دنیای موسیقی درمانی
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر
دانلود پادکست Yoga Podcast - Vol.1
دانلود پادکست
مدت زمان : 72 دقیقه
0:00
0:00

نوای شرقی سازهای هنگ درام و طبلا در کنار صداهای طبیعت و فرکانس شفابخش 432 هرتز در پادکست موسیقی برای یوگا، شماره 1

Yoga Podcast - Vol.1

در اولین شماره از پادکست های شنیدنی وبسایت دنیای موسیقی درمانی برای یوگا ، شنونده ترکیبی جذاب و هارمونیک از ساز های موسیقی شرقی و امواج صوتی تاثیر گذار خواهید بود که در کنار یکدیگر، بهترین آهنگ را برای انجام تمرینات یوگا به شما ارائه می دهند. شنیدن همزمان این موسیقی با انجام تمرینات یوگا ، با ایجاد هارمونی و آرامشی دلنشین در جسم و روح شما، تاثیرات این تمرینات فوق العاده مفید را چندین برابر می‌کند.

این موسیقی بی کلام آرامش بخش برای یوگا با مدت زمان 71 دقیقه، بر پایه فرکانس شفا بخش 432 هرتز تنظیم و کوک شده است. این فرکانس طول موجیست که تجربه ای بسیار دلنشین تر از شنیدن موسیقی را برای شنوندگان به ارمغان می آورد و با ایجاد هارمونی خاص بین گوش و ذهن، آرامشی وصف ناپذیر را به تمام وجود او منتقل می کند. این حالات دلنشین، به تمرینات فیزیکی مثل یوگا کمک خواهند کرد که تاثیر روحی مثبت بیشتری را بر روی فرد گذاشته و رسیدن به هدف از انجام تمرینات یوگا را سریع تر کنند.

در این موسیقی بی کلام ، آهنگی دلنشین از طنین جذاب ساز کوبه ای طبلا در کنار ساز جادویی و آرامش بخش هنگ درام را خواهید شنید و با ریتمی شرقی و گرم، تمرینات یوگای خود را به بهترین شکل انجام خواهید داد. در این آهنگ ، برای فضاسازی بهتر و ایجاد آرامش بیشتر برای شنونده، از صدا های محیطی مانند صدای پرندگان، باران و رعد و برق نیز استفاده شده است. با شنیدن این موزیک بی کلام  فوق العاده تاثیر گذار، بهترین نتیجه را از تمرینات یوگای خود در کنار موسیقی درمانی خواهید گرفت.

 

Tags :
به این محصول امتیاز دهید
قیمت : 5,000 تومان
خرید آلبوم موسیقی
اضافه به سبد
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود پادکست
0:00
0:00
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
محصولات مرتبط