دنیای موسیقی درمانی
منو
جستجو
خانه
انجام جستجو
انصراف
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر
دانلود پادکست Yoga Podcast - Vol. 2
دانلود پادکست
مدت زمان : 66 دقیقه
0:00
0:00

آهنگ یوگا

پادکست آهنگ مخصوص یوگا - شماره دوم

شما در حال شنیدن دومین قسمت از پادکست‌های دنیای موسیقی درمانی برای یوگا هستید. همانند پادکست شماره 1 برای یوگا، در این قسمت هم شنونده یک موسیقی بی کلام و رویایی خواهید بود. یک آهنگ ترکیبی از لطیف‌ترین و آرامش‌بخش‌ترین عناصر موسیقایی که روح و جسم هر شنونده‌ای را به پرواز درمی‌آورد. در کنار ساختمان فوق‌العاده روح‌نواز این آهنگ، می‌توانید بهترین بهره را از انجام یک یوگای با کیفیت ببرید. تمام عناصر جذاب این موسیقی زیبا، در بهترین و لطیف‌ترین حالت ممکن شما را به دنیایی سرشار از آرامش و آگاهی وارد کرده و تجربه‌ای ناب از شنیدن اصوات مفید را به شما ارائه خواهد داد. در ادامه با دنیای موسیقی درمانی همراه باشید و بیشتر با این پادکست اثربخش آشنا شوید.

 

 

آهنگ آرامش بخش برای یوگا

 

 بهره بردن از موسیقی مناسب و مفید و در کل موسیقی درمانی، روشی است که در همه حال می‌توان از آن برای بازتوانی و تقویت سلامت جسمی و روحی بهره برد. این تکنیک مکمل، می‌تواند در بالا بردن کیفیت تمام سطوح عملکردی شنونده به نحوی باورنکردنی تاثیرگذار باشد. با استفاده از موسیقی مفید و مناسب، می‌توان از کیفیت خواب گرفته تا سطوح آرامش و اعتماد به نفس را ارتقا بخشید. چه آگاهانه و چه غیر آگاهانه، تمام صداهایی که از محیط اطراف می‌شنویم بر ما تاثیر خواهند گذاشت. در این بین، آلودگی‌های صوتی و اصوات مخرب به بدترین شکل و صداهای مفید و آرامش‌بخش هم به بهترین و مثبت‌ترین نحو، روح و جسم ما را تحت تاثیر خود قرار می‌دهند.

 

موسیقی مدیتیشن برای تمرین یوگا

یکی از جاهایی که یک آهنگ مفید و مناسب می‌تواند بطوری چشمگیر موثر باشد، در انجام تکنیک‌ها و ورزش‌هایی مثل یوگا است. در تکنیک‌هایی مثل یوگا، در کنار انجام درست حرکات و رعایت اصول خاص این ورزش، ایجاد لحن احساسی بسیار مهم است. گوش دادن به اصوات روح‌نواز و یک آهنگ آرامش‌بخش در هنگام یوگا، می‌تواند با ازبین بردن گفتگوی ذهنی در فرد، عملکرد او را به شکل چشمگیری بهبود ببخشد. از طرفی، یک موسیقی بی‌کلام و مناسب برای یوگا، تاثیرپذیری از صداهای محیطی را در فرد به حداقل رسانده و تمرکز او بر روی انجام حرکات و جسم و روح خود را به بالاترین سطح می‌رساند. کاری که این پادکست برای یوگا انجام می‌دهد هم، دقیقا همین است.

 

آهنگ یوگا

 

چطور از پادکست یوگا بهترین نتیجه را بگیریم؟

با استفاده از دومین پادکست دنیای موسیقی درمانی برای یوگا، نتایج بسیار بهتری از انجام یوگا در سکوت را خواهید گرفت. در این 66 دقیقه جذاب، سفری پر از زیبایی به محیطی با طراوت را خواهید داشت و روح و جسم خود را تماما در آرامش خواهد دید. عناصر شفابخش این پادکست، مخصوصا صدای ملایم و با کیفیت آب که در سراسر آن شنیده می‌شود، به شکلی باورنکردنی تمام جسم، ذهن و روح شما را صیقل خواهند داد. 

 

دانلود موسیقی بیکلام یوگا

همین حالا از همین صفحه، این 66 دقیقه جذاب را دریافت کرده و یوگای باکیفیت خود را شروع کنید. این اطمینان را به شما می‌دهیم که با استفاده از این آهنگ بی‌کلام، بهترین و باکیفیت‌ترین یوگای خود را تجربه خواهید کرد. در کنار انجام یوگا، می‌توانید از این پادکست برای کاهش استرس، کاهش ترس، پاکسازی روح و جسم و انجام تکنیک‌هایی مثل مدیتیشن و ریلکسیشن هم بهره ببرید. برای استفاده از این پادکست، هم می‌توانید از هدفونی با کیفیت مناسب استفاده کنید و هم طنین زیبای آن را بوسیله بلندگو در تمام فضا پخش کرده و آرامش آن را به تمام ذرات محیط منتقل کنید. بهتر است از این آهنگ اثربخش، با میزان بلندی صدای متوسط استفاده کنید. لطفا در بخش نظرات، تجربه خود از شنیدن این پادکست را با ما به اشتراک بگذارید.

 

ویژگی‌های این پادکست:

  • موسیقی بی‌کلام با مدت زمان 66 دقیقه پیوسته
  • بسیار مناسب برای انجام یوگا
  • بسیار مناسب برای انجام انواع تکنیک‌های ریلکسیشن و مدیتیشن
  • بسیار مناسب برای پاکسازی روح و جسم
  • مناسب برای کاهش استرس
  • مناسب برای کاهش تشویش و نگرانی
  • مناسب برای کاهش ترس
  • قابل استفاده برای القای آرامش به محیط‌های مختلف
  • بسیار مناسب برای استفاده در هنگام ماساژ

 

Tags :
به این محصول امتیاز دهید
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود پادکست
0:00
0:00
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
محصولات مرتبط
تازه ترین مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی :
برای خرید سریع این محصول شماره همراه خود را وارد کنید :
برای دانلود این پادکست و دسترسی آنلاین به همه پادکست‌ها عضو دنیای موسیقی درمانی شوید و اگر عضو هستید وارد حساب کاربری خود شوید