دنیای موسیقی درمانی
منو
جستجو
خانه
انجام جستجو
انصراف
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر
دانلود پادکست Yoga Podcast - Vol. 1
دانلود پادکست
مدت زمان : 61 دقیقه
0:00
0:00

موسیقی برای یوگا

پادکست اختصاصی موسیقی برای یوگا، شماره اول

در اولین شماره از پادکست های شنیدنی وبسایت دنیای موسیقی درمانی برای یوگا ، شنونده ترکیبی جذاب و هارمونیک از سازهای نوین و سنتی موسیقی و عناصر صوتی تاثیرگذار خواهید بود که در کنار یکدیگر، بهترین آهنگ را برای انجام تمرینات یوگا به شما ارائه می دهند. شنیدن همزمان این موسیقی با انجام تمرینات یوگا ، با ایجاد هارمونی و آرامشی دلنشین در جسم و روح شما، تاثیرات این تمرینات فوق‌العاده مفید را چندین برابر می‌کند.

پادکست موسیقی برای یوگا انتخابی مناسب برای بالابردن بازده تمرینات یوگا

اگر برای آرامش و سلامتی روح و جسم خود به دنبال انجام ورزش پرکاربرد و سودمند یوگا هستید، موسیقی بی‌کلام این پادکست برای شما بهترین گزینه است. هرگز این پادکست اثربخش را از دست نداده و در حین انجام یوگا از آن بهره ببرید. مطمئن باشید که کیفیتی ورای تصور از انجام یوگا و نتیجه‌ای بسیار رضایت‌بخش را کسب خواهید کرد. در ادامه با دنیای موسیقی درمانی همراه باشید.

نگاهی به ورزش یوگا

یوگا، ورزشی کهن و چندهزار ساله و برخواسته از هند باستان که باعث انعطاف و کارکرد بهتر اندام‌های بدن، کاهش استرس و افزایش نشاط می‌شود. این ورزش که نگاهی ویژه به تنفس دارد، متشکل از حرکات و وضعیت‌های خاص بدنی است که می‌تواند اثرات بسیار مفیدی را بر روی ذهن و جسم ما بگذارد. معنی عبارت یوگا هم همین است، اتحاد و هماهنگی بین جسم و ذهن. این ورزش کهن و ریشه‌دار، اثرات مثبت فراوانی را بر روی بدن ما داشته و با تنظیم کارکرد تمام اعضای داخلی و خارجی بدن، سلامت جسمی و روحی را برای ما به ارمغان می‌آورد.

یوگا یکی از کارامدترین ورزش‌های روحی و جسمی برای حفظ سلامت فردی است

این اثرات مفید در حدی است که سازمان نوین بهداشت جهانی هم بر این ورزش کهن صحه گذاشته و با تعریف یوگا به عنوان یکی از کارآمدترین ابزارها برای رسیدن ذهنی و جسمی، تک تک افراد را به انجام آن تشویق کرده است. تعادل هورمونی بدن، انعطاف و سلامت اندام، تنظیم ضربان قلب، بالارفتن کیفیت تنفس، بهبود عملکرد قلب و عروق و خونرسانی بهتر، بهبود عملکرد سیستم عصبی، گوارشی و ماهیچه‌ای، تنها بخشی از اثرات مثبت این ورزش مفید بر بدن ما خواهد بود. از نظر شیمیایی، ورزش یوگا باعث ترشح بیشتر هورمون اندورفین در بدن شده و به همین وسیله باعث کاهش استرس و اضطراب شده و با هدیه کردن آرامش روحی به ما، افسردگی، تنش‌های ذهنی و روحی، بی‌قراری و مشکل تمرکز و حافظه را از ما دور می‌کند.

گوش دادن به پادکست شماره یک موسیقی برای یوگا در هنگام این انجام این ورزش تاثیرات مثبت آن را چندبرابر خواهد کرد

از طرفی، یوگا با درون انسان رابطه دارد. درون ما همیشه طالب آرامش بوده و یوگا به بهترین شکل این آرامش را با ارتباطی عمیق به درون ما القا می‌کند. اگر بخواهیم از فواید بی‌شمار این ورزش کهن سخن بگوییم، باید به اندازه قدمت یوگا صحبت کنیم. اما بطور خلاصه می‌توان به جرات گفت که یوگا ارزان‌ترین، راحت‌ترین، مفیدترین و لذت‌بخش‌ترین فعالیت برای سلامت و هماهنگی جسم و روح می‌باشد. حالا تصور کنید که اگر این همه فواید گوناگون با یک موسیقی ناب و بی‌نظیر تلفیق شود چه اتفاقی میوفتد؟ موسیقی برای یوگا

این یعنی چند برابر شدن تاثیرات مثبت این ورزش و عمیق‌تر شدن ارتباط و آرامش جسم و روح. اولین شماره از پادکست‌های وبسایت دنیای موسیقی درمانی برای یوگا، بهترین گزینه برای شما است. در ادامه با دنیای موسیقی درمانی همراه باشید و به هیچ عنوان این پادکست سودمند و شنیدنی را از دست ندهید.

ساختمان موسیقی پادکست شماره یک برای یوگا

موسیقی اولین پادکست وبسایت دنیای موسیقی برای یوگا را درقالب یک موسیقی بی‌کلام پیوسته با مدت زمان 61 دقیقه خواهید شنید. یک موسیقی عمیق و درگیر کننده که تمام روح و ذهن شنونده را به سمت آرامشی وصف ناشدنی سوق می‌دهد. با سپردن گوش خود به این آهنگ رویایی، وارد فضایی خاص، آرام و ماورایی خواهید شد که سراسر آرامش و لطافت است. در ساختمان این موسیقی شنونده بازیگری سازهای نوین و سنتی بوده و عمقی عجیب را احساس خواهید کرد. سینت‌هایی با طراحی صدای فوق‌العاده در فرکانس‌هایی خاص در کنار انتخابی بی‌نظیر و مقطعی از پرکاشن، شما را به دنیایی وارد می‌کنند که جز زیبایی، گرما و آرامش در آن نخواهید دید.
پیشنهاد : پادکست شماره 2 موسیقی برای مدیتیشن
عاشق و شیفته فضاسازی این موسیقی خواهید شد. همین حالا این پادکست جذاب را از همین صفحه دانلود کنید و با خیالی آسوده ورزش یوگای خود را شروع کنید. با استفاده همزمان از این موسیقی به شدت روح‌نواز، به قدری عمق آرامش را احساس خواهید کرد که فواید انجام یوگای خود را به چندید برابر رسانده و عمیقا در روح و جسم خود احساس آرامش و سلامت خواهید کرد. برای استفاده از این پادکست اثربخش، هم می‌توانید از هدفون استفاده کنید و هم می‌توانید برای القای آرامش و انرژی‌های مثبت و شفابخش آن را به عنوان پس زمینه در محیط طنین‌انداز کنید. این اطمینان را به شما می‌دهیم که بهترین نتیجه را از این آهنگ کسب خواهید کرد. لطفا نظرات، انتقاد و پیشنهادهای خود در مورد این محصول را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

ویژگی‌های این پادکست:

  • موسیقی بی‌کلام بسیار آرامش‌بخش و عمیق با مدت زمان 61 دقیقه پیوسته
  • بسیار مناسب برای انجام یوگا
  • کاهش دهنده مناسب استرس و اضطراب
  • بسیار مناسب برای انجام مدیتیشن
  • قابل استفاده برای انجام انواع تکنیک‌های ریلکسیشن و تن‌آرامی
  • بسیار مناسب برای ماساژ درمانی
  • بسیار مناسب برای پاکسازی محیط و اماکن مختلف از انرژی‌های منفی
  • القا کننده بسیار قوی انرژی‌های مثبت به شنونده و محیط
  • قابل استفاده برای افزایش قدرت تمرکز و حافظه

 

Tags :
به این محصول امتیاز دهید
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود پادکست
0:00
0:00
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
محصولات مرتبط
تازه ترین مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی :
برای خرید سریع این محصول شماره همراه خود را وارد کنید :
برای دانلود این پادکست و دسترسی آنلاین به همه پادکست‌ها عضو دنیای موسیقی درمانی شوید و اگر عضو هستید وارد حساب کاربری خود شوید