گوشیمو چک کرد ولی مطمعن نیستم روم کراش باشه به نظر شما هست تو ۱۴ سالگی هی بهم پیام عاشقانه هم میفرستاد

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۰۶/۳۱

اینجا همه دختریم????????????

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۰۶/۳۱

منم یکی رو دوست دارم ولی یکی دیگه هم اون رو دوست داره هر ستامونم فامیل هستیم اونی که اون رو که دوست داره هم میدونه هر دومون دختریم ولی احساس می کنم اون هم اون دختر رو دوست داشته باشه????????????

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۰۶/۲۵

ی پسره ای هس این 13تا لقب رو روی من داره بزار صادقانه بگم ازونجایی شرو شد ک منو رقیفم وارد ی اکیپ پسرونه شدیم ما4تا دختر بودیم و اونا 8تا پسر یه نفرشون همش منو اذیت میکرد و میگن اگ ی نفر شمارو اذیت کنه دوستون دارع و این ویژگی ها هم داش و منم کم کم روش کراش زدمو الانم هستم ولی اون دیگ با من سرد شده و دیگ روم کراش نیس ????

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۰۶/۲۶

ببین منم با یه پسر آشنا شدم اوایل با من صمیمی بود ولی من اصلا روش کراش نبودم ولی الان که روش کراش زدم باهام سرد شده ????

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۰۶/۲۵

به نظرم چنین رابطه ای که از روز اولش بر مبنای خشونت شکل گرفته و احساسات به صورت واقعی بیان نشدند، یه رابطه سمی بوده.

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۰۶/۲۲

همه رو داره هرچند 12سالمه????

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۰۶/۱۷

سلام بچه ها. اومدم سوی بگم برم اگه رو کسی کراشید بهش بگید من خیلی آدم روکی هستم و همینکه رو یه نفر کراش زدم در اولین فرصت تنها گیرش آوردم و رفتم گفتم بهش اونم بعد کلی به ت و چ افتادن بهم گفت که دوساله روم کراش هست و الان حدودن چند ماهی میش با همیم

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۰۷/۰۲

برو بااباا

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۰۶/۱۳

رو یک نفر بدجوووووووووررررررررررررر کراشم و من اسم و سن و ایناهاش رو میدونم ولی اون نمیدونه ولی از ضایع بازی هام فهمیده روش کراشم و روم نمیشد برم بهش بگم روت کراشم چون خیلی خشنه پس رفتم و به یکی از رفیقاش گفتم قضیه رو و فردا هم قراره خودشو ببینم و رفیقش قراره بش بگه که من روش کراشم بنظرتون چی بهش بگم تو حرف زدن؟!

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۰۶/۱۷

عزیزممم استرس نداشته باش رفتی پیشش چیشد

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۰۶/۰۶

۱۲ تاش درس بود

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۰۶/۰۶

مشکل اینه که من روش کراش بودم و بهش اعتراف کردم اون گف کراشش یکی دیگس بعد اینکه باهاش کات کرد فهمیدم روم کراشه چون همه ی اینا رو داره????????

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۰۹/۱۴

اگه موندنی بود با قبلی میموند ب حرفم فکر کن

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۰۶/۰۵

مرسی بخدا اگر دیدمش از اصفهان تا شیراز از شیراز تا اصفهان جرررررررش میدم

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۰۶/۲۵

بچه اصفهانی یاشیراز؟

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۰۵/۱۴

۱۴ تاشو داره و دوستمهه من جاست ایگنور میکنم :)

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۰۵/۲۳

دهن منو وا میکنی تو اصا بلدی انگلیسی ایگنورو بنویسی آخه؟!

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۰۵/۱۲

چطور نظرش رو جلب کنم

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۰۵/۱۲

بلاکم هم کرد

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۰۵/۱۲

من رو یکی کراش دارم که یکسره کلا روم میخ شده بود در حالی که من اصلا اون رو نمیدیدم حتی بهش پیشنهاد دادم اما گفت من یکی رو دوست دارم زیاد حرف نداریمـکه باهم بزنیم

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۰۵/۰۹

اون فقط می‌خنده چیکار کنم...

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۱۰/۱۵

یکی بزن تو دهنش بگو ببند و اگر نه مگس میره تو دهنت ههه

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۰۵/۰۷

من که رو یکی کراش دارم که اصن بهم توجه نمیکنه و حتی اسمشم نمیدونم و اون هم فک کنم اصن نمیدونه من وجود خارجی دارم و احتمالا دیگه نمیبینمش????????

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۰۵/۰۸

یاد کسی که روم کراشه افتادم ... توجه نمیکردم ، اسمای همم نمیدونیم و احتمالا هم دیگه نمیبینه منو????????

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۰۴/۲۷

حاجی فقط یبار دس پاش بم مالید وقتی جلو رفیقم نشسته بودم نمالیدا یجورای پاش رو پام بود و همیشه از رفتارای من حرفایی ک میزنم نقلید میکنه و همیشه بم میچسبه ینی دوسم داره ؟

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۰۴/۲۶

وییییی همرو روم دارههههه یعنی روم کراشههه مانییی؟ مردممممم????

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۱۰/۱۳

مائده اگه خودتی توروخدا جواب بده دارم نصف جون میشم

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۱۰/۱۳

مائده خودتی؟؟

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۰۴/۲۳

جووووووونز واقعا همه ی این کارا رو میکنح ینی واقعا منو دوس داره چون هی میاد پیم میده همش نگام میکنه و جالب اینه من اگه چیز عاشقانه ببینم میخندم یا هر جنس مخالفی بم ابراز علاقه کنه خندن میگیره????

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۰۴/۲۲

واقعا همین دلایلو برای من داره

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۰۴/۲۰

13 تاش درست بود و اینکه خیلی زبان من راتقلید میکنه این یعنی چی؟

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۰۳/۲۲

حالاکه میبینم کلا 5 از این موارد درسته فکر کنم من دوسش دارم نه اون.. دعا کنید بهش برسم.. واسه ازدواج میگم.. یه بار بهم ابراز علاقه کرد اما الکی بود فهمیدم...

تصویر نمایه
۱۴۰۲/۰۶/۲۶

وااای مال من نصف از هر کدومو داره نمیدونم خیلی درونگراهه برات دعا میکنم

مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی
راهکارهایی برای بالا بردن کیفیت زندگی
برای خرید سریع این محصول شماره همراه خود را وارد کنید :
برای دانلود این پادکست و دسترسی آنلاین به همه پادکست‌ها عضو دنیای موسیقی درمانی شوید و اگر عضو هستید وارد حساب کاربری خود شوید