دنیای موسیقی درمانی
منو
جستجو
خانه
انجام جستجو
انصراف
دنیای موسیقی درمانی
موسیقی برای زندگی بهتر
دانلود پادکست Positive Energy Podcast - Vol. 1
دانلود پادکست
مدت زمان : 63 دقیقه

موسیقی برای جذب انرژی مثبت

جذب عشق و افزایش فوق العاده انرژی مثبت در اولین شماره از پادکست موسیقی برای انرژی مثبت

پادکستی که هم‌اکنون شنونده آن هستید، اولین شماره از پادکست‌های وبسایت دنیای موسیقی درمانی با عنوان موسیقی برای جذب انرژی مثبت است. مثبت اندیشی و بهره‌بردن از انرژی‌های مثبت، لازمه پیشرفت و موفقیت هر انسانی بوده و بدون شک بهترین و مهم‌ترین محرک برای پیش‌برد اهداف او است.

پادکست موسیقی برای جذب انرژی مثبت افکار و انرژی‌های منفی و مخرب را از وجود شما دور خواهد کرد

موسیقی این پادکست به نحوی طراحی و ساخته شده است که با ویژگی‌های منحصربفرد خود، تمام روح و جسم شما را سرشار از انرژی مثبت کرده و ذره‌ای از انرژی‌های منفی و مخرب را در وجودتان باقی نمی‌گذارد. با استفاده از این موسیقی شنیدنی و آرام و در عین حال سراسر انرژی، خواهید توانست که مثبت ببینید، مثبت بی‌اندیشید و به خودی خود یک پدیده مثبت و اثرگذار در این عالم باشید. در ادامه با دنیای موسیقی درمانی همراه باشید و با استفاده از این پادکست شنیدنی و فوق‌العاده اثربخش، انرژی مثبت خود را به اوج برسانید.

مثبت اندیشی تنها راه مقابله با بدبینی و افکار منفی است

بدبینی به خود و دنیای اطراف، بزرگترین عامل شکست و حداقل درجا زدن بیهوده ما انسان‌ها است. این حالت منفی و سیاه، همان عاملی است که ما را از دوستی و محبت اجزای محیط و کائنات دور کرده و از ما یک جذب کننده و پخش کننده انرژی‌های منفی می‌سازد. تنها مقابله کننده با این حالات بد و منفی، مثبت‌اندیشی است. مثبت‌اندیشیدن، به طرز شگفت‌آوری باعث بوجود آمدن حس خوشبختی و امید به زندگی و آینده شده و احتمال موفقیت را در ما به حداکثر می‌رساند.

مثبت‌اندیشی به معنای نادیده گرفتن کامل عوامل و اتفاقات منفی نیست، بلکه به معنای پذیرش و تلاش برای تغییر آن‌ها در جهت مثبت است

با مثبت‌اندیشی در مقابل بدبینی، خود به موجودی سرشار از انرژی مثبت تبدیل شده و انرژی‌های مثبت پیرامون خود را نیز جذب خواهیم کرد و با تبدیل شدن به عنصری جذاب برای طبیعت، به بهترین شکل به پیش خواهیم رفت. توجه داشته باشید که خوش‌بینی و مثبت‌اندیشی به معنای نادیده گرفتن کامل عوامل و اتفاقات منفی نیست، بلکه به معنای پذیرش و تلاش برای تغییر آن‌ها در جهت مثبت است. شاید بگویید که مثبت‌اندیشی بعد از بدشانسی‌ها و بد آوردن‌های پیاپی کاری بسیار سخت است، اما ما هم در مقابل به شما می‌گوییم که با تمام این سختی‌ها، برای موفقیت و پیش‌برد اهداف خود، راهی بجز مثبت‌اندیشی نخواهید داشت.

با کمک پادکست موسیقی برای جذب انرژی مثبت انرژی‌های مثبت را جذب کنید و از افکار منفی خلاص شوید

برای جذب و بالا بردن انرژی مثبت در وجود ما، راه‌های متعدد و تاثیرگذار زیادی وجود دارد. اما یکی از موثرترین، لذت‌بخش‌ترین و مفیدترین روش‌های این کار، استفاده از موسیقی درمانی است. از این رو، در حال حاضر با اولین پادکست فوق‌العاده شنیدنی و تاثیرگذار وبسایت دنیای موسیقی درمانی برای ایجاد و جذب انرژی مثبت در کنار شما همراهان گرامی هستیم.
شما عزیزان می‌توانید با استفاده از موسیقی بی‌کلام فوق‌العاده شنیدنی و جذاب این پادکست، سطح انرژی مثبت در وجودتان را به حداکثر رسانده و در همان مسیر مثبت اندیشی و موفقیت قرار بگیرید. این آهنگ که خود سرشار از انرژی‌های مثبت و سازنده است، با تاثیر بر ذهن و روح شما انرژی‌های منفی را از آن زدوده و انرژی‌های مثبت را جایگزین آن می‌کند. بوسیله ساختمان بسیار اثربخش این موسیقی، آرامش و گرمایی خاص سراسر وجود شما را در برگرفته و حداقل اتفاقاتی که در شما شکل خواهد گرفت به شرح زیر خواهد بود:

 • ایجاد شور و عشق و انرژی‌های مثبت در وجود شما
 • ایجاد هماهنگی و تنظیم روابط فردی و اجتماعی شما
 • از بین بردن مشکلات رفتاری شما با خانواده، دوستان و همسرانشان
 • تقویت ادراک، فداکاری و بردباری شما نسبت به اطرافیان
 • تقویت توانایی شما برای عشق ورزیدن به تمامی موجودات
 • و از نظر فرایند سلولی، تشویق تمامی سلول های بدن شما برای ایجاد ارتباط مثبت با محیط اطراف

 

 

این پادکست موسیقی درمانی چطور به ما در جذب انرژی مثبت و مثبت‌اندیشی کمک می‌کند؟

با ویژگی‌هایی که از این موسیقی ذکر شد، حالا زمان آن است که اولین پادکست بسیار اثربخش، شنیدنی و مفید دنیای موسیقی درمانی برای ایجاد و جذب انرژی مثبت را با اطمینان خاطر دانلود کنید. بعد از دانلود، شما آماده شنیدن یک موسیقی بی‌کلام فوق‌العاده شنیدنی و خاص خواهید بود که با مدت زمان 62 دقیقه پیوسته، تمام ابعاد وجودی شما را تحت تاثیر انرژی‌های مثبت و شفابخش قرار خواهد داد. چیزی که در این موسیقی شونده آن هستید از لحاظ ریتم و ساختمان با بقیه پادکست‌های ارائه شده در وبسایت دنیای موسیقی درمانی متفاوت خواهد بود. موسیقی برای جذب انرژی مثبت این موزیک ، از ریتم پیش رونده و پویاتری برخوردار بوده و حجم و ضرب‌آهنگ واضح‌تر چیزی است که موسیقی را به پیش می‌برد. این ریتم در کنار ساختمانی خاص متشکل از صداهای سفید بسیار اثربخش و پاک کننده، عمق‌های درگیرکننده و یک ملودی امیدبخش، چیزی است که مثبت‌ترین آثار را بر روی ذهن و روح شما به جای خواهد گذاشت. عناصر منحصربفرد این موسیقی، آرامش و امید را به شما هدیه داده و ذهن شما را با تمام وجود به سمت مثبت‌اندیشی سوق خواهد داد. در حین و بعد از استفاده از این پادکست روح‌نواز، طعم دلچسبی از حضور و زندگی را خواهید چشید و دید نو و سرشار از طراوتی را از محیط پیرامون خود پیدا خواهید کرد.

 

 

چطور از این موسیقی امیدبخش بیشترین بهره را ببریم؟

همین حالا، اولین پادکست دنیای موسیقی درمانی برای ایجاد و جذب انرژی مثبت را از همین صفحه دانلود کرده و آماده استفاده از آن هستید. نگران نسخه‌های سخت و پیچیده نباشید، چرا که برای استفاده از این موسیقی شفابخش و روح‌نواز، اصلا نیازی به پیروی از دستورالعمل‌های پیچیده نیست. آرام باشید و دستگاه پخش موسیقی خود که به احتمال زیاد همان گوشی تلفن همراه و هدفون شما است را بردارید.

پادکست موسیقی درمانی برای ایجاد و جذب انرژی مثبت را می‌توانید در حال استراحت و فعالیت گوش کنید

تفاوت دیگر این پادکست با دیگر پادکست‌های دنیای موسیقی درمانی در این است که شما می‌توانید این پادکست را در حال پیاده‌روی و تحرک هم گوش کنید. در این صورت خواهید دید که دیدتان در همان لحظه نسبت به تک تک اجزای محیط اطراف تغییر کرده و عشق نسبت به آن‌ها، تمام وجود شما را فرا خواهد گرفت. خواهید دید که دیگر از روابط اجتماعی نترسیده و خود را آماده تعامل مثبت با محیط اطراف خواهید دید.
خواهید دید که سراسر این عالم پر از عشق و انرژی‌های مثبت است و بداندیشی و منفی‌گرایی ما چقدر می‌تواند به این مسیر سبز و پر از عشق آسیب بزند... اما در صورتی هم که قصد دارید از این پادکست هم مانند دیگر پادکست‌های دنیای موسیقی درمانی استفاده کنید، آرام باشید و تنفس عمیق را شروع کنید. چشمان خود را ببندید و پخش موسیقی را آغاز کنید. دو یا سه دقیقه بر روی تنفس خود متمرکز شده و بعد از آن به آرامی تمرکز خود را بر روی انرژی خود قرار دهید.
به وجود و عظمت خود نگاه کنید و با تمام وجود و بدون بغض و کینه نسبت به خود، از آن لذت ببرید. شما اشرف مخلوقات هستید. با تمام مشکلات، کاستی‌ها و سختی‌ها شما اشرف مخلوقات هستید و باید باشید. به نقاط مثبت خود فکر کنید و بر روی آن‌ها تمرکز کنید. بر روی اتفاقات مثبت زندگی خود، کارهای خوبی که تاکنون انجام داده‌اید و ویژگی‌های مثبت خود تمرکز کنید و با تمام وجود آن‌ها را تجسم و حس کنید. خواهید دید که چه گوهری در درون شما است و تاکنون از وجود آن بی‌اطلاع بودید...

چندبار در روز و هربار چند دقیقه به این پادکست گوش کنیم؟

در صورت تعداد دفعات و میزان زمان استفاده از این پادکست فوق‌العاده اثربخش برای ایجاد و جذب عشق هم می‌توانید در هر زمان و مکان و هر تعداد دفعه‌ای که مایل بودید از آن استفاده کنید. اما سعی کنید حداقل هفته‌ای سه مرتبه و هربار به مدت حداقل 15 دقیقه بدون وقفه، گوش و ذهن خود را به این موسیقی انرژی‌بخش سپرده و این کار را تا جایی که برای شما حالت آزاردهنده پیدا نکند ادامه دهید.
ضمنا حتما به یاد داشته باشید که در زمان استفاده از موسیقی این پادکست مخصوصا در زمانی که این کار را با هدفون انجام می‌دهید، به هیچ وجه نباید میزان بلندی صدا را بیشتر از حد متوسط قرار دهید. چرا که این کار به شدت گوش و ذهن شما را خسته کرده و اثرات مثبت این پادکست منحصربفرد را بی اثر می‌کند. امیدواریم با استفاده درست از این پادکست اثربخش، بهترین نتیجه را گرفته و در عشق و انرژی مثبت و موفقیت غرق شوید. لطفا نظر خود در مورد این پادکست را در بخش نظرات با ما و دیگر اعضای عزیز وبسایت دنیای موسیقی درمانی در میان بگذارید. منتظر نظرات و پیام‌های گرم شما عزیزان هستیم.
پیشنهاد می‌کنیم شماره بعدی این پادکست را هم از دست ندهید

ویژگی‌های این پادکست:

 • موسیقی بی‌کلام بسیار خاص و انرژی بخش با مدت زمان 62 دقیقه پیوسته
 • بسیار مناسب برای ایجاد و جذب انرژی مثبت
 • مناسب برای باز کردن و از بین بردن گره‌های احساسی
 • مناسب برای بالا بردن اعتماد به نفس
 • مناسب برای رهایی از اضطراب اجتماعی و مهیا شدن برای قرار گرفتن و تعامل با محیط اطراف
 • مناسب برای طراوت و پاکسازی ذهن و روح
 • بسیار تاثیرگذار در تغییر دید منفی شنونده نسبت به محیط اطراف
 • آماده کردن شنونده برای عشق ورزیدن و قبول عشق از کائنات
 • ایجاد امید به زندگی و انرژی برای رسیدن به موفقیت در شنونده
 • مناسب برای خیال‌پردازی‌های پویا و مثبت‌اندیشی
Tags :
به این محصول امتیاز دهید
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود پادکست
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
۱۴۰۲/۰۹/۲۴

عالی خییییییییلللللللللیییییی عالی پر از عشق و انرژی های خوب خوب خوب خیلی دوستون دارم ممنونم از شما *****

۱۴۰۲/۰۹/۲۴

سلام، باعث افتخار ما است که تونستیم موجب رضایت و انرژی خوب شما بشیم. امیدوارم زندگی‌تون همیشه پر باشه از احساسات خوب.

۱۴۰۱/۰۱/۱۵

سلام من با اسپیکر صدای کم میزارم تو خونه پخش اشکال نداره بعد هم شمع روشن میکنم باهاش برای جذب عشق و انرژی مثبت ممنون میشم پاسخ بدید

۱۴۰۱/۰۱/۱۶

سلام، می‌تونید این پادکست رو در این شرایط گوش بدید و ازش لذت ببرید. موفق باشید.

۱۴۰۰/۰۹/۰۴

سلام،ممنونم از موسیقی بسیار دلچسب و پراز نت‌های مثبت و انرژی بخشی که تو این بخش قرار دادید.من از همون لحظه اول شنیدن،عاشقش شدم.من با این موسیقی میتونم تصویرسازی ذهنی دلخواهم رو هر روز انجام بدم و این عالیه.به همه دوستان عزیز دنیای موسیقی درمانی پیشنهادش میکنم.بازم ممنونم و مشتاقانه منتظر شنیدن موسیقی‌های بیشتر از سایت سحر انگیز شما هستم

۱۴۰۰/۰۹/۰۴

سلام. بی‌نهایت خوشحالیم که پادکست‌های ما باعث ایجاد این حس خوب و مثبت در شما شده. امیدوارم همچنان این پادکست‌ها بتونند برای شما و دیگر دوستانی که از این محصولات استفاده می‌کنند، انرژی مثبتی رو به همراه داشته باشند. از نظر انرژی‌بخش و لطف شما سپاسگزاریم.

۱۴۰۰/۰۴/۱۳

عاااااااااااااااااااااااالی

۱۳۹۹/۱۰/۱۷

آپدیت لازمیم

۱۳۹۹/۱۰/۱۹

سلام، تلاش می‌کنیم تا به زودی پادکست‌های جدیدی به سایت اضافه کنیم.

۱۳۹۹/۰۷/۱۶

Salam chera musighi haye jadid nemizarid ? man kheyli vaghte montazere update musighihaye site hatsam :(

۱۳۹۹/۰۷/۱۷

سلام، وقت شما به خیر. به زودی باز خواهیم گشت.

محصولات مرتبط
تازه ترین مطالب و مقالات دنیای موسیقی درمانی :
برای خرید سریع این محصول شماره همراه خود را وارد کنید :
برای دانلود این پادکست و دسترسی آنلاین به همه پادکست‌ها عضو دنیای موسیقی درمانی شوید و اگر عضو هستید وارد حساب کاربری خود شوید