دنیای موسیقی درمانی
منو
جستجو
خانه
انجام جستجو
انصراف
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر
مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی
راهکارهایی برای بالا بردن کیفیت زندگی
15 نشانه اینکه کسی بصورت پنهانی شما را دوست دارد؛  روی شما کراش دارد
صفحه اصلی مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی

15 نشانه اینکه کسی بصورت پنهانی شما را دوست دارد؛ روی شما کراش دارد

گاهی اوقات تشخیص اینکه کسی پنهانی شما را دوست دارد و به عبارتی روی شما کراش دارد یا نه آسان نیست. دانستن اینکه چه علائمی را باید مدنظر قرار دهید، می‌تواند به شما کمک کند که راحت تر و دقیق تر این تشخیص را بدهید. هرچه کسی شما را بهتر بشناسد، پنهان کردن احساساتش برای شما آسان تر است، اما نشانه هایی وجود دارد که می توانید در این صورت هم مراقب آنها باشید.

حتی وقتی کسی احساسات خود را کنترل کرده و پنهان می کند، باز هم می توانید بفهمید که آیا آن شخص روی شما کراش دارد یا خیر. هنگامی که این را فهمیدید، این به شما بستگی دارد که آیا می خواهید کاری در مورد آن انجام دهید یا خیر. زیرا در هر صورت آنها احساس خود را از شما مخفی نگه داشته اند و شاید بهتر باشد که این احساس همچنان مخفی بماند! شاید هم آنها از اینکه احساسات خود را بدون انجام اولین حرکت شما اعلام کنند، می ترسند.

علائم زبان بدن و سایر شاخص ها می توانند به شما در تعیین حقیقت کمک کنند. شما نمی توانید ذهن آنها را بخوانید، اما وقتی در اطرافشان هستید می توانید اعمال و رفتار آنها را بخوانید. آنها بدون اینکه متوجه شوند این کار را انجام می دهند و سرنخ می دهند و شما می توانید با توجه کردن به حقیقت پی ببرید.

 

 

پانزده نشانه که یک نفر روی شما کراش دارد

1- وقتی کسی شما را دوست دارد، می خواهد شما را خوشحال کند

وقتی کسی پنهانی شما را دوست دارد، شاد بودن شما او را خوشحال می کند. او می داند که شما لایق بهترین ها هستید و هر کاری که لازم است انجام می دهند تا آن را به شما بدهد. این فرد احتمالاً از شما می پرسد که وضعیت شما چگونه است و آیا می تواند کاری برای آسان تر کردن زندگی شما انجام دهد.

کسی که روی شما کراش دارد، غافلگیرتان می کند تا شادی را به شما القا کرده و باعث شود احساس خاصی داشته باشید. آنها همچنین قبل از تصمیم گیری نظر شما را می پرسند تا مطمئن شوند که از کاری که انجام می دهند راضی خواهید بود. کسی که علاقه ای عاطفی و عاشقانه به شما ندارد، برای انجام این کارها تلاش نمی کند، بنابراین این نشانه خوبی است.

 

توانایی در خواندن ذهن دیگران هم موهبت و هم یک عذاب بزرگ!

 

2 - وقتی در اطراف کسی هستید که روی شما کراش دارد، بی قرار می شود

ممکن است متوجه شوید که وقتی در نزدیکی او هستید، به نظر می‌رسد فردی بی‌قرار است. او ممکن است با لباس های خود بازی کند، موهای خود را به هم بریزد یا صورت خود را لمس کند. این نشان می دهد که او عصبی است یا می خواهد توجه شما را جلب کند.

این فرد اغلب متوجه نمی شود که در حال بی قراری است، بنابراین این یک اقدام ناخودآگاه است که می توانید آن را مورد بررسی قرار دهید. سعی کنید زمانی که آنها نمی دانند شما در اطرافشان هستید آنها را تماشا کرده و زیر نظر بگیرید تا ببینید که آیا آنها همانطور که وقتی شما آنجا هستید بی قرار هستند یا خیر. اگر نه، وقت آن است که در نظر بگیرید که آیا می خواهید به علاقه پنهانی آن‌ها توجه کنید یا خیر.

 

همچنین بخوانید: 7 رفتار در رابطه زناشویی ناسالم از نگاه روانشناسی

 

3 - آنها تماس چشمی را حفظ می کنند و گاهی اوقات به نظر می رسد به شما خیره می شوند

وقتی کسی شما را دوست دارد، بیشتر از دیگران به شما نگاه می کند. آن‌ها می‌خواهند هر زمان که بتوانند عمیقاً به چشمان شما نگاه کنند، و ممکن است گاهی آنها را در حال خیره بودن به خودتان ببینید. گاهی اوقات کسی که روی شما کراش دارد این کار را ناخودآگاه انجام می دهد تا افکار شما را بفهمد و تشخیص دهد.

 

4- وقتی کسی شما را دوست دارد، به سمت شما متمایل می شود و اغلب راه هایی برای لمس شما پیدا می کند

مراقب باشید که وقتی یک نفر در نزدیکی شما است چگونه موقعیت خود را نشان می دهد. این افراد اگر شما را دوست داشته باشند اغلب به شما نزدیکتر می شوند یا به شما متمایل می شوند. آنها همچنین به دنبال راه های بی گناه برای لمس شما خواهند بود. ممکن است متوجه شوید که در حالی که کنار یکدیگر نشسته اید، ظاهرا بصورت غیر عمد دست یا پای خود را به شما می‌مالند. هرچند باید به یاد داشته باشید که این حرکات می‌تواند جنبه‌های دیگری نیز داشته باشد...!

 

5 – کسی که روی شما کراش دارد جزئیات شخصی زندگی خود را با شما به اشتراک می گذارد

همه افراد، اطلاعات شخصی خود را با شما باز نمی کنند و به اشتراک نمی گذارند. وقتی آنها این کار را انجام می دهند، می تواند به این معنی باشد که آنها مخفیانه شما را دوست دارند.

این نشان می دهد که آنها با شما احساس راحتی می کنند و به این اعتماد دارند که آنها را قضاوت نمی کنید یا اطلاعات شخصی آنها را با دیگران به اشتراک نمی گذارید. در حالی که این می تواند نشان دهنده یک دوستی عمیق باشد، می تواند معنای بسیار بیشتری هم داشته باشد. این کار صمیمیت را عمیق تر کرده و باعث می شود که شما دو نفر از دیگران به یکدیگر نزدیک تر شوید.

 

شما شبیه افرادی می شوید که بیشترین زمان را با آنها می گذرانید. هوشمندانه آن ها را انتخاب کنید.

 

6- وقتی کسی شما را دوست دارد، چیزهایی را که به او می دهید را نگه می دارد

داشتن احساسات عاشقانه نسبت به کسی اغلب منجر به گرامی داشتن همه چیزهایی می شود که از او دریافت می کنید. وقتی کسی هدایای قدیمی یا یادگاری‌های تصادفی از شما را نگه می‌دارد، نشانه آن است که می‌خواهد چیزی بیشتر از دوستان دیگر باشد. آنها ممکن است یک جاکلیدی که به آنها داده اید، تصویری که سال ها پیش کشیده اید یا هر چیز دیگری که باعث شود با دیدن آن به شما فکر کنند را ذخیره کرده و برای همیشه پیش خود نگه دارند.

این شخص، این هدایا را بخاطر ارزش مادی آن‌ها نگه نمی دارد. دلیل نگه داشتن آن‌ها این است که شما را به عنوان یک دارایی در زندگی خود می بینند که نمی خواهند از دستش بدهند.

 

7 – کسی که روی شما کراش دارد اغلب به شوخی های شما لبخند می زند و می خندد

یکی از راه‌های تشخیص اینکه آیا کسی به شما علاقه پنهانی دارد یا خیر این است که به این توجه کنید که چقدر در قبال شما لبخند می‌زند و می‌خندد. اگر بیشتر اوقات در حضور شما لبخند می زند، احتمال زیادی وجود دارد که شما را دوست داشته باشد. این نشان می دهد که او از حضور شما راضی بوده و آن را گرامی می دارد.

علاوه بر این، خندیدن به تمام شوخی‌های شما نشانه دیگری است که نشان می‌دهد آن‌ها بیشتر از دیگران از گذراندن وقت با شما لذت می‌برند. آنها ممکن است حتی زمانی که شوخی شما اصلا عالی نیست باز هم بخندند ، که نشان دهنده جذابیت شما برایشان و تمایل آن‌ها به ارتباط در سطح عمیق تر است.

 

8-آنها هر کاری که می توانند انجام می دهند تا احساس خوبی در شما ایجاد کنند

کسی که شما را دوست دارد می خواهد هر کاری که می تواند انجام دهد تا احساس خوبی در مورد خودتان ایجاد کند. آنها ممکن است هر زمان که شما در حضور آنها هستید تعریف، تمجید و حمایت مکرر را به شما ارائه دهند.

وقتی کسی این کار را انجام می دهد، نشان می دهد که می خواهد شما به او توجه کنید. همچنین می تواند به این معنی باشد که آنها می خواهند دلیل خوشحالی شما باشند. همچنین کسی که شما را دوست دارد، متوجه تغییرات ظریف در ظاهر شما خواهد شد.

آنها اغلب اولین کسانی هستند که متوجه مدل موی جدید یا رنگ متفاوت آن می شوند یا به تغییر در ترکیب لباس شما اشاره می کنند. آنها نه تنها متوجه این تغییر می شوند، بلکه از شما تعریف می کنند و به شما اطمینان می دهند که این تغییر مناسب شماست.

 

9- وقتی کسی شما را دوست دارد، زبان بدن شما را تقلید می کند

وقتی کسی شما را دوست دارد، ممکن است زبان بدن شما را تقلید کند. می‌توانید آن‌ها را زیر نظر بگیرید تا ببینید آیا هنگامی که شما دستانتان را جفت می‌کنید، آن‌ها هم دستان خود را جفت می‌کنند یا بعد از اینکه شما سرتان را کج می‌کنید، آن‌ها هم این کار را می‌کنند یا خیر. گاهی اوقات، آنها با همان میزان صدا یا سرعت تکلم شما صحبت می کنند، حتی اگر هیچوقت با این ریتم صحبت نکنند.

این فرد همیشه متوجه انجام این کار نمی‌شود، اما در هر صورت اغلب زمانی اتفاق می افتد که جذابیت عاشقانه در میان باشد. این نشان می دهد که آنها می خواهند کاری کنند که شما در کنارشان احساس راحتی و اعتماد کنید.

 

10 - آنها می خواهند با نزدیکترین افراد به شما دوست شوند

یکی از نشانه هایی که نشان می دهد کسی روی شما کراش دارد این است که می خواهد با دوستان و خانواده شما دوست شود. او سعی می کند با افرادی در زندگی شما که به خوبی آن‌ها را نمی شناسد ارتباط برقرار کند. اگر آن شخص نسبت به شما احساسی نداشت، تلاشی را انجام نمی داد، بنابراین این علامت را نادیده نگیرید.

نزدیک شدن به دوستان و خانواده‌تان، راهی است که کسی که دوستتان دارد به شما نزدیکتر شود. همچنین می تواند به او بینشی در مورد اینکه شما دقیقا چه کسی هستید و از کجا آمده اید بدهد. این موقعیت به او اجازه می دهد تا بدون اینکه مستقیماً از شما بپرسد، جزئیاتی را درباره شما جمع آوری کند.

 

11 – کسی که بصورت پنهانی به شما علاقه دارد، دوست دارد در کنار شما راه برود

وقتی کسی بدون عقب افتادن یا حتی کمی جلوتر رفتن، دقیقا در کنار شما راه می رود، ممکن است پنهانی شما را دوست داشته باشد. آنها با شما همگام می شوند و سعی می کنند با سرعت شما مطابقت داشته باشند و بدون اینکه متوجه شوند این کار را انجام می دهند.

 

12 - آنها به دنبال دلایلی برای گذراندن وقت با شما هستند

کسی که شما را دوست دارد اغلب سعی می کند دلیلی برای نزدیک شدن به شما پیدا کند. ممکن است این فرد در مکان هایی که شما می روید ظاهر شود یا ناهار خود را همزمان با شما بخورد. همچنین ممکن است کسی که دوستتان دارد به شما در امورتان کمک کند تا بتواند با شما وقت بگذراند.

علاوه بر این، زمانی که شخصی به طور مخفیانه از شما خوشش می آید، همیشه زمانی که می خواهید با او در ارتباط باشید، در دسترس خواهد بود. آنها احتمالاً برنامه های دیگر خود را لغو می کنند یا کاری را که انجام می دهند کنار می گذارند تا در صورت درخواست شما در دسترس باشد. این نشان می دهد که آنها حضور شما را در زندگی خود بر هر چیز دیگری ترجیح می دهند.

 

13- وقتی کسی شما را دوست داشته باشد، به وعده های خود عمل می کند

بسیاری از افراد حتی زمانی که می خواهند به وعده هایشان عمل کنند، باز هم آن‌ها را زیر پا می گذارند. شما نمی توانید به همه تکیه کنید، اما می توانید به کسی اعتماد کنید که بصورت پنهانی شما را دوست دارد. آنها به وعده های خود عمل می کنند، حتی اگر به این معنی باشد که چیز دیگری را برای تحقق آن قربانی کنند!

 

وقت خود را با افرادی بگذرانید که از آن ها الهام می گیرید نه کسانی که از آن ها آسیب می بینید.

 

14 - آنها می خواهند بهترین ظاهر خود را در اطراف شما داشته باشند

در نظر بگیرید که شخص قبل از اینکه شما را بشناسد چگونه ظاهر شده و اکنون چگونه خود را نشان می دهد. کسی که شما را بصورت پنهانی دوست داشته باشد، زمانی که بداند شما او را خواهید دید، تلاش بیشتری برای بهتر کردن ظاهر خود انجام می‌دهد. این نشان می دهد که او می خواهد شما را تحت تاثیر قرار داده و شما را در بهترین حالت متوجه خودش کند.

آنها ممکن است در مورد موهای خود وسواس داشته باشند یا اغلب لباس های خود را بررسی می کنند تا ببینند آیا هنوز مرتب هستند یا خیر. علاوه بر این، اگر یک بار این کار را انجام دهند و شما از آنها تعریف و تمجید کنید، ممکن است در موقعیت بعدی لباس متفاوتی بپوشند. آنها همیشه تعریف شما را به یاد می آورند و برای ایجاد تغییر دائمی تلاش می کنند.

 

15- وقتی کسی شما را دوست دارد، وقتی دیگران به شما علاقه نشان می دهند حسادت می کند

حسادت نشانه رایجی است که نشان می‌دهد کسی یک علاقه پنهانی دارد. در حالی که مردم همیشه وقتی احساس حسادت می کنند سعی بر نشان ندادن آن دارند، باز هم شما می توانید آن را درک کنید. آنها ممکن است به این صورت حسادت کنند که اگر وقتی شخصی را مطرح می کنید یا یک شخص خاص با شما صحبت می کند، دچار تنش می شوند.

علاوه بر این، ممکن است در مورد کسی که فکر می کنند شما را دوست دارد، حتی اگر آن شخص را به خوبی نشناسند در موردش چیزهای منفی بگویند. یکی دیگر از نشانه های حسادت، تغییر مکالمه در زمانی است که از شخص یا موضوعی که شما مطرح می کنید خوششان نمی آید. وقتی کسی اینگونه رفتار می کند، ممکن است در حال حسادت کردن به آن شخص باشد.

 

آخرین افکار در مورد نشانه های اینکه کسی روی شما کراش دارد

وقتی کسی به شما بیشتر از یک دوست علاقه دارد، همیشه حاضر به اعتراف به آن نخواهد بود. آنها حتی ممکن است برای پوشاندن آن تلاش کنند، چرا که از طرد شدن می ترسند. این وضعیت اغلب به این معنی است که فرد نمی خواهد شما را به عنوان یک دوست از دست بدهد و ترجیح می دهد که بیشتر شما را داشته باشد.

این نشانه ها می توانند به شما کمک کنند تا بفهمید که آیا فردی پنهانی شما را دوست دارد یا خیر. سپس، می توانید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید کاری در مورد آن انجام دهید یا خیر. انتخاب با شماست، اما همیشه خوب است که بدانید دیگران چه احساسی دارند.

 

 

 

منبع

اشتراک گذاری این مطلب
نظرات شما :
۱۴۰۲/۱۲/۰۴

عشقم خب بهش اس بده

۱۴۰۲/۱۲/۰۲

بچه ها کمکککک رو پسر خاله ی زن عموم کراشم واونم رو من کراشه ولی مشکل اینه نمیتونیم بهم بگیم. تازه تمام این نشانه هارو هم دارهههه وای از دوریش دارم میمیرممم میخامش اونم منو میخادد کمکم کنید تورو خدااااا :(

۱۴۰۲/۱۱/۲۹

بهش بگوروش کراشی نترس

۱۴۰۲/۱۱/۲۹

اداش پسرم روم کراشععععععع جیغغغغغغغغ????????????

۱۴۰۲/۱۱/۲۸

چطوری صبت میکنی

۱۴۰۲/۱۱/۲۴

همه غلط کردن هروقت من مردم بگو تا چهل صبرکنن بعد تازه میتونن روت کراش بزنن متوجه شدین بانوی گرامی و بزرگوار

۱۴۰۲/۱۱/۱۹

نه اما بیاید بیشترین مورد که گفته شده وداشته باشه

۱۴۰۲/۱۱/۱۸

من چیکار کنم که همه روم کراشن

۱۴۰۲/۱۱/۰۶

دقیقا مو به مو منم رو یکی همین جوری ام پشمام

۱۴۰۲/۱۱/۰۶

اوخی ننه بمیره برات کچل کچل کلاچه روغن کله پاچه

۱۴۰۲/۱۱/۰۲

من رو کسی کراش زدم و اون میدونه و رفتارهایی میکنه که آدم فکر میکنه اونم حسی بهم داره یکیش هم اینه که نگاه میکنه منو وقتی من برمیگردم ببینمش نگاهش رو ازم میدزه ۱ سال و چند ماه میشه چیکار کنم بفهمم اونم من دوست داره ؟

۱۴۰۲/۱۱/۰۱

راهنمایی کنید

۱۴۰۲/۱۰/۳۰

دقیقا همین نشانه ها وجود داره

۱۴۰۲/۱۰/۲۹

سلام خوبید من الان روی یه نفر کراشم 3 ماهذمن 13 سالمه ولی اون 17 سالشه و از من بزرگ تره هر روز هم میبینمش هیچ حسی هم بهم نداره بهش هم نگفتم که روش کراشم چیکار کنم روم کراش بزنه و بهم بگه ????

۱۴۰۲/۱۰/۲۸

خب اگه روت کراشه دیگه مشکل چیه؟

۱۴۰۲/۱۰/۲۷

بسیارعالی و زیبا سپاس فراوان از شما

۱۴۰۲/۱۰/۲۴

کراشم ولی مشخصاتشو نمیدونم حتی اسمش تو فروشگاه کار میکنه هفته چند بار میبینمش حسمو بهش بگم

۱۴۰۲/۱۰/۲۴

من رو یکنفر کراشم تو فروشگاه کار میکنه هفته چند بار مبینمش ولی اسم مشخصاتشو نمیدونم هر وقت مبینمش اون نگام میکنه میخنده بنظرتون احساسمو بهش بگم

۱۴۰۲/۱۰/۲۴

روی یکی کراشم اونم روم کراش بود ولی یهو رفتارشو عوض حتی نگاه هم نمیکنه خیلی مغرور بازی در میاره چیکار کنم

۱۴۰۲/۱۰/۲۱

خیلی دقیق و عالی و مو به مو کارشناسی دقیق و صحيح بود بسار ممنونم

۱۴۰۲/۱۰/۲۱

رو یکی 6 ماه کراشم ، خونش، مغازش نزدیک خونمونه، هر روز هم میبینمش ، تا حالا صد بار بهش گفتم روت کراشم و از این حرفا ، بعد گفت ن من دوست ندارم، منم که هر روز میبینمش از رفتارغیر عادی و تابلوم فهمیده حسم واقعیه ، خیلی مغرور اخلاقش ، ولی چند مدت شده هی بهم نگا میکنه یکم میخنده

۱۴۰۲/۱۰/۲۱

گول حرفاشو نخور منم همچین تجربه ای داشتم طرف گفت روم کراش نیست ولی بعد چند وقت که رفیقاش پیشش نبودن اومد گفت الکی گفته و رومن کراشه و از این حرفا در کل معمولا اینجوری میگنن که جلوی رفیقاشون خیت نشن و بگن سیگماییم

۱۴۰۲/۱۰/۱۹

آقا من میخوام روم کراش نباشن ولی نمیشه کلمو کچل هم کردم ولی هی میگن روت کراشیم لامصبا یه نفر هگ نیستن ۴_۵ تان لطفا یکی راهنمایی کنه

۱۴۰۲/۱۰/۱۷

آقا یکی هست که هی دائم میگه روم کراش نیست و هی میخواد بی دلیل ثابت کنه روم کراش نیست ولی میگه که دوستم داره به عنوان دوست من الان موندم که الان روم کراش یا نه بچه ها کمک کنین

۱۴۰۲/۱۰/۱۴

بعضی جاها که میرم باهام میاد و می خواد با من حرف بزنه. منم روش کراشم اما نمی تونم چیزی رو نشون بدم. هرچیزی تقریبا نصفس

۱۴۰۲/۱۰/۰۷

فکت:رو فامیل کراش نزدید، ازشون هیچی در نمیاد بخدا

۱۴۰۲/۱۰/۰۶

دوستم روم کراشه احساسی کلا به هیچ کس ندارم ولی اون چند بار اعتراف کرده از طرفی دوست ندارم ناراحتش کنم ولی خب من کلا به هیچ کس احساسی ندارم الان باید چکار کنم

۱۴۰۲/۱۰/۰۴

رو یکی کراشم اما همش اینطوریم ک اونم هست؟! بیشتر کارهای بالا رو می‌کنه اما یسری ها رو نه دیگ بیشتر از این بهش فکر کنم دیوونه میشم از طرفی دوست پسر عممه نمیتونم من بهش اعتراف کنم :«

۱۴۰۲/۰۹/۲۸

سلام من 13 سالمه روی یکی از فامیلامون کراشم، یکی بهم بگه چیکار کنم اون 15 سالشه و نمیدونم دوسم داره یا نه

۱۴۰۲/۱۰/۱۳

دقیقا منم یه همچین وضعیتی دارم من ۱۸ سالمه و یکی رو دوس دارم که داره ۲۰ سالش میشه ۴ ساله که دوسش دارم اما نمیتونم بهش بگم از اینکه بهم بگه بچم میترسم

۱۴۰۲/۰۹/۲۵

سلام من ۳ ساله رو یه نفر کراش زدم اما هنوز بهش نگفتم یکی ازفامیل های دورمون میشه و من فقط سالی ۳ بار میبینمش اما هر روز عکسش رو میبینم یکی بهم بگه چیکار کنم اون ازم ۳ سال بزرگتره

۱۴۰۲/۰۹/۲۲

به نظرم به جای اینکه بفهمم اون روم کراش داره یا نه برعکسش ثابت شد???? مطمئن شدم چقد ضایعم_

۱۴۰۲/۰۹/۱۶

سلام من ۱۳ سالمه من ک ی بار داشتم بیرون می‌چرخیدم ک دیدم پنج تا دوست بودن در حال حرف دختر اینا بودن من ک میرم جلوش انگشتاشو میگیره جلوم و ب دوستش میگه میخوایی برات مخ کنم این یعنی چی

۱۴۰۲/۰۹/۱۶

سلام ۱۳ سالمه توی کلاس زبانم ی پسر هستش هر وقت منو میبینه می‌خنده و وقتی باهاش حرف میزنم هی به من میگه آفتابه منم ک شیلنگ صداش میکنم و اون موقع خونه رفتن میاد جلوی من و ی حرکتایی از خودش در میاره ک هر کی ندیده انگار دیوونه هست و همش می‌خنده منو میبینی یه بارم داشتم از مدرسه میرفتم خونه وقتی ک منو دید با دوستاش بود لبخند میزنه و دستاشو میزاره روی صورتش یعنی ممکنه ک روی من کراش باشه

۱۴۰۲/۰۹/۱۴

بعضیاش درست بود اما من عاشقشم ینی تمام فکرو ذکرم شده اون سعی کردم فراموشش کنم اما نمیتونم نمیشه هرجایی ی نشونه ای ازش هس احساس میکنم ی حس کمی بهم داره اما ن دوسم نداره وایی خدا دارم دیوونه میشم ی کمکی بکنین دیگ

۱۴۰۲/۰۹/۱۴

بعضیاش درست بود اما من عاشقشم ینی تمام فکرو ذکرم شده اون سعی کردم فراموشش کنم اما نمیتونم نمیشه هرجایی ی نشونه ای ازش هس احساس میکنم ی حس کمی بهم داره اما ن دوسم نداره وایی خدا دارم دیوونه میشم ی کمکی بکنین دیگ

۱۴۰۲/۰۹/۱۳

من با یکی هشت سال هم کلاسی بودم و امسال تازه روش کراش زدم هم باشگاهیمم هست بهش گفتم و میدونه ولییی خیلیییی زیاد اهمیت نمیده یعنی رفیقه باهام ولی وقتی بش میگم دلم برات تنگ شده نمیگه منم همی طور یا میگم مواظب خودت باش نمیگه توام همی طور چیکار کنم؟؟

۱۴۰۲/۰۹/۱۰

شتتتت باورم نمیشه این همه مدت داشتم اینقدر تابلو رفتار میکردم که رو هم باشگاهیم کراشم یعنی همه این رفتار ها رو جلو مراشم دارم اونم فهمیده روش کراشم همش میاد سمتم و نگام میکنه کلا رفتارش تغییر کرده از موقعی که فهمیده روش کراشم فکر کنم اونم رو من کراشه چون از موقعی که فهمیده خیلی خوب شده باهام. کراش چرا باید دقیقا رو کسی کراش بزنم که هر روز میبینمش

۱۴۰۲/۰۹/۱۷

فک کنم میشناسمت

۱۴۰۲/۰۹/۱۷

ببخشید میشه اسمشونو بگید میخوام کمکتون کنم

۱۴۰۲/۰۹/۰۷

سلام ۳نفر رو من کراش دارن نمیدونم چیکار کنم من رو یکیشون کراشم اولی که دختر عمه رفیقمه هر وقت با رفیقم میریم جایی سریع میاد و خیلی نگام میکنه همه رفیقامم میگن این دختره داره نگات میکنه دومی دوست دوست خواهر رفیقمه خواهر رفیقم بهش گفته که رو تو کراشه ولی از نشونه هایی که دیدم خود خواهر رفیقم روم کراشه سومی هم اونم یکی دیگه از دوست دوست خواهر رفیقمه اون به خواهر رفیقم گفته میخایم بریم بیرون به داداشت و اون رفیقش بیار منم گیرم این وسط که چه کنم؟؟؟

۱۴۰۲/۰۹/۰۵

سلام بچه ها من 3 تا کراش دارم هر3تا توباشگاهم هستند و همیشه میبینمش و یک ر. زی من مو هام رو کوتاه کردم بد یکشون اومد طرفم نزدیک صورتم شود گفت مو هاتو کوتاه کردی گفتم اره گفت وای خدای من چقدر خوشگل شودی فلان فلان خو ب 2 همش بهم نگاه میکنه و من چشمک میزنه و 3 وم دستم دو گرفت و...... کرد

۱۴۰۲/۰۸/۳۰

این همه نشانه فقط ۱ از آنها بوده اما مرسی خیلی خوب بود LOVE

۱۴۰۲/۰۸/۲۷

من بیشتر این کارو انجام می دم

۱۴۰۲/۰۸/۲۰

خب کراش منم خیلی از این رفتارارو داره یعنی اونم رو من کراشه

۱۴۰۲/۰۸/۱۶

کسی که به تو نگاه می کند یه لحظه وتو هر روز که اونو میبینی و تو هم نگاه کنی دیگه نگاه نمی کنه یعنی چی

۱۴۰۲/۰۸/۱۴

سلام. من رو مشتریم کراش زدم ، نتونستم بهش بگم ، از موقعی که کراش زدم چند ماه میگذره ، یبار دو ماه پیش ازم خرید کرد رمز کارتش یادم موند، دیروز اومد دوباره خرید کرد فهمید رمزشو یادمه خیلی تعجب کرد، بنظر شما متوجه شده که روش کراش دارم؟

۱۴۰۲/۰۸/۳۰

نه ولی مطمئنم شما زوج خوبی میشین

۱۴۰۲/۰۸/۱۳

هر چی خدا بخداد اون میشه عشق پدر مادر خواهر برادر و دوست خب صمیمی اوکی راست همین

۱۴۰۲/۰۸/۱۰

من‌کلا رو ظاهرم حساسم و اکثرا لبخند میزنم منظورم اینه که بعضیاش جزو شخصیت افراده و اشتبا نگیرید ولی در کل‌مطلب درستیه

۱۴۰۲/۰۸/۱۰

بعضیاش هست بعضیاش نیست پس ینی هم داره هم نداره

۱۴۰۲/۰۸/۰۸

احساس میکنم اون رو من کراشه

۱۴۰۲/۰۸/۰۶

من مطمعن نیستم ک روم کراشه و فقط یکی از این رفتار هارو داره ولی من خیلی روششششش کراشمممم میشه راهنماین کنین چیکار کنم ؟؟؟؟؟

۱۴۰۲/۰۸/۰۴

از اونجای شروع شد که من خیلی فوتبال دوست داشتم و تابستونا میرفتیم یه پارک و توی پارک من با پسرای اشنا شدم که خیلی باحال بودن و همون اول من روی پسر خوشگلی که هم سن من بود کراش زدم اونم رو من کراش بود ما سه تا تیم بودی یهدونه اون پسره یه دونه من یه دونه هم دروازه بانمون ????????بعد اینکه تابستون تموم شد دیگه ندیدمش و 2 سال از روش میگذره ولی م هنوز روش کراشم موندم :))))))

۱۴۰۲/۰۸/۰۲

ازش خوشم میاد. ولی خب دوستم روش کراشه:) بعدشم قبلن بهم گفت روم کراشی...گفتم نه. اه متنفرم از این موقعیت

۱۴۰۲/۰۷/۳۰

من وقتی بچه بودم یه خونواده اومدن کنار خونه بغلی ما الان او ۲ سال ازم بزرگ تره من روش کراش دارم و مطمئن نیسم که اون منو دوست داره یا نه من وقتی میام بیرون میشینم اون خودش زود میاد بیرون و میگه که کفش میبندم این هیچه خیلی چیز ها هست در بارش ولی دیروز دیدم کنار ومغازه خیلی پسر اونجان اون با دوستاش بود وقتی منو دید با هام هم قدم شد و کنار ماشینش لم داده تا من برم احساس کردم فکر میکنه راحت نیستم رد شدن تو پسرا بخاطر همین با هام تا کنار ماشینش اومد و اگه چیز دیگه ای شد خبر میدم

۱۴۰۲/۰۷/۲۹

یه نفری هست که یه سری از این نشانه هارو داره اما خیلی پنهان میکنه ... اینقدر خودشو کنترل میکنه که بعضی اوقات میگم شاید دارم اشتباه میکنم و اون فرد هیچ علاقه ای ب م نداره ولی بعد یهو یه گاف بزرگی میده که میگم واقعاااا صد در صد روم کراش داره ولی مخفی میکنه ... چیکار کنم خب من ؟ منم دوسش دارم ولی تا اون نیاد که من چیزی نمیگم ..!

۱۴۰۲/۰۹/۱۶

گاف بزرگش چی بود ؟؟

۱۴۰۲/۰۷/۲۹

هروقت من توخیابون میبینه زوق زدوخوشحال میشه باهم احوال پرسی میکنه

۱۴۰۲/۰۷/۲۶

یک شخصی روم کراشه و کاملا ازش اطمینان دارم چون تمام این موارد رو داشت، فقط بحث اینه ازینجا به بعد باید چیکار کنم حالا که میدونم؟ بهش نزدیک بشم؟ نکنه دوست داره همینجوری فاصله شو باهام حفظ کنه؟ اخه از طرفی هم وجدانم نمیتونه تحمل کنه که اون همش پیش قدم میشه ولی من هیچ کاری براش نکردم و تازه فعمیدم

۱۴۰۲/۰۹/۱۶

منم یک همچین حسی دارم و نمیتونم من اول پیش قدم بشم و همیشه اون اولین گام رو بر میداره . منم می‌خوام اول پیش قدم بشم ولی اصلا نمیدونم در مورد چی باهاش حرف بزنم ؟؟

۱۴۰۲/۰۷/۲۵

من به جای اینکه پسرا رو جذب خودم کنم بیشتر دختراشون جذب خودم میکنم با اینکه حتی تلاشیم برای اینکه اونا جذبم بشن نمیکنم????

۱۴۰۲/۰۷/۲۴

ایران درست میشه با این وضیعت طرف 12 سالشه حرف از کراش زدن میزنه وادااااااا

۱۴۰۲/۰۷/۲۱

همه اینا رو تو علائم یک نفر دیدم ولی حسی ندارم ????شاید یکم????

۱۴۰۲/۰۸/۰۹

سلام منم وضعیتی مگه طرف شما دارم با این که بهش گفتم و اون هم راست یا دروغ گفت دوستت دارم اما رابطه عاطفی و همراهی رو تمایل نداره به نظرت چکار کنم خیلی عذاب آور این وضعیت

۱۴۰۲/۰۷/۱۹

من چند وقتیه رو دوست داداشم کراشم ولی مطمئن نیستم اونم روم کراشه یا نه البته خیلی هم همدیگه رو نمیبینیم ولی احساس میکنم یه وقتایی که حواسم بهش نیست نگام میکنه و هر وقت چیز جدیدی میخرم هی میگه مبارک باشه حتی اگه چیز کوچیکی باشه مثل یه خودکار. احساس میکنم یکمم خجالتیه. به نظرتون روم کراشه؟؟

۱۴۰۲/۰۸/۲۲

منم دقیقا تو موقعیت تو‌ موندم تازه شماره منم داره استوریامم ریپلای میکنه و‌گل میفرسته ولی واقعا نمیفهمم دوسم داره یا برا احترامیه که برا داداشم قائله

۱۴۰۲/۰۷/۰۷

خودم رو دو نفر کراشم الان ک میبینم انگار اونام رو من کراشن ولی یکیشون با دوستم رله منم یجورایی عذاب وجدان دارم ک روش کراشم به نظرتون چیکار کنم؟؟؟؟؟

۱۴۰۲/۰۷/۰۴

برادر زاده ی زن داییم روم کراش بود و۳ سال ازم بزرگتر بود خانواده شو زیاد میدیدم خودشم زیاد میدیم چون پسر خوبی هم بود باهاش خوب تا میکردم خوش قیافه هم بود تو عروسی داییش بهم گفت منم به تپه ته افتادم گفتم همین لحظه رو من نادیده میگیرم و فرار کردم ولی پسر داییمم روم کراش بود ولی به پسر داییم علاقه ای ندارم

۱۴۰۲/۰۷/۰۴

واقعا درست بود

۱۴۰۲/۰۷/۰۱

منم رویکی کراش دارم ۱۶ سالشه اون همش منو اذیت میکنه تازه یه روزم گوشیمو چک کرد ولی مطمعن نیستم روم کراش باشه به نظر شما هست تو ۱۴ سالگی هی بهم پیام عاشقانه هم میفرستاد

۱۴۰۲/۰۶/۳۱

اینجا همه دختریم????????????

۱۴۰۲/۰۶/۳۱

منم یکی رو دوست دارم ولی یکی دیگه هم اون رو دوست داره هر ستامونم فامیل هستیم اونی که اون رو که دوست داره هم میدونه هر دومون دختریم ولی احساس می کنم اون هم اون دختر رو دوست داشته باشه????????????

۱۴۰۲/۰۶/۲۵

ی پسره ای هس این 13تا لقب رو روی من داره بزار صادقانه بگم ازونجایی شرو شد ک منو رقیفم وارد ی اکیپ پسرونه شدیم ما4تا دختر بودیم و اونا 8تا پسر یه نفرشون همش منو اذیت میکرد و میگن اگ ی نفر شمارو اذیت کنه دوستون دارع و این ویژگی ها هم داش و منم کم کم روش کراش زدمو الانم هستم ولی اون دیگ با من سرد شده و دیگ روم کراش نیس ????

۱۴۰۲/۰۶/۲۶

ببین منم با یه پسر آشنا شدم اوایل با من صمیمی بود ولی من اصلا روش کراش نبودم ولی الان که روش کراش زدم باهام سرد شده ????

۱۴۰۲/۰۶/۲۵

به نظرم چنین رابطه ای که از روز اولش بر مبنای خشونت شکل گرفته و احساسات به صورت واقعی بیان نشدند، یه رابطه سمی بوده.

۱۴۰۲/۰۶/۲۲

همه رو داره هرچند 12سالمه????

۱۴۰۲/۰۶/۱۷

سلام بچه ها. اومدم سوی بگم برم اگه رو کسی کراشید بهش بگید من خیلی آدم روکی هستم و همینکه رو یه نفر کراش زدم در اولین فرصت تنها گیرش آوردم و رفتم گفتم بهش اونم بعد کلی به ت و چ افتادن بهم گفت که دوساله روم کراش هست و الان حدودن چند ماهی میش با همیم

۱۴۰۲/۰۷/۰۲

برو بااباا

۱۴۰۲/۰۶/۱۳

رو یک نفر بدجوووووووووررررررررررررر کراشم و من اسم و سن و ایناهاش رو میدونم ولی اون نمیدونه ولی از ضایع بازی هام فهمیده روش کراشم و روم نمیشد برم بهش بگم روت کراشم چون خیلی خشنه پس رفتم و به یکی از رفیقاش گفتم قضیه رو و فردا هم قراره خودشو ببینم و رفیقش قراره بش بگه که من روش کراشم بنظرتون چی بهش بگم تو حرف زدن؟!

۱۴۰۲/۰۶/۱۷

عزیزممم استرس نداشته باش رفتی پیشش چیشد

۱۴۰۲/۰۶/۰۶

۱۲ تاش درس بود

۱۴۰۲/۰۶/۰۶

مشکل اینه که من روش کراش بودم و بهش اعتراف کردم اون گف کراشش یکی دیگس بعد اینکه باهاش کات کرد فهمیدم روم کراشه چون همه ی اینا رو داره????????

۱۴۰۲/۰۹/۱۴

اگه موندنی بود با قبلی میموند ب حرفم فکر کن

۱۴۰۲/۰۶/۰۵

مرسی بخدا اگر دیدمش از اصفهان تا شیراز از شیراز تا اصفهان جرررررررش میدم

۱۴۰۲/۰۶/۲۵

بچه اصفهانی یاشیراز؟

۱۴۰۲/۰۵/۱۴

۱۴ تاشو داره و دوستمهه من جاست ایگنور میکنم :)

۱۴۰۲/۰۵/۲۳

دهن منو وا میکنی تو اصا بلدی انگلیسی ایگنورو بنویسی آخه؟!

۱۴۰۲/۰۵/۱۲

چطور نظرش رو جلب کنم

۱۴۰۲/۰۵/۱۲

بلاکم هم کرد

۱۴۰۲/۰۵/۱۲

من رو یکی کراش دارم که یکسره کلا روم میخ شده بود در حالی که من اصلا اون رو نمیدیدم حتی بهش پیشنهاد دادم اما گفت من یکی رو دوست دارم زیاد حرف نداریمـکه باهم بزنیم

۱۴۰۲/۰۵/۰۹

اون فقط می‌خنده چیکار کنم...

۱۴۰۲/۱۰/۱۵

یکی بزن تو دهنش بگو ببند و اگر نه مگس میره تو دهنت ههه

۱۴۰۲/۰۵/۰۷

من که رو یکی کراش دارم که اصن بهم توجه نمیکنه و حتی اسمشم نمیدونم و اون هم فک کنم اصن نمیدونه من وجود خارجی دارم و احتمالا دیگه نمیبینمش????????

۱۴۰۲/۰۵/۰۸

یاد کسی که روم کراشه افتادم ... توجه نمیکردم ، اسمای همم نمیدونیم و احتمالا هم دیگه نمیبینه منو????????

۱۴۰۲/۰۴/۲۷

حاجی فقط یبار دس پاش بم مالید وقتی جلو رفیقم نشسته بودم نمالیدا یجورای پاش رو پام بود و همیشه از رفتارای من حرفایی ک میزنم نقلید میکنه و همیشه بم میچسبه ینی دوسم داره ؟

۱۴۰۲/۰۴/۲۶

وییییی همرو روم دارههههه یعنی روم کراشههه مانییی؟ مردممممم????

۱۴۰۲/۱۰/۱۳

مائده اگه خودتی توروخدا جواب بده دارم نصف جون میشم

۱۴۰۲/۱۰/۱۳

مائده خودتی؟؟

۱۴۰۲/۰۴/۲۳

جووووووونز واقعا همه ی این کارا رو میکنح ینی واقعا منو دوس داره چون هی میاد پیم میده همش نگام میکنه و جالب اینه من اگه چیز عاشقانه ببینم میخندم یا هر جنس مخالفی بم ابراز علاقه کنه خندن میگیره????

۱۴۰۲/۰۴/۲۲

واقعا همین دلایلو برای من داره

۱۴۰۲/۰۴/۲۰

13 تاش درست بود و اینکه خیلی زبان من راتقلید میکنه این یعنی چی؟

۱۴۰۲/۰۳/۲۲

حالاکه میبینم کلا 5 از این موارد درسته فکر کنم من دوسش دارم نه اون.. دعا کنید بهش برسم.. واسه ازدواج میگم.. یه بار بهم ابراز علاقه کرد اما الکی بود فهمیدم...

۱۴۰۲/۰۶/۲۶

وااای مال من نصف از هر کدومو داره نمیدونم خیلی درونگراهه برات دعا میکنم

برای خرید سریع این محصول شماره همراه خود را وارد کنید :
برای دانلود این پادکست و دسترسی آنلاین به همه پادکست‌ها عضو دنیای موسیقی درمانی شوید و اگر عضو هستید وارد حساب کاربری خود شوید