دنیای موسیقی درمانی
منو
جستجو
خانه
انجام جستجو
انصراف
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر
دانلود پادکست Positive Energy Podcast - Vol. 2
دانلود پادکست
مدت زمان : 61 دقیقه

جذب انرژی مثبت با موسیقی

موسیقی بی کلام درمانی برای جذب انرژی مثبت و رهایی از انرژی منفی در پادکست موسیقی درمانی انرژی مثبت شماره ۲

دومین مجموعه از پادکست های فوق العاده شنیدنی و اثر بخش وبسایت دنیای موسیقی درمانی برای جذب انرژی مثبت با موسیقی را در جذاب ترین حالت ممکن به شما ارائه می‌کنیم. پادکستی با یک ساختمان و تنظیم خاص که به بهترین شکل ممکن شما را در دور کردن انرژی‌های منفی از خود کمک کرده و انرژی‌های مثبت و شفابخش را جایگزین آن می‌کند.

با پادکست جذب انرژی مثبت با موسیقی درمانی انرژی‌ها و افکار منفی را از خود دور کنید

موسیقی بی کلام بسیار آرامش‌بخش و زیبای این پادکست بر مبنای مفهومی عجیب و شگفت آور با نام اثر پروانه ای طراحی و ساخته شده است و می‌تواند به بهترین شکل در شما و محیط اطرافتان ایجاد انرژی مثبت کرده و شما را در محیطی آرام و خوش آب و رنگ غرق کند. امید است که بهترین نتیجه را از این پادکست اثر بخش کسب کنید.

این پادکست موسیقی درمانی بر مبنای مفهومی عجیب و شگفت آور با نام اثر پروانه ای طراحی و ساخته شده است

از قرون گذشته تا به امروز این عقیده وجود داشته است که حتی جزئی ترین رفتار ها و اعمال ما هم می‌توانند موجبات ایجاد ارتعاش در جهان هستی را فراهم کرده و با خواست یگانه پروردگار عالم، وقایع جهان هستی را تغییر دهند. آیا این را می‌دانستید که یک گردباد در ایالات متحده می‌تواند تحت تاثیر جزئی ترین چیز ها مثل ضربه بال پروانه های دور دست ها در افریقا باشد؟ به این پدیده اثر پروانه ای گفته می‌شود. با دقیق شدن بر روی این مفهوم به این پی خواهیم برد که وجود انرژی مثبت در وجود ما می‌تواند به دنیای اطرافمان منتقل شده و وقایع مثبت دیگری را در جهان هستی ایجاد کند.

منفی‌نگری ما بر روی تمام کائنات اثر منفی خواهد گذاشت

در مقابل، این قضیه در مورد منفی‌گرایی و ارتعاش منفی هم به همین صورت است. یعنی اگر ما انسانی منفی‌نگر و یک عضو سرشار از انرژی منفی در این عالم باشیم، به قطع انرژی و احساس منفی خود را به محیط اطراف نیز منتقل کرده و اثرات منفی و بدی را بر روی کل کائنات خواهیم داشت. توجه داشته باشید که در هر جهت مثبت یا منفی، این رابطه یک رابطه دو طرفه خواهد بود. بطوری‌که ما در صورت ایجاد ارتعاش مثبت در جهان در مقابل عکس‌العمل مثبت و با ارسال انرژی منفی به آن، اتفاقات منفی را دریافت خواهیم کرد.

پادکست جذب انرژی مثبت با موسیقی با ویژگی‌های منحصر به فردی که دارد به شما کمک می‌کند تا مثبت‌اندیش باشید

اینکه ما در کدام جهت قرار بگیریم و چه چیزی را منتشر و چه چیزی را دریافت کنیم تماما به خود ما بستگی دارد. ما راهی بجز مثبت بودن و مثبت‌اندیشی نخواهیم داشت و باید در چرخه عالم عضوی با انرژی مثبت باشیم. موسیقی که هم‌اکنون شنونده آن هستید یعنی دومین پادکست دنیای موسیقی درمانی برای ایجاد و جذب انرژی مثبت، با خصوصیات خاص خود به شما کمک خواهد کرد که مثبت باشید. انرژی‌های منفی را از شما دور کرده و باعث خواهد شد که با مثبت‌اندیشی و ایجاد ارتعاش مثبت در عالم هستی، اتفاقات مثبت را برای خود و دیگران رقم بزنید.

این پادکست موسیقی برای ایجاد و جذب انرژی مثبت چگونه به کمک شما خواهد آمد؟

این موسیقی بی‌کلام اما سرشار از انرژی به شما کمک خواهد کرد که آماده تعامل مثبت با محیط اطراف شوید. ساختمان و ریتم این موسیقی بسیار متفاوت‌تر از پادکست‌هایی است که در دنیای موسیقی درمانی شنیده‌اید. در آهنگ این پادکست، حجم و ضرب‌آهنگ بالاتر فاکتورهایی هستند که شما را تحت تاثیر قرار خواهند داد و در شما ایجاد انرژی مثبت خواهند کرد. همین حالا این پادکست تاثیرگذار را از همین صفحه دانلود کنید و روی جدیدی از زندگی را برای خود و اجزای محیط اطراف رقم بزنید.

جذب انرژی مثبت با موسیقی

بعد از دانلود کردن دومین پادکست دنیای موسیقی درمانی برای ایجاد و جذب انرژی مثبت در هر حالتی که دوست داشتید می‌توانید از آن استفاده کنید. در هنگام کار کردن، در زمان ریلکس کردن، راه رفتن... در هر حالتی که احساس کردید که زمینه برای پخش شدن موسیقی فراهم است می‌توانید از این پادکست استفاده کنید. اما اگر به دنبال نتیجه‌گیری عمیق از آهنگ این پادکست هستید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که در موقعیتی امن و آرام و با تمرکز کامل برای این موسیقی وقت بگذارید و برای شنیدن آن از هدفون استفاده کنید.

چطور از این موسیقی شفابخش بهترین نتیجه را بگیریم؟

قبل از شنیدن این پادکست به این باور داشته باشید که شما زیبا و استثنایی هستید و دنیایی که شما به عنوان اشرف مخلوقات در آن زندگی می‌کنید در سایه رحمت ایزد منان مملو از انرژی های مثبت و اتفاقات زیباست. این باور را در ذهن خود بپرورانید که قصد دارید سالم زندگی کنید، عشق بورزید و رو به جلو حرکت کنید و ایمان داشته باشید که اتفاقات مثبت در انتظار شما هستند. با همین دید پخش موسیقی را شروع کنید و همراه با تنفس عمیق، چشمان خود را ببندید. بر روی تنفس خود تمرکز کنید و تمام پروسه ورود و خروج هوا را در ذهن خود تجسم کنید.
توجه داشته باشید که تنفس عمیق یکی از کلیدی‌ترین اجزا در تمرینات ذهنی و روانی بوده و هرگز نباید فراموش شود. با میزان بلندی صدای متوسط این روند معجزه‌آسا را ادامه دهید و کم کم تمرکز خود را از تنفس خود برداشته و بر روی همان دید مثبتی که در چند جمله قبل ذکر شد معطوف کنید. با تمام وجود این باور مثبت را پر و بال دهید و آن را در ذهن خود بپرورانید. نتیجه فوق‌العاده خواهد بود... به شما این اطمینان را می‌دهیم که در صورت استفاده درست و مناسب از این پادکست، بهترین نتیجه را خواهید گرفت. جهانی مثبت با اتفاقاتی شیرین و خوب در انتظار شما است... لطفا بعد از استفاده از دومین پادکست دنیای موسیقی درمانی برای ایجاد و جذب انرژی مثبت، ما و دیگر کاربران عزیز دنیای موسیقی درمانی را در جریان تجربه خود قرار دهید. همچنین پیشنهاد میکنیم پادکست شماره یک جذب انرژی مثبت را از دست ندهید.

ویژگی‌های این پادکست:

 • موسیقی بی‌کلام بسیار خاص و انرژی بخش با مدت زمان 61 دقیقه پیوسته
 • بسیار مناسب برای ایجاد و جذب انرژی مثبت
 • مناسب برای رهایی از رخوت و کسالت روحی
 • بسیار مناسب برای خیال‌پردازی مثبت
 • مناسب برای باز کردن و از بین بردن گره‌های احساسی
 • تقویت کننده اعتماد به نفس
 • از بین برنده اضطراب اجتماعی و ترغیب کننده به تعامل با محیط اطراف
 • تغییر  دهنده دید منفی شنونده نسبت به محیط اطراف
 • آماده کردن شنونده برای عشق ورزیدن و قبول عشق از کائنات
 • ایجاد امید به زندگی و انرژی برای رسیدن به موفقیت در شنونده
 • مناسب برای طراوت و پاکسازی ذهن و روح
Tags :
به این محصول امتیاز دهید
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود پادکست
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
محصولات مرتبط
تازه ترین مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی :
برای خرید سریع این محصول شماره همراه خود را وارد کنید :
برای دانلود این پادکست و دسترسی آنلاین به همه پادکست‌ها عضو دنیای موسیقی درمانی شوید و اگر عضو هستید وارد حساب کاربری خود شوید